Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Zatmění » Channing Tatum jako Riley?

Channing Tatum jako Riley?Ještě se ani nedotočil Nový měsíc a už se spekuluje o obsazení rolí do Zatmění…Koho navrhuje Mellisa Rosenberg (scénáristka Twilight a New Moon) jako Rileyho? Myslí si, že perfektní pro tu roli by byl Channing Tatum – nám známý z filmu Let’s Dance (Step up). Co si o tom myslíte?

 

Mellisa si myslí, že Tatum by byl perfektní pro roli záporňáka Rileyho v Zatmění. Vzhledem k tomu, že Mellisa je opravdu důležitou osobou v procesu adaptace Stepheniiny upírské love story na filmové plátno, mohl by její hlas mít celkem velkou váhu.  V současné době už Mellisa píše scénář pro Zatmění.

Vyjádřila se k tomu takto: „Na konci Zatmění je s Rileym velká bitva a myslím si, že Channing by to zvládl opravdu dobře.  Tato postava je komplikovaná.  Je opravdu tragický. Je to Victoriina loutka, takže vám to na konci musí trochu zlomit srdce, když si uvědomí, že ho Victorie nechce. Channing by to zvládl skvěle."

Jak to vidíte vy? Představovali jste si Rileyho takto?

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Channing Tatum jako Riley?:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!