Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Caia

Povídky od CaiaArovi miláčci / Upíří zbraň / Ježíš a upír / CK Volturi / Arova odplata / Já, sebevrah / Kašlu na kmen! /

 


Díky, že jste zabloudili na moje shrnutí. Snad se Vám budou moje povídky líbit.

Caius Volturi

 


Kašlu na kmen!

Shane je jedním z nejnovějších quiletských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne?

Kašlu na kmen! 1/2

Kašlu na kmen! 2/2

 


Já, sebevrah

 

Já, sebevrah 1/2

Já, sebevrah 2/2

 Arova odplata

Je to pokračování Rozbřesku z pohledu Volturiových. Aro se nesmíří s tím, že by měl zůstat poražený a sotva, co odloží masku lítosti, už plánuje pomstu obrovských měřítek. Brzy přijde okamžik, kdy ji uskuteční!

 

Prolog1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola

6. kapitola7. kapitola8. kapitola9. kapitola10. kapitola11. kapitola

Epilog

 CK Volturi

Michelle a Fred vedou běžný život. Znenadání jim spadne štěstí do klína. Dokonalá romantická dovolená. Netuší ale, že je jejich poslední.
Pokusil jsem se vyprodukovat menší romantiku, nevím, jestli se mi to povedlo.

CK Volturi


Ježíš a upír

Krátký příběh o setkání Ježíše a upíra. Tuto kratičkou povídku by asi neměli číst věřící. Ježíš zde není vybarven zrovna lichotivě.

Ježíš a upír


Upíří zbraň

Věříte v upíry? Steph nevěřila, alespoň do osudného dne. Nic není takové, jaké se zdá. Všichni víme, že Stephenie Meyerová vdechla život svým knižním upírům. Co když je to naopak?

Upíří zbraň


Arovi miláčci

Eleazar splnil své poslání a vrací se zpět do Volterry. Objevil talenty, dva jedinečné mocné talenty. Aro je nadšen. Avšak je tu jeden háček. Volturiovi s Arem v čele trpělivě vyčkávají.

Arovi miláčci

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Caia:

 1
19.10.2016 [16:09]

caiusandathenodoraprosím, nenapíšeš niečo o Volturiových, pretože tu už nie je moc čítať ( ja niesom typ poviedok Bella a Edward ) trochu ma to už otravuje (nič iné tu akoby nie je). Tvoje poviedky su super. Určite by to potešilo aj ostatních. Emoticon

29.07.2014 [9:12]

CaiusDěkuji :-)

26.07.2014 [17:09]

slecnaVolturiovamusim Ti moooc poděkovat za tvoje povídky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon skoro všechny holky co sem píšou píšou pořád jenom Cullenovy, Edward a Bella, jejich věčná láska Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon BLÉÉÉ!!! ty jsi konečně napsal něco tak sem si to přadstavovala DĚKUJU!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!