Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Baruu

Team Edward


Povídky od BaruuProč se vypisovat ze seznamem :) Rozklikni a koukni na moje výtvory :)

POVÍDKY OD Baruu  

 

Aktuálně:

Milovala mrtvého - jednorázovka - KLICK

Aby trpěl - drabble - KLICK

Dk(n)P 16. kapitola - KLICK

 


JEDNORÁZOVKY

 

 

 Děj: Edward je bezhlavě zmilovaný do své spolužačky Belly, ale má to háček. Sám chodí s dívkou Angie a Bella se svým přítelem Davidem. Jak to asi dopadne? Dopadne vše šťastně a do paměti se nám vryje zamilovaný pár E+B??

Stav: Ukončená

Kapitoly: Klick 

 

Děj: Bella trpí nočními můrami, které jí každou noc doprovází do říše snů, díky odchodu Edwarda. Ale co když všechno, co s tím souvisí je také jenom sen? Děsivá noční můra, ze které se Bella probudí do krásného dne a objeví vedle sebe svou lásku?

Stav: Ukončená

Upozornění: Někteří čtenáři nepochopili hlavní myšlenku povídky, do komentáře jsem se to snažila vysvětlit, ale nečtěte to jako první, nejdřív je důležitý samotný příběh. Uvidíte, jestli jste to pochopili správně. Pokud ne, dole máte záchranu.

Kapitola: Klick 

  

Děj: Bella se za nepříznivých oklností stěhuje do Forks spolu se svými rodiči. Všechno probíhá v pořádku, se vším je takřka spokojená a smířená, do doby, než nenarazí na něco divného. A jak název vypovídá, nenarazí na nic jiného, než na obraz, ale né ledajaký. Je to obraz, na kterém je vyzobrazen chlapec, který vypadá opravdu zvláštně dokonale. Proč se obraz nachází právě v jejím domě? Jak se tam dostal? A co s ním bude dál? A co když nastane situace, kdy se uvidí s chlapcem z obrazu tváří v tvář?

Stav: Ukončená

Změněná na kapitolovku!

Kapitola: První, Druhá, Třetí, Čtvrtá-KONEC

 

Děj: Dívka je zamilovaná do chlapce, který o ní nikdy moc nejevil zájem, protože sám byl obklopen mnoha dívkami. Povídka je krátká, ale i tak některé z Vás upoutala a tím mi udělala radost. Všechno nekončí krásně, nic není růžové a hlavně, ani Bella s Edwardem nežijí v pohádce!

Stav: Ukončená

Kapitola: Klick

  

Děj: Opět tu máme slavnou dvojici Bellu a Edwarda, ale tentokrát v trochu jiném příběhu. Co když se potkali někdy v minulosti? A co když se po několika letech potkají znovu? Dopadne jejich setkání štastně? Povídka má tři části.

Stav: Dokončená

Kapitoly: První, Druhá, Třetí

 

Děj: Tanya jak všichni víme, moc touží po Edwardovi, který ovšem nikdy neopětoval její lásku, ani přítomnost. Co když se Tanya dozví, že Edward začal chodit s Bellou a bude tomu chtít zachránit? Bude ho chtít jen a jen pro sebe? Bude schopná Belle ublížit? Nebo snad Edward bude schopný ublížit Tanye?

Stav: Ukončená

Kapitoly: Klick

 

Děj: Příběh se odehrává na konci Nového měsíce. Edward se loučí ze svou existencí a i když mu nevyhověli v přání Volturiovi, zakročí sám. Jenže stejně jako na konci, objeví se Bella a zachrání ho. Ale opravdu se zachrání?

Stav: Ukončená

Kapitola: Klick

 

Děj: Děj se odehrává dva roky po tom, co se Bella odstěhovala z Forks. Před tím se tam totiž stalo něco strašného, kvůli čemu nemohla déle setrvat u Charlieho. On se pak před Vánoci ozve Reneé a pozve Bellu k sobě. Jak se ona rozhodne? Co se vůbec tehdy stalo?

Stav: Ukončená

Kapitola: Klick

 

  

Děj: Edwardův osud je jasný. Má jedinou práci, která je velmi důležitá. Je to posel, nebo-li anděl smrti. Má za sebou už několik případů a všechny zvládl na jedničku. Do cesty se mu ale jednoho dne dostane krásná dívka, která není na seznamu.

 Kapitola: Klick

 

Děj: Určitě každý zná píseň od Roberta - Let me Sign. Já jsem na tento námět stvořila kratší povídku (sonfic), který pojednává o tom, jak Edward vzpomíná na svou lásku Bellu.

Kapitola: Klick

  

  

KAPITOLOVKY

 

 

Děj: Bella je obyčejná dívka, která se vydá na výlet se svými přáteli. Ale může jít všechno hladce? Co když se objeví jiní upříi a ty tak trochu zamíchají kartami osudu? A v neposlední řadě se objeví Cullenovi a možná ti jediní Belle vrátí chuť do "života". Třeba to přece jenom dopadne všechno dobře...

Stav: Píše se

Kapitoly: První + prolog, Druhá, Třetí, Čtvrtá, Pátá, Šestá, Sedmá, Osmá, Devátá, Desátá,
Jedenáctá, Dvanáctá, Třináctá, Čtrnáctá, Patnáctá, Šestnáctá, Sedmnáctá, Osmnáctá...
 
 
   

DRABBLE

MILOVALA MRTVÉHO - KLICK

 PŘESTAŇ SE SVLÉKAT - KLICK

SVLÉKNI SE - KLICK

ABY TRPĚL - KLICK

SMYSL VĚČNOSTI - KLICK

JACOB BLACK - KLICK

NENÁVIDÍM TĚ! - KLICK

UTEČ - KLICK

MÁ LÁSKO - KLICK

ZAČAROVANÝ TROJÚHELNÍK - KLICK 

 

 Připravuje se!!

Někým jiným, někde jinde

Robert Pattinson. Všichni ho dobře známe a všichni víme, čím se živí. Už nějaký ten týden pracuje jako herec ve filmu Twilight, kde stvárňuje postavu krásného upíra Edwarda Cullena.

Děj se odehrává na začátku Twilight, tudíž seznámení Belly a Edwarda a tak dále. Ovšem tohle nebude zdaleka jen obyčejný příběh upíra a člověka, nýbrž obyčejného herce, který se tak trochu ocitne někde jinde a stane se někým jiným. Jak se s tím vším Rob popere? Co všechno se stane? A vůbec, kam se dostane a kým se stane?

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Baruu:

 1
26.06.2011 [14:29]

Baruuella: část 2. je na světě :)

6. ella
25.06.2011 [20:29]

jak to vypadá s pokračováním ,,zachráněná část 1." a ,,vzpomínej" moc se mi to líbílo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. ella
25.06.2011 [20:27]

jak to vypadá s pokračováním ,,zachráněná část 1." moc se mi to líbílo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.06.2011 [21:31]

AmicaleŠkoda... takhle stručne to vypadalo zajímavě... Hlavně mě upoutal název Emoticon

10.06.2011 [22:46]

AmicaleAhojky,
můžu se zeptat jak to vypadá s povídkou Někým jiným, někde jinde? Vypadá to opravdu zajímavě Emoticon

01.06.2011 [20:50]

Baruuada: Ahoj, moc děkuji :) Další kapitola je rozepsaná, takže by se tu měla brzy objevit.

1. ada
01.06.2011 [19:51]

ahoj, píšeš úžasně, hlavně povídka dívka která )ne)přežila je výborná, plná překvapení a je tak napínavá že jsem ji přečetla za malou chvilku a chtěla jsem se zeptat jestli budes pokračovat prosím... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!