Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od patulka13

Povídky od patulka13

Kapitolovky: (5)

Alice? Co se s tebou děje? (dopsaná) *** Edwarde? Jsi to ty? (dopsaná) *** Zapomeň na něj! (rozepsaná - na částečný úvazek) *** Life after death (dočasně pozastavená) *** Štěstí v životě? Blbost! (dočasně pozastavená)

Jednodílné: (8)

Poslední chvíle pravdy *** Osud už nelze změnit... *** Osud už nelze změnit... 2. část *** Za stínem pochybností *** Tohle je teprve začátek *** Pamatuji si vás... *** Posmrtný život? *** Má malá Renesmé

Drabble: (9)

Emmett a nákupy *** Renesmé a škola *** Nesplnitelné *** Poděkování *** Tajné přání *** Vzal mi tě stín... Navždy *** Životní láska *** You'll be in my heart forever... *** Život v pohádce...

Spouautorské: (1)

Pronudu.cz (dopsaná)

Soutěžní povídky: (3)

Vděčnost (jednorázová)

Šťastná budoucnost (jednorázová)

Milosrdný čin (jednorázová - třídílná)

Nápady: (3)

Čarokrásná síla lásky (v přípravě) *** Chybami se člověk učí (v přípravě) *** Obrovský šok (v přípravě)


aktualizace

Zapomeň na něj! - 12. kapitola -> 100%

Zapomeň na něj! - 13. kapitola -> 100%

Zapomeň na něj! - 14. kapitola -> 0%

Zapomeň na něj! - 15. kapitola -> 0%

Life after death - 5. kapitola -> 50%

 

aktuality

22.9.2013 -> Zapomeň na něj! - 12. kapitola -> Schváleno!

22.9.2013 -> Zapomeň na něj! - 13. kapitola -> přidáno ke schválení

Informace!

21.9.2013 -> Budu naprosto upřímná, a to jak k vám, tak i k sobě. Za poslední rok ( strašně to utíká.. ) jsem tu více-méně nebyla ( spíše více, než méně ), za což se omlouvám. Ale zároveň si říkám, že z toho možná vzešla i dobrá věc. Protože zatímco jsem se nevěnovala povídkám, které tu mám rozpracované, věnovala jsem se povídkám, které mám - jak se říká - pro sebe do šuplíčku. Na druhou stranu jsem se nezachovala správně k ostatním, kteří četli mé povídky a troufám si říct, že po tak dlouhé době už asi nikdo nebude chtít číst mé povídky. Ale třeba se někdo najde a bude pokračovat, bude vděčný, že jsem s tím nesekla navždy a nakonec se k tomu vrátila. 
Jelikož jsem ale ve druháku na střední a i když je teprve začátek roku, písemky se na mě hrnou ze všech stran. Do toho máme taneční, jednou týdně odpoledko, mám dva kroužky. Tím pádem netuším, kdy a za jakých okolností budu psát další kapitoly, ale je víkend ( díky!! ) a já se pokusím nahnat trochu kapitol navíc.
Jak už se ale znám, kdykoliv něco slíbím, nikdy to nevyplním. Proto nebudu slibovat nic typu "slibuji, že se budu povídkám zase plně věnovat" nebo "určitě to nenechám tak, jak posledně", ale budu to dělat tak, jak mi to zrovna časově vyjde..
13. kapitolu povídky Zapomeň na něj! jsem asi před deseti minutami vložila do administrace, tak doufám, že to co nejdříve vyjde ( nebo že tam nebudu mít moc chyb ;) ) a já si jdu zatím připravovat další kapitoly. Mám v plánu dokončit nejprve tuto povídku, pak bych se popřípadě ( opět podle volného času ) vrhnula do dalších povídek zde rozepsaných. 
Páni, trošičku jsem se rozepsala.. Ale třeba si to někdo přečte a bude rád, že se opět ( na částečný úvazek ) vracím, protože.. proč vlastně? Protože psaní je můj život. :)  

Doufám, že se najde ještě někdo, kdo na mě úplně nezapomněl a možná si někteří i vzpomenete na mě, jakožto jednu z vás. Jsem ráda, že jsem zase zpátky. :)

Vaše ( neschopná, sliby neplnící.. ) patul. :)*


kapitolovky

                     alice? co se s tebou děje? 

Postavy: Bella, Alice, Cullenovi, Volturiovi

Děj: Isabella Swanová bydlí se svou sestrou Alice ve Forks. Bella je uzavřená spíše do sebe, zatímco její sestra je pěkné kvítko. Holky mají dary, ale přitom jsou lidé. Jednoho dne Alice dostane vizi o záhadném „anděli“, který se seznámí s Bellou. Ale Belle to nehodlá říct. Jak to nakonec dopadne? Alice se začne chovat nějak divně. Ale proč? To se dozvíte v téhle povídce.

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 20

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. kapitola <> 10. kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <> 20. kapitolaEdwarde? Jsi to ty?

Postavy: Edward, Bella, Charlie, Lisa, Cullenovi

Děj: Co když se Edward s Bellou již od malička znají? Jsou velcí kamarádi. Vše dělají spolu. Jenže Bella se poté musí odstěhovat ale s Edwradem je stále v kontaktu. Vše je v pořádku až do jednoho dne ve škole. Dočte se o nějaké nehodě a to ji hodně zarazí. Co se komu stane? Proč se Bella chce přestěhovat ke svému otci? Navštíví Edwarda, nebo je už pozdě? To vše v povídce.

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 20

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3.kapitola <> 4. kapitola <> 5.kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. kapitola <> 10 kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <> 20. kapitola (poslední)

 

Zapomeň na něj!

Postavy: Edward, Bella, Alice,...

Děj: Bella vždy byla dívka osamělá, tichá, uzavřená do sebe. Do té doby, co potká Culleny a seznámí se s Edwardem. Poté Edward Bellu opustí, ale Alice ji v tom nenechá. Zůstane s ní, i když ostaní jeli pryč z Forks. Jaká bude od té doby Bella? Alice ji bude ve všem pomáhat, ale i tak to Isabella nebude mít lehké. Dlouho spolu putují po celém světě. Co se poté stane? A proč ji Edward vlastně opustil? Doufám, že se vám to bude líbit. Vaše patulka13

Stav: dočasně rozepsaná (na částečný úvazek)

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola *

11. kapitola * 12. kapitola * 13. kapitola * 14. kapitola * 15. kapitola * 16. kapitola * 17. kapitola * 18. kapitola * 19. kapitola * 20. kapitola *

Šťastná...

Postavy: Jessica, Mike, Teresa,...

Stav: dočasně pozstaveno

Počet kapitol: Neznámo

Děj: Každý člověk na světě má někdy takové chvilky, kdy by nejraději zmizel z povrchu života... Tahle povídka je o dívce, jež nenávidí svůj život kvůli svým rodičům. Nikdo ji nemá rád, všichni ji pomlouvají, je sama... Dokáže najít své "světlo na konci tunelu" i tahle dívka? Zvládne všechny své problémy vyřešit sama a vyrovnat se s tím, že život je  boj?

Kapitoly: Prolog *


Postavy: Demetri, Grace, Volturiovi, Isabella, Cullenovi...

Děj: Demetri už po staletí patří k Volturiovým. Plní rozkazy, kterými ho Aro pověří. I kdyby to byly rozkazy, kdy má zabít nevinného člověk, ať už muže, ženu či dítě. Jednoho dne ho Aro pověří, aby zabil čtrnáctiletou dívku, která ví o existenci upírů a ví o nich hodně. Jenže se stane věc, kterou by nikdo nikdy nečekal. Demetri se do ní zamiluje. Uteče s ní, aby ji zachránil, nebo ji podle Arových instrukcí zabije? A jak se do toho všeho zamotá Bella a Cullenovi?

Stav: dočasně pozastavená

Kapitoly: 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitolapronudu.cz

Postavy: Edward, Bella, René, Cullenovi...

Děj: Já a Kika57 vám přinášíme novou spoluautorskou povídku. O čem? Isabella Maria Swan - člověk. Žije se svou matkou ve Pheonixu a velice ráda a často tráví čas na internetu, zejména na stránce pronudu.cz.Edward Anthony Mason Cullen - upír. Již dva roky žije se svou rodinou v malém deštivém městečku Forks. Jednou na internetu narazil na stránku pronucu.cz...Co se stane, když dvě rozdílné osoby opačného pohlaví a jiné rasy na sebe narazí na jedné internetové stránce?

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 27

Kapitoly: 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. akpitola <> 10. kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <>20. kapitola <> 21. kapitola <> 22. kapitola <> 23. kapitola <> 24. kapitola <> 25. kapitola <> 26. kapitola * 27. kapitola

Spoluautorka: Kika57 (do 26. kapitoly - včetně)

 

drabble

                                 Emmett a náákupy

Drabble o sto slovech. Jak už název vypovídá, je to o Emmettovi, nákupech a koho? Přeci Alice. Doufám, že si to užijete....
Patul 

Renesmé a škola

Renesmé a její "obyčejný" den ve škole. Jak to dopadne? Tripple drabble. Doufám, že se vám to bude líbit...
Patul. 


nesplnitelné

 Přináším vám drabble (100 slov). Bella má jedno opravdu velké přání. Jaké to je?


Tajné přání

Drabble (100 slov). Jak už název vypovídá, je to o přání. Čí přání to je a jaké? To se dozvíte jen uvnitř... :-)


Poděkování

Drabble (100 slov). Jeden člověk chce někomu poděkovat... Komu a za co?Bella a Edward si spolu vyjdou zasněženou krajinou... Jenže se něco stane. Co to je? Tohle bych chtěla věnovat dcvstwilight... díky tobě jsem dostala nápad =) Drabble (200 slov). Prosím o komentáře. 
Patul. 

 

 

Jsem tu s dalším drabblem (100 slov) o kamarádce Belly Swanové. Jessica Stenleyová má také své světlé stránky , které ale nikdy nikomu neukazuje. Zde vám poodhalím něco mále z jejích myšlenek... 
Patul. 

 

Tento drabble (100 slov) mě napadl jen tak náhodou. Kdo si žije jako v pohádce? P.

 

Bella Swanová, mladá dívka z městečka Forks. K narozeninám dostane svého prvního a zároveň jen jejího psa, štěňátko. Co když se o půl roku později stane něco, co si bude pamatovat navždy? Drabble (100 slov).


jednodílné

poslední chvíle pravdy

Bella od malička žije se svou babičkou v New Yorku. Nikdy své rodiče nepotkala. Jenže jednoho dne se její babičce přitíží a musí do nemocnice, tak se Bella vydá hledat své rodiče. Začíná v jednom malém, deštivém městečku... Forks...

 

Renesmé je už skoro dospělá a s Jakem už mají svou první malou hádku. Jak dopadne?


 Jak to nakonec dopadne?


Za stínem pochybností...

Krátká jednorázová povídka o Jane... Proč je taková, jaká právě je? Co když ve svém lidském životě měla všechny ráda, ale stalo se něco, co ji změnilo? Prosím o komentáře... patulka13

 

"Osud dal mě a Edwarda dohromady. Ale zároveň nás i rozdělil..." Co všechno se mohlo přihodit během měsíce? Bella vypráví svůj příběh, který se odehrál před... Před čím? To si přečtěte.

 

Další jednorázová povídka, další možnost ke čtení. Celé je to z pohledu Edwarda, který uvažuje o svých pocitech. Snad si to užijete a bude se vám to líbit. Přeji příjemné čtení, vaše patulka13.

 

Bella žije ve Volteře už dlouhou dobu. Co se stane, když se tam jednoho dne objeví Cullenovi?


Jedna z mnoha možností, jak mohla dopadnout Bellina proměna...

 

Bella vypráví své vnučce příběh, který se odehrál před padesáti lety.

 

Alice, Jasper a jejich zakázaná láska...

Trable s láskou mají všichni. Výjimkou tudíž není ani mladík, který byl přeměněn v upíra již ve svých šestnácti letech...

1. část * 2. část * 3. část

 

Postavy: Renesmé, Seth, Jacob, Cullenovi...

Stav: Připravuje se

Děj: Jake a Nessie jsou spolu už hodně dlouho, avšak jejich vztah se začíná pomalu, ale jistě rozpadat. Hádají se kvůli každé prkotině - malá postel, nedostatek času, jiní kamarádi. A proto chodí Ness ke svému kamarádovi, který ji bezmezně obdivuje, avšak to tají. Jak tento příběh plný lásky, přátelství, bolesti a zmatků nakonec skončí?


Postavy: Bella, Charlie, René, Amy...

Stav: Připravuje se.

Děj: Bella měla vždy pohodový život, protože její anděl stážný při ní vždy stál. Co když se ale jednoho dne něco stane jejímu anděli a Bella je následně bez dozodoru, bez ochrany? Celý život se jí hroutí před očima -> rodiče se rozvádějí, ve škole má jeden problém za druhým a navíc se něco děje s její nejlepší kamarádkou. Ale chybami se člověk přeci učí - platí toto rčení i o Belle? Dokáže se postavit osudu a řídit svůj život vlastní vůlí?

P.S.: Bella nezná Edwarda.

 

Postavy: Bella, Edward, Jake,...

Děj: Bella stále toužím po jediném - stát se upírkou. Sice jí to Edward vymlouvá, ale nepřestane přemlouvat ostatní členy rodiny, aby ji proměnili. Po čase toho ale začne mít dost, a tak se s poražením odstěhuje k Jacobovi, se kterým začne "chodit". Tuší, že jednou se určitě otiskne do někoho jiného, ale nikdy by nečekala, že to bude někdo, koho zná. Moc dobře zná.


Nic neměním, zanechávám - vše prozatím platí, nehledě na to, jak dlouho jsem tu nebyla. :)

SiReeN -I ty tu patříš... :-) Možná se budeš divit, ale je to pravda. Jsi jedna z nejlepších autorek, od kterých jsem kdy co četla - nevymýšlím si! Obzvláště tvá povídka "Ta druhá". Chápu, že ti to nepřijde už tak dobré, jako dřív, ale podle mě je to čím dál lepší. Ani nechápu, jak ses zrovna ty - tak dokonalá autorka - mohla začít bavit se mnou. Moc si tě vážím. :-)

Zuzinecckaa - Tebe si sem taky dám. Není den, kdy bys mi nepomohla a moc si tě opravdu vážím. =) Netušíš, jak moc se mi líbí tvá tvorba - tady i na ourstories - a ráda se k tvé tvorbě vracím... :-)

Elbaci Má spřízněná duše, se kterou se mohu bavit o čemkoliv, o čem chci. Ať jsem ve škole nebo doma, kdykolidv se na tebe můžu se vším obrátit. Jsi mé zlatíčko a já bych tě nikdy za nic nevyměnila. Jsi jako můj anděl seslaný z nebe, aby na mě dohlížel a pomáhal mi v obtížných situacích. Já tě jen prosím... Zůstaň taková, jaká jsi, mám tě opravdu moc ráda, zlatíčko... :-))

Mám vás moc ráda, holky! =))

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od patulka13:

 1
127. Naitery
22.11.2013 [16:59]

NaiteryAhoj patulko,
pamatuješ si ještě na mě? Vím, stydím se, ani nevíš jak! Emoticon
Měla jsem hrozný blok, ale snažím se Vraha dopsat, tak kdyby si měla ještě zájem, tak by se tu měl objevovat. Nai ;)

126. BlackStar admin
17.11.2013 [14:31]

BlackStarAhoj,
ohľadom tvojho komentáru pri Mazaní poviedok som ti zanechala mail. Je tam riešenie bez mazania celého článku.

03.10.2013 [19:58]

dcvstwilightNeboj, to, žes neměla čas mi odepsat plně chápu. Škola je sviňa, byla sviňa a i jí zůstne. :D My studenti víme své. :D O matice mi nemluv, také si s ní moc netykám, je hrozná. :p Já tomu říkám magie a naše učitelka je čarodějnice. Ale za to skvělá... ;) Neumím si představit někoho lepšího na tento předmět, než je ona. ;) Já se dneska učila dvanáct otázek na fyziku, takže docela ok. ;)
To s bráchou... ale jo, zládám, jen to nemůžu dostat z hlavy a už tři měsíce mám synovce i neteř v myšlenkách každý den. Chybí mi. Malé je přes půl roku a nic o ní nevíme...
Jinak... jinak nevim, všechno je to hrozný, naše rodina by vydala na pěkně dlouhou telenovelu. Byla bych milionář, kdybych to natočila... ;)

29.09.2013 [21:43]

dcvstwilightfajn, budu čekat an novinky od Patulky! :) Zhubla? No to je přece skvělé, ale hlavně se do toho nezblázni, ať za chvilku nejseš průsvitná! ;)
No, neviděla, protože to je složitý a já to nechci rozmazávat po internetu, kde si to může přečíct každej. Jak říkám, naše rodina je jako parodie na telenovelu. ;) :( Prostě se brácha s přítelkyní rozešli a ono hup, no... Ona žije i s dětma u Plzně. My jsme na severu Čech, liberecký kraj.

29.09.2013 [17:52]

dcvstwilightNo, u mě se žije. Teď jsem taky byla nachcípaná, ale přesně jak říkáš, nemůžu si dovolit chybět, takže jsem to musela po škole vždy zabalená v ponožkách a mikinách vypotit. Nemohla jsem ležet v posteli, protože jsem musela dělat i věci doma a hlavně se v posteli prostě neumim učit. ;) Do toho hraju na tu kytaru, chodila jsem na hodiny, takže to prostě nešlo.
Jinak žijeme, naše rodina je jak vystřižená z telenovely, měli jsme tu pěkných pár zvratů, ale uklidnilo se to. Celkem, no následky se s námi už potáhnou, jestli chápeš, jak to myslim. ;) ;) Co je jinak nového?
Jinak pamatuješ si, jak jsem ti říkala, že se mi na začátku nového roku narodí neteř? Narodila se v únoru a jmenuje se Kristýna. :) Je jí přes sedm měsíců, ale já ji přes dva měsíce neviděla. :(

28.09.2013 [21:10]

dcvstwilightAle tak povedlo no, to ta tvá nová povídka. Všimla jsem si, žes žádala o smazání Osy. Nevěřila jsem svým vlastním očím, když jsem tam viděla napsnaou tvou přezdívku. A tak jsem se rozhodla prozkoumat, co je u tebe nového.
Ale jo, já to chápu, ten volný čas je sviňa. ;) Nemám toho sie tolik, ale tak místo toho, co máš ty, mi stačí hraní na kytaru a psaní povídek. ;) Do toho nějaká ta škola a je to v háji, že? Emoticon Jak se vlastně máš?

28.09.2013 [20:32]

dcvstwilightNazdárek! :) Teď jsem si všimla, že se k nám (i když jen na polovičná úvazek) vracíš! Takže vítej zpátky, Bobku! :)

120. SiReeN
31.01.2013 [21:18]

SiReeNNepleteš se. Moc děkuju. Emoticon Emoticon Emoticon

30.12.2012 [19:14]

dcvstwilightJá jsem vždycky ta chytrá! :DDD

30.12.2012 [15:08]

dcvstwilightNo, už teď si to datum nepamatuju. Emoticon Ehm, no, došlo. Emoticon Stačí se ti podívat na profil a hned je to všem jasné, kolik ti je, milá zlatá. Emoticon Emoticon Setěěěěěr! Emoticon

30.12.2012 [14:46]

dcvstwilightA kdy ty ses narodila, bobku? Emoticon Vzpomínáš... Bob a Bobek... :DDD

30.12.2012 [13:55]

dcvstwilightJá som přímo čarovná! Emoticon Jojo, mám hustý datum, samí jedničky a devítky! Emoticon Emoticon Emoticon

30.12.2012 [11:15]

dcvstwilightOh, no, to mimčo si musí brácha zařídit sám, s tím já mu nepomohu... :DD Hm, 11.1. :) Mám docela dobrý datum. xD 11.1.1999! :DDDDDD
Další osoba, co je větší? Děláš si ze mě šoufky? Emoticon Gr!! Emoticon

29.12.2012 [18:41]

dcvstwilightNo, tak při mých sto padesáti šesti centimetrech... Ehm, jsem škvrně. :p Jo no, budu podruhé teta, mému prvnímu synovcovi bude v březnu... budou mu tři. Emoticon A mně bude v lednu čtrnááááááct! :p Už aby to bylo! :p

29.12.2012 [15:18]

dcvstwilightHm, hele, ani moc ne. :D Brácha bude mít druhý mimčo, v lednu se to narodí. Budu mít neteř! :* Dostala jsem kytaru, takže se učím hrát. :) Hm, vyrostla jsem! :DDDDD U mě škola taky neustále prudí, učitelé mě se-štvou... :p

29.12.2012 [11:47]

dcvstwilightSvěte, div se, mám se skvěle... Emoticon Vsadím se, že se za ten dlooouhý čas, co jsme si nepsaly, něco změnilo... tak povídej? Co škola... víš něco o Joheee? :)

28.12.2012 [22:28]

dcvstwilightNo nééé, Patul, ty žiješ?! Emoticon Jak se máš, holka?! Emoticon Emoticon

24.12.2012 [17:35]

mima19974Šťastné a Veselé Vianoce Emoticon

109. Mcfan
22.07.2012 [2:51]

McfanJůů. Tak jsem tu. Jak jsem slíbila. Hm, koukám, že už budou 3, tak dobrý ranko ti přeju Emoticon Emoticon Jinak - shrnutí nádhera... Emoticon Pěkná tvorba to se musí nechat. Emoticon

18.07.2012 [20:06]

ChristinneAhojky! Emoticon Teda, než jsem srolovala stránku sem dolů ke komentářům, skoro jsem se zapotila... Emoticon Úctyhodná knihovnička to tvoje shrnutí, to ti povím. Emoticon Zastavila jsem se u tebe, protože jsi říkala, že mám dát vědět, až budu mít další díl Tajností, tak píšu, že už je v administraci a čeká na schválení, takže oči na šťopkách, jo? Emoticon Emoticon

107. SiReeN
13.07.2012 [20:59]

SiReeNPaťul, za chvilku ti pošlu e-mail, tak se na to co nejdřív mrkni. Děkuju! Emoticon

106. Satu admin
12.07.2012 [18:44]

SatuTo víš, věta dne! Emoticon

Kde se flákaš, dvojčičí, sim tě?! Tě mám takhle nahánět po celým webu, jo? Emoticon

105. Satu admin
10.07.2012 [18:24]

SatuNazdárek, dvojče! Emoticon

P.S.: To je ale inteligentní věta, viď? Emoticon

06.07.2012 [9:59]

MatikEsmeCullenJeeeejo ... Tak to Ďakujem, že si mi dala vedieť... Samozrejme že si to prečítam a som zvedavá ako to bude Emoticon Emoticon Strašne si ma potešila, že si na mňa nezabudla a napísala si mi. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ešte raz ďakujem Emoticon Emoticon

05.07.2012 [22:34]

NeyimissCo bys chtěla... samozřejmě nic... Emoticon
V pohodě. Emoticon Já vesměs ještě později, protože poletuju mezi domem a bazénem. Emoticon Ale nepochybuju o tom, že se zastihneme - někdy na sebe narazit prostě musíme. Emoticon

05.07.2012 [22:12]

NeyimissSuper, to jsem chtěla slyšet. Emoticon Emoticon

05.07.2012 [22:00]

NeyimissDoufám. Protože tohle není jenom o TS. Emoticon

05.07.2012 [13:57]

VerCullenPusi, to je naprosto SENZAČNÍ! Emoticon Emoticon Moc se těším, opravdu MOC! Emoticon

JUCHŮŮŮŮŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emoticon

04.07.2012 [14:49]

NeyimissNemáš za co. Emoticon Ale mohla by ses taky občas ozvat, člověk o tobě pár měsíců nic neví... Emoticon

02.07.2012 [22:02]

NeyimissNevím, kam jinam ti napsat, tak aspoň sem (a doufám, že si to přečteš... Emoticon) - všechno nejlepší k svátku, drahouši. Emoticon

30.06.2012 [9:37]

VerCullenDobře, po Kik se mi bude sice stýskat, ale jsem ráda, že to dneska dopíšeš. Emoticon Emoticon A ona ti řekla, že to už psát nechce? Nebo se ti neozývá? Emoticon Emoticon
A děkuju - tobě taky hezké prázdniny. Emoticon Obě si je zasloužíme, makaly jsme do posledního dechu. :D

29.06.2012 [21:43]

VerCullenHele, napíšeš další Nudu? Emoticon Kika se už asi neozve... Emoticon Emoticon

05.06.2012 [19:49]

VerCullenKomu by se, božééé, nelíbila? Emoticon Emoticon Emoticon
Snad se Kika ukáže brzy Emoticon

05.06.2012 [19:44]

VerCullenJá na ní ťelefoň ňemám. Emoticon Emoticon :D
Hm, Nudu mám ráda. EmoticonZačla jsem to číst a moc se mi to líbí - o to víc mě mrzí, že se Kika neozývá. Emoticon Emoticon Kdy má být na tom chatu? Emoticon

05.06.2012 [19:05]

VerCullenPušo, jak to myslíš, že se s Kikou nemůžeš spojit, propánakrále? Emoticon Já myslela, že je jenom pro mě neviditelná... Emoticon Emoticon Emoticon

05.06.2012 [18:56]

patulka13Lucko, ráda bych ti napsala, že už brzy, ale popravdě nevím. Se spoluautorkou se nějak nemůžu spojit - ještě ke všemu zde končí, takže ani nevím, jestli to dopíšu spolu s ní, nebo nakonec sama... Emoticon Slibuji, že hned jak budu vědět přesnější informace, okamžitě dám vědět sem na své shrnutí. Emoticon A moc mě těší tvůj zájem o tuto povídku, i když už dlouho nepřibyla kapitola. Emoticon Emoticon

91. Lucka
05.06.2012 [17:53]

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli přibude další díl k povídce Pronudu.cz?

22.05.2012 [22:00]

NaiteryDalší díl Vraha je na světě - www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/i-vrah-chybuje-3-kapitola/ . Snad se bude líbit. Emoticon

08.05.2012 [20:46]

NaiteryPatulko, další kapitola je už na světě, jen čeká na korekturu a další se už píše. Emoticon Jestli mám být upřímná, zatím nikdo totožnost neuhádl a myslím, že ti příští kapitola udělá ještě větší radost. Emoticon Emoticon Dám ti zase vědět, až bude vydaná, pokud mě tedy nepředběhneš. Emoticon Emoticon Emoticon

06.05.2012 [21:13]

NaiteryTak 2. kapitola vydaná - www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/i-vrah-chybuje-2-kapitola/ .
Snad se bude pokračování líbit. Emoticon

87. Kika57
16.04.2012 [17:14]

Kika57Zlatí... Až tu budeš, napiš... Emoticon Je mi jedno jestli přes mobil, mail, icq. Díky. Emoticon

86. van
09.04.2012 [12:27]

vanĎakujem ti Emoticon Emoticon

85. van
08.04.2012 [22:37]

vanAhoj, prepáč, že otravujem, ale kedy bude ďalšia kapitola pronudu.cz?? Poviedka má uplné uchvátila Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.04.2012 [13:25]

NaiteryTak 1. kapitola čeká na vydání. Snad se ti bude pokračování líbit. Emoticon

12.03.2012 [7:25]

patulka13Další kapitola Nudy schválena, přeji příjemné čtení... Emoticon

01.03.2012 [18:53]

MatikEsmeCullenAhojky Emoticon Tak by som bola veľmi rada, keby si mi dala potom vedieťo NUDE, keď ju budeš mať .... Emoticon
Ďakujem Emoticon Emoticon Emoticon

24.02.2012 [20:59]

MatikEsmeCullenAhoooooooooooooooooooj .... Emoticon Emoticon Emoticon
Mám na teba jednú otázočku .. Kedy bude ďalšia nuda ???
Ďakujem :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.01.2012 [13:31]

patulka13Další kapitola Nudy schválena... Emoticon

19.01.2012 [17:17]

zuzinecckaaPatuš, děkuji ti moc za tvé komentáře k mým povídkám... Jsem nadšená a jsem ráda, že se ti ty mé bláboly líbily... Protože já bych je zmuchlala a zahodila do koše... Emoticon Emoticon
Já si ještě také něco přečtu něco od tebe, určitě si někdy přečtu Pronudu... Ale teď zase budu psát... Emoticon Emoticon Emoticon

16.01.2012 [20:41]

MatikEsmeCullenJej ... Tak dakujem Emoticon Emoticon budem čakať kým sa ozveš Emoticon

16.01.2012 [16:56]

MatikEsmeCullenAhoj Emoticon Chcela by som ťa o niečo poprosiť, či by si mi nemohla dať vedieť, keď vydáš Nudu ... Ďakujem Emoticon Emoticon Emoticon

76. Kika57
13.01.2012 [19:58]

Kika57jsem u sestry a už je to v poho ) ale předtím jsem musela hlídat synovce... Každopádně mě to štve. Vše, kromě Nudy mám v noťasu. Nudu nemám, protože to píšu podle té tvé kapitoly, no ale já na něm )na notasu nemám net (sestra má wifinu Emoticon )

75. Kika57
13.01.2012 [19:35]

Kika57Já teď nejsem doma... Zítra večer bych měla přijet, tak ti to hned, co přijedu, pošlu, ano? Emoticon

74. Kika57
13.01.2012 [18:18]

Kika57Ahoj Emoticon Jen tě chci upozornit, že včera ráno jsem ti poslala na mail Nudu. Emoticon Tak až to budeš mít přečtený, tak dej vědět. Emoticon

08.01.2012 [20:34]

SummerLiliĎakujem, že si sa vrátila k poviedke Zapomeň na nej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

72. SiReeN
05.01.2012 [16:54]

SiReeNAhoj, až tu budeš, odchytni si mě na icku, potřebuju s tebou něco probrat, Šumperačko. Emoticon Emoticon

12.12.2011 [13:04]

KatariEsmeCullenPaťule...!!!!!! Jako jako jako jako jako.... aaaaa.... skvělá povídka to teda.... ale ten konec... můžu tě zabít..????? Jako.... napiš pokráčko protože jinek já nevim... asi umřu... nevědomostí....! Prooossíííííííím... pokráčko..... alespoň jeden díl... já chci vědět co se stalo a jako proč byla ve Volteře a jak se tam dostala a a a jak jako že si nic nepamatuje... ty volee holka víš kolik otázek bych ti sem musela vypsat???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.12.2011 [21:53]

KatariEsmeCullenJop...! Užívala... ještě sme byly na trhách... Jinak nevadí, že je to něco jinýho...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.12.2011 [20:08]

KatariEsmeCullenTleskám.... gratuluji stihlas to...! Ach jo... ty si opravdu velice ehm... sakra jak se to říká... No já až na to přídu tak to sem napíšu... prostě máš výdrž... Sorry byla bych tu dřív ale teď sem přije la z kina... No jo musela sem na BD znova...! Takže už moc těšim cos to vymyslela...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

68.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [14:06]

JO.

67.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [14:00]

Já a zlatá? Emoticon Přečti si můj profil kámoška, si o mně myslí, že jsem ďábel a na táboru mi říkaly, že jsem antikrist a v andělský podobě! Emoticon Emoticon To mě opravdu rozesmálo... Já a zlatá?! Kdybych byla ze zlata tak by mě ve čtvrtek při dějáku (hráli jsme si na otroky a kupce) neprodali za dvacet korun! Emoticon A jinak drabble RENESMÉ A ŠKOLA je moc hezký!
PRO NÁVŠTĚVNÍKY TOHOTO SHRNUTÍ: RENESMÉ A ŠKOLU DOPORUČUJI. Emoticon

66.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [13:47]

No, ty jsi toho příkladem. Třeba se pleteš, když říkáš, že já jsem lepší. Jdu si přečíst něco od tebe, takže očekávej komentář. Emoticon

65.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [13:39]

Ale já se nikdy nepletu! Emoticon

64.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [13:32]

To z tebe mluví skromnost. Emoticon

63.
Smazat | Upravit | 11.12.2011 [11:33]

Červenám, červenám, červenám, červenám, červenám, červenám, červenám, červenám! Emoticon Emoticon Emoticon To neříkej! Vlastně nepiš! Emoticon Ty jsi mnohem lepší spisovatelka. Emoticon Emoticon
P.S. Moc se těším na čarokrásnou sílu lásky!

62.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [20:58]

Já, že mám hezký shrnutí? Jsi snad slepá?! Ne, nejsi. To, bys neměla tek pěkné povídky. Emoticon A děkju, že budu první, kdo si to bude vědět. Já jsem totiž první vždycky hrozně ráda. Emoticon

10.12.2011 [18:53]

KatariEsmeCullenNo tak pardoon... dneska sme měli mega rodinou oslavu... (Děda slavil 65) takže jsem se sem dostala až teď... No... doufám, že to stihneš...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

60.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [17:13]

Ahoj,
četla jsem si tvé nápady a docela mi padnul do oka ten první... Čarokrásná Síla Lásky... To zní dobře! Emoticon I ten druhý vypadá zajímavě. Chybami se člověk učí... Hmmm... Až jednu z nich napíšeš, tak mi pls napiš do shrnutí (nediv se, možná bude zase jiný Emoticon ).

59.
Smazat | Upravit | 10.12.2011 [8:22]

Já nevím. Ale když mi někdo píše komenty a já na ně odepisuju a naopak, tak si toho druhého oblíbím. Mám tě prostě radši než někoho koho neznám. Emoticon Emoticon Emoticon

58.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [20:23]

Patulko! Já, si jdu zase měnit shrnutí (páni, já jsem na ty změny úchylná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ) a v administraci vidím, tvůj komentík k Pravej lásce druhej části... Prosim tě... Já tě za to přestanu mít ráda a to jsem si tě už docela hodně oblíbila! Emoticon Emoticon

57.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [20:06]

Věř mi, já si věřím. Emoticon Jen nevěřím těm povídkám. Když jdu spát, tak se mi v hlavě rodí nad 1000 nápadů. Odpoledne sednu ke kompu a napsat to zas taková prča není. Emoticon Emoticon
Když to mám konečně napsané, tak to pošlu do administrace. Tam mi článek opraví (občas), pak ho vydají. Já si to po sobě celé přečtu, až po prvním komentáři od čtenáře a to se mi pak motá hlava, protože nechápu, jak tu kravinu mohly vydat?! Emoticon Emoticon

56.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [19:47]

Ne, ne. Moje povídky vypadají, jako díla, která napsala opice na stroji. Emoticon A to moje shrnutí. Hrůza pohledět. Emoticon Pořád to měním a když se na to podívám, tak to je ještě horší! Emoticon Emoticon Emoticon

55.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [19:41]

Zázraky se dějí. Třeba pro mě je zázrak, že jsem dostala práva přispěvovatele. Emoticon

54.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [19:33]

Hmmmm... Fakt, jsi dobrá! Emoticon Nikdo jiný na to ještě nepřišel. Kromě taťky, mamky, pár lidí odsud, taky kámošek a... všech, co mě znaj. TEAM EDWARD! Emoticon

53.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [18:51]

Jaks to poznala? Emoticon Emoticon Emoticon

52.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [16:01]

Ono to, ale zas tak moc stejné není. Emoticon V tom mém drabblu zkebnul Ed, v tom tvém Bells a já se domnívám, že mz něma nějaký rozdíly jsou.
Třeba: Bells je holka, Ed je kluk ( Emoticon), Bella používá dámskou voňavku, Eda nemá žádnou zapotřebí ( Emoticon ), Bella se obléká... normálně, Ed se obléká stylově ( Emoticon ).
Vidíš, rozdíly! Emoticon

51.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [15:49]

Houby! To tys to napsala dřív! Emoticon Já se omlouvám! Emoticon

50.
Smazat | Upravit | 09.12.2011 [15:40]

Za nic neděkuj, já vím, jak velkou radost, každý koment udělá, takže je píšu ráda.

01.12.2011 [17:48]

patulka1322. kapitola povídky Pronudu.cz zveřejněná... Emoticon

48. patulka13
29.11.2011 [13:18]

Omlouvám se, psaní už mě tolik nebere... Nějakou dobu tu nebudu...

18.11.2011 [21:05]

SummerLiliEdwarde, jsi to ty ???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.11.2011 [12:19]

JoheeeCullenPředělala jsem na shrnutí Ti nej, tak mrkni, jestli s tím souhlasíš, protože ty tam taky patříš. Emoticon Emoticon

18.11.2011 [9:08]

patulka13sherylly: jsem ráda, že máš o tu povídku zájem... Ale nevím přesně, kdy bude další kapitola, jelikož jsme teď ve škole měli rodičák (moc dobře to nedopadlo Emoticon ), takže se na net dostanu jen ve škole, což mockrát není. Ale budu se snažit psát doma po sešitech a pak to jenom ve škole opsat... Snad to bude brzo. Emoticon Emoticon

16.11.2011 [19:37]

sheryllyahojky, chtěla bych se zeptat, kdy bude další kapitolka pronudu.cz?? díky moc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

43. HorsiQ
31.10.2011 [17:18]

HorsiQFakt? Nekecej! Emoticon To neni možný, asi si ze mě děláš srandu Emoticon
P.S. Nediv se, až dostaneš pětku Emoticon Emoticon

19.10.2011 [19:42]

JoheeeCullenMůžu, můžu, můžu! Taťka prej jenom: Tak musíš už začít bejt samostatná, ale dávej si bacha. :DD Jupííí! :D

10.10.2011 [21:08]

eMCullenAhoj, tak další kapitola si myslím, že bude až tak někdy příští týden.... V pátek ji pošlu na schválení, tak pak už jen bude záležet na adminech, kdy ji vydají. Emoticon

10.10.2011 [20:14]

eMCullenAhoj, Emoticon Moc děkuju za komentář. Potěšil mě, že jsi i něco napsala a ne jenom smajlíky. Emoticon Jinak jsem na tom podobně i s tvou spoluautorskou povídkou Pronudu.cz. Moc se mi líbí a ani nevíš jak se těším až Bella s Edwardem zjístí, že se vlastně znají Emoticon Takže, holky, pište pište! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.09.2011 [21:44]

patulka13SummerLili, neboj, časem se to dozvíš Emoticon další kapitolu už píšu, takže o víkendu by tu snad mohla být... Emoticon

28.09.2011 [21:38]

SummerLiliPočkám si teda ešte chvíľku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
A ďakuejm za ďalšiu časť Tvojej skvelej poviedky Zapomeň na nej, i keď si vôbec neviem predstaviť, čo si tým myslela, že Bella a Emmett ??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.09.2011 [20:52]

patulka13SummerLili: poslední kapitolu jsem psala já, takže s další kapitolou je na řadě spoluautorka, Kika57... ale neboj, dočkáš se... Emoticon

36. SummerLili
27.09.2011 [20:33]

Pro nudu.Cz ???? Plánuješ, prosím !!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.09.2011 [18:34]

JoheeeCullenVyšla mi ta poezie, tak až budeš mít čas, můžeš přečíst. Emoticon Odkazík:www.stmivani.eu/32-fanfiction-poezie/kam-tak-spechas-zivote/ Emoticon Emoticon

34. kikuska
07.09.2011 [15:11]

Patulka, ja by som bola naozaj veľmi, veľmi, veľmi rada keby si nám napísala aj druhú radu k poviedke Edwarde? Jsi to ty? Milujem tú poviedku, a pokračovanie privítam s otvorenou náručou. Emoticon Emoticon

33. daslli141
07.09.2011 [14:48]

Ja by som bola za, aby si pokračovala v poviedke edwarde? Jsi to ty?. Je úplne super. Prosím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

32. SummerLili
07.09.2011 [9:09]

Takže,
po poslednej kapitolke Edwarde ? Jsi to ty ? si nevime predstaviť ako chceš ukončiť poviedku, lebo ak ju necháš len tak visieť vo vzduchu a medzi E a B to nebude pokračovať, tak rozhodne si to žiada pokračovanie aj v druhej sérii Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Inak, nechápem správanie oboch aktérov Emoticon Emoticon Emoticon

03.09.2011 [17:53]

SummerLiliSamozrejme, škola je prvoradá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon , i keď v mojom prípade to už bolo taaaaak dávno, že si nič z toho obdobia nepamätám Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
V každom prípade, čítam aj tvoju spoluautorskú poviedku Pronudu.cz, ktorá sa mi veľmi páči, i keď trošku postrádam mailovú komunikáciu medzi E a B Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.09.2011 [12:32]

patulka13SummerLili: Omlouvám se, slibuji, že další kapitola Zapomeň na něj! bude co nejdřív, budu se snažit, ale jelikož začala škola, nevím kdy... ještě mi do toho skočil kroužek, ale ve volném čase se pokusím psát další kapitoly... Emoticon a děkuji za názor ohledně druhé řady Edwarde? Jsi to ty? Emoticon Emoticon

01.09.2011 [12:19]

SummerLiliTak predovšetkým, reklamujem poviedku Zapomeň za něj - dosť mi chýba Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
Čo sa týka druhej rady Edwarde, jsi to ty? - záleží od toho ako plánuješ skončiť túto sériu - zatiaľ to vyzerá na šťastný koniec, tak uvidíme Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.08.2011 [18:03]

PetraCullenTy jsi normálně podvodní a šarlátanka! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon TADY všude mi dlužíš komenty! Takže to koukej napravit!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-4-kapitola/

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-5-kapitola/

www.stmivani.eu/67-drabble-povidky/nedolizej-za-mnou-mikeu-newtone/

jsi zlostník! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Kika57
26.08.2011 [16:29]

Kika57Že váháš! Já chci pokračování!! Píšeš skvěle a tahle povídka je super! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.08.2011 [19:29]

SummerLiliČo tak ďalší dielik Zapomeň na nej ????? PROSÍM !!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.08.2011 [19:51]

patulka13kiki: ahoj, poslední dobou nemám moc čas a ještě k tomu se na sem moc nedostanu, protože mi nefunguje netbook... takže momentálně nevím. Ale neboj se, napíšu ji, i když přesně nevím kdy... Emoticon

24. kiki
14.08.2011 [15:25]

ahoj kdy bude druhá část povídky osud nelze změnit????

03.08.2011 [19:23]

PetraCullentady ti házím ty dva odkazy, kde mi dlužíš komenty, ty šarlátanko! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
koukej do napravit, nebo uvidíš! :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/zradce/

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-3-kapitola/

22. arabek
03.08.2011 [16:45]

arabekAhoj,
patříš mezi velice dobré autory, a já bych tě jako čtenář povídky Alice co se s tebou děje?! Chtěla o něco poprosit. Vím, a nebudu tě nutit psát další kapitolu. Jen by mě zajímalo, jak by to mělo být. Pokud bys mi věnovala chvilku svého drahocenného času, tak mi napiš na e-mail Lea.pavlovicova@seznam.cz
s pozdravem arabek

01.08.2011 [12:55]

DarkFirefliesAhoj, na shrnutí jsem si tě přidala do oblíbených autorů, ale pokud ti to bude z nějakého důvodu vadit, stačí napsat a já tě ze seznamu vymažu. Díky Emoticon

01.08.2011 [11:24]

PetraCullenvčera jsem se nudila a vyrobilajsem lepší nápis ve photofiltru k Life after death!! Emoticon Emoticon Emoticon snad barvy budou sedět ;D! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

www.stmivani.eu/gallery/Life%20after%20deathphotofiltre.png

27.07.2011 [12:40]

PetraCullennazdáár! Emoticon Emoticon Emoticon
Nesu dobré zpravy dnes,
že se ve Forks koná ples,
Cullenovi tam byli pozváni,
a Demetriho přizvali. Emoticon

hráblo mi, vždyť to říkám! :D

Vycházeji mi dvě poezie,
pro oči tvé milé,
nechám toho, konec rýmu,
ať přinesou hodně smíchů! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

http://www.stmivani.eu/32-fanfiction-poezie/never-than-just-his/

http://www.stmivani.eu/32-fanfiction-poezie/new-beginning/

11.07.2011 [14:45]

PetraCullenčau zoufalče! jakto že nikde nejsi k zastihnutí?? Emoticon Emoticon Emoticon no to neva máš něco na mém shrnutí plus ti házím odkaz na mojí prázdninovou povídku! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon takže, čti, čti a komentuj xD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-1-kapitola/

17. Sonna
04.07.2011 [9:06]

SonnaAž teď jsem přidala 2. kapitolu Výlet do Forks, tak jestli ještě chceš, tak si jí přečti =)) Je to po dlouhé době, ale musela jsem dohnat školu Emoticon Emoticon

25.06.2011 [22:30]

patulka13Kika57: nemáš za co Emoticon je to pravda... Emoticon Emoticon

15. Kika57
25.06.2011 [22:28]

Kika57Jsi nejlepšejší na světě!!!! Díky, ségra... !! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.06.2011 [12:13]

NatyCullenAhoj, jsem tu zase já s mým oznámením. Dneska vyšla 2. kapitola Boje o moc. www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/boj-o-moc-2-kapitola/1/#discussion
Spoluautorka mě "obvinila", že vždycky, když vyjde nová kapitolka, rozhlásím to po celém webu, tak doufám, že info na shrnutí nevadí. Emoticon

13. Kika57
11.06.2011 [22:21]

Kika57Ten nápad je fakt super! Alice... s Bellou ve Forks?? To by mě nenapadlo... ještě, že tu jsi ty..! tak se koukej dát do pr¨saní... Tak šup, šup!! Emoticon Emoticon Mimochodem... Děkuji, že mi tady děláš reklamu... Ty máš přímo bezva povídky a super nápady... takže lidiiii! Koukejte si něco od patulky přečíst!! Emoticon Emoticon

07.06.2011 [14:51]

NatyCullenAhoj, vyšla už další kapitola Boj o moc, vyšla včera v 21:30. Tak si kdyžtak přečti, díky, pa. Emoticon

06.06.2011 [6:33]

patulka13Petra: dobrý, to nevadí Emoticon mimochodem ty komentáře už neplatí, jenom jsem to zapomněla odsud smazat ty požadavky... je mi jedno, kolik lidí to komentuje, ale hlavně že to aspoň někdo čte... Emoticon

10. Petra
05.06.2011 [22:21]

Jo, sorry. Četla jsem PETULKA13... a ty jsi PATULKA13.. pardon, pardon, pardon Emoticon

9. Petra
05.06.2011 [22:15]

děláš ostudu jménu PETRA, ty tele Emoticon takhle se domáhat komentářů může snad jen rozmazlenej fracek Emoticon

29.05.2011 [14:50]

patulka13misha96: vůbec nemáš za co Emoticon Emoticon

7.
Smazat | Upravit | 29.05.2011 [14:42]

moooocinky děkuji za tytul Emoticon jsem v rozpacích Emoticon Emoticon

28.05.2011 [10:13]

patulka13PetraCullen: ne ne... já děkuji tobě! Nebýt tebe, tak to nevím, co bych dělala... Emoticon takže JÁ děkuji TOBĚ! Emoticon Emoticon Emoticon

28.05.2011 [10:10]

PetraCullendíky,žes mi dovolila vyrobit ty nápisy pro tebe Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon takže já děkuji tobě ;-) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.05.2011 [19:29]

patulka13PetraCullen: ale nemáš za co... vždyť je to pravda! Emoticon Emoticon a ty se směješ pořád... to mi věř... Emoticon Emoticon a děkuju... Emoticon Emoticon Emoticon

27.05.2011 [19:24]

PetraCullená mockrat děkuji za ten titul onblíbeného autora ,Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon i když já si všimla až teprve teď :-) Emoticon Emoticon Emoticon nevím, na co azse myslím určitě nad Carlislem :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nevím, čím jsi to zasluhuju :D Emoticon Emoticon Emoticon já a smích?! Emoticon Emoticon Emoticon ten ke mně moc nejde! Emoticon Emoticon Emoticon Ještě jednou díky za všechno!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ty jsi taky skvělá kámoška s Míšou! :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.05.2011 [21:35]

patulka13SummerLili: určitě další kapitolu přidám během týdne... teď jsem neměla čas... byl škola a jeli sme na výlet, ale slibuji, že během týdne už opravdu další kapitolu přidám... Emoticon

22.05.2011 [21:28]

SummerLiliAhoj, plánuješ niekedy v blízkej budúcnosti pridať ďalší dielik Tvojej zaujímavej poviedky Edwarde, jsi to ty ?

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!