Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Han

Povídky od HanKapitolové: Twins up for grabs (rozepsané) Jediné přání (dokončená) Love.com (rozepsaná) Alice, má to cenu? (pozastavená) Jednodílné: Ano, beru si tě! (dokončená)

 

Blog: Mrs-TwiDis-girl.blog.cz


Zapni si repráčky!! Play!!


 

"Smrt je teprve počátek!"

(Mors principium est-finská death metalová kapela)

"Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí."

(Jiří Mahen-český básník)

 

Tak musela jsem vytvořit novou povídku, protože mi ten nápad málem vylezl z hlavy. :D No podle mě to bude dobrá povídka. Až na to, že kapitoly budu přidávat možná pomalu. To víte škola!

No nwm, kdy sem přidám další dílek, ale budu se snažit co nejrychleji.

Děkuji za vaše komentáře, moc mi pomáhají! ;))

 


Stav:Rozepsané

Počet kapitol: asi 20

Bella a Ella jsou jednovaječná dvojčata. Přestěhují se z Phoenixu do Forks ke svému tátovi. Začnou chodit do školy, kde potkají Cullenovi. Poznají také Jacoba, do kterého se Ella zamiluje. Bella je zase posedlá Edwardem. Jak dvojčata zareagují na jejich schopnosti? Co se bude dít mezi dvojčaty, když zjistí že Edward a Jacob jsou nepřátelé? Věřte, že to pro ně bude velmi těžké.

 

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. <-NEW

 

Stav:Dokončená

Písnička: My Immortal-Evanescene

Počet kapitol: 13

Pohled: Bella, Edward, Rosalie a Tanya

Bella je plnoletá. Je velmi krásná a chytrá. Jednoho dne se její život změní. Zjistí, že zdědila Glaukom po babičce a oslepne. Na to jí rodiče umřou při pádu letadla. Bella se ocitá na dně. Po rodičích zdědila dům, a tak se přestěhuje do Forks, kde chodí na vysokou školu. Bohužel nikdo jí nemá rád a nikdo se s ní nebaví až na záhadné Cullenovi. Bella se sblíží s Edwardem a konečně je zase šťastná. Zvládne Bella vysokou? Co se nakonec Belle stane?

1. 2. 3.4.5.6.7.8. 9.10. 11. 12. 13.

Nevíš co je Glaukom? Zjistíš -->TADY<-- .

Povídka je napsaná kvůli mě. Mám takové šťestí, že ten Glaukom jsem zdědila. A jednoho dne mě napadla tato povídka.

 

Stav:Rozepsaná

Počet kapitol: asi 29???

Písnička: Umibozu

Víte co se stane, když se spojí moje nejoblíbenější anime s Twilight? No přece, tahle povídka. Bella žije s rodinou ve Forks. Jednoho dne se sem přestěhuje Edward, který přišel o rodiče při autonehodě. Oba chodí do stejné školy, ale poznají se díky internetu. Navíc jsou oba úplný protiklady toho druhého. Bella je velmi vysoká, měří 170 cm zato Edward je malý, má pouhých 160 cm. Vzplane jejich láska? Budou se k sobě chovat, tak jak se patří? Nečekejte zde normální Bellu a Edwarda. Čekejte zde urážky, trapasy a další věci. Cullenovi přijdou na řadu později.

1.

2. 3.

4. 5. 6.

7. 8. 9. 10.

11. 12. 13. 14. 15.

16. 17. 18. 19. 20. 21

22. 23. 24. 25. 26. 27. 29.

 

Stav:Pozastavená

Počet kapitol: nwm

Písnička: Bon Jovi-It´s My Life

Povídka se odehrává během Nového Měsíce. Edward Bellu opustí. Ta neví co má dělat. Ztratí se v lese. Tam ji najde Victorie a promění ji. Chce se společně s Bellou, zpyknout proti Cullenovým. Bohužel Victorii zabijí vlkodlaci. Jacob prosí Bellu, aby se odstěhoval někam daleko a živila se zvířecí krví. Bella se odstěhuje do Jacksonvillu, kde jí přenechala Victorie pronajatý pokoj v hotelu. Dlouho tam nevydrží a znovu se přestěhuje. Bella se schovává a vychází jen kvůli lovu. Jednoho dne se rozhodne, že bude učit na vysoké škole. Učí tam přibližně 2 roky, když se tam objeví Cullenovi. Jak zareagují na Bellu? Proč se Bella vydá do Voltery? A co s ní zamýšlí Aro?

1.

 


Tak jako se brali Bella a Edward, tak udělali i Renesmé s Jakem. Samozřejmě se o vše stará Alice. A jakou úlohu dají Emmettovi? Jak jejich svatba dopadne?

->ZDE<-

 

 

 

 

Paramore

 

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Han:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!