Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Kikushinky

Povídky od KikushinkyJednodílné povídky: Život je těžký a věčnost ještě těžší... Až navěky

Povídky na pokračování: Pomsta (dokončená) Život je nespravedlivý (rozepsaná) Cesta ke konci (rozepsaná) When the stars fade away (rozepsaná) Jako oni (připravuje se)

  

 PRÁZDNINOVÁ PAUZA!

Skutečně nerada to říkám, ale bohužel je to pravda. Nastal čas letních prázdnin, a protože já vám nechci dávat falešné naděje a slibovat přidání nových kapitol, tak vám proto musím předem smutně oznámit, že v červenci a srpnu tu prakticky vůbec nebudu. Celé prázdniny mám tak nabitý program, že čas na psaní povídek mi asi vážně ani nezbude. O to víc se už těším na září, kdy v plné síle konečně dopíši CKK a potom taky PT.

 

 Nevylučuji ani možnost, že bych možná postupem prázdnin něco přidala, ale je to jen velmi málo pravděpodobné. Opravdu mě to mrzí, a nerada bych, abyste si mysleli, že to je jen výmluva pro to, že se mi psát nechce - to není pravda! Holt ne všichni si o prázdninách můžou dělat, co chtějí, někteří (jako já) to mají bohužel všechno naplánované od rodičů ( :-/ ).

Snad to pochopíte, a nebudete se moc zlobit. Předem vám děkuji a přeji krásně strávené prázdniny! ;-)

 

Ahoj, tohle je má první povídka, tak upřímně doufám, že se vám bude líbit, snažila jsem se. :) Jde o jednorázovku z pohledu Edwarda, v období po Eclipse, víc vám asi neprozradím. Moc vás prosím o komenty, ať už kladné či záporné, s nadšením přijmu každou kritiku, protože bych se samozřejmě chtěla dále zdokonalovat v psaní... Tak příjemné počteníčko...

Jednodílná povídka - Život je těžký a věčnost ještě těžší...

 

 

Jednorázovka hlavně o Belle a Edwardovi. Příběh je z pohledu Belly, kterou Edward neproměnil v upíra, ale nechal ji stárnout, tudíž je teď Belle něco kolem 80 let. Toto vyprávění nemá typický happy end, ale snad se vám bude líbit.

Prosím o komentíky, kritiku, přopomínky ať vím, v čem se mám do nějaké příští povídky zlepšit.

Příjemné čtení!

 

Jednodílná povídka - Až navěky

STAV: dokončená

Kratší kapitolovka z období mezi Eclipse a Breaking dawn. Bella jede o letních prázdninách ke Karibiku, kam za ní má brzy přijet její milovaný Edward. Mezitím ji však začne stíhat velmi podivný pocit. Jaký, to si přečtěte v článku.

Tohle je zatím prolog a 1. kapitola - ta je kapku delší, ale snad vás to bude bavit. Moc prosím o komenty a přípomínky jestli mám vůbec pokračovat, děkuju.

 

Pomsta - 1.část

Pomsta - 2. část

Pomsta - 3. část

STAV: dokončená

Ahoj, tak jsem začala s další kapitolovkou. Je to (jak jinak) zase o Belle a Edwardovi, jenže tentokrát Edward není upír, ale vlkodlak, stejně jako zbytek jeho rodiny. Edward Bellu nekonečně miluje a udělal by pro ni cokoliv, ale jednoho dne vstoupí do smečky pár nových členů a najednou je všechno naruby. Obstojí tedy láska Belly a Edwarda tuto neobyčejně těžkou zkoušku?

Prosím o komenty a připomínky, ať vím, jestli mám vůbec pokračovat. Děkuji, přeji příjemné čtení... :)

 

Život je nespravedlivý - Prolog + 1. kapitola

Život je nespravedlivý - 2. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

5. kapitola

6.kapitola

7. kapitola

8. kapitola

9. kapitola

10. kapitola

11. kapitola

12. kapitola

13. kapitola

14. kapitola

15. kapitola

16. kapitola

17. kapitola

18. kapitola

Epilog

STAV: rozepsaná

Bella si šťastně užívá svého lidského života spolu se svým nelidkým přítelem Edwardem, který je upír. Příběh je zasazen do období po Twilight. A co se bude dít? Prozradím vám jen to, že Bella jednoho dne zjistí něco, co ji nepříjemně překvapí a bude s tím muset žít do konce svého života. O co půjde se dozvíte už v této kapitole. Jinak bych vás chtěla jako vždy poprosit o komentáře a kritiku, a pište jestli mám vůbec pokračovat. Děkuju předem a hezké počteníčko :)

1. kapitola - Ach ti doktoři!

2. kapitola - Některé věci nezměníš

3. kapitola - Skok (duben)

4. kapitola - Piknik

5. kapitola - A žili šťastně až navěky?! To těžko...

6. kapitola - Jedna duše, jedno tělo - 1. část

6. kapitola - Jedna duše, jedno tělo - 2. část

7. kapitola - Cestovní horečka

8. kapitola - Překvapení

9. kapitola - Výjimka potvrzuje pravidlo

10. kapitola - Náhodné setkání

STAV: dokončená

Bella Swannová je přesně taková milá a tichá dívka, jakou ji znáte z Twilight, jen s jedním rozdílem. Už jí není sedmnáct a ve Forks nikdy nepoznala ani Cullenovy ani Blackovy. Žila naprosto normální život, měla úplně obyčejné dětství, a teď je z ní dospělá žena. Od Charlieho se odstěhovala a pracuje jako učitelka v mateřské školce v New Yorku. Právě tam se také seznámila s na první pohled šarmantním a pohledným Gregem, se kterým si hned padli do oka a dali se dohromady. Jenže Greg není tak skvělý partner jak by se mohlo zdát. Je žárlivý a agresivní a netrpí Belle absolutně nic. Dělá si z ní jen loutku, hračku, do které se neustále naváží a bije ji. Bella ale jeho povahu trpí, i když by ho nejradši opustila. Jenže to nemá tak jednoduché. Aby se aspoň trochu odreagovala, začne chodit na kurzy francouzštiny. Tam se seznámí se sympatickým, milým a přívětivým Edwardem, do kterého se na první pohled zamiluje. Ale bude on její lásku opětovat? A co na to řekne Greg?

1. kapitola - Nová známost (případně další odkaz tady)

2. kapitola - Slibný večer

3. kapitola - A tak začalo peklo...

4. kapitola - Přetvářka

5. kapitola - Návštěva

6. kapitola - Učitel

7. kapitola - Večírek a jiné katastrofy

8. kapitola - Nutkání

9. kapitola - Rozhovor

10. kapitola - Absence

11. kapitola - Pozvánka

12. kapitola - Starosti  (další odkaz tady)

13. Nečekané

14. A takhle se pohřbívá naděje...

15. Svatba - 1. část

15. Svatba - druhá část

16. Svátost manželská

17. Svatební cesta bez nevěsty

18. Nevěra

19. Štěstí nebo neštěstí?

Epilog

STAV: připravuje se

Taky už jste někdy přemýšleli nad tím, kdo je vlastně Gianna, sekretářka od Vultoriových? Já ano a právě o tom bude má nová povídka. Dozvíte se v ní, jak Gianna k její práci vlastně přišla, jak se cítila ve společnosti tolika krvelačných upírů, co od ní Vultoriovi vlastně vyžadovali a především jak nakonec dopadla. Stane se nesmrtelnou, nebo zákuskem? Jaký bude její život, najde také svou lásku, nebo se všech takovýchto pocitů straní? Cullenovi tu příliš nečekejte, i když netvrdím, že se tam neobjeví vůbec. Zato Vultoriových si užijete opravdu hodně.

Doufám, že se vám tato povídka bude líbit, je to vlastně první povídka, kterou píši z pohledu někoho jiného než Edwarda či Belly, tak jsem z toho zatím tak trochu nadšená, tak snad vás to bude bavit, upřímně v to doufám.

 

STAV: Připravuje se

Bella už několik let není člověk. Kdysi ji našli Volturiovi a sami ji přeměnili. Teprve až když tak učinili, dozvěděli se o Bellině obrovském potenciálu, který se samozřejmě rozhodli plně využívat. Bella je zde totiž upírka s daleko mocnějšími silami, než má například Jane, Alec, nebo kdokoli další. Umí měnit počasí a ovládá živly. Dokáže pouhou pohnutkou mysli způsobit katastrofu větší než lidstvo na planetě Zemi zažilo za celá ta dlouhá staletí. A i Bella si život po boku královské upírské rodiny užívá. Mezi jí a jedním z nich je dokonce i něco víc, než jen chladná přitažlivost. Jenže pak nadejde den, kdy se k Volturiovým donese zpráva o narůstajícím počtu novorozených upírů v Americe. Vyšle Bellu, ať to tam jede "zkrotit" a ta jeho požadavek s nadšením plní. Ale jen co se Bella s novorozenými setká a zjistí, že podcenila jejich počty i sílu, něco se pokazí a záhy se Bella ocitá polomrtvá kdesi v lese. Nějakým záhadným způsobem ztratila paměť a nic si ze svého předchozího života nepamatuje. A takhle ji tady najdou Cullenovi v čele s Edwardem, který Bellu kupodivu nevidí poprvé.

Co se bude odehrávat poté? Jaký bude vztah mezi Bellou, Edwardem a Cullenovými obecně? Co když se Bella začne postupem času rozpomínat? Mezitím armáda novorozených stále stoupá, kdo za tím stojí? A co Volturiovi? Jak si poradí s Belliným zmizením a armádou nových upírů, lačnících po krvi?

Upřímně doufám, že vás nezklamu a povídka se vám bude líbit. :)

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Kikushinky:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!