Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Caius

5.panika + Monickaa-Jacob + Bella


Caius

CaiusPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Vysočina

Věk: 21

O mně: Jako každého zde, i mne oslovila sága Stmívání. Byl jsem donucen napsat povídku a musím říct, že mě to celkem chytlo.

Ke Stmívání mě přivedla spolužačka, když jsem se jí ptal na její oblíbené filmy. Za pár měsíců potom jsem Stmívání viděl a za 20 min. po shlédnutí už jsem objednával knihy.
Jsem tak velký maniak to fantasy, potažmo Twilight, že když Egmont vydal druhou edici Ságy v původních obálkách, musel jsem ji mít.

Z toho je patrné, že jsem bibliofil. Kdyby to bylo možné, zkoupil bych celé knihkupectví!

Mimo jiné jsem fanouškem Odkazu dračích jezdců (podle mě druhá nejlepší sága po Twilight), HP a pak mnohých autorů, kteří s fantasy moc co dočinění nemají. Patří mezi ně Wilbur Smith, Jeffery Deaver, Dan Brown, Judy Nunn, Peter Watt, James Patterson...

S Twilight žiju už přes rok a pořád nám to klape.

Kontakt:

E-mail: renamo (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 1. 2010

Poslední přihlášení: 15. 2. 2020, 09:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Caia

Povídky od CaiaArovi miláčci / Upíří zbraň / Ježíš a upír / CK Volturi / Arova odplata / Já, sebevrah / Kašlu na kmen! /

Články:

 

Kašlu na kmen! 2/2

Kašlu na kmen! 2/2Shane je jedním z nejnovějších quiletských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Kašlu na kmen! 1/2

Kašlu na kmen! 1/2Shane je jedním z nejnovějších quileutských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Já, sebevrah 2/2

Já, sebevrah 2/2Pokračování první části povídky, která je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ;)

 

Já, sebevrah 1/2

Já, sebevrah 1/2Tato povídka je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ; )

 

Arova odplata - Epilog

Arova odplata - EpilogKdyž něco končí, něco nového začíná. Aro se Vám pokusí nastínit současnou situaci Volturiových. Čas, nechť je jejich spojencem! Budu vděčný za komentáře.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!