Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele siza

siza

sizaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

Věk: 16

O mně: Milujem jazdu na motorkách,nákupy a samozrejme Twilight a hlavne Edwarda, snažím sa písať ale že by sa stala so mna spisovateľka to nemôžem povedať :-)

Kontakt:

E-mail: sarahjames (zavináč) zoznam.sk

Statistiky:

Moje články: 26

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 4. 2009

Poslední přihlášení: 23. 11. 2012, 22:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od sizy

Povídky od sizyPrincezná večnosti, Jedna láska dvoch bratov

Články:

 

Jedna láska dvoch bratov 10. kapitola-Koniec?

Jedna láska dvoch bratov 10. kapitola-Koniec?Po veľmi dlhom čase ďalšia kapitola. Budem rada keď si niekto bude tuto poviedku pamätať a dúfam že sa vám bude kapitola páčiť.

 

Robov photoshoot

Robov photoshootNové fotky Roba, myslím že viac netreba dodať.

 

Alex Meraz a jeho velmi zajímavý photoshoot

Alex Meraz a jeho velmi zajímavý photoshootAlex (Paul) nafotil nový photoshoot pre reláciu Mtv Style'd.

NEWS

Scanny z New Moon - The Official Illustrated Movie Companion

Scanny z New Moon - The Official Illustrated Movie CompanionNiekto šikovný už stačil zo skenovať The Official Illustrated Movie Companion. Fotky nie sú v moc dobrej kvalite, ale niektoré sú za to dosť zaujímavé.

NEWS

Hotelové izby v štíle Twilight

Hotelové izby v štíle TwilightAk máte namierené do Forks môžete sa ubytovať v hotely (The Pacific Inn), ktorý ponúka izby s Twilight tématikou.

NEWS

Nové wallpapers z New Moon

Nové wallpapers z New MoonNa webe sa objavili nové Wallpapers, sú nádherné, ved sa pozrite.

NEWS

Dalšia still pre New moon a People Magazin

Dalšia still pre New moon a People Magazin Objavila sa nová still, tentokrát s Bellina sna a článok z People.

NEWS

Promo fotka Jane, Bella a vlkolaci

Promo fotka Jane, Bella a vlkolaciNa webe sa objavila nová promo fotka Jane a fotografia Belly, Mike a Jacoba s kina a oficiálne plakáty vlkolakov v španielčine.

 

Jedna láska dvoch bratov 9. kapitola-Donekonečna sa klamať nedá

Jedna láska dvoch bratov 9. kapitola-Donekonečna sa klamať nedá Nechcela som to zbytočne natahovat , takže sa Edward s Tomom stretnú už v dnešnej kapitole. Nebude to také ľahké ako sa zdá a to hlavne pre Bellu, rozhodne sa konečne alebo bude stále stát medzi nimi. PS: Bella bude s Tomom komunikovať v myšlienkach, tak aby sa vám ľahšie rozpoznalo kto hovorí, Bella bude mat červenú a Tom modrú reč.:-)

 

Princezná večnosti - 7.kapitola

Princezná večnosti - 7.kapitolaPo dlhšom čase nová kapitola, priznávam vôbec sa my nechce písať asi s tým aj skončím ved posúďte samy.:-(

 

Jedna láska dvoch bratov 8. kapitola - Noc splnených prianí

Jedna láska dvoch bratov 8. kapitola - Noc splnených prianíNajprv sa vám chcem podakovat za komentáre a som rada že sa vám poviedka páči.Dnešná kapitola bude z viacerých pohľadov.Ešte také dve kapitoly a veci sa dajú do pohybu, tak prosím vydržte ešte túto nudu.

 

Jedna láska dvoch bratov 7. kapitola- Idiot

Jedna láska dvoch bratov 7. kapitola- IdiotBella nebude tá, ktorá spraví chybné rozhodnutie, a čo urobí Alice? Môžem vám len povedať že jej trochu prasknú nervy a niekto si to pekne odskáče.

 

Jedna láska dvoch bratov 6. kapitola-Rozhovor

Jedna láska dvoch bratov 6. kapitola-RozhovorViem táto kapitola my trvala. Dvakrát som ju prepisovala a stále s myslím že to nie je ono ved posúďte sa mi.

 

Jedna láska dvoch bratov 5. kapitola-Milujem ta, ale nie na dlho

Jedna láska dvoch bratov 5. kapitola-Milujem ta, ale nie na dlhoAko som sľúbila, dnes pridávam ďalšiu kapitolu. Neprezradím vám o čom je, pekne si ju prečítajte :-)

 

Jedna láska dvoch bratov 4. kapitola- Zlom

Jedna láska dvoch bratov 4. kapitola- ZlomV škole nás majú ešte radi takže som prišla na obed domov.Teraz som to dopísala, moc sa my to nezdá, ale za to že to tu máte s predstihom chcem vela komentov a keď budete dobrý tak sa pokračovania dočkáte možno zajtra. Ale všetko závisý len od vás:-)a prajem príjemné čítanie.

 

Jedna láska dvoch bratov 3. kapitola-Chceš vojnu Edwarde, budeš ju mat!

Jedna láska dvoch bratov 3. kapitola-Chceš vojnu Edwarde, budeš ju mat!Hurá dalšia kapitola je na svete. Bella ide prvýkrát do školy a postupne sa zbližuje s Cullenovcami ale jeden z nich je pre ňu tŕňom v oku a spolu zažijú taký menší konflikt v jedálni.

 

Princezná večnosti - 6.kapitola

Princezná večnosti - 6.kapitolaPrajem vám, len nech sa príjemne číta a nezabudnite a komentíky.

 

Jedna láska dvoch bratov 2. kapitola- 2.čast-Návšteva

Jedna láska dvoch bratov 2. kapitola- 2.čast-NávštevaTrochu som sa rozpísala, tak je to dlhšie ako som mala povodne v pláne. Návšteva pokračuje, čo vymyslí Emmet a aké následky to bude mat pre Bellu a Edwarda. Poprosím komentíky inak už nepíšem, ja viem som hnusná.

 

Princezná večnosti - 5.kapitola

Princezná večnosti - 5.kapitolaSarah ide prvýkrát do školy.Nájde si nových priateľov medzi ktorými bude aj Alice, ale za to Edward jej príliš nepadne do oka.Pridávam fotku, ako by mohla Sarah vyzerať, páči sa ?

 

Jedna láska dvoch bratov 2. kapitola- 1.čast-Návšteva

Jedna láska dvoch bratov 2. kapitola- 1.čast-NávštevaDruhá kapitola je na svete. Nič sa tu podstate nedeje , zoznámite sa bližšie so schopnosťami Belly a Toma. Swanovci sú pozvaný na návštevu k tamojšej upírskej rodine. Kto to len tak môže byt? Tí čo myslia tú rodinu , myslia správne a vy ktorí neviete nechajte sa prekvapiť. Ps: pridávam fotku ako by podla mna mohol vyzerať Tom, a chcem komenty či sa vám páči, koho som vybrala alebo chcete niekoho iného a či mám vlastne pokračovať v písaní

 

Jedna láska dvoch bratov 1. kapitola- Hurá nový domove

Jedna láska dvoch bratov 1. kapitola- Hurá nový domoveČo by sa stalo keby Edward mal staršieho brata Thomasa, ktorý oficiálne zomrel v druhej svetovej vojne. Ale v skutočnosti ho premenili Vollteriovy a Tom sa má stať Arovým nástupcom a teda novým kráľom upírov ?A Bella nie je len taký obyčajný človek ale poloupír a s Tomom sa pozná od narodenia. Ale sú len priatelia? A čo Edward bude mat šancu? Bude bojovať o svoju večnú lásku z vlastným bratom? Bude bojovať brat s bratom, o ktorom si myslí že ten druhý je mŕtvy? Môžem vám len povedať nechajte sa prekvapiť. Lebo cesta večnosti je dlhá a nevyspytateľná, a nič nie je také ako sa na prvý pohľad zdá. Prajem príjemné čítané.

 

Princezná večnosti-4.kapitola

Princezná večnosti-4.kapitolaPodstate sa tu nič znovu nedeje.Sisi sa zoznámy s budúcimi spolužiakmi a väčšinu času trávy La Push do ktorého sa zamilovala a iba do neho? Ps:mám to sme vôbec ešte uverejňovať?

 

Princezná večnosti - 3.kapitola

Princezná večnosti - 3.kapitolaSarah prichádza do Forks a zoznamuje sa z novým domovom.Pôjde na výlet do La Push ako koho tam spozná? Inak sa podstate nič nedeje. Poprosím komentíky.

 

Princezná večnosti - 2. kapitola

Princezná večnosti - 2. kapitola               Hurá druhá kapitola je na svete, znovu len obkecávanie. Sarah na módnej akcii stretne jedno ho z Volterroucov kto to len bude? Čo jej daruje? A hlavne čo po nej chce? Prežije Sarah svoju poslednú noc v Miláne alebo je toto pre ňu koniec? Všetko sa dozviete ak si prečítate kapitolu teda ak vás neunudí najprv k smrti .Prajem vám príjamné čítanie praje siza

 

Princezná večnosti - 1.kapitola

Princezná večnosti - 1.kapitolaToto je moja prvá poviedka ktorú som sa rozhodla sem zverejniť. Je to samozrejme o Edwardovy no nečakajte Bellu ale zato upírov a vlkolakov si užijete až priveľa. Toto je iba taký mini úvod ale chcela by som vás poprosiť či to má cenu vôbec sem dávat :-(Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!