Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Love.com - 1. kapitola

Love.com - 1. kapitolaTak začínám novou povídku. Víte, co se stane, když se spojí moje nejoblíbenější anime s Twilight? Přece tahle povídka. Doufám, že vás aspoň trochu zaujme, abych mohla pokračovat dál. Bella žije s rodinou ve Forks. Jednoho dne se sem přestěhuje Edward, který přišel o rodiče při autonehodě. Oba chodí do stejné školy, ale poznají se díky internetu. Navíc jsou oba úplné protiklady toho druhého. Bella je velmi vysoká, měří 170 cm, zato Edward je malý, má pouhých 160 cm. Vzplane jejich láska? Budou se k sobě chovat tak, jak se patří? Nečekejte zde normální Bellu a Edwarda. Čekejte zde urážky, trapasy a další věci. Cullenovi přijdou na řadu později. Tak doufám, že se bude líbit. :D

„Odmítáme ty, co nás milují, a milujeme ty, co nás odmítají.“

 

Nesnáším ten obyčejný život. Obzvlášť, když jako holka měříte 170 cm, což je velikost, kterou moc lidí nemá. Každý den je stejný a to ranní vstávání mě jednou opravdu zabije.

Pondělí.

Jako obvykle mě čeká škola. Ovšem od tohohle dne se všechno změní - proč? No, prostě se nechte překvapit - a teď zpět do reality.

Nasedla jsem do svého náklaďáčku a vyrazila do školy. Cesta není naštěstí tak dlouhá a už jsem tam byla. Vzala jsem si svoje věci a pospíchala za Angelou a Jessicou. Angela je moje opravdová kamarádka, chová se ke mně velmi pěkně a mám ji ráda. Zato Jessica, s ní je to trochu horší. Baví ji si ze mě dělat legraci - a to hlavně z mé výšky, ale jinak je také velmi přátelská a dokáže pomoct. No, vlastně s ní musím kamarádit, neboť si to přál Charlie. No, vlastně táta. Jelikož je táta místní šerif, musím být poslušná a chovat se přátelsky ke každému.

Mamka oproti němu pracuje s různými lidmi, kteří to potřebují.

No, to bylo k mé rodině, ale teď zpátky k Jessice. Od té doby, co potkala Mikea, je úplně jiná. Změnila se, je zamilovaná. Vždycky jsem přemýšlela, jaké to asi je, být zamilovaná. A věřím, že se mi to tenhle rok podaří!

„Ahoj,“ pozdravila jsem holky a Mikea.

„Ahoj, Bello,“ usmála se Angela. Jessica se věnovala Mikeovým rtům, a tak neměli čas mě pozdravit.

Bylo mi líto Angely, která to musela trpět ještě než jsem dorazila.

„Máš tu esej na angličtinu?“ zeptala se Ang.

„No jasně, dalo mi to včera docela zabrat, ale mám ji.“

Konečně se Jessica odlepila od Mikea.

„Bello, dneska je tu ten nový kluk. Ještě jsem ho neviděla, ale jsem zvědavá, jak bude vypadat. Určitě to bude vysoký kluk s nádhernýma očima. To by si u něho měla šanci se svou výškou,“ pošťuchovala mě Jessica a ostatní se rozesmáli.

„No vidím, že máte dobrou náladu. Tak pojďte do třídy za chvíli zvoní.“

Zamířili jsme do třídy a jako každý den jsem si sedla až dozadu k oknu. Na neštěstí bylo vedle mě volné místo a mě bylo jasný, co se stane.

Zazvonilo a do třídy vešel učitel a hned za ním ředitel s novým studentem. Všichni ztichli a vykuleně koukali. Nejhůř to zvládal Mike, který dostal záchvat smíchu. Nechápala jsem proč. Moje oči se střetli s Jessičinýma, na rtech jí hrál úsměv.

Byla jsem tak zaujatá reakcemi všech ve třídě, že jsem si ani nového studenta neprohlídla. Otevřela jsem sešit a začala si něco čmárat do sešitu. Oči byly zaměřeny na papír, ale uši poslouchaly.

„Třído, tohle je váš nový spolužák Edward Masen. Doufám, že nebudou žádné problémy,“ oznámil ředitel a odešel ven ze třídy.

„Takže, Edwarde, řekni nám něco o sobě,“ vybídl ho učitel.

„Narodil jsem se v Chicagu. Je mi sedmnáct a moji rodiče umřeli před šesti lety při autonehodě. Můj nejoblíbenější předmět je tělocvik..."

Ruka se mi zasekla na papíře a já vyprskla smíchy. Takový prcek a má rád tělák?

„Slečno Swanová, co vás tak pobavilo? Nechcete se podělit se třídou?“ zeptal se nechápavě učitel. A ostatní se na mě taky otočili.

„Nic, pane učiteli,“ vysvětlila jsem.

„No dobře, tak aby slečnu Swannovou přešla legrace, sedneš si, Edwarde, vedle ní. A navíc tě bude mít celý týden na starost, abys byl na každou hodinu ve správné učebně!“

Edward nemohl neuposlechnout učitele - a to ani já ne. Vydal se tedy k mé lavici.

Usadil se.

„Edward,“ řekl a podával mi ruku.

„Isabella,“ pronesla jsem sarkasticky a ruku mu nepodala.

Stáhl ruku zpět. Zvedla jsem své oči a uviděla Jessicu, jak se dusí smíchy. Nejspíš reakce na to představení, co jsem teď zahrála.

Hodina naštěstí skončila a já balila své věci. Už jsem chtěla odejít, když jsem si vzpomněla na učitele.

„Co máš teď za hodinu?“ zeptala jsem se Edwarda.

„A proč tě to zajímá?“ zeptal se jízlivě. Zřejmě reakce na náš pozdrav. Asi si myslí, že jsem taková, ale já mu ukážu. Ovšem dnes ne.

„Protože to musím udělat, rozkaz je rozkaz. A navíc nechci být po škole za nesplnění rozkazu,“ vysvětlila jsem normálním hlasem.

Vytáhl rozvrh a hledal.

„Trigonometrii, učebna E24.“

Skvělý, tak to je další hodina vedle něho. To jsem přesně potřebovala, jakoby nestačilo, že ho mám na krku celý týden!

„Pojď za mnou!“ řekla jsem a vyrazila na chodbu. Hned vyrazil za mnou.

 


Tak co, líbí? Jinak je to podle anime Lovely Complex, kdyby chtěl někdo vědět...

 

->Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Love.com - 1. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!