Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od KacenQaCullen

Povídky od KacenQaCullen

Stories by KacenQaCullen ©

Kapitolové

• Nevyřčená slova lásky DOKONČENÁ • Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?  > DOKONČENÁ • Pokoj osudu DOKONČENÁ • Jen jedno objetí > DOKONČENÁ • Od dětství po věčnost DOKONČENÁ • Řezník > ROZEPSÁNO • My k sobě nepatříme! > PŘIPRAVUJE SE

Jednorázové

Vyvolené poloupíří děťátko • Ruce na stůl, oblečení dolů • Procitnutí • Sladké splynutí • Smrt  za prahem • Modré z nebe • Mrtvé srdce, ale co láska? • Smrtící depka • Otupělá bolest • Miloval, miluju, budu milovat • Nenávist se mění v lásku • Smrt, nejhorší přítel srdce • Miluj, dokud máš šanci • Ďáblovi se druhá šance nedává • Sranda mix poezie • Falešný polach u Cullenů • Sáňkování o Silvestra • Nemáš city! • Poslední dotek • Pokoj osudu • Můžu žít ve snech • To na tobě nesnáším! • Od dětství po věčnost • Wait four you • To ti neodpustím! •

 

 


29.12.2012 - Řezník - 9

1.12.2012 - Řezník - 8


19.11.2012- Řezník - 7

 

 

 
 

Stav: Připravuje se

Děj: Dvě poloupíří rodiny se po dlouhé době setkávají ve stejném městečku i se svými ratolestmi. Naivně si plánují, že by se jejich kořeny mohly spojit a dát své děti dohromady, ale osud jim nevyjde vstříc. Bujná, živá a velmi kreativní Bella je rozený živel; potřebuje stále něco dělat a je především známá jako největší pařmenka. Oproti ní klidný, trpělivý a slušný Edward nezná pořádně sprostého slova. Co ti dva mají společného? Jestli vůbec něco. Dokážou je jejich rodiče dát dohromady, anebo jim budou vzdorovat? Jsou si podobní jen v jednom; oba nejdou pro urážky daleko. Stav: Přípravuje se 

Děj: Ocitáme se nad městem Illinios, kde se vraždy dějí dnes a denně. Nic neobvyklého pro zdejší špičkovou policii. Jednoho dne vyjíždí k místu činu, kde se našla mrtvola ženy. V první chvíli se to zdá jako obyčejná vražda pomstychtivého milence, ale čím více se v tom začínají hrabat, tím více se toho odhaluje a zlo se šíří neuvěřitelnou rychlostí. Případ dostává do vínku Bella, která na něm začíná usilovně pracovat. Je tu jedno ale… vraždy nejsou náhodné, ale přímo mířené k jedné osobě, a Bella se ocitá v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku, a stává se hlavní postavou v Řezníkově hře. Větší ránu jí však zasáhne její bývalý spolužák ze střední, Edward Cullen. Bellino a Edwardovo déjà vu.

Krev, slzy, bolest, láska, vášeň a lži v povídce Řezník.

Trailer:

Za ten mnohonásobně děkuji z celého srdíčka Kim! ♥


(Insprováno knihou od Thomase Lairda - Řezník)

=> *1* - *2* - *3 - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* ... (není jistý) <=


Samota je horší než smrt, nebo samota činí smrt bolestivější

Stav: Dokončená 

Děj: Bella se vdala jako mladá dívka, která čerstvě dovršila osmnáctého roku. Už čtyři roky žije v manželství, ve kterém se jí nedostává něhy, lásky, vášně a tělesné rozkoše. Manželovi záleží na prestiži a hlavně na společenském umístění. Bella má sice vše, co by si každá žena přála – peníze, veliký dům, služebnictvo, drahá auta, značkové oblečení, ale jediné, co jí chybí, je láska jejího manžela. Aby si svou ženu pojistil, na přání Renée ji přihlašuje na vysokou školu v New Yorku. Bella, jakožto poslušná dcera a manželka, vyhoví a na vysokou školu nastoupí. Stesk po manželovi je ale silnější a na scénu přichází Lucy, její dávná přítelkyně, která Belle pomůže od té bolesti. Bude jí dávat rady, jak zas zajet do svých starých kolejí, po dobu, co bude Bellin manžel v zahraničí. Osud je nevyzpytatelný, a to i v případě, kdy Bella potká zlatookého chlapce na uvítacím večírku vysoké školy. Najdou v sobě zalíbení a přátelství, které přeroste v něco víc. Co nakonec vyhraje? Láska a povinnost k manželovi, nebo nově poznaný požitek z tělesné rozkoše? Láska, bolest, romantika, intriky a mnohem více v povídce Jen jedno objetí.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7*- *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35* - *36* - *37* - *38* - *39* - *40* <=

=> *41* - *42* - *43* - *44* - *45* <=


Už nejsi sám, já nejsem sama, přísahám, že tě budu mít ráda.


Stav: Dokončená 

Děj: Už jako malí si spolu hráli. Vodili se za ručičky, pusinkovali se pod stromem, hráli si na dospělé a měli spolu fiktivní rodinu. Naivně doufali, že spolu budou stále, dokud je smrt nerozdělí, přesně tak, jako to bývalo v hollywoodských filmem se šťastným koncem, ale… Jejich úsměv zmizel ve chvíli, kdy se jeden z nich odstěhoval. Jejich rodiny žily v domnění, že to děti brzy zapomenou a dětská láska je přejde, ale co když se mýlili? Stará láska nerazaví, a to ani v příběhu Od dětství po věčnost. 

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* <=


 

.

Stav: Dokončená 

Děj: Edward jako poloupír je velmi náročný a náruživý milenec. Dalo by se říci, že miluje zkušení a zadané ženy. Rád riskuje a touží po zakázaném. Miluje vzrušení a neodmítá nabídky svých četných, vdaných milenek. Osudový pokoje 209 Edwardovi změní život od základů, nebo alespoň tak, aby se vše v jeho těle pohnulo o milimetr. Jak se vyrovná se svým chtíčem a stále se probouzející touhou po oné ženě, která se z nenadání objeví blíže, než by náš milenec čekal? Co ji vede k tomu, aby jej pokoušela? Bude z jednoho osudového románku nakonec láska jako trám? Vášeň, touha, nekonečná žár a nejapné poznámky v povídce Pokoj osudu.

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6*- *7* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Bella Cullenová, poloupírka, a její rodina se přestěhovala do městečka Forks, kde bydlí už dva roky. Na Nový rok se mladí upíři rozhodli, že pojedou do Port Angeles oslavit jej s lidmi. Shodou okolností se tam Bella potká s Edwardem, který ji požádá o tanec, ale ona odmítne. Odmítnutí od ženy bolí a mužská hrdost si to nenechá líbit, což se Edwardovi nakonec vymstí. Stane se z něj upír a začně žít s Cullenovými. Láska je všemocná a jejich osudy bude chtít dát dohromady, ovšem co když se Belle příčí představa chození s "vlastním" bratrem. Skrývají před sebou něco? Jak si nakonec osud poradí - budou i nadále jen sourozenci, anebo jejich vztah přeroste v něco víc? Vše a ještě více v povídce Nevyřčená slova lásky.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* -  *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> * 21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *Epilog* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Tři bratři, tři sestry. Jejich životy nejsou nijak spojené, neznají se, něvědí o sobě, ale všichni jsou stejní - jsou to upíři. Emmett, Jasper a Edward se svými rodiči bydlí v New Yorku, ale kvůli pracovní nabídce jejich otce se stěhu do Forks. s nimi se stěhuje i dívka, která Edwardovi ukázala, co je to život. Změnila jej od základu. Jak ale s jejich životem zamíchají tři bohyně - Bella, Rosalie a Alice? Zapřísáhlí mládenci vlezou v popudu do sázky, která si vyžaduje více než jen zkušené svádějící praktiky, vyžaduje si opětovanou lásku. Jak nám s příběhem zamotá ona neznámá dívka, která Edwardovi neřekla vše o její minulosti? Příběh plný zvratů, lásky, romantických chvilek a bolesti v pobídce Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* -  *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20*  <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35 + Epilog* <=

 

 

 

(Podrobné informace o jednotlivých povídkách najdete po kliknutí na název)

 

 To ti neodpustím! 

Lásko má, stále při mně stůj... 

Wait for you

Od dětsví po věčnost 

To na tobě nesnáším!

Můžu žít ve snech

Pokoj osudu

Poslední dotek

Nemáš city!

Vyvolené poloupíří dítě

Jsem otrokem lásky

Ruce na stůl, kalhoty dolů

Procitnutí (Tripple drabble) 

Sladké splynutí (Double drabble) 

Smrt za prahem

Mrtvé srdce, ale co láska? (psáno s TorencCullen)

Smrtící depka

Otupělá bolest

Miloval, miluju, budu milovat

Nenávist se mění v lásku

Smrt, nejhorší přítel srdce

Miluj, dokud máš šanci

Ďáblovi se druhá šance nedává

Sranda aneb Mix našich rýmů

Falešný poplach u Cullenů

Sáňkování o Silvestra

  

(Kochat se samozřejmě můžete, jen mi tu neudělejte nový oceán! )


 

 

 

Potřebujete pomoc se shrnutím? Můžete se kouknout na moji tvorbu. Budete-li něco potřebovat, stačí napsat pod článek.

 

(Odkaz v obrázku)

 

V poslední době nemám čas, nejlepší bude, když o obrázky žádat nebudete. Omlouvám se, ale musím se věnovat škole!


Jakékoli prosby, žádosti, otázky, stížnosti hlaste na e-mail (KacenQaCullen@stmivani.eu) nebo přímo na mé shrnutí. ICQ mám na profilu také, pokud si mě přidáte, prosím napište zprávu, že jste z webu Stmívání.eu, jestli ne, budu vás ignorovat. Je to jen kvůli cizím lidem. 

Jestli budeme mít nějaké nápady k mým povídkám, ráda si je poslechnu.

KacenQaCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od KacenQaCullen:

« Předchozí  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ... 17   Další »
14.11.2011 [16:50]

lolalitaAhoj, pozerám tvoje obrázky a sú super. Ja grafiku vôbec neviem. Ak by si bola taká dobrá a vyrobila mi obrázok k poviedke. Podrobnosti by som ti napísala do mailu. Len neviem, čo všetko k tomu odo mňa potrebuješ. Ako hovorím, ja som na grafiku antitalent.

06.11.2011 [15:34]

TralalaMa az priliz draha Kacenko, to ze si nic nepochopila stejne asi neni ani tva vina nebo vina pozdni hodiny, spis toho ze ja se dam jen tezko pochopit,(hlavne muj divne zaobalenej humor) dokonce mam nekdy pocit ze me nejde pochopit, ale nejak mi to asi nevadi.

A k tomu ze pohorsis nejake ctenare... a co? dyt to je dobre ne? Tve dilo vyvola nejake emoce a to je dobre ci? A pokud ne tak pis proto ze te to bavi Emoticon

S pozdravenim tva ve vyprodeji Tralala. Emoticon

05.11.2011 [23:34]

TralalaMa draha stale jiz neznama preju ti hezkej zacatek vecera.

Asi bez okolku prejdu rovnou k veci, cili v podstate k poslednim vecem v tvem poslednim dopise. Zjistuji ze sme si v nekterych ohledech docela podobne, i ja muhuli byt tak smela a rict ze i ja sem patrine vyvinuta v sprotredkovani pravd a svych nazoru svemu nejdrahsimu okoli. Ovsem me nekdy cini velikym potesenim je zaobalit do tak krasne spleti slov, ze kdyby se snazili vypichnout jen to co se jim zrovna nezamlouva by to v konecnym dusledku bylo jen prah sproste lhani. A pak ten okamzik kdyz muzte pohlednout do jejich tvare a vidite ze prezvykujou vlastni jazyk protoze nemaj co nato rict, nemaj a absolutne nemuzou vam nic vycist je ma draha neznama okamzik kdy predu jako vyhrate kote na slunicku kdyz se nasledne blahoskonne usmeju, polozim ladne rucku na tu jejich nebo jejich ramne a pronesu "No neni to uzasne jak se schodneme? To snad musi byt osud." Rychle a hlavne nenapadne odstoupim o krucek a pul spatky a s tym nejnevynejsi pohledem sleduju tu zatatou celist kt. snazi ubranit usmevu nad mym postojem ala andelik, kt. je sice o ten mesic mladsi ale porad toho starsiho a chytrejsiho pana preveze.


K tve posledni poznamce se vyjadrim jen skrom. Je mi to lito ale je vas tak strasne moc, ze se slejvate do jednoho. Proste tenhle zlobi, tamhle ten tak a ten jakby smed. Takze ac to nebude znit moc profesionalne, skutecne si nemuzu zapamatovat tolik a tudiz nemuzu znat vsechno, to skus o patro vis, ten jich ma mnohem mene. Emoticon

S pranim at se ti prace dari a na tvoje stesti rychle se louci

S pozdravem tva Tralala. Emoticon

05.11.2011 [22:02]

TralalaZdravym, je mi jasne, ze jsem si jiz dlouho nepsali... Emoticon

K tvemu poslednimu dopisu, pokud si ho jeste pamatujes mam uz jen doplneni, to ze sem utekla ale taky neni zadne tajemstvi, mam to tusim v profilu Emoticon
Krom toho ti zavidim ze to mas tak snadne, me je vacsinou hned v prvni epizode nasi konzultace zakazane jakekoliv pouzivani smudlu, truhliku, berusek, ciciek, medvidku a jine havede pac on ma preci jmeno, je i starsi tudiz chytrejsi a nevim co jeste... ale mam pocit ze ho pak jeho prani abych pouzivala jen jeho jmeno a nezapominala nato ze on je starsi a nevim co jeste vitaci jeste vic nez kdybych mu rekla ty moje berusko i kdyz nechapu co ho natom vytacet muze, dyt konam pak presne podle jeho protokolu. Hezky pozdravim

Opet dobry den, pane Johne Snehu (zachovavam anonymitu svych zdroju), bylo od Vas velice laskave...

A hezky se rozloucim
S pozdravem Vase verna a jedina...

Ja fakt nevim co ho natom muze tak rozcilovat Emoticon

Ale asi neni mym osudem nekdy naplno porozumet muzske mysli. (chybi mi tu smajlik kt. by hrabal prstikem do zeme) Emoticon Doufam, ale, ze ty mas v tomhle ohledu vecsi stesti.
S pranim splneni tveho tajneho prani se loucim a abych nezapomela tak...

S pozdravem tva Tralala.
Emoticon Emoticon

05.11.2011 [21:20]

Tralalaa jo tohle. Ja uz myslela neco peprnejsiho jako treba ze u vis odkud sem utekla a tak. To vis musim si overovat co vis, kdybys toho vedela nahodou prilis tak... no, tak... venku uz je tma a tak Emoticon

Ja te chapu ze se smejes, ja se pokazde tlemim kdyz to pisu, protoze se si zaprve spomenu jak to vznikalo, taky jak to z mnoha pohledu muze vypadat. Z toho duvodu mam tady jako nik Tralala kterej spis pri podpisu beru jako vic jak popevek - ja nic ja muzikant alias tralala nez jako muj nik i kdyz je to oboji.

Svuj podpis miluju, kdyz me vacsinou dela jeste vic jinou nez jinou, hlavne nim chci pokazde neco v kazde situaci neco rict.


Treba kdyz se s kamaradem hadam kvuli nejake uplne blbine ( tedy spis on se hada a ja ho provokuju tym ze mu jeho argumenty nekompromisne vyracim spatky) Tak vacsinou muj monolog ukoncim vetickou. S pozdravem tva jedina... Tralala. nebo proste neco podobnyho. Aby proste vedel, ze nejsem nastvana, ze to beru z humorem a ze ho nechci nastvat (jenom podpichovat), ze jen si rikej co chces me nevytocis. A proste si jen predstav nejakyho svyho kamarada kt. by te samou laskou nejradsi uskrtil jen proto ze nechces uznat jeho pravdu a ze ho jeste provokujes a jeste k tomu se mu podepises tva jedina..., od tajnych zdroju mam ze ta jedna veticka je... neda se rict ze rozlobi a podpichne jeste vic ale maj z toho hrozne protichudne pocity, na jedne strane ti zato jak rikaj chtej naplacat na holou a na druhou to nikdy neudelaj pac si prece jejich jedina Emoticon

S pozdravem tvuj poloblazen Tralala. Emoticon

05.11.2011 [19:52]

Tralalacelych 5 minut sem si rikala "Ja odolat!" ale jelikoz sem neskutecne zvedavej tvor tak se musim zeptat. Co ti je jasne? Emoticon

S pozdravem tva Tralala Emoticon

05.11.2011 [19:14]

TralalaAloha ehm kacenko ( pokud nevadi budu ti rikat kacenko,jestly nevadi, mas dlouhej nik cetla sem z neho jen pulku Emoticon )

A dekovat neni zaco. Nemam rada kdyz kvuli me a mym nazorum peskujou nekoho jineho a moc dobre vim jak nevdecna prace je role admina.
A jelikoz nechci eskalovat situaci tak radsi uz jen zapreju hodne nervu a lepsich dni.

S pozdravem tva Tralala Emoticon

05.11.2011 [19:12]

vilinkaKacenQo: Já sem v pohodě, pokud se například MartinaBlack vyjádřila k těm komentům, které byly u povídky nesouhlasně a nelíbilo se jí, co Twilightkacert napsala, tak samozřejmě se s tím nedá nic dělat. Já jsem tam také pár komentářů nepsala, i když sem se asi, nevím jak na to hledí ostatní, tolik nevyjadřovala. Sama přiznávám, že povídka How I met your mother se hodně podobá seriálu a já se od teď budu snažit to napsat tak, aby to tak nebylo. Emoticon K povídce Jednou musí přijít štěstí, tak to vím, že jsem ty vztahy napsala blbě, a že u reakce na Paulovu smrt by měla reagovat jinak. K tomu jsem se chtěla vrátit k další kapitole, ale to je jedno. Emoticon
No, dále taky uznávám, že opravdu mají právo svůj názor vyjádřit, s tím nic neudělám a taky jsem poté uznala, že jsem v mých komentářích jednala příliš impulzivně. Emoticon Jinak budu ráda, když mi řekneš svůj názor, ptz já si o sobě nemyslím, že by se mi psaní nějak dařilo. Emoticon

74. Kim
05.11.2011 [12:36]

KimJak to vypadá s Objetím?? Bude-nebude? Emoticon Emoticon

73. Kim
30.10.2011 [19:50]

KimKačenko Emoticon, než já napíšu další díl Zadaný, tak těch tvých Objetí tu bude víc než dost, abych mohla radostí skákat do stropu a číst a číst a číst. Emoticon Emoticon Takže je definitvní, že Eathen je hajzlík a už tam nebude?? To jsi mi udělala nesmírnou radost. Bohužel tam asi ještě bude, co?? Emoticon

Ano, ano, taky mám to ošklivé jméno... teda mně se nelíbí, nevím, jak na tom jsi ty. Emoticon
Na sraz 26.?? Myslíš, že bych vydržela čekat na BD tak dlouho?? Hlavně je to v Praze a to je moooooc daleko. Emoticon
Ale třeba příští rok to vyjde, kdo ví. Emoticon

« Předchozí  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ... 17   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!