Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kajushqa1

Kajushqa1

Kajushqa1Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Karolina

Bydliště: Brno

Věk: 17

O mně: Měla jsem pár nápadů ohledně povídek z prostředí Twilight ságy, a tak jsem se je rozhodla zrealizovat. Nenávidím Jacoba, takže se ho v mých povídkách nedočkáte, maximálně, jako záporné postavy. Těm, kdo si moje povídky čtou, děkuji.
Kajushqa1

Kontakt:

E-mail: kajushqa1 (zavináč) email.cz

ICQ: 627063065ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1706476060

Statistiky:

Moje články: 123

Moje komentáře

Titulek článku Text
11.08.2013 (13:01)FanFiction na pokračováníTři bratři, tři sestry. To bude zajímavé - 1. kapitola LuciaCullen2: Vtipný na tom je, že povídka o které mluvíš začala vycházet až po té mojí :)
02.07.2012 (20:23)SoutěžeVelká letní spisovatelská soutěž Ahoj, poslala jsem 4. kapitolu, tak se chci zeptat, jestli vám došla. Emoticon
30.05.2012 (9:17)FanFiction na pokračováníPlayboy - Kapitola 17. Ploutev pseudotuňáka Emoticon Emoticon Emoticon
Bella je vážně super. ten její strach z lesa, byl suprovej, prej lesní skřítek... Emoticon
nejlepší stejně bylo "ejk". Bella zabila, zvlášť, když jí pak edward chtěl políbit taky...
Těším se na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon
30.05.2012 (9:13)FanFiction na pokračováníPlayboy - Kapitola 16. Tříhlavá saň Ani nevíš, jakou jsem měla radost, když jsem se podívala na stmívko a tam na mě vykoukla nová kapitola tvé povídky. Četla jsem ji někdy v říjnu, ale ráda se k ní zase vrátím. llbí se mi tvůj styl psaní a způsob, který jsi vykreslila bellu a ostatní postavy. Jenom doufám, že příští kapitola bude delší, protože teď už se zase nemůžu dočkat. Díky, že pokračuješ.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
08.05.2012 (9:56)FanFiction na pokračováníPod hladinou - 22. kapitola + Epilog jako vždy jsi odvedla vynikající práci. na každou kapitolu jsem se neuvěřitelně těšila a často se při ní i pobavila. Tvůj smysl pro humor, je vážně super. Bellu jako mořskou pannu jsem si oblíbila. těším se na tvou další tvorbu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
17.04.2012 (8:25)FanFiction na pokračováníShanShu - 32. kapitola + Epilog Celá povídka byla skvělá a já hltala každou kapitolu. Musím říct, že to byl dobrý nápad pro jednou udělat takovýhle konec. Nakonec to přece jenom skončilo svým způsobem šťastně.
Těším se na tvojí další tvorbu, protože opravdu píšeš velice dobře a doufám, že jen tak nepřestaneš.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
31.03.2012 (11:42)FanFiction na pokračováníPod hladinou - 9. kapitola Úžasný. Bella je ale pěkný číslo, fakt z ní nemůžu. Těším se na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
18.03.2012 (21:47)Shrnutí povídekPovídky od Kajushqa1 Povídku UNTMH začnu psát asi tenhle týden, ale nejsem si jistá, snad bud mít čas. Co se týče Our Academy už mám skoro hotovou 1. kapitolu 2. série.
17.03.2012 (9:21)FanFiction na pokračováníWTF? - 25. kapitola + Epilog Jsem tak ráda, že jse tuto povídku začala číst. Už u první kapitoly jsem věděla, že to bude super. Mrzí mě to, že to končí, ale myslím si, že jsi to zakončila brilantně.
Bella a Edward jsou prostě dokonalí. Ty Belliny hlášky mě vážně dostávali a pokaždé jsem se řezala smíchy.
Trochu mě mrzí, že Chris a Viola spolu asi nakonec neskončili. Možná, že kdyby Chris řekl Viole pravdu, bylo by to jinak. Možná je to takhle ale lepší, přece jenom oni jsou oba lidé, a tak je normální, že se navždy nebudou milovat, když spolu kdysi chodili na střední. I když jejich pár jsem měla vážně ráda.
Promiň, že jsem tolik nekomentovala, i když jsem měla, to mě vážně mrzí, protože tvoje povídka by si zasloužila velký komentář u každé kapitoly. Byla vtipná, chytlavá, zajímavá, unikátní a budu si ji pamatovat. Jsem ráda, že to nebylo nic drastického. Taková oddechová povídka je přesně to, co jsem potřebovala. Asi víc už nemám co říct, protože ty sama určitě víš, jak moc jsi dobrá ve psaní.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
27.02.2012 (20:12)O webuChcete se stát Profi přispěvateli? Ahoj, chtěla bych zažádat o práva PP. Emoticon
26.02.2012 (14:53)FanFiction na pokračováníWTF? - 15. kapitola Úžasný. Musím říct, že z Belliné matky nemůžu. Ta je fakt super. To její snění o tom, že s ním Bella bude.
Jsem ráda, že jsou ti dva spolu, už bylo načase. No pořád je tady Edwardův pitomý zvyk rozhodovat za ostatní, no snad se Bella rozhodne sama.
Těším se na další kapitolu a promiň, že jsem dlouho nekomentovala.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
22.02.2012 (15:25)O webuNominujte povídku do Síně slávy Odpočívej v pokoji-domcamerci
Čtyři kamarádky z New Yorku-domcamerci
14.02.2012 (7:39)SoutěžeValentýnská rychlosoutěž - výsledky Gratuluju všem k úmístění. Já sama jsem teď dost vyjukaná. Páté místo? Čekala jsem, že budu poslední, vážně, neříkám to jen tak. No tleskám vám všem.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
12.02.2012 (18:17)SoutěžeValentýnská rychlosoutěž Odesláno Emoticon
11.02.2012 (22:29)FanFiction na pokračováníShanShu - 6. kapitola Úžasná kapitola, to jejich neustálé hašteření mě vážně baví. Nejlepší byl ten konec. Prej, dáš si ještě vodu?
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
11.02.2012 (22:13)FanFiction na pokračováníWTF? - 9. kapitola Úžasný, umírala jsem smíchy, lae Belly mi pak bylo líto. To bych asi zažít nechtěla. Edward je vážně blb, no ale zdá se, že už se mu začíná dostávat pod kůži.
Alice je fajn, že Bellu veze domů, jsem zvědavá, co všechno jí řekne.
No těším se na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
11.02.2012 (18:01)FanFiction na pokračováníWTF? - 8. kapitola Opět jsem se pobavila. Nevím, ale začínám mít vážně ráda Violu, je super.
Těším se na Bellu v rozhlase. Snad přidáš další kapitolu co nejdříve.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.02.2012 (11:49)FanFiction na pokračováníWTF? - 6. kapitola Musím ti pochválit způsob, kterým jsi sblížila Violu a Christophera, to jsem nečekala. každopádně skvělá práce. Bella je k pokukání. Prej, že tam nepůjde, ale mě bylo jasné, že bude chtít.
Viola se mi zdá jako dokonalá kamarádka, se kterou se člověk nikdy nenudí. Tuhle postavu začínám mít opravdu ráda.
Těším se na další kapitolu a chválím tvoje tempo přidávání.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
03.02.2012 (23:42)FanFiction na pokračováníWTF? - 4. kapitola Vím, že jsem před tím nekomentovala, tak teď to napravuju.
Povídka mě zaujala hned na začátku. Jednak, protože byla od tebe a co je od tebe je vždy skvělé a super čtivé a jednak proto, že povídku s Edwardem a Bellou na střední škole jsem už nějaký čas nečetla.
Musím říct, že několikrát už jsem měla neuvěřitelné záchvaty smíchu. Belliny myšlenkové pochody mě vážně dostávají. Líbí se mi její sarkastická povaha a hlášky.
No doufám, že se rychle dočkáme další kapitoly. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
29.01.2012 (23:07)FanFiction na pokračováníShanShu - 4. kapitola Zajímavá kapitola. Líbilo se mi, jak se Marcus choval, ty jeho odpovědi, mě párkrát i pobavily.
Takže 500 činných sopek, hmm, to jsem zvědavá, kde začnou. no Hank něco snad vymyslí se svým super mozkem. Jsem zvědavá, kdy se zase objeví Edward, pravděpodobně je sleduje, ale co já vím.
Těším se na další kapitolu a doufám, že ji přidáš brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
22.01.2012 (22:25)FanFiction na pokračováníShanShu - 3. kapitola Bella s Hankem jsou super kámoši. Nebo mi to tak aspoň připadá. Docela jsem se těšila na to, až Bella Hanka trochu vylepší a jsem ráda, že to udělala. Bylo to docela vtipné.
Bella a dcera Marcuse? No to mě podrž. To bude ještě hodně zajímavé.
Těším se na další kapitolu a doufám, že bude brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
22.01.2012 (22:17)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 28. kapitola + Epilog Nevím, co říct. Tvoji povídku jsem si oblíbila už u Prologu a vždy jsem se k ní ráda vracela. Mnohokrát jsem se zasmála, párkrát zaplakala. Tvoje povídka byla velice originální a poutavá. To první místo sis rozhodně zasloužila a myslím, že bys jich měla mít mnohem víc.
R.I.P. mi bude vážně chybět, protože tvůj styl psaní je prostě dokonalý a všechno co napíšeš se skvěle čte.
Jsem ráda, že si od tebe pořád mohu číst ShanShu, jako autorka bys mi vážně moc chyběla.
Mohla bych ti toho napsat ještě hodně o tom, jak úžasný máš talent, ale asi bych opakovala pořád to stejné.
Jsem ráda, že jsem tuto povídku mohla číst a těším se na tvou další tvorbu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
22.01.2012 (22:00)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 27. kapitola Ten holčičí pokec s Alicí byl úžasnej. Několikrát jsme se uchechtla. Ty Aliciny rady. :D
Sestřenice Cassie byla zajímavá vsuvka, ale jsem ráda, že jsi to neprotahovala na několik kapitol.
Líbí se mi, že Bella nechává všechno za sebou a jde jenom do budoucnosti.
No, jako vždy jsi napsala úžasnou a zajímavou kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
22.01.2012 (21:50)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 26. kapitola Kapitola se mi moc líbila. Bella suprově bránila Edwarda a u toho jak mu dala pohlavek jsem se popadala smíchy.
Tak výlet, hmmm, to bude zajímavé. No každopádně už měli na čase.
Hned jdu na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
14.01.2012 (20:53)FanFiction na pokračováníShanShu - 2. kapitola Skvělá a vtipná kapitola. Hrozně dobře se to čte a já od toho nemohla odtrhnout oči.
No, Bellin valčík s medvědem mě opravdu pobavil, doufám, že vtipných scén tam bude víc.
Bella a Volterra, hmmm, to by mohlo být zajímavé.
Těším se na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
12.01.2012 (21:54)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 25. kapitola Tak při téhle kapitole jsem se neustále chechtala. Bella a její bodyguardi to teda vážně zabili. Ten způsob, jakým vyjednávali s pejsky mě dost pobavil.
Belliny hlášky typu, že půjde k oltáři na vodítku, mě dostaly.
Edward a táborák, hmmm. No snad už se se Sophie nevrátí, to by mi asi hráblo, ale to že mu zapálí auto, a pak mu řekne, že chce být lepší člověk, je teda zvláštní. Holka by si asi měla uvědomit, co je dobré a co ne.
No nakonec ta skvělá zpráva. Bella je člověk, žádný pes, za to jsem ráda. Byla bych nerada, kdyby z ní byl páchnoucí vlkodlak. No, snad Sophie nelhala.
Moc se těším na další kapitolu a doufám, že bude brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
12.01.2012 (21:43)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 24. kapitola Krásná kapitola, jako vždy.
Líbilo se mi, jak Bella Edwarda uklidňovala, to bylo super.
Konec mě překvapil. Bella a vlkodlak? No to doufám, že ne, no snad v sobě vlkodlačí gen nemá a Edward ji hezky promění v upírku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
08.01.2012 (21:17)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 23. kapitola Chudák Bella, mít tenhle problém a ještě v domě plném upírů, to musí být pěkně naprd.
Doufám, že tam nebude nějakej trojúhleník mezi Bellou Edwardem a nějakým vlkodlakem, to by bylo blbý. No snad Bella hezky nasedne do auta a pojede v pohodě zpátky domů.
Těším se na další kapitolu a doufám, že bude co nejdříve.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.01.2012 (16:38)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 22. kapitola To bylo super. Zase jsem se pobavila a usmívala se jak debil, když Bella Edwardovi řekla svůj dokonalý monolog.
No Emmett nakonec to zas zabil, ale on je celkově takovej srandista, jeho hlášky mě vždycky rozesmějí. Zvlášť v tvé povídce.
Rasalie chápu, asi to pro ni není moc lehké, ale měla by respektovat Bellino rozhodnutí, to je jasný.
No, těším se na další kapitolu a doufám, že bude co nejdřív. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.01.2012 (21:37)FanFiction na pokračováníShanShu - Prolog + 1. kapitola Vypadá to zajímavě. Byla jsem celkem překvapená, když jsem zjistila, že jsi začala psát novou povídku, ale to je jenom dobře. Čím víc tvé tvorby na tomhle webu, tím líp.
Jinak k povídce. Celkem mě zaujala. Edward a Bella jako nepřátelé, hmmm, to by mohlo být drsný.
No těším se na další kapitolu, snad ji přidáš co nejdřív. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.01.2012 (9:08)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 21. kapitola To bylo tak úžasný. Líbilo se mi, jak Edward bránil Bellu před Sophie. No snad už je drama za nimi a Sophie už nic neprovede.
Jinak jsem se opět několikrát pořádně zasmála. Bellino vyslýchání Edwarda a následné vyhození na gauč. Kde ty nápady bereš?
Bylo roztomilé, jak bez něj pak nemohla usnout a šla spát k němu.
Těším se na další kapitolu a doufám, že bude co nejdříve. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
01.01.2012 (11:26)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 19. kapitola Kapitola rozhodně nebyla o ničem. Byla skvělá jako vždy. Vtipná, čtivá, zajímavá. Jsem ráda, že je Rose v pořádku.
Bella na střední škole. Hmmm, to jsem zvědavá, jak to bude. Ještě víc jsem zvědavá na Sophie. Ta bude asi dost nakrklá. No snad to bude v pohodě a ona se nepokusí nikoho zabít.
Těším se na další kapitolu a doufám, že tady bude hodně brzo.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
31.12.2011 (0:09)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 18. kapitola Tak to jsem nečekala. Opravdu by mě nenapadlo, že by Rose šla za Sophie, ale myslím, že jsi dobře zdůraznila, jak moc se chce Rose stát opět člověkem.
Co se týče Belly a Edwarda, líbí se mi jejich vztah. Je vidět, že jeden druhého opravdu znají.
Nakonec ochranářský Emmett, ten mě vážně dostal. Bylo fakt hezký, jak smýšlí o Rose a jak za ní pak přišel.
Doufám, že nová kapitola bude co nejdříve, protože tuhle povídku zbožňuju.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
29.12.2011 (20:31)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 17. kapitola To bylo tak krásný. Celou dobu, co jsem to četla jsem se přiblble usmívala. Bella a Edward jsou konečně spolu. Můj den se právě zlepšil o sto procent. No snad jim to vydrží.
Co se týče Rose, doufám, že s ní nic není. Na druhou stranu, nechápu, co má za problém.
No, doufám, že další kapitola bude co nejdříve. Tahle se ti mimořádně povedla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
29.12.2011 (9:48)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 16. kapitola Krásná, úžasná kapitola. Emmett zase všechno zkazil. Emoticon No snad to Edward řekne Belle i tak.
Těším se na další kapitolu a doufám, že bude brzo, protože tahle povídka se stala mou drogou. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
28.12.2011 (20:47)FanFiction jednodílnéDarren a Chris sami v New Yorku Úžasný. Jsem ráda, že jsi tuto jednorázovku napsala. Dost jsem se pobavila. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
28.12.2011 (9:37)FanFiction na pokračováníEsmé! Where are you? - 33. kapitola Zasmála jsem se jako vždy. Snad se Bella s Edwardem dají dohromady. Pěkná kapitola, snad bude brzo další. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
27.12.2011 (18:28)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 15. kapitola Skvělá kapitola jako vždy. Jak Edward chtěl, aby Bella zůstala u něj. Emoticon No Alice to zabila.
Těším se na další kapitolu a doufám, že přibude co nejdříve.
Tahle se mi moc líbila a vůbec nebyla nudná.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
26.12.2011 (12:51)Shrnutí povídekPovídky od Kajushqa1 lizzie: Povídka TB,TS.TBZ už je dávno dokončená a navazuje na ni povídka Ty víš, že mě miluješ.
Co se týče povídky Kdo je otec? s kamarádkou jsem se dohodla, že to bude spoluautorská povídka. Právě teď ale mám dvě rozepsané, takže to bude chvíli trvat. Jsem ráda, že máš o povídky zájem. Emoticon
25.12.2011 (11:37)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 14. kapitola To bylo naprosto dokonalý, skvělý, famózní. Hrozně moc se mi to líbilo. Úplně jsem trnula, když Sophie odříkávala to kouzlo. Ale Bella je zpátky a živá. To je super. A Edward si konečně uvědomil, že ji miluje. No snad se dají dohromady. Nejvíc se mi líbil ten poslední úryvek, když ji Edward vzal do náruče.
Moc se těším na další kapitolu a doufám, že bude brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
25.12.2011 (11:26)FanFiction na pokračováníMaska - 1. kapitola Líbilo se mi to. Je to zajímavý námět, čekám na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
24.12.2011 (16:18)Drabble povídkyLegenda a já To bylo fakt krásné. Vážně moc povedené. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
24.12.2011 (14:18)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 13. kapitola To bylo úžasný. Jenom doufám, že se všechno nějak vysvětlí. Mám takový pocit, že za vším stojí Sophie, nebo to tak alespoň vypadá.
Je fajn, že jsme se konečně dozvěděli, co se Belle vlastně stalo. Ta otázka mi vrtala hlavou hodně dlouho.

Jinak Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
24.12.2011 (0:28)SoutěžeVánoce, Vánoce přicházejí - výsledky! Všem moc gratuluju. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
23.12.2011 (10:27)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 12. kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Takhle to zakončit, no teda. Že by Sophie něco udělala?
Kapitola byla úžasná a čtivá, jako vždy. Ta Bellina komunikace s Emmettem mě pobavila. Líbí se mi, že v tvé povídce se mísí humor a drama.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
17.12.2011 (21:35)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 11. kapitola ÁÁÁ, to bylo boží. Skvělý, úžasný.
Edwardův pohled se mi moc líbil a doufám, že se ho zase někdy dočkáme.
On a Sophie, no nevím, ale nezdá se mi, že je tam ta jiskra, jako mezi ním a Bellou. Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
17.12.2011 (12:48)SoutěžeVánoce, Vánoce přicházejí! Tak povídka na téma Zázraky se dějí odeslána, snad vám přišla. Emoticon
16.12.2011 (16:00)FanFiction na pokračováníOdpočívej v pokoji - 10. kapitola Tohle bylo naprosto skvělé, jako vždy. Nevím, kde bereš všechny ty úžasné nápady.
Bella se může vrátit zpět. Super, třeba by pak mohla se Sophie bojovat o Edwarda v tváří v tvář Emoticon,ale co já vím, ty to nějak určitě vymyslíš.
Jinak, super trailer.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
07.12.2011 (20:13)FanFiction na pokračováníČtyři kamarádky z New Yorku - 29. kapitola + Epilog Je mi hrozně líto, že to končí, ale chápu, že to tak musí být.
Na každou kapitolu jsem se neuvěřitelně těšila. Vždy, když jsem se dívala na tuto stránku, hledala jsem novou kapitolu této povídky.
Často jsem se nasmála, často plakala a najednou je tu konec.
Každopádně tleskám a doufám, že budeš ještě dlouho psát na této stránce, protože máš neuvěřitelný talent. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.12.2011 (14:40)SoutěžeVánoce, Vánoce přicházejí! Tak Vánoční drabble odeslán. Emoticon

Datum registrace: 21. 3. 2010

Poslední přihlášení: 12. 10. 2019, 23:23

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kajushqa1

Povídky od Kajushqa1

Povídky od Kajushqa1


Kapitolové:
Bella Salvatore
Tři bratři, tři sestry. To bude zajímavé
Liam, moje záchrana
Kdo je otec?
Our Academy
Potížista
Spoluatorské:
Už nejsem ta malá holčička (s IsabellaMarieLilyVolturi)
Připravované:
Renesmé a její volba
Mohla jsem být tvoje, kdyby

Články:

 

You're everywhere - 5. kapitola

You're everywhere - 5. kapitola

Bella stráví pár hodin u starých známých a poté navštíví párty u Angely. Co se jí přihodí?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - Vtipný okamžik.

 

Our Academy 2 - 9. kapitola

Our Academy 2 - 9. kapitolaAlice má večeři s Jaredem. Bella a Rachel si udělají dámskou jízdu.

 

You're everywhere - 4. kapitola

You're everywhere - 4. kapitola

Bella se připravuje na rande s Edwardem, ale vleze jí do toho mnoho věcí, které bude muset vyřešit.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - tajemný návštěvník/návštěvnice!

 

You're everywhere - 3. kapitola

You're everywhere - 3. kapitola

Bella a Edward opět tráví den hlídáním dětí. Bellu čeká malá konfrontace s Jessicou.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - Nutno použít následující slova: rybička, jahoda, krev, alergie, pláž, kniha.

 

You're everywhere - 2. kapitola

You're everywhere - 2. kapitolaBella a její první den na brigádě. Koho potká?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nádech romantiky!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!