Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od VampireGirl

Povídky od VampireGirlPrincezna labutí, Temnota, Čekání, Mi scusi Bella, Spiklenci


 

Princezna labutí

Bella pochopila, že jí Edward lhal a odpustila mu. Seznámila se s upírem, porodila dítě a sama se stala upírem. Jenže pro otce její dcery si poslal Aro Volturi a Isabella ho už nikdyn eviděla. Bella se vrací i se svou dcerou Alicí do Volterry, kde se setkává s Cullenovými. Nikdo však neví, že potají plánuje malou revoluci, na jejíž konci stojí nový systém. Podaří se jí osvobodit milovaného člověka? Zvítězí nad systémem? Přežije vůbec?

 

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

Epilog

 

Temnota


Isabela Swanová a bratři Volturiovi toho mají společného až moc. Všechno si však uvědomují až teď, když Isabela vládne vlastnímu městu a nechce do něj pustit žádného Volturiho, což vadí Arovi, který by si přál sjednotit všechny upíry pod jeho vládu. Isabela řeší úplně jiné problémy než Volturiovi.

Připadne si jako kr ál Mi das- na všechno, na co sáhne, se mění ve zlato. Všichni, kteří ji milovali, zemřeli. Jak se s tímto vypořádá mlad ičký Edward Cullen, který se do ní bezhlavě zamiluje? Jak do všeho zapadá malé děvčátko vězněné ve Volteře?

Přiznávám, Temnota je trošku (no, víc než to) chaotická a nedává smysl. Přísahám, že smysl dává, aspoň v mé hlavě.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

11 12 13 14 15 16 17 18


***

Jednorázovky

Čekání

Zpověď Belly, která při čekání na Edwarda vypráví svůj příběh neznámému klukovi, kterému tím změní život.

Mi scusi, Bella

I - II - III (čeká)

Všimla jsem si, že admini nestíhají a já slibuji nemožné. Proto články najdete i TADY.

Povídka je o o Belle, která získala novou rodinu tím, že odsunula myšlenky na Edwardův odchod bokem. Jenže co se stane, když se po xxx letech dozví, že se chce Edward vdávat a spojit Cullenovi s Denalijskými? Jak dopadne celý nápad hrát si na jednu z gardy?

 

Dáma v nesnázích

Se svolením Aalex přidávám její oglosovanou povídku. Ta její původní se mi líbila, ale při čtení mě naúpadala spousta věcí, které by bylo úžasné doplnit. Takže, doufám, že mě neukamenujete.

PS. S glosami mi helfli dva úžasní lidičkové.

 

Spiklenci


Po dlouhé době mě posedla Múza a já musela napsat tohle. Nic dlouhého neočekávejte a zase to nebude delší než 3 díly.

Příběh je z pohledu mého oblíbeného Caieho, který vypravuje, jak poznal jednu nezdolnou, sebevědomou ženu, díky které se uvědomil, že zapomněl, jak se žije. Onou ženou je Isabella Swanová, která se po opětovném rozchodu s Edwardem vypravuje do Volterry, aby ji přeměnili, nebo zabili.

1 2 3 4 5
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od VampireGirl:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!