Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Han

Han

HanPráva: přispěvatel

Věk: 22

O mně: Jako každý tady, mám ráda Twilight ságu. Četla jsem spostu knížek na téma Upíři. Např. Twilight sága, Krátký duhý život Bree Tanner, Upíří Deníky, Krevní Pouto i Draculu. Můj blog vypráví o tom jaký sem fanatik do Twilight ságy. Ráda poslouchám písničky. Nejradši mám Paramore, Muse, Nightwish, Evanescene nebo soundtracky ze Stmívání, Nového Měsíce a Zatmění.
Ráda čtu povídky na těchto stránkách a snažím se vymyslet nové, které tu ještě nebyly.
Samozřejmě jsem Tým Edward!!!! <3

Kontakt:

Web: mrs-twidis-girl.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 45

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 3. 2010

Poslední přihlášení: 8. 6. 2018, 14:45

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Han

Povídky od HanKapitolové: Twins up for grabs (rozepsané) Jediné přání (dokončená) Love.com (rozepsaná) Alice, má to cenu? (pozastavená) Jednodílné: Ano, beru si tě! (dokončená)

Články:

 

Love.com - 2. kapitola

Love.com - 2. kapitolaTak dočkali jste se druhého dílu. Bella má Edwarda plné zuby a neví co dál. Snaží se na něho co nejmíň myslet. Zato Edward jí to moc neulehčuje. Kde se Bella uklidní? Co se tam stane? Proč bude Charlie tak vyšilovat? A nad čím Bella bude, tak přemýšlet? Doufám, že na tyto otázky odpoví moje povídka. Přeju pěkné čtení.

 

Love.com - 1. kapitola

Love.com - 1. kapitolaTak začínám novou povídku. Víte, co se stane, když se spojí moje nejoblíbenější anime s Twilight? Přece tahle povídka. Doufám, že vás aspoň trochu zaujme, abych mohla pokračovat dál. Bella žije s rodinou ve Forks. Jednoho dne se sem přestěhuje Edward, který přišel o rodiče při autonehodě. Oba chodí do stejné školy, ale poznají se díky internetu. Navíc jsou oba úplné protiklady toho druhého. Bella je velmi vysoká, měří 170 cm, zato Edward je malý, má pouhých 160 cm. Vzplane jejich láska? Budou se k sobě chovat tak, jak se patří? Nečekejte zde normální Bellu a Edwarda. Čekejte zde urážky, trapasy a další věci. Cullenovi přijdou na řadu později. Tak doufám, že se bude líbit. :D

 

Jediné přání - 13. kapitola

Jediné přání - 13. kapitolaTak a je tu poslední kapitola. Doufám, že se vám bude líbit. Jinak moje poděkování najdete uvniř. Jak to dopadne s Bellou? Splní se jí jediné přání? Nehádejte, ale čtěte. ;D

 

Jediné přání - 12. kapitola

Jediné přání - 12. kapitolaTakže další kapitola. Nakonec jsem ji udělala z pohledu Tanyi. Koho Tanya potká v lese? Co provede Belle? Jak to nakonec s ní dopadne? Nechte se překvapit. ;D

 

Jediné přání - 11. kapitola

Jediné přání - 11. kapitolaTakže další kapitola. První část je z pohledu Edwarda a ta druhá z pohledu Belly. Edward přemýšlí, jestli má Bellu opustit. Do toho se samozřejmě vloží Alice. Jak se Edward rozhodne?
S Belliným pohledem se vrátíme k telefonátu s Edwardem a tím, co se stalo potom. Co se stane v lese?
No, myslím, že příští kapitolu udělám z části z pohledu Belly a Tanyi. No máte se na co těšit. Tak se pusťte do čtení. ;D

 

Alice, má to cenu? - 1. kapitola

Alice, má to cenu? - 1. kapitolaZačala jsem novou povídku. Doufám, že se vám bude líbit. Edward Bellu opustí, jak tomu bylo v Novém Měsíci. Nechá ji v lese a Bella se ztratí. Usne a zdá se jí sen. Co se stane? Kdo je ten záhadný hlas ze sna? Co Jacob napíše Belle? Větší popis této povídky v mém shrnutí.

 

Jediné přání - 10. kapitola

Jediné přání - 10. kapitolaDalší kapitola. Edward hledá Bellu. Najde ji. Ovšem, co Tanya udělá Belle? Jak dlouho byl Edward mimo? Nevím, ale podle mě se mi tato kapitola nepovedla. No, posuďte sami. :)

 

Jediné přání - 9. kapitola

Jediné přání - 9. kapitolaDalší kapitola. Je delší než ostatní. :D Je z pohledu Edwarda a doufám, že se bude líbit. Nastaly problémy. Edward to nemůže bez Belly vydržet. Tanya se pořád vnucuje Edwardovi. Kam zmizí Bella?

 

Twins up for grabs - 16. kapitola

Twins up for grabs - 16. kapitolaKonečně další kapitola. :)) Doufám, že se bude líbit. Je z pohledu Belly a Edwarda. Následuje hádka Belly a Edwarda. Proč se Edward ráno chová divně? Jak to snese Bella?

 

Jediné přání - 8. kapitola

Jediné přání - 8. kapitolaDalší kapitola. Je z pohledu Rose a kousíček z pohledu Edwarda. Rose vysvětlí Belle, co jí hrozí. Jak to vezme? Proč Edward zavolá Rose?

 

Jediné přání - 7. kapitola

Jediné přání - 7. kapitolaDalší kapitola. Je z pohledu Belly. Edward odveze Bellu domů, kde se o ni postarají Emmett a Rosalie. Bella je smutná a nechápe, v jakém je nebezpečí. Vysvětlí jí to Rosalie?

 

Jediné přání - 6. kapitola

Jediné přání - 6. kapitolaDalší kapitola. Nejdřív je kousek z pohledu Belly a pak z pohledu Edwarda. Alice má vizi a hrozí problémy. Jak je budou Cullenovi řešit? Kdo má přijet ke Cullenovým na návštěvu? Kdo bude chránit Bellu? Nehádej, ale čti. :D

 

Twins up for grabs - 15. kapitola

Twins up for grabs - 15. kapitolaPo dlouhé době nová kapitola. Doufám, že se bude líbit.
Bella zjistí pravdu o Jakeovi. Zato Edward se s Jacobem pohádají. Jacob chce zaútočit, ale v tu dobu přijede Charlie. Jak to dopadne?

 

Jediné přání - 5. kapitola

Jediné přání - 5. kapitolaDalší kapitola. Samozřejmě je kapitola z pohledu Edwarda. Doufám, že se bude líbit.
Bellu čeká seznámení s Esmé a Carlislem. Jak to dopadne?

 

Jediné přání - 4. kapitola

Jediné přání - 4. kapitolaDalší kapitola. Nejdřív je z pohledu Belly a potom je z pohledu Edwarda. Co se Belle stane? Nechte se překvapit a čtěte. :D

 

Jediné přání - 3. kapitola

Jediné přání - 3. kapitolaDalší kapitola. Edward Belle vyznává city. Bella se o Edwardovi dozví jeho druhou tvář. Jak asi zareaguje?

 

Jediné přání - 2. kapitola

Jediné přání - 2. kapitolaDalší kapitola. Bella se sbližuje s Edwardem. Kam zavede Edward Bellu? Co se tam stane?

Dokončeno

Jediné přání - 1. kapitola

Jediné přání - 1. kapitolaNová povídka. Doufám, že se bude líbit. Bella se dozví, že má glaukom (zelený zákal - nemoc očí) a oslepne. Na to jí zemřou rodiče při pádu letadla. Bella zůstane naprosto sama, zdědí rodinný dům, kam se nastěhuje a začne nový život. Rozhodne se chodit na vysokou školu jako normální student. Všichni se k ní chovají odporně až na nějakou tu výjimku. Kdo je ta výjimka? Jak bude Bella zvládat vysokou?

 

Twins up for grabs - 14. kapitola

Twins up for grabs - 14. kapitolaDalší kapitola. Vím, že většina z vás chce pohled Belly, ale bohužel ještě tahle kapitola je z pohledu Elly. Můžete se těšit na příští, kde už bude pohled Belly a zajímavé události. V této kapitolce se konečně Ella dozví, co je Jake zač. Budou s tím trošku problémy, ale nakonec to pochopí. Moc děkuji za předešlé komentáře, dělají mi radost.

 

Twins up for grabs - 13. kapitola

Twins up for grabs - 13. kapitolaTakže další kapitola, doufám, že se bude líbit. :) Ella dál zažívá svůj ne zrovna vydařený den, ale někdo jí udělá ohromnou radost. Proč Ella v sobotu nepůjde nakupovat s Alicí? Kdo je kluk, který čeká před školou? Proč si Jake nechal ostříhat vlasy? A kdo opraví Elle náklaďáček? Můžete hádat, ale radši bych si to přečetla. :D
Všem děkuji za komentáře.

 

Twins up for grabs - 12. kapitola

Twins up for grabs - 12. kapitolaPo delší době další kapitola. Je z pohledu Elly. Ella se domluví s Bellou, že něco podniknou. To ale ještě neví, co se jí za ten den všechno přihodí. Co se stane s náklaďáčkem? Proč bude mít Ella problémy ve škole? Doufám, že se vám tento dílek bude líbit a děkuji všem za komentáře. :D

 

Ano, beru si tě!

Ano, beru si tě!Jednoho dne mě napadlo napsat mojí první jednodílnou povídku, tak tady je. Takže určitě jste podle názvu poznali, že jde o svatbu. Ale koho? No přeci naší Nessie a Jakea. A jak to dopadne? Co provede Emmett? Jestli to chcete vědět, tak nečekejte a rychle čtěte.

 

Twins up for grabs - 11. kapitola

Twins up for grabs - 11. kapitolaDalší kapitola. Kdo je záhadná osoba u Belly v pokoji? Co všechno se Bella dozví o Edwardovi? A na čem se domluví Bella a Ella? Jako obvykle děkuji za komentáře. :-)

 

Twins up for grabs - 10. kapitola

Twins up for grabs - 10. kapitolaDalší kapitola. Edward musí říct Belle krutou pravdu o sobě a své rodině. Jak na jeho tajemství Bella zareaguje? A kdo je cizí muž v Bellině pokoji? Děkuju všem za komentáře.

 

Twins up for grabs - 9. kapitola

Twins up for grabs - 9. kapitolaTakže jsem se vrátila z tábora a napsala jsem pro vás další dílek. Je trochu delší než normálně. Jacob a Ella se pomalu dávají dohromady. Ella pokecá i s Jakovým kamarádem Embrym. Edward a Bella jsou do sebe zamilovaný, avšak Edwardova krutá pravda musí ven. Edward chystá vyrazit s Bellou na jeho tajné místo. Kde to bude? Proč je Bella celá nesvá, když jí Edward řekne, že s ní má všechny hodiny? Co provedl Emmett učiteli matiky? A co potom Emmett a Ella hráli? Děkuju všem za jejich komentáře a taky děkuji, že tolik lidí čte moji povídku. Jinak počítám s vašimi návrhy, aby se dvojčata zaměnily.

 

Twins up for grabs - 8. kapitola

Twins up for grabs - 8. kapitolaTakže, slíbený pohled Elly. Ella se vydá za Jakem do rezervace. Proč se Jake rozzuří, když se Ella zmíní o Edwardovi? Co se stane mezi Jakem a Ellou? A kdo si přijde popovídat s novou holkou Jacoba? Přeji pěkné čtení a děkuju za komentáře.

 

Twins up for grabs - 7. kapitola

Twins up for grabs - 7. kapitolaDalší dílek. Koná se párty, o co se Bella bude snažit? Dají se Edward a Bella dohromady? Co slíbí Belle Edward? A bude se Ella vyptávat na párty? Jinak další kapitolka by měla být z pohledu Elly, tak se těšte. Jinak děkuji za komentáře, hlavně od kiQaCULLEN a Katky, které mě podporují už od začátku. Moc děkuji.

 

Twins up for grabs - 6. kapitola

Twins up for grabs - 6. kapitolaTakže jak jsem slíbila, dneska jsem přidala ještě jednu kapitolu. Doufám, že se vám bude líbit. Co si bude myslet Mike o Edwardovi? Na co se Bella zeptá Edwarda? A jak se bude vyvíjet vztah mezi Bellou a Edwardem?

 

Twins up for grabs - 5. kapitola

Twins up for grabs - 5. kapitolaTakže další kapitolka. Je to z pohledu Edwarda. Kdo nepřijde na uvítací párty? Z čeho bude mít Edward radost? Děkuji moc za všechny komentáře. Jinak dneska stihnu ještě napsat jednu kapitolu a bude taky z pohledu Edwarda.

 

Twins up for grabs - 4. kapitola

Twins up for grabs - 4. kapitolaTakže jsem stihla ještě další dílek. Co stálo na papírku od Edwarda? Čí je to cizí auto na příjezdové cestě? S kým se Ella skamarádí? A co napíše Bella Edwardovi?
Jak to zjistit? Přečtěte si mojí povídku.
Moc děkuji za komentáře, moc mi pomáhají.

 

Twins up for grabs - 3. kapitola

Twins up for grabs - 3. kapitolaTakže dneska další kapitola. Bohužel jak jsem minule slibovala Quilety, tak na ty si musíte počkat. V tomto dílku se Bella a Ella spřátelí s Cullenovými. S kým bude sedět v lavici Bella? A s kým Ella? Co najde Bella na sešitě? Jinak děkuji za komentáře a za to, že čtete mojí povídku.

 

Twins up for grabs - 2. kapitola

Twins up for grabs - 2. kapitolaTakže po dlouhé době 2. kapitola. První den ve škole. Koho tam potkají? Najdou nové přátele?
V příštím díle budou už i Cullenovi a Quillité. Jinak můžete psát do komentářů, co by jste chtěli, aby se odehrálo. Nějak nemám moc nápadů.

 

Twins up for grabs - 1. kapitola

Twins up for grabs - 1. kapitolaBella a Ella jsou jednovaječná dvojčata, která se přestěhují k Charliemu do Forks. Začnou chodit do školy, kde potkají Cullenovi. Obě dvě se zamilují. A do koho to bude? Věřte, že to bude pro obě velmi těžké. A co se bude dít mezi dvojčaty?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!