Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od KacenQaCullen

Povídky od KacenQaCullen

Stories by KacenQaCullen ©

Kapitolové

• Nevyřčená slova lásky DOKONČENÁ • Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?  > DOKONČENÁ • Pokoj osudu DOKONČENÁ • Jen jedno objetí > DOKONČENÁ • Od dětství po věčnost DOKONČENÁ • Řezník > ROZEPSÁNO • My k sobě nepatříme! > PŘIPRAVUJE SE

Jednorázové

Vyvolené poloupíří děťátko • Ruce na stůl, oblečení dolů • Procitnutí • Sladké splynutí • Smrt  za prahem • Modré z nebe • Mrtvé srdce, ale co láska? • Smrtící depka • Otupělá bolest • Miloval, miluju, budu milovat • Nenávist se mění v lásku • Smrt, nejhorší přítel srdce • Miluj, dokud máš šanci • Ďáblovi se druhá šance nedává • Sranda mix poezie • Falešný polach u Cullenů • Sáňkování o Silvestra • Nemáš city! • Poslední dotek • Pokoj osudu • Můžu žít ve snech • To na tobě nesnáším! • Od dětství po věčnost • Wait four you • To ti neodpustím! •

 

 


29.12.2012 - Řezník - 9

1.12.2012 - Řezník - 8


19.11.2012- Řezník - 7

 

 

 
 

Stav: Připravuje se

Děj: Dvě poloupíří rodiny se po dlouhé době setkávají ve stejném městečku i se svými ratolestmi. Naivně si plánují, že by se jejich kořeny mohly spojit a dát své děti dohromady, ale osud jim nevyjde vstříc. Bujná, živá a velmi kreativní Bella je rozený živel; potřebuje stále něco dělat a je především známá jako největší pařmenka. Oproti ní klidný, trpělivý a slušný Edward nezná pořádně sprostého slova. Co ti dva mají společného? Jestli vůbec něco. Dokážou je jejich rodiče dát dohromady, anebo jim budou vzdorovat? Jsou si podobní jen v jednom; oba nejdou pro urážky daleko. Stav: Přípravuje se 

Děj: Ocitáme se nad městem Illinios, kde se vraždy dějí dnes a denně. Nic neobvyklého pro zdejší špičkovou policii. Jednoho dne vyjíždí k místu činu, kde se našla mrtvola ženy. V první chvíli se to zdá jako obyčejná vražda pomstychtivého milence, ale čím více se v tom začínají hrabat, tím více se toho odhaluje a zlo se šíří neuvěřitelnou rychlostí. Případ dostává do vínku Bella, která na něm začíná usilovně pracovat. Je tu jedno ale… vraždy nejsou náhodné, ale přímo mířené k jedné osobě, a Bella se ocitá v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku, a stává se hlavní postavou v Řezníkově hře. Větší ránu jí však zasáhne její bývalý spolužák ze střední, Edward Cullen. Bellino a Edwardovo déjà vu.

Krev, slzy, bolest, láska, vášeň a lži v povídce Řezník.

Trailer:

Za ten mnohonásobně děkuji z celého srdíčka Kim! ♥


(Insprováno knihou od Thomase Lairda - Řezník)

=> *1* - *2* - *3 - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* ... (není jistý) <=


Samota je horší než smrt, nebo samota činí smrt bolestivější

Stav: Dokončená 

Děj: Bella se vdala jako mladá dívka, která čerstvě dovršila osmnáctého roku. Už čtyři roky žije v manželství, ve kterém se jí nedostává něhy, lásky, vášně a tělesné rozkoše. Manželovi záleží na prestiži a hlavně na společenském umístění. Bella má sice vše, co by si každá žena přála – peníze, veliký dům, služebnictvo, drahá auta, značkové oblečení, ale jediné, co jí chybí, je láska jejího manžela. Aby si svou ženu pojistil, na přání Renée ji přihlašuje na vysokou školu v New Yorku. Bella, jakožto poslušná dcera a manželka, vyhoví a na vysokou školu nastoupí. Stesk po manželovi je ale silnější a na scénu přichází Lucy, její dávná přítelkyně, která Belle pomůže od té bolesti. Bude jí dávat rady, jak zas zajet do svých starých kolejí, po dobu, co bude Bellin manžel v zahraničí. Osud je nevyzpytatelný, a to i v případě, kdy Bella potká zlatookého chlapce na uvítacím večírku vysoké školy. Najdou v sobě zalíbení a přátelství, které přeroste v něco víc. Co nakonec vyhraje? Láska a povinnost k manželovi, nebo nově poznaný požitek z tělesné rozkoše? Láska, bolest, romantika, intriky a mnohem více v povídce Jen jedno objetí.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7*- *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35* - *36* - *37* - *38* - *39* - *40* <=

=> *41* - *42* - *43* - *44* - *45* <=


Už nejsi sám, já nejsem sama, přísahám, že tě budu mít ráda.


Stav: Dokončená 

Děj: Už jako malí si spolu hráli. Vodili se za ručičky, pusinkovali se pod stromem, hráli si na dospělé a měli spolu fiktivní rodinu. Naivně doufali, že spolu budou stále, dokud je smrt nerozdělí, přesně tak, jako to bývalo v hollywoodských filmem se šťastným koncem, ale… Jejich úsměv zmizel ve chvíli, kdy se jeden z nich odstěhoval. Jejich rodiny žily v domnění, že to děti brzy zapomenou a dětská láska je přejde, ale co když se mýlili? Stará láska nerazaví, a to ani v příběhu Od dětství po věčnost. 

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* <=


 

.

Stav: Dokončená 

Děj: Edward jako poloupír je velmi náročný a náruživý milenec. Dalo by se říci, že miluje zkušení a zadané ženy. Rád riskuje a touží po zakázaném. Miluje vzrušení a neodmítá nabídky svých četných, vdaných milenek. Osudový pokoje 209 Edwardovi změní život od základů, nebo alespoň tak, aby se vše v jeho těle pohnulo o milimetr. Jak se vyrovná se svým chtíčem a stále se probouzející touhou po oné ženě, která se z nenadání objeví blíže, než by náš milenec čekal? Co ji vede k tomu, aby jej pokoušela? Bude z jednoho osudového románku nakonec láska jako trám? Vášeň, touha, nekonečná žár a nejapné poznámky v povídce Pokoj osudu.

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6*- *7* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Bella Cullenová, poloupírka, a její rodina se přestěhovala do městečka Forks, kde bydlí už dva roky. Na Nový rok se mladí upíři rozhodli, že pojedou do Port Angeles oslavit jej s lidmi. Shodou okolností se tam Bella potká s Edwardem, který ji požádá o tanec, ale ona odmítne. Odmítnutí od ženy bolí a mužská hrdost si to nenechá líbit, což se Edwardovi nakonec vymstí. Stane se z něj upír a začně žít s Cullenovými. Láska je všemocná a jejich osudy bude chtít dát dohromady, ovšem co když se Belle příčí představa chození s "vlastním" bratrem. Skrývají před sebou něco? Jak si nakonec osud poradí - budou i nadále jen sourozenci, anebo jejich vztah přeroste v něco víc? Vše a ještě více v povídce Nevyřčená slova lásky.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* -  *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> * 21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *Epilog* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Tři bratři, tři sestry. Jejich životy nejsou nijak spojené, neznají se, něvědí o sobě, ale všichni jsou stejní - jsou to upíři. Emmett, Jasper a Edward se svými rodiči bydlí v New Yorku, ale kvůli pracovní nabídce jejich otce se stěhu do Forks. s nimi se stěhuje i dívka, která Edwardovi ukázala, co je to život. Změnila jej od základu. Jak ale s jejich životem zamíchají tři bohyně - Bella, Rosalie a Alice? Zapřísáhlí mládenci vlezou v popudu do sázky, která si vyžaduje více než jen zkušené svádějící praktiky, vyžaduje si opětovanou lásku. Jak nám s příběhem zamotá ona neznámá dívka, která Edwardovi neřekla vše o její minulosti? Příběh plný zvratů, lásky, romantických chvilek a bolesti v pobídce Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* -  *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20*  <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35 + Epilog* <=

 

 

 

(Podrobné informace o jednotlivých povídkách najdete po kliknutí na název)

 

 To ti neodpustím! 

Lásko má, stále při mně stůj... 

Wait for you

Od dětsví po věčnost 

To na tobě nesnáším!

Můžu žít ve snech

Pokoj osudu

Poslední dotek

Nemáš city!

Vyvolené poloupíří dítě

Jsem otrokem lásky

Ruce na stůl, kalhoty dolů

Procitnutí (Tripple drabble) 

Sladké splynutí (Double drabble) 

Smrt za prahem

Mrtvé srdce, ale co láska? (psáno s TorencCullen)

Smrtící depka

Otupělá bolest

Miloval, miluju, budu milovat

Nenávist se mění v lásku

Smrt, nejhorší přítel srdce

Miluj, dokud máš šanci

Ďáblovi se druhá šance nedává

Sranda aneb Mix našich rýmů

Falešný poplach u Cullenů

Sáňkování o Silvestra

  

(Kochat se samozřejmě můžete, jen mi tu neudělejte nový oceán! )


 

 

 

Potřebujete pomoc se shrnutím? Můžete se kouknout na moji tvorbu. Budete-li něco potřebovat, stačí napsat pod článek.

 

(Odkaz v obrázku)

 

V poslední době nemám čas, nejlepší bude, když o obrázky žádat nebudete. Omlouvám se, ale musím se věnovat škole!


Jakékoli prosby, žádosti, otázky, stížnosti hlaste na e-mail (KacenQaCullen@stmivani.eu) nebo přímo na mé shrnutí. ICQ mám na profilu také, pokud si mě přidáte, prosím napište zprávu, že jste z webu Stmívání.eu, jestli ne, budu vás ignorovat. Je to jen kvůli cizím lidem. 

Jestli budeme mít nějaké nápady k mým povídkám, ráda si je poslechnu.

KacenQaCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od KacenQaCullen:

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 17   Další »
04.03.2012 [15:35]

KacenQaCullenMaryAngel: Ahoj, zrovna jsem přijela z lyžáku, takže dnes na to asi mít náladu ani čas nebudu. Uvidím, kdy bude další kapitola, budu se snažit co nejrychleji, ale za nic neručím. Emoticon Ale děkuju za zájem, potěšil. Emoticon Emoticon

02.03.2012 [14:26]

MaryAngeldufam ze dalsia kapitolka ODPV bude cim skor ... som tak nesmierne zvedava, ako ta svadba dopadne ... resp. ci Edward nieco spravi Emoticon Emoticon Emoticon ... kedy asi mozme cakat 8kapitolku?

120. kikuska
28.02.2012 [21:12]

kikuskaAhoj, ahoj. Prišla som ti len povedať, že to, že teraz nemáš pod ďalšími kapitolkami poveidky TBATS...KSK nemáš komentáre, neznamená, že nekomentujem. Popravde ešte som si tie články neprečítala, ale ja sľubujem, že sa k nim vrátim. Lenže teraz mám nabitý program. Emoticon Škola. To za prvé. Tam to je momentálne najhoršie a ja mám ozaj, čo robiť. Potom sa snažím čo najviac písať, aby som nemala nejaké veľké medzery a taktiež pribúdajú články k rozpísaným poviedkam, ktoré čítam od ich začiatkoch a nechcem meškať s komentovaním, keďže sa mi to už párkrát stalo. Kač, ja sa ti moc ospravedlňujem, milujem tvoje poviedky, ale teraz je toho naozaj moc. Cez víkend by som však mala mať čas, ak mi do toho nič neskočí, a pustím sa na to, OK? Emoticon Emoticon Ešte raz sa ospravedlňujem. Emoticon Emoticon

119. kikuska
23.02.2012 [14:00]

kikuskaVidíš tú som tiež pozerávala, ale ten koniec sa mi nepáčil, síce sa tam dokonale hodil, ale aj tak je to telenovela, preboha. Emoticon Emoticon

118. kikuska
23.02.2012 [13:41]

kikuskaNie, teraz už nie. Nedávno skončila zrovna Skryzá vášeň na dome, takže tej som neodolala, ale nie. Keď som bola menšia tak som s maminou pozerávala Sladkú Valentínu alebo La Tormentu. Emoticon Emoticon A ty? Emoticon

23.02.2012 [13:25]

KacenQaCullenMary Angel: Snad se bude líbit. Emoticon

116. Mary Angel
23.02.2012 [13:17]

jeeej tak to sa tesim Emoticon

115. kikuska
23.02.2012 [13:08]

kikuskaPočítam s tým, že dievčatá časom zmäknú, ale aj tak sa mi takéto teraz páčia. Sú divoké a nespútané, také upírske. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

A hej, dedko Martin, to bola moja obľúbená postava. Emoticon Emoticon

114. kikuska
23.02.2012 [12:53]

kikuskaNie, ja to dočítam. Páčia sa mi charaktery dievčat a som vážne zvedavá, ako to skončí. Emoticon Emoticon Emoticon

No a hej, Norma je sakramentsky pekná ženská. To už áno. A je oproti Juanovi taká maličká. Emoticon Emoticon Ale aj tak sú sladkí. Všetci, ktorí sú tam. A mimino je najkrajšie aj s dedkom. Emoticon Emoticon

113. kikuska
23.02.2012 [12:45]

kikuskaHej, hej, pustila som sa aj do ďalšej poviedky, ale na to nemám toľko času. Ide opäť škola, ja toho mám v nej ozaj veľa a musím narobiť zásoby kapitoliek, takže nestíham. Emoticon Emoticon Emoticon Ale ja sa budem snažiť. Emoticon Emoticon Čestné skautské. Emoticon

No a hej Franco... Po tom ide moja krstná. Emoticon Emoticon Ale vážne sa mu to musí uznať, je to fešák no. Také neviniatko, ale napríklad Juan, tak ten pôsobí chlapsky. Emoticon Emoticon Emoticon

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 17   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!