Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jedna láska dvoch bratov 10. kapitola-Koniec?

Jedna láska dvoch bratov 10. kapitola-Koniec?Po veľmi dlhom čase ďalšia kapitola. Budem rada keď si niekto bude tuto poviedku pamätať a dúfam že sa vám bude kapitola páčiť.

10.kapitola-Koniec?

Bella:

Prechádzala som sa lesom a užívala si pokoj a čistú prírodu, no tento moment prerušila ohlušujúca rana nasledovaná ďalšími. Ako zmyslov zbavená som sa rozbehla , srdce mi zvieral nepríjemný pocit že sa stane niečo veľmi zlé. Keď som pribehla na okraj lúky stáli tam oproti sebe s vražednými pohľadmi.

„Nikdy nebude tvoja, ona miluje mňa.“

„Si úbožiak, pozri sa na seba ako vyzeráš. Vždy si bol hanbou našej rodiny a naveky ňou aj ostaneš Edwarde.“

„Radšej zomriem ako ti ju dať!“

„Z radosťou ťa zabijem.“ Zavrčal Tom a zvalil Edwarda na zem, bolo to akoby sa mlátili obrovské bavlnami. Nevydržala som ten rev, ktorí mi drásal srdce a rozbehla som sa preč.

„Kamže..kam, moja drahá.“

„Aro?“

„Som rád že si ma ešte pamätáš, dlho sme sa nevideli Isabella?“

„Prečo si prišiel?“

„Len ti poďakovať, zbavila si sa dvoch problémov jednou ranou. Edward s Tomasom sa navzájom pozabíjajú a mne nebude už nič stáť v ceste za mojimi plánmi, kde hráš hlavnú rolu samozrejme ty.“ Ako to povedal vzal ma do náručia a pobozkal na pery. Bolo to odporné, nechápem ako som to mohla nechať zájsť až tak ďaleko. Muži, ktorým patrí moje srdce sú už pravdepodobne mŕtvi a ja som v náručí tohto netvora. Môj život skončil, deň nahradila tma a večnosť sa stala utrpením.

„Nikdy, nebudem tvoja to radšej zomriem!“

„Ako chceš, je to tvoja voľba.“ Jeho smiech sa mi zarezával do srdca a ja som čakala na oslobodenie z jeho spárov. Zohol sa ku mne automaticky som nahla krk na stranu. Svoji špicákmi prenikol cez moju kožu. Nekričala som, len som zavrela oči a cítila ako mi odchádza moja sila a život. Posledná spomienka bola na bratou, ktorých moja láska k nim zabila.

Myslela som že smrť bude vykúpením, no mýlila som sa bola trestom za moje mlčanie. Obtočila okolo mňa svoje reťaze, ktoré som si na seba sama nachystala a stiahla slučku. Počula som ako mi všetky kosti v tele pukajú a ja som naposledy vykríkla.

„Bella...preber sa...Bells.“ Niekto ma volal ale ja som bola schopná vnímať len bolesť horšiu než je premena, lebo táto nikdy neskončí.

„Isabella, zlatko... otvor oči.“

„Nemôžem.“

„Bol to len zlý sne , všetko je v poriadku. Neboj sa sme tu ste bou.“ Otvorila som oči a poddala sa tej bolesti .

„Neplač ,dcérka“ Mama ma zobrala do náručia a hojdala ma ako keď som bola mála, slzy a vzlyky ovládli moje telo.

„Mami...bolo to hrozné, ja nechcem aby sa to stalo.“

„Tak budeš musieť povedať pravdu tým ktorých naozaj miluješ.“

„Odkiaľ vieš..?

„Neviem, ale poznám ťa , nosíš na svojom srdci ťažké tajomstvo, ktoré ťa zabíja. Edward je tu, chceš ho vidieť?“ Neznateľne som prikývla hlavou, strach tento raz prehral nad túžbou znovu vidieť jeho . Mama ma položila na posteľ a odišla, no dlho som sama nezostala.

„Bella, milujem ťa nech je pravda akákoľvek. Na mojich citoch k tebe sa nič neznení.“ Neodpovedala, len som hlavu zaborila do jeho hrude. Vzal moju tvár do dlaní a prstami jemne stieral moje slzy.

„Milujem ťa“ a začal ma bozkávať na tvár. Začal na očných viečkach až sa dostal k kútikom pier, cítila som jeho opojný dych na sebe a zabudla som na všetko, aspoň pre tento okamžik. Bozkávali sme sa dlho, potom si Edward oprel čelo o moje a prepaľoval ma pohľadom. Zatvorila som oči, nie preto že mi bol ten pohľad nepríjemný, ba naopak spomínala som na všetko čo som za ten čas ktorí mi bol dopriaty, s ním prežila. Nazačiatku som ho neznášala a teraz by som dala čokoľvek za to, aby sa ten čas mohla vrátiť. Nech sme v tej dobe cítili k sebe čokoľvek.... na tom už nezáleží, ale boli by sme spolu. No teraz ho strácam pred mojími očami a mám strach že tomu nemôžem nijako zabrániť.

„Bells, čo to má všetko znamenať?“

„Tu nie...poviem ti to.... poďme sa poprechádzať.“ Naposledy.

Rýchlo som sa prezliekla a Edward ma zaviedol na svoju luku. Bola tak nádherná v živote som nevidel takú krásu a vonkoncom sa nehodila a to čo sa chystám práve urobiť. Sadli sme si do stredu a ja som so zatajeným dychom pozorovala Edwarda, aj keď som ho videla na slnku teraz sa mi zdal miliónkrát krajší. Mal zatvorené oči a tvári sa mu pohrával môj toľko zbožňovaný úsmev. Keby len vedel čo príde. Snažila som sa zapamätať každý kúsok jeho tela, lebo toto je určite naposledy...

„Povieš mi to Bells?“

„Áno.“Povedala som so zlomeným hlasom, tejto chvíle som sa tak obávala.

„Mal si...staršieho brata, ktorí pre všetkých zomrel vo vojne v Európe.“

„Ako...to vieš?“ Priložila som mu prst na pery a pobozkala ho na líce.

„Všetko sa dozvieš, len ma prosím neprerušuj.“ Len prikývol a prepaľoval ma pohľadom.

„Tom, podstate nezomrel...on je to čo mi... tvoj brat je tiež upír.“

„Čo to hovoríš! Tom je mŕtvy, nemôže byť to čo som ja.“

„Ale môžem Edwarde.“ Otočila som sa za jeho hlasom stál v tieni stromu. Chcela som aby to bol sen, no on to bol podstate sen z dnešného rána. Nedovolím aby sa tak skončil aj v skutočnosti , musia žit aj za cenu môjho života.

Edward:

Nie... to nie je pravda, veď odkiaľ by vedela že je upír? Na druhú stranu vie o Tomovi, nikdy som sa onom z nikým nebavil ani s Carlislom. Nikdy som jej nepovedal.... Proste to nie je pravda, Bella by ma určite neklamala. Moja myseľ zásadne odmietala prijať tú skutočnosť.

„Ale môžem ,Edwarde.“ Otočil som sa za tým hlasom a zamrzol na mieste. Bol to on môj starší brat. Brat ako to absorudne znie. Bol mi podobný, iba z jedným rozdielom oči. Počkať on je ten z maskou, Tom je Volteri!

„Si hlavička Edíku, máš pravdu som Volteri.“ Počul moje myšlienky?

„Nebudeme to tu zbytočne naťahovať... Mám podobnú schopnosť ako ty, ale ju mám viac...ako by som to povedal... vylepšenú. To znamená ja ti môžem čítať myšlienky ale ti mi nie.“

„Čo chceš?!“ Začínal som vidieť červeno. Upokoj sa, predsa je to tvoj brat.

Ja nič, len som si prišiel po to čo je moje...Bella?“ Nikdy ti ju nedám.

„Ale ja sa ťa nepýtam, Bella sama vie kam patrí.“

„Edwarde, všetko ti vysvetlím.“ Čo mi chce vysvetľovať, že ma zradila a využila. Je presne taká istá ako Tom.

„Tu nie je čo vysvetľovať, celí čas si o mne vedela všetko ...bol som len tvojou hračkou. Iba si ma využila!“ Ako som mohol byť také slepý, je to obyčajná pobehlica.

„Nie je to tak...“ Zavrčal som a prepadla ma nesmierna chuť zabiť ich obidvoch.

„Edwarde, nezabudni s kým sa bavíš.“ Tom sa postavil do bojovej pozície pred Bellu. O aké dojemné, ty ju budeš obraňovať? Kludne si ju zober a vypadnite z môjho života.

Bella:

Stáli tam proti sebe v bojových pozíciách, Edward mu asi niečo hovoril v myšlienkach.

„Edwarde, prosím...“ Zavrčal a ja som mala pocit že je schopný ma aj zabiť. Ani sa mu nečudujem, potom všetko. Zrazu som ucítila niečo, čo znamená veľmi veľké komplikácie ,Vlkolaci. Všetko sa v momente obrátilo, teraz obidvaja stáli predo mnou a bojových pozíciách. Nechápem prečo to Edward robí, veď môže odísť a nechať nás napospas šiestym vlkom.

 

 

9.kapitola«»11.kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jedna láska dvoch bratov 10. kapitola-Koniec?:

 1
28.09.2012 [14:38]

už dalšia kapitola nebude že? Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!