Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NatalieCullen

NatalieCullen

NatalieCullenPráva: Profi přispěvatel

Bydliště: SR

Věk: 18

O mně: Hell is empty and all the devils are here.

Kontakt:

E-mail: nikusqa12121 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 66

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 12. 2009

Poslední přihlášení: 13. 3. 2019, 17:20

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od nataliecullen

Poviedky od nataliecullenVítam Vás na mojom zhrnutí!
Na pokračovanie: MASTER, JUST A NORMAL ROCK N´ ROLL STAR, EDWARD VOLTURY, DAMIAN, NAVŽDY TRINÁSŤROČNÝ
Jednorázovky: 10 VECÍ, KTORÉ NESMIE EMMETT ROBIŤ NA LOVE, JACOBOVA PREMENA, AKO SA EMMETT PRESTAL SMIAŤ
Drabble: NEUHRYZNE MA TO?; JEDINÉ, ĆO TI NEMOŽEM DAŤ
Poézia: ODPUSŤ MI BOŽE, ODPUSŤ, AK EŠTE MOŽEŠ; LÁSKA AKO HROB

Články:

 

Master - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Master - 5. kapitolaTak, myslím, že na toto ste mnohí čakali. Paul a Jane - malé predjedlo. Prajem príjemné čítanie.

 

Master - 4. kapitola

Master - 4. kapitolaPaul má pred sebou prvý boj. Niekto si ho obľúbi a niekto zase znenávidí. Faktom ostáva, že priateľov potrebuje ako soľ. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Master - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Master - 3. kapitolaPaul sa znova stretne s Jane a tá mu dá jasne najavo, kto je tu šéfom. Prajem príjemné čítanie.

 

Master - 2. kapitola

Master - 2. kapitolaPaul je podrobený naozaj ťažkým skúškam, dokáže jeho vytrvalosť zapôsobiť aj na nemŕtvych? Prajem príjemné čítanie.

 

Master - 1. kapitola

Master - 1. kapitolaPaul sa ocitá vo svojom novom väzení. A aj keď už mnoho z Vás prišlo na to, kto ho zachránil, teraz sa to odhalí. Bola to však naozaj záchrana? :)

 

Master - Prológ

Master - PrológPaul spravil hlúpu chybu, ktorá ho priviedla smrteľne zraneného a úplne samého do hlbokého lesa. Z beznádejnej situácie ho zachráni tá najmenej vhodná osoba, významná členka Volturiovskej gardy, ktorá si z neho spraví svoju osobnú hračku.
Strhujúci príbeh plný tvrdého sexu i krásnych romantických zážitkov, kde pozorný čitateľ spozná, že nikto nie je taký zlý, aby ho nevyliečila štipka lásky, čaká len a len na vás. Priviažte svojho milého o posteľ, a potom sa príďte inšpirovať, ako s ním naložiť ďalej. Váš Destroyer of Happiness.

 

Jediné, čo ti nemôžem dať

Jediné, čo ti nemôžem daťSúťažná drabble (100 slov), ktorá hovorí o tom, po čom túži Emmett, keď si večer líha k svojej milovanej žene a po čom zase túžia obaja každú inú chvíľu dňa. Je to to jediné, čo Emmett nemôže Rosalie dať a tá konkrétna túžba je príliš bolestná na to, aby ju zmienili nahlas. Prajem príjemné čítanie.

 

Just a normal rock n' roll star - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Just a normal rock n' roll star - 1. kapitolaZábavné na tom bolo to, že mu nevadilo ani tak to, že leží na zemi a nemôže sa zdvihnúť, že mu je hrozná zima a v ruke má zapichnutú ihlu, ktorú nestihol vytiahnuť. Ani to, že všade vôkol neho sú rozhádzané fľaše Jacka Danielsa a nejakej fínskej vodky. Jediné, čo mu užieralo myseľ, bola tá hrozná béžová farba....

Edward je človek, ktorý v živote dosiahol všetko, čo chcel... a prehnal to. Kvôli všetkému, čím si musel prejsť a kvôli svojej drogovej závislosti sa jeho život rúti do záhuby. Dokáže ho zachrániť krásna poloupírka Isabella alebo odoženie aj ju? Nálepka 15+ pre hrubé výrazy a na prilákanie pozornosti. :D

 

Damián - 17

Damián - 17Nová časť prináša nové a nepredvídateľné udalosti. Príbeh sa začína rozuzľovať. Aké prekvapenie nám Damián znova nachystá?! Enjoy.

 

Damián - 16

Damián - 16Damián sa po dlhom čase vracia a stojí pred svojou prvou pubertálno-upírskou náladičkou. Enjoy, my darlings.

 

Neuhryzne ma to?

Neuhryzne ma to?Môj v poradí druhý drabble o malej upírskej nechápavosti... Čo to len Bella pojedla, že má tak veľké brucho?! Enjoy! :)

 

Navždy trinásťročný - 8

Navždy trinásťročný - 8„Svet okolo mňa bledne každou ďalšou naprázdno prežitou chvíľou... Chcem, aby si mi ukázala, ako vnímať tie farby, ako v nich nájsť niečo nové...“
„Budem ti o nich rozprávať... Kým ich sám neuvidíš.“

 

Navždy trinásťročný - 7

Navždy trinásťročný - 7Môžem... Nie, nemôžem! Ja chcem... Nie, toto nemôžem chcieť! Len jeden dotyk... Žiaden dotyk! Pozor, je to návykové! Ja chcem... Nie, nie, nie... Ja po tom prahnem!

 

Damián - 15

Damián - 15Že oheň a voda nemôžu existovať pokope? Koľkokrát ste toto porekadlo už počuli? V tejto časti nám ho Damián vyvráti a znova nám priblíži možnosti svojho daru.

 

Damián - 14

Damián - 14Viete si predstaviť pohľad na rozkošne červenajúceho sa chalana s dokonalým telom uprostred kopy snehu? Zrejme by som nebola sama, ktorá by po ňom okamžite skočila... Odolá tomuto vábeniu Tanya? Prajem príjemné čítanie.

 

Navždy trinásťročný - 6

Navždy trinásťročný - 6Táto časť sa bude odohrávať v novom prostredí, čo však nezabráni hlavným postavám poriadne rozprúdiť atmosféru, nech už je akákoľvek... Prajem príjemné čítanie.

 

Damián - 13

Damián - 13Takže... V tejto časti sa opäť dozviete niečo bližšie o našej malej záhade. Prejaví sa Damiánova "šikovnosť" a niekto si na neho pomaly, ale isto brúsi zuby... Ktože by to mohol byť? Neviete? Veď ideme do Denali, dámy. Tak nasadajte a pevne sa držte! :D

 

Edward Voltury - 21

Edward Voltury - 21Posledná a záverečná časť Edwarda Volturyho. Pochopíte, ak nebudem nič dopredu prezrádzať, že? Prajem príjemné čítanie.

 

Damián - 12

Damián - 12Nová časť, ktorá prinesie mnoho nových a neobjasnených informácií! Tiež ste si kládli otázky, pred kým chce Edward Damiána chrániť? Ako vlastne prebieha noc plná nočných môr?! Tu máte malú ukážku, ktorá však zväčša vaše otázniky iba prehĺbi! Prajem príjemné čítanie...

 

Damián - 11

Damián - 11Po veľmi veľmi dlhom čase sa objavila nová kapitola a čaká už len na vás. Prečítajte si, ako to môže dopadnúť, ak niekto príjme pomoc, alebo to aspoň predstiera! Prosím o veľa komentárov! Vaša nataliecullen.

 

Láska ako hrob

Láska ako hrobBáseň o tom, ako upírka zomiera pre lásku. Budem veľmi rada, ak mi napíšete komentár so svojím názorom. Upozorňujem, že nad touto básničkou sa musíte zamyslieť, aby ste ju pochopili! Vaša nataliecullen.

 

Edward Voltury - 20

Edward Voltury - 20Čo by ste povedali osobe, ktorá vám viackrát naznačí, že vás miluje, ale vy si na ňu vôbec nespomínate? :) Edwardovu odpoveď nájdete nižšie. Tak šup do čítania! Prosím, napíšťe mi svoj názor!

 

Damián - 10

Damián - 10V tejto kapitolke sa dozvieme Damiánove postavenie k viere a dôvod jeho provokatívnej povahy. Otázky typu prečo v boha neverí, si môžete dúfam zodpovedať aj sami! :D Prajem príjemné čítanie!

 

Damián - 9

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Damián - 99. kapitola je na svete a čo sa v nej dozviete? Bude to čosi z Damiánovej minulosti... Niečo, čo ho stále bolí a nedokáže to prekonať. A tiež sa dozviete jeho druhé meno, ktoré v tejto poviedke ešte nebolo spomenuté. Táto časť je o vyvýjajúcom sa vzťahu Jaspera a hlavnej postavy. Nechýbajú tam trpké chvíle, ale aj zábava. A nakoniec sa nám do príbehu zamotá nová tajomná osoba. Prajem príjemné čítanie.

 

Navždy trinásťročný - 5

Navždy trinásťročný - 5Tak dočkali sme sa piatej časti. Čo nás čaká? No povedzme to tak, že Renesme a Chris si veľmi nepadnú do oka alebo sa to len zdá? Prajem príjemné čítanie. Vaša nataliecullen!

 

Edward Voltury - 19

Edward Voltury - 19Pomaly sa blížime ku koncu tejto poviedky. Dúfam, že čakanie na túto časť sa vyplatilo. Aj keď som povedala, že časti budú pribúdať častejšie, ako sami viete, to tvrdenie som nedodržala, bolo pre mňa a myslím, že aj pre vás vhodnejšie napísať jednu kapitolu, ako ďalšie tri. Tak ste na túto časť čakali síce dlhšie, ale zato je dlhá na 7 strán vo worde. Tak prosím o komentáre. Vaša nataliecullen!

 

Odpusť mi, Bože, odpusť, ak ešte môžeš!

Odpusť mi, Bože, odpusť, ak ešte môžeš!Môj pokus o báseň. Ako by sa Bella vyspovedala zo svojho najväčšieho hriechu - z lásky k upírovi?! Prosím o komentáre. Ďakujem. :)

 

Damián - 8

Damián - 8Možno budete z tejto časti trocha zmätení, ale nebojte sa. V nasledujúcich sa vám pokúsim všetko vysvetliť. Pre pokračovanie deja bolo nutné trocha pozmeniť Edwardovu schopnosť. V mojej poviedke nebude len počuť myšlienky, ale dokáže ich aj vidieť rovnako ako Alice vízie, no na to potrebuje určitú dávku sústredenia. Takže to nepoužíva veľmi často. Toľko to k vysvetľovaniu a teraz rýchlo do čítania.

 

Navždy trinásťročný - 4

Navždy trinásťročný - 4Takže štvrá kapitolka je na svete a ja dúfam, že to čakanie stálo za to. Prosím, prepáčte, že to sem pridávam opäť po takejto dlhej dobe, ale teraz som mala doma menší frmol a nič som nestíhala. Prajem príjemné čítanie a zároveň prosím o veľa komentárov, ktoré by ma nakopli k rýchljšiemu písaniu.

 

Edward Voltury - 18

Edward Voltury - 18Takže touto časťou ukončujem dva rozdielne deje a prechádzame do spoločného. V ďalšej časti sa naše hrdličky konečne stretnú... Kto sa teší? Ale pokiaľ ide o túto kapitolu, črtá sa tú tá hlavná otázka: Ako sa Bella rozhodla? Stane sa upírkou?! Prosím o veľa komentárov!

 

Jacobova premena

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jacobova premena„Billy?“ zakričal som smerom do izby. „Áno?“ „Pri akej teplote sa zomiera?“ „41 až 42 stupňov. Prečo?“ „No super!" Neviem, či to tu už bolo, ale toto je môj pohľad, ako sa to celé mohlo odohrať. Kvôli neslušným slovám, ktoré Jacobovi v rozhorčení občas vyletia, by som odporúčala nečítať do 15 rokov. Ale toto je len moje upozornenie! Je na vás, či ste ochotní si to prečítať. Ja budem len rada. Ďakujem.

 

Damián - 7

Damián - 7V tejto časti sa dozviete pravý dôvod, prečo sa Carlisle tak horlivo zaujíma o Damiána. Takisto iba pre vás predvedie svoju schopnosť štítu tentoraz v jeho krajšej podobe. Viem, že po tejto kapitole bude veľa otázok. Uisťujem vás, že postupne na nich budem odpovedať. Prajem príjemné čítanie.

 

Navždy trinásťročný - 3

Navždy trinásťročný - 33. kapitola je na vaše žiadosti tu. Dúfam, že sa bude páčiť. V tejto časti som použila viacero pohľadov. Dôležitý je ten Carlisleov. Preto, lebo v ňom môžeme plne pochopiť, ako Chrisova schopnosť pôsobí na podmanenú osobu. Ďakujem za vašu podporu... Vaša nataliecullen.

 

Edward Voltury - 17

Edward Voltury - 17Po hrozne dlhej dobe... Áno! Je tu ďalšia časť a čaká na vaše povzbudivé komentáre, či kritiku. Tak rýchlo do toho. Prajem príjemné čítanie.

 

Damián - 6

Damián - 6Po dlhšej dobe pridávam ďalšiu časť. Veľa vecí sa v nej vysvetlí. Chcem vás požiadať o veľké množstvo komentárov. Pretože neviem, či to vôbec má cenu písať pre šiestich ľudí... Ďakujem.

 

Navždy trinásťročný - 2

Navždy trinásťročný - 2Som veľmi šťastná, že je na túto poviedku tak veľký ohlas, a práve preto sem dávam ďalšiu kapitolu. Názov asi hovorí za všetko. Stetnutie našej malej strelenej rodinky. Prosím o komentáre.

 

Ako sa Emmet prestal smiať - 5. časť

Ako sa Emmet prestal smiať - 5. časťZáverečná časť príbehu... Uisťujem vás, že bude plná prekvapení. Medzi textom som napísala aj krátke básničky, kde vystihujem určitú situáciu. Dúfam, že som vás tým potešila. Prosím, zanechajte mi komentáre. Ja viem, že nie som dokonalá a ani nepíšem dokonale, takže znesiem aj kritiku. Ďakujem...

 

Damián - 5

Damián - 5Viem, že mi to trvalo dlho, ale na tejto časti som si chcela dať obzvlášť záležať. Neviem, či sa to podarilo... Podľa vás áno? Alebo nie. V každom prípade mi nechajte komentár. Ďakujem...

 

Edward Voltury - 16

Edward Voltury - 16Po dlhej dobe je tu konečne ďalšia časť. Trocha kratšia, ale v nasledujúcich kapitolách sa vám to pokúsim vynahradiť. Prosím o veľa komentárov. Vaša nataliecullen...

 

Navždy trinásťročný - 1

Navždy trinásťročný - 1Príbeh sa sústreďuje okolo mladého upíra - Chrisa Cullena. Presnejšie okolo 130-ročného upíra v tele 13-ročného chlapca. Náhodne ho premenil Carlisle v dobe, keď ani on sám nedokázal odolávať ľudskej krvi. Chris ostal s Carlislom a postupne sa naučil, ako prežiť v novom svete. Keď vedel všetko potrebné, od Carlisa odišiel. Nový domov nášiel vo Volterre, kde ho kvôli jeho mimoriadnej schopnosti príjali s veľkou radosťou. Aká je to schopnosť? Dokáže vám natlačiť do hlavy to, čo chce, aby ste si mysleli. Povie vám vyskočte z okna a vy vyskočíte. Jeho často krutým prianiam nedokáže odolať nik. Všetka časom nadobudnutá skúsenosť ho však od základu zmení. Z milého ustráchaného chlapca sa stane arogantný netvor. Ako bude na to všetko reagovať Carlisle, keď sa jeho "milovaný" syn rozhodne vrátiť domov?

 

Damián - 4

Damián - 4Edward sa snaží nadviazať rozhovor. Bohužiaľ ide na to celkom zle. Všetko sa zvrtne vo chvíli, keď je Jasper presvedčený, že Damián ublížil Alice a preto sa ho rozhodne vyhľadať. Je nebezpečné, aby sa dotkli dvaja upíry a je ešte nebezpečnejšie, ak si jeden z tých upírov môže omylom okopírovať schopnosť toho druhého. Ste zvedaví, čo to s Damiánom urobí? Dočítate sa nižšie...

 

Ako sa Emmet prestal smiať - 4. časť

Ako sa Emmet prestal smiať - 4. časťTakže, opäť zmena. Nebudú 4 časti ale 5. Ja viem, som protivná, že vás nechávam tak dlho čakať. Dúfam, že vás táto časť poteší a zaujme. Podľa mňa je zaujímavé vidieť Emmeta aj z tej druhej stránky. Vždy bol iba ten vtipkujúci pohoďák, ale kto vraví, že jeho nemôže niečo bolieť? Aj on môže mať všetkého pokrk. Tak prečo mu zazlievať rozhodnutie, ktoré urobil? Viac sa dočítate nižšie. Verte mi, že v poslednej časti nastane nečakané rozuzlenie. Naozaj je Rosalie mrtva?! Teraz som vám nasadila chrobáka do hlavy. Takže dúfam, že ma svojimi komentármi podporíte k písaniu záverečnej časti.

 

Damián - 3

Damián - 3Takže, v tejto kapitole spoznávame pravú tvár Damiána. Alkohol, či drzovanie mu nie je cudzie, ale čo ak má na to dôvod? Čo ak ho nočný spánok desí?! Na tieto odpovede si budete musieť trocha počkať. Prosím o komentáre...

 

Edward Voltury - 15

Edward Voltury - 15Takže po dlhšom čase tu máme 15. kapitolu. Ja viem, občas som nepredvídateľná a to uvidíte, čo vás v tejto poviedke ešte len čaká. Prajem príjemné čítanie.

 

Edward Voltury - 14

Edward Voltury - 14K tejto kapitolke vám radím, naštudovať si rozprávku o vlkovi a siedmich kozliatkach. Prečo?! To sa dočítate nižšie. Prosím o komentáre na základe nich sa buď presunie termín ďalšej časti na neskôr alebo opačne... Ďakujem za podporu.

 

Damián - 2

Damián - 2V prvom rade ďakujem za všetky komentáre. Som veľmi rada, že sa vám táto poviedka páči a práve preto je tu ďalšia časť. Prajem príjemné čítanie a zároveň prosím o zasypanie ďalšími komentármi.

 

Ako sa Emmet prestal smiať - 3. časť

Ako sa Emmet prestal smiať - 3. časťVeľmi sa ospravedlňujem, že to sem dávam po takom dlhom čase, ale bohužiaľ bola som veľmi zaneprázdnená školou. Takže pôvodne mala mať táto jednorázovka 3 časti ale rozhodla som sa pre 4 a potom ešte krátky pohľad Rosalie. No s tým pohľadom od Rosalie to nie je ešte isté práve kvôli tomu, ako to všetko skončí. Keďže väčšina z vás chce happyend, no priznám sa, ja sama ešte neviem ako to skončí. Nechajte sa prekvapiť.

 

Edward Voltury - 13

Edward Voltury - 13Táto časť vás všetkých môže trocha zaskočiť a možno aj zmiasť, ale v nasledujúcej sa pokúsim pár vecí objasniť. Prajem príjemné čítanie a samozrejme prosím o komentáre.

 

Edward Voltury - 12

Edward Voltury - 12V prvom rade ďakujem za všetky komentáre a práve preto, že ich bolo viac ako som očakávala pridávam ďalšiu časť. Pravidlo 5 komentárov platí aj naďalej... Prajem príjemné čítanie.

 

Damián - 1

Damián - 1Ako už vieme z Novu: Edward Bellu opustil no tu sa príbeh s touto poviedkou rozchádza. Edward sa k Belle nevrátil, ani neodišiel od rodiny. Proste žil ďalej, hoci Bellu neprestal miloval. Bella to mala ťažšie po Edwardovom odchode zistila, že čaká dieťa. Keď sa narodilo dala mu meno Damián. Rástol ako aj normálne deti a teraz má 16. Z celej duše nenávidí svojho otca aj keď ho nikdy nevidel. Veľmi sa na Edwarda podobá. Je dokonca krajší ako upír, rozvážnejší ako človek, má zmysli lepšie ako vlkodlak a upír dokopy. A dokonca má dar. Má schopnosť mať ktorúkoľvek schopnosť ak sa daného upíra, ktorému chce schopnosť okopírovať dotkne.Čo sa stane ak v novom meste, kde sa presťahovali, prídu do školy nový študenti. Medzi nimi jeho otec, ktorého Damián neznáša natoľko, že by ho bol schopný zabiť?!

 

Edward Voltury - bonus

Edward Voltury - bonusAko prežívali Edwardovi priatelia fakt, že to čo mu spôsobili znova je čiastočne aj ich vina? To sa dočítate nižšie... Bonus je z viacerých pohľadov a hlavne ten posledný je dôležitý pre ďalšie vyvýjanie deja. Dúfam, že som vás tym potešila a aspoň trocha spríjemnila čakanie na ďalšiu kapitolu. Prosím o zasipanie komentármi. Vaša nataliecullen

 

Edward Voltury - 11

Edward Voltury - 11Vaše naliehanie ohľadom Jane a Edwarda som zobrala vážne a teda máte tu novú kapitolu, ktorú som si takto vôbec nepredstavovala a ani takto pôvodne nemala vyzerať. Len dúfam, že ma za ten koniec neukameňujete... Prosím o komentáre aj naďalej platí pravidlo: najmenej 5 komentárov. Prajem príjemné čítanie.

 

Edward Voltury - 10

Edward Voltury - 10Keďže bolo 6 kometárov máte tu ďalšiu časť. Ako aj pri minulej aj teraz platí. Najmenej 5 kometárov tu musí byť na dubrú motiváciu. Takže náš príbeh sa začína trocha zamotávať. V tejto časti hoci len na malú chvíľu sa ukáže Jacob. Pre jeho priaznivcov v ďalšej časti ho tam bude viac než dosť. Edward sa dozvie šokujúcu pravdu ohľadom Jane. Ako na to zaeraguje? Prajem príjemné čítanie.

 

Ako sa Emmet prestal smiať - 2. časť

Ako sa Emmet prestal smiať - 2. časť Ďakujem za komentáre a aj vďaka tomu, že ich bolo tak veľa je tu druhá časť. Prajem príjemné čítanie a samozrejme prosím vás aby ste mi tu nechali ďalšie komentáre, aby som vedela ako veľmi chcete ďalšiu časť teda aj akou rýchlosťou ju mám napísať.

 

Ako sa Emmet prestal smiať - 1. časť

Ako sa Emmet prestal smiať - 1. časťUpozorňujem že táto jednorázovka nie je parodia! Je to o Emmetovi a Rosalie a o ich veľkej hádke, ktorá vyustí až k požiadaniu o rozvod. Ale čo je na tom najhoršie Emm Rosalie stále ľúbi. A však urobí jednu zásadnu chybu v náhlaom hneve si zaželá niečo, čo mu zmení život. Praje si Rosalinu smrť. Prejde mu to, hoci to takto nemyslel? Zomrie Rosalie jeho vinou? Prosím o komentáre aby som vedela či má cenu pokračovať ďalej.

 

Edward Voltury - 9

Edward Voltury - 9Edward sa v tejto časti pokúsi zabiť pomocou svojej novej schopnosti a zistí niečo čo ho opäť vrhne do samoty. Bella ráno vstáva síce s mizernou náladou ale za to s pocitom že Edward je ešte stále pri nej. Ako zaeraguje keď sa dozvie opak. A prečo si vlastne ráno myslela že je Edward nažive? Je zrelá na psychiatriu? To sa dozviete po prečítaní! Túto kapitolku venujem hope.

 

Edward Voltury - 8

Edward Voltury - 88.časť - Edward si nájde priateľov a dozvie sa konečne niečo bližšie o svojich schopnostiach. Aro sa poháda s Marcusom z čoho neskôr vznikne nápad pozvať Cullenovcov do Voltery. Všetko ostatné sa dočítate nižšie. Túto kapitolu venujem MichellCullen. Ďakujem všetkým, ktorý si dali tú námáhu a napísali komentár hoci ich bolo málo verím, že sa to zlepší a práve preto pridávam 8. časť. Tak mi dokážte, že tú poviedku nevymýšľam zbytočne! Prajem pekné čítanie.

 

Edward Voltury - 7

Edward Voltury - 7Podarí sa Belle skoncovať so všetkým, alebo je jej osud iný? Použije Edward svoju novú schopnosť, aj keď nevie ako presne funguje? A prečo sa zdá že Jane flirtuje s Edwardom? Nebodaj sa jej zapáčil? To sa dozviete nižšie. Kvôli veľmi malému množstvu komentárov, ešte nie som pevne rozhodnutá, či budem v poviedke pokračovať. Viem, že tým možno viacerých ľudí sklamem, ale nemám na výber. Takže ak táto poviedka skutočne niekoho zaujala, napíšte komentár. Budem veľmi rada. Prajem príjemné čítanie.

 

10 vecí, ktoré nesmie Emmet robiť na love

10 vecí, ktoré nesmie Emmet robiť na loveVymýšľala som to o druhej ráno tak dúfam že sa to bude páčiť. Prosím o zasypanie komentármi. ďakujem.

 

Edward Voltury - 6

Edward Voltury - 6Ďalšia časť má dva názvy, pretože je ťažké vymyslieť jeden, ktorý by sa zhodoval s pohľadom Edwarda aj Belly. Dúfam, že sa bude páčiť. Kapitola je trocha krátka, ale napísala som ju hlavne preto, lebo som chcela niečo vyjasniť. To o Bellinom dieťati. V minulých častiach som často načrtávala, čo sa s ním vlastne stalo, ale niektorý to nepochopili, takže sa to dočítate v tejto časti. Čo sa Bella rozhodne spraviť po správe ktorú jej oznámi Carlise? Bude ešte vládať ďalej žiť, alebo sa rozhodne pre iné rozhodnutie? Edward bude mať problém s vlasmi, ale aj väčší problém, ktorý naňho čaká pod schodiskom. Aký? To sa dozviete nižšie. Prajem pekné čítanie. A hlavne prosím o veľa komentárov. Podľa množstva bude aj rýchlosť písania ďalšej časti.

 

Edward Voltury - 5

Edward Voltury - 5Túto časť venujem AnabellaSk a KristinaCullen za ich podporu. Z vašich komentárov som sa tešila, ešte dva dni potom, ako som si ich prečítala. Takže ešte raz ďakujem všetkým, ktorý ma podporujú svojimi komentármi a dúfam že budú aj naďalej. Takže táto časť je z 3 pohľadov, kedže ste my nenapísali, ktorý chcete viac, dala som tu Edwardov, Bellin a Arov. Nebudem dopredu nič prezrádzať. Takže prajem len príjemne čítanie. Vaša Nataliecullen.

 

Edward Voltury - 4

Edward Voltury - 4Ďalšia kapitola je z pohľadu Edwarda aj Belly. Obidvaja sa prebudia na iných miestach. Bella je zmetená a nevie čo sa stalo s Edwardom, kto jej povie pravdu? A je to vôbec pravda? Edward je vystavený veľkému pokušeniu, odolá mu? Je mi veľmi ľúto že som tú kapitolu nepridala skôr ale po 1. v škole sme mali dosť učenia a po 2. stále som čakala že ešte nejaký ten komentár pribudne. A samozrejme ďakujem tým čo si dali tú námahu a nejaký napísali, veľmi mi to pomohlo. Dúfam, že nebudete leniví a budete písať aj naďalej. A aby som sa ešte vrátila. Aký pohľad chcete, aby som písala viac? Bellin vo Forkse alebo Edwardov vo Voltere? Určite budú obidva zaujímavé, hoci myslím že ten Edwardov viac, ale nechám to na vás. A ešte jedna otázka... Má Aro prezradiť Edwardovi jeho pravé meno? Ďakujem za vašu pomoc a prajem pekné čítanie.

 

Edward Voltury - 3

Je tu ďaľšia kapitola trochu krátka ale v nasledujúcej vám to vynahradím. Čo sa stane s Belliným a Edwardovým dieťaťom? Prejaví sa Edwardova nová schopnosť? Prajem vám príjemné čítanie a prosím o komentáre ako som už raz napísala čím viac ich bude tým skôr bude nová časť. A zároven dakujem aj všetkým, ktorý mi písali komentáre v predcházajúcich častiach.

 

Edward Voltury - 2

2. pokračovanie je o tom ako sa Edward s Bellou urýchlene rozlúči a posiela ju preč. Ale podarí sa Belle včas utiecť? Vyjde Edwardovi plán, ktorý vymyslel? Dakujem všetkým ľudom, ktorý mi písali komentáre. Veľmi ma to povzbudilo v dalsom písaní. Prosím píšťe dalej, čím viac tu bude komentárov tým skôr bude nová časť.

Dokončeno

Edward Voltury - 1

Edward Voltury - 1Bella na svadobnej ceste Edwardovi oznámi, že je tehotná. Obidvaja sa chystajú na cestu domov, ale čo keď ich práve vtedy prídu navštíviť Volturiovci? Čo sa stane s Bellou, prežije to stretnutie a čo ich dieťa ? Naisto vam môžem prezradiť, že Edward to prežije, ale bohužial ho Aro odvlečie do Volterry a Edward sa nebude na nič pamätať, teda ani na svoju rodinu. Ale čo ked práve Cullenovci sú pozvaný do Volterry? Ako Aro zariadi, aby sa nestretli s Edwardom? A prečo je vlastne Edward pre Ara taký dôležitý? Čo keď ma ešte inú schopnosť, o ktorej nevieme alebo možno aj viac.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!