Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Caius

Caius

CaiusPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Vysočina

Věk: 21

O mně: Jako každého zde, i mne oslovila sága Stmívání. Byl jsem donucen napsat povídku a musím říct, že mě to celkem chytlo.

Ke Stmívání mě přivedla spolužačka, když jsem se jí ptal na její oblíbené filmy. Za pár měsíců potom jsem Stmívání viděl a za 20 min. po shlédnutí už jsem objednával knihy.
Jsem tak velký maniak to fantasy, potažmo Twilight, že když Egmont vydal druhou edici Ságy v původních obálkách, musel jsem ji mít.

Z toho je patrné, že jsem bibliofil. Kdyby to bylo možné, zkoupil bych celé knihkupectví!

Mimo jiné jsem fanouškem Odkazu dračích jezdců (podle mě druhá nejlepší sága po Twilight), HP a pak mnohých autorů, kteří s fantasy moc co dočinění nemají. Patří mezi ně Wilbur Smith, Jeffery Deaver, Dan Brown, Judy Nunn, Peter Watt, James Patterson...

S Twilight žiju už přes rok a pořád nám to klape.

Kontakt:

E-mail: renamo (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 1. 2010

Poslední přihlášení: 15. 2. 2020, 09:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Caia

Povídky od CaiaArovi miláčci / Upíří zbraň / Ježíš a upír / CK Volturi / Arova odplata / Já, sebevrah / Kašlu na kmen! /

Články:

 

Kašlu na kmen! 2/2

Kašlu na kmen! 2/2Shane je jedním z nejnovějších quiletských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Kašlu na kmen! 1/2

Kašlu na kmen! 1/2Shane je jedním z nejnovějších quileutských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Já, sebevrah 2/2

Já, sebevrah 2/2Pokračování první části povídky, která je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ;)

 

Já, sebevrah 1/2

Já, sebevrah 1/2Tato povídka je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ; )

 

Arova odplata - Epilog

Arova odplata - EpilogKdyž něco končí, něco nového začíná. Aro se Vám pokusí nastínit současnou situaci Volturiových. Čas, nechť je jejich spojencem! Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 11. kapitola

Arova odplata - 11. kapitolaVolturiovi přicházejí. Přežijí Cullenovi? Velké finále je tu! Snad prominete, že je kapitola trochu delší. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 10. kapitola

Arova odplata - 10. kapitolaTato kapitola se znovu odehrává v Arově mysli. Je zajímavá tím, že se v reálném čase odehrává asi jen několik vteřin. Aro rekapituluje situaci. Velké finále se blíží. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 9. kapitola

Arova odplata - 9. kapitolaAlice viděla zkázu Tanyi a její rodiny. Cullenovi brzy zjistí, co se ve skutečnosti děje. Ale mohou proti tomu něco dělat? Jak se zachovají, a co cítí? Snad Vám pohled Edwarda pomůže pochopit zoufalou situaci celé rodiny Cullenových. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 8. kapitola

Arova odplata - 8. kapitolaNaše malá skupinka se vrací do Volterry. Aro plánuje další postup. Zdá se, že Cullenovi nemají šanci vyváznout. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 7. kapitola

Arova odplata - 7. kapitolaV této trochu delší kapitole se dozvíme něco o životě v Denalijském klanu. Samozřejmě nevyhnutelnou součástí jsou Volturiovi. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 6. kapitola

Arova odplata - 6. kapitolaNa začátku této kapitoly Alec navrhuje menší změnu plánu. V další části této kapitoly se hlavním hrdinou stane náš starý známý Quil. Co se s ním stalo za těch 17 let? A co se mu přihodí v následujících chvílích? Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 5. kapitola

Arova odplata - 5. kapitolaTato kapitola obsahuje zničení amazonské smečky. Jak málo stačilo, aby byla čarodějnická dvojčata poražena! Přesto ale Volturiovi zvítězili, opět. Jane si hru na soud opravdu vychutnává. Doufám, že se Vám bude tato kapitola líbit a budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 4. kapitola

Arova odplata - 4. kapitolaJane spřádá plány na zbavení se dalšího nepřítele. Tentokrát amazoňanek. Tento díl sice není moc akční na rozdíl od další kapitoly, ale i tak doufám, že se bude líbit. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 3. kapitola

Arova odplata - 3. kapitolaTato kapitola nabízí pohled Benjaminovy družky Tiy před tím, než ji Volturiovi zničí. Druhá část kapitoly je psána z pohledu Jane, která se snaží získat Benjamina. Doufám, že se Vám bude líbit a budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 2. kapitola

Arova odplata - 2. kapitolaAro se nesmí rozhodnout, a proto rozhodnutí nechá na své oblíbenkyni. Jane dostala úkol a je celá dychtivá jej splnit. Doufám, že se Vám tato kapitolka bude líbit. Budu vděčný za komentáře.

 

Arova odplata - 1. kapitola

Arova odplata - 1. kapitolaV této krátké kapitole se octneme v Arově mysli. Aro nám zde odhaluje část svých velkolepých plánů na zbavení se konkurence. Doufám, že se Vám bude líbit. Budu vděčný za komentáře.

Dokončeno

Arova odplata - Prolog

Arova odplata - PrologJe to pokračování Rozbřesku z pohledu Volturiových. Aro se nesmíří s tím, že by měl zůstat poražený a sotva co odloží masku lítosti, už plánuje pomstu obrovských měřítek. Doufám, že se Vám má verze bude líbit a budu vděčný za jakékoli komentáře.

 

CK Volturi

CK VolturiMichelle a Fred vedou běžný život. Znenadání jim spadne štěstí do klína. Dokonalá romantická dovolená. Netuší ale, že je jejich poslední.

Pokusil jsem se vyprodukovat menší romantiku, nevím, jestli se mi to povedlo.

 

Upíří zbraň

Upíří zbraňVěříte v upíry? Steph nevěřila, alespoň do osudného dne. Nic není takové, jaké se zdá. Všichni víme, že Stephenie Meyerová vdechla život svým knižním upírům. Ale co když je to naopak?

 

Arovi miláčci

Arovi miláčciEleazar splnil své poslání a vrací se zpět do Volterry. Objevil talenty, dva jedinečné, mocné talenty. Aro je nadšen. Avšak je tu jeden háček. Volturiovi s Arem v čele trpělivě vyčkávají.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!