Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Myfate

natáčení


Povídky od MyfatePovídky na pokračování: Princ na bílém koni?! Omyl! Upír s volvem - rozepsaná, Poslední naděje - rozepsaná, Poznamenán na věčnost (soutěžní) - dokončená

Jednodílné povídky: Strážný anděl, Jeden okamžik ovlivní vše, V zájmu lidstva zemři (soutěžní), Jen zdání, I upír se může otisknout (soutěžní), Prohlédnutí (Projekt Sad end)

Drabble: Konkurence na obzoru, Její volba, Navždy sbohem, Navždy je dlouhá doba, Soukromá chvilka Rosalie a Emmetta (soutěžní), Poslední rozloučení, Dětská zvědavost, Když Alec žaluje, Jeden krůček od lásky (soutěžní), Roztrhat a spálit (soutěžní)

Poezie: Buď sbohem, tak jest psáno, Závistivá Růže

OurStories: Kastelánka

 

 

 

 

 

31.5.

PN 21 - hotovo

 

5.3.

Milí čtenáři,

k připravované povídce bych Vám ráda zatím nabídla aspoň malou ochutnávku v podobě traileru, tak doufám, že se Vám bude líbit.

Za vytvoření tohoto videjka bych tímto chtěla poděkovat mmonikovi.

 

15.10.

21. kapitola PNB

22. kapitola PNB (5%)

 

23.2.

Kastelánka 5 (5%)

 

 

 

 

 

 

 

 

Princ na bílém koni?! Omyl! Upír s volvem

Princ

Ledová princezna střední školy, vybočující z řady naprosto vším, čeká na svého prince na bílem koni. Jaké bude ovšem její překvapení, když zjistí, že její princ je vlastně upír a pod kapotou jeho auta značky Volvo se tísní na tři stovky koní?

Příběh je o Belle, která potká Cullenovy ve Forks, kde bydlí odmalička. Díky jejímu předkovi, který byl upír z rodiny Volturi, se začne v jejich přítomnosti postupně měnit. Ovšem ještě než je přeměna dokončena, Aro přiměje Bellu, aby přijela do Volterry a začala mu sloužit.

Několik desítek let Arovi trvá, než si Bellu vychová k obrazu svému a naučí ji pracovat se svou schopností. Vytrénoval ji tak dobře, že nebezpečí, pramenící z její přítomnosti na hradě, roste každým dnem. Ale protože už má mnoho zkušeností, ví, že musí s Bellou udržovat přátelský vztah za každou cenu. Ať se stane cokoliv, odmítá si ji poštvat proti sobě.

Po nějaké době se Bella s Cullenovými opět setkává a rozhodne se nevrátit. Alice má ovšem jiný názor a po návštěvě dvou Cullenových v Itálii naberou věci rychlý spád.

Edward se po odchodu Belly rozhodne odejít od rodiny a po čase se setká s Tanyou. Spolu procestují svět a ona ho s cizí pomocí podrobí své vůli. Přiměje ho, aby zapomněl na svá trápení. Co se však stane, když si Ed začne vzpomínat?

Aliciny vize souvisí s Bellou i Edwardem daleko víc, než si dokážeme představit, třebaže jsou jejich životy rozděleny obrovskou vzdáleností. Do jejích plánů jsou zasvěceni pouze Jasper, Carlisle a Esmé a jen Alice ví, proč je to tak nejlepší.

Do příběhu se ještě přimíchá věštba, na niž navazuje další, již téměř zapomenutá.

A co s tím má společného někdo, o jehož existenci pochybuje i samotné Trio? Je příběh, který se po staletí traduje mezi upíry ve Volteře, stejný, jako v době, kdy byl údajně skutečností?

Předpokládaný počet kapitol: 25

Postavy: Cullenovi, Bella, Volturiovi - Trio, garda, Arův syn, Caiova manželka, aj.1. kapitola - Bella / 1. kapitola - Edward

2. kapitola - Bella / 2. kapitola - Edward

3. kapitola - Bella / 3. kapitola - Edward

4. kapitola - Bella / 4. kapitola - Edward

5. kapitola - Bella / 5. kapitola - Edward

6. kapitola - Edward

7. kapitola - Bella / 7. kapitola - Edward

8. kapitola - Bella / 8. kapitola - Edward

9. kapitola - Bella / 9. kapitola - Edward

10. kapitola - Edward

11. kapitola - Edward

12. kapitola - Bella / 12. kapitola - Edward

13. kapitola - Bella, Edward

14. kapitola - Bella

15. kapitola - Bella

16. kapitola - Bella

17. kapitola - Bella

18. kapitola - Bella

19. kapitola - Bella, Edward

20. kapitola - Bella, Edward

21. kapitola - Daniel, Esmé

22. kapitola - píše se (5%)

23. kapitola

24. kapitola

25. kapitola + Epilog

 

 

Poslední naděje

PN

Kapitolová povídka Poslední naděje je o Isabelle Swanové, která jde ve šlépějích svého otce. Po vystudování se dostane k tajné organizaci, která bojuje proti zločinu na mezinárodní úrovni. První rok neproběhl nijak zajímavě, teprve po zkušební době dostane svůj první případ. Jako expertka přes zbraně a výbušniny bude muset najít způsob, jak zlikvidovat novou a velmi účinnou zbraň, kterou se v brzké době chystají atentátníci použít na mnoha místech Spojených států. S případem jí pomáhá dávný přítel Jake, který je expertem přes počítače.

Poslední naději pro ni představují pověry jednoho kmene, které ji uvrhnou do světa nadpřirozena a tajemna, v němž by mohla najít mnohem víc, než předpokládá.

Kapitoly: (1)/(2)/(3)/(4)/(5)/(6)/(7)/(8)/(9)/(10)/(11)/(12)/(13)/(14)/(15)/(16)/(17)/(18)(19)/(20)/(21)/(22)

 

 

Kastelánka

Povídka, kterou zveřejňuji na OurStories, takže v ní Bellu, Edwarda ani nikoho jiného z TS nenajdete.

Příběh o splnění snu jedné dívky. Dostala vše, po čem toužila a možná ještě mnohem víc. To ukáže až čas...
Nahla vystudovala historii a nyní pracuje jako kastelánka na jednom z hradů v Anglii. Ten sám o sobě není až tak zajímavý, ovšem do té doby, než se mezi skupinou lidí, která si ho jde prohlédnout, neobjeví někdo, koho by tam Nahla opravdu neočekávala.

Kapitoly: (1)/(2)/(3)/(4)/(5)

 

Poznamenán na věčnost

PNV

Povídka do soutěže Tajemství letní lásky. Děj se odehrává v Londýně a jeho okolí roku 1320, kdy Anglii vládl král Edward II.

Hlavním hrdinou je mladík, jehož život spočívá v rukou jeho otce a on si je toho plně vědom. Při pokusu vzepřít se jeho nadvládě příchází o vše a zdá se, že na věčné cestě samotou mu budou dělat společnost pouze zášť a smutek.

Kapitoly: (1)/(2)/(3)/(4)/(5)/(6)/(7)/(8)/(9)/(10) - dokončená

 

 

 

 

 

 

Strážný anděl

Anděl

Jednorázovka o Belle, kterou Edward opustil. Vše je zachyceno očima Bellina strážného anděla, který musí přihlížet, aniž by mohl cokoli udělat. Edward zde není jediný, kdo Bellu miluje.

 

Jeden okamžik ovlivní vše

Jeden okamžik ovlivní vše

Myšlenkové pochody Emmetta a Jaspera ve chvíli, kdy po opravdu dlouhé době poprvé uviděli Bellu v celé své kráse. Povídka časově spadá do konce šestnácté kapitoly povídky Princ na bílém koni?! Omyl! Upír s volvem.

 

V zájmu lidstva zemři

Povídka do soutěže Stín historie je založena na skutečných událostech, o nichž se dochovaly záznamy, a zároveň se shoduje s TW historií.

Jedna etapa ze života Carlislea Cullena. Dostane nové jméno a pod ním ho znají všichni na dvoře Marie Terezie jako jejího osobního lékaře. Bude to právě on, kdo učiní přítrž zbytečnému honu na upíry. A nejen to. Čtěte a dozvíte se víc.

 

Jen zdání

Jen zdání

Rozhovor Renée a Phila o návštěvě Belly a Edwarda na Floridě.

 

I upír se může otisknout

Parodie do soutěže Přízrak Halloweenu o tom, jak se Edward sám sebou stal.

 

Prohlédnutí

Sulpicia Volturi

Povídka do Projektu Sad end.

Se šťastným koncem Cullenových v Rozbřesku, kdy Volturiovi i se svými svědky odešli a nechali je žít, skončila celá Sága. Ale co samotní vládci upířího světa? Z originálu o nich víme jen to, že odešli. V této povídce se dozvíte něco málo o tom, co se dělo po jejich příchodu do Volterry. Vše je viděno očima Sulpicie.

 

 

 

 


 

 

Konkurence na obzoru

Moje první tripple drabble o Belle, Edwardovi, Emmettovi a jedné intimní situaci. Vážným aktérem je zde pouze Emmett, jehož osoba bude v jediném okamžiku povážlivě znevážena.

 

Její volba

Její volba

V pořadí druhý tripple drabble, tentokrát o Jacobovi a jeho pocitech ohledně Bellina rozhodnutí v Eclipse a jeho následků.

 

Navždy sbohem

Třetí tripple drabble je úryvek, který jsem měla v plánu zakomponovat do své povídky PNB, ale už nyní vím, že se nehodí. Povídka je z doby, kdy Bella po dlouhé době ve Volteře potká Cullenovy a zjistí, že Edward je s Tanyou. Rozhodne se proto stát právoplatným členem rodiny Volturi.

 

Navždy je dlouhá doba

Double drabble o stvoření Victorie a proč je taková, jaká je.

 

Soukromá chvilka Rosalie a Emmetta

Povídka, kterou jsem posílala do soutěže Krátký tanec aneb Drabble soutěž.

Rosalie konečně pochopí, že má víc, než si myslí.

 

Poslední rozloučení

Tato povídka měla být do soutěže, ale protože jsem v té kategorii již jednu měla, neposlala jsem ji. Po zvážení jsem se rozhodla se o toto dílko podělit.

 

Dětská zvědavost

Renesmé, Emmett, jedno dopoledne, jedna otázka...

 

Když Alec žaluje

Je vůbec možné mít před Arem nějaké tajemství? I kdyby ano, znamená to, že to opravdu nikdo nezjistí? Čtěte a dozvíte se víc...

 

Jeden krůček od lásky

Jeden z důležitých okamžiků Alice, Belly a Edwarda... A to nejen proto, že jim jde o život...

 

Roztrhat a spálit

Proč jsou vlci z La Push rozhodnutí zničit Cullenovy...?

 

 

 

 


 

 

 

Buď sbohem, tak jest psáno

Báseň o tom, co by Edward napsal Belle, kdyby měl ještě čas. Je na rozloučenou před jeho odchodem.

 

Závistivá Růže

Co kdyby Edward potkal Bellu dříve, než Rosalie zachránila Emmetta? Přenese se Rose přes fakt, že Edward dal přednost lidské dívce před ní?

 

 

 


 

 

 

Mezi světy

Kapitolová

Navazující pokračování povídky PNB. Ani zde nedojdou naši hrdinové zaslouženého klidu. Zatím více neprozradím, protože se vše teprve dozvíte v PNB.

 

Jeden svět

Kapitolová

Pokračování povídky Mezi světy.

 

Náš syn

Jednorázovka

Příběh Edwarda, Carlislea a Esmé z období, kdy Edward prožíval svou "upíří pubertu", a jeho návrat domů.

 

Poslední tanec pro tebe

Jednorázovka

Bella s Edwardem jsou sice spolu ve třídě, ale nikdy se zvlášť nebaví. Po maturitě se jejich cesty rozejdou a Bellu uchvátí tanec natolik, že se mu začne věnovat aktivně. Po pár letech je tak dobrá, že si ji zvou na akce po celých Státech, aby tam vystoupila. Alice Belle nabídne, že jí bude pomáhat se vším, protože by to sama nezvládla a bude se ji snažit dát dohromady s Edwardem. Jednou se opravdu potkají... A co se stane potom? Podaří se Alici opravdu dostát slibu, který jim dala, aniž by o tom věděli?

 

Snívání

Jednorázovka

Edward už jako člověk uměl hrát na klavír velmi dobře. Hrával skladby, které mu nosila múza ve snech.

Jako upír konečně pozná, kdo je jeho múza.

 

Počátek nové éry

Jednorázovka

Na přání chystám pokračování povídky V zájmu lidstva zemři, v němž Carlisle Cullen, první vegetarián, přijede do Volterry, aby vládce upířího světa přesvědčil o zbytečnosti zabíjení lidí, když můžou žít ze zvířecí krve.

 

 

 

Korektorský koutek

 

 

Z důvodu úbytku autorek na korekce i mého času prosím o ozvání se na mail, tam domluvíme zbytek. :o)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-mail:

fewee (zavináč) seznam.cz

 

ICQ:

247830616

 

Skype:

feweecz

 

 

 

 

 

Na závěr bych chtěla poděkovat Sharken za vytvoření nadpisů do shrnutí, obrázků k povídkám a úvodního obrázku a za její trpělivost se mnou.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Myfate:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 15   Další »
143. Satu
15.04.2016 [21:13]

SatuMájl? Emoticon

142. Veronika :)
19.02.2016 [22:37]

Ahooj stále čakám na pokračovanie Princ na bílem koni?! Omyl! Upír s volvem .. Plánuješ v nej pokračovať alebo mám to čakanie vzdať?? Emoticon Emoticon

141. Myfate
30.01.2016 [18:23]

MyfateLittleFears,
určitě můžeš. Emoticon

30.01.2016 [15:11]

LittleFearsAhoj Myfate, chtěla jsem se Tě zeptat, jestli ikdyž jsi mě ještě nepřidala do seznamu objektivních kritiků, můžu si to uvést v profilu?
Předem díky za odpověď Emoticon
LF*

139. Myfate
27.01.2016 [19:22]

MyfateAhoj astefany,
říkala jsem si, kde je Ti konec.
Děkuju. Doby OP jsou dávno minulé.
Když tak jsem na mailu. Emoticon

26.01.2016 [23:18]

astefanyoh my god... Asi si na mě už nepamatuješ ale hltala jsem tvého Prince na bílém koni a párkrát jsme si psali. :D A teď snad po miliónu let co sem vlezu abych si odpočala od wattpadu ta koukám že je z tebe webmaster! Gratuluji! Doby ověřeného přispěvovatele jsou koukám dávno pryč :D Emoticon Emoticon

137. Veronika :)
18.10.2015 [12:20]

Ahoj poslala som ti e-mail ale ešte si mi neodpovedala tak sa ťa spýtam tu. Kedy bude pokračovanie Princ na bílem koni?! Omyl! Upír s volvem ?? Emoticon

136. Veronika :)
19.08.2015 [17:45]

jané môžeš budem rada :) Ďakujeeem Emoticon

135. Myfate
19.08.2015 [17:13]

MyfateAhoj Veroniko,
mám ji rozpracovanou, ten kousek Ti můžu poslat. A pokud bys chtěla, můžu Ti ji poslat pak celou na mail. Emoticon

134. Veronika :)
19.08.2015 [15:34]

Kedy bude pokračovanie Princ na bílem koni?! Omyl! Upír s volvem ??
alebo ak máš napísané pokračovanie tak mi ho pošli na e-mail: vejush.k@gmail.com
Ďakujem

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 15   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!