Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od eMCullen

Povídky od eMCullen

Jednodílné:

Osudová přednáška /○○/ Shoda náhod /○○/ Noc nocí - v přípravě

Drabble:

Poslední okamžik

Kapitolové:

C-Style - rozepsaná /○○/ Spolubydlící - dokončená

Spoluautorské:

New York City! (rezule - v přípravě) /○○/ Wedding paradise (dopíše DeninaLove) /○○/ Tajný ctitel (zuzinecckaa - v nečinnosti) /○○/ Vrať mi mé tělo! (kajka007, rozepsaná)

Nápady:

Láska čeká za dveřmi /○○/ Kouzlo designu

Ostatní:

Grafika pro vaše shrnutí

 

Vítejte na mém shnutí!

 13.9. - Shoda náhod

13.8. - Vrať mi mé tělo! - 17. kapitola

10.8. - Vrať mi mé tělo! - 16. kapitola

 


 

Máte zájem o obrázek na své shrnutí?

     Stačí, když se mi ozvete buď sem, pod mé         shnutí, nebo k článku určeném grafice.

 

 


  

Bella studuje druhým rokem na univerzitě v Seattlu. Stařičký profesor Harrison patří k jejím oblíbencům, ale i on si chce užít klidné stáří a své místo přenechává nástupci mladší generace - Edwardu Cullenovi.

 Už od prvního setkání, od prvního pohledu, to mezi nimi jiskří, ale bude cesta ke štěstí opravdu tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá? A co večerní setkání, která profesor Cullen pořádá, jak ta pomůžou v prohloubení vztahu Belly a Edwarda?

Osudová přednáška


Nejdřív se zdá jeden slunečný den v Port Angeles, kde Bella studuje, jako každý jiný. Jenže pak v parku narazí na muže, který ji uchvátí na první pohled. Bronzové rozčepířené vlasy, postava bez jediné chybičky, kůže jak z mramoru... Je z něj naprosto uchvácená a jak se na první pohled zdá, ani ona jemu není lhostejná. Jenže jak rychle se muž snů ukázal, tak rychle i zmizel...

Netrvá dlouho a do Forks přijíždí Bellina kamarádka Angela. Chce Belle představit svého dobrého přítele, který už se má nějaký ten čas potulovat v okolí Port Angeles a Forks...

Shoda náhod

Co kdyby Edward Bellu nestihl při porodu proměnit? Všechno by nedopadlo tak růžově.

Poslední okamžik 

 


 

Bella se stěhuje do Seattlu, aby mohla studovat na vysoké škole. Oba rodiče bydlí ve Phoenixu, tak si musí pronajmout byt. Po dvou měsících je Bella nucená hledat spolubydlícího, protože nájem je příliš drahý. Rodiče jí sice dali peníze, ale nechce je utratit všechny najednou. A shodou okolností i Edward Cullen hledá byt. Dříve bydlel na koleji, ale jeho spolubydlící byl příšerný, tak se rozhodl najít si něco jiného. Na školní nástěnce najde Bellin inzerát, tak na něj zavolá, aniž by tušil, že dotyčná je dívka. Nastěhuje se Edward k Belle? A vzplane mezi nimi láska nebo nenávist?

Stav: dokončená

Počet kapitol: 28 + Epilog

 

Prolog + 1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola

6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola

10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola

13. kapitola 14. kapitola

15. kapitola

16. kapitola 17. kapitola

18. kapitola 19. kapitola 20. kapitola

21. kapitola 22. kapitola 23. kapitola 24. kapitola

25. kapitola 26. kapitola 27. kapitola

28. kapitola + Epilog


 

Cullenovi vlastní life-stylový časopis C-Style. Edward je generálním ředitelem celé firmy a Alice je ředitelkou módního oddělení. Alice se rozhodne uspořádat konkurz na její asistentku. Dívek, které by měly o práci zájem je opravdu hodně, ale Alice není s žádnou spokojená až do doby, než se tam objeví Bella Swanová. Bella tam jde ale jen jako doprovod své nejlepší kamarádce Jessice. To Jessica sleduje nejnovější trendy v módě a snaží se být IN, zatímco Bella nosí to, co je pohodlné. Jak se všechno semlelo, že se právě Bella stane Alicinou asistentkou? Čeká ji zářná budoucnost nebo bude zastíněná svou ředitelkou? A jaký vztah bude mít s Edwardem Cullenem?

Stav: rozepsaná

Prolog + 1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola

5. kapitola 6. kapitola 7. kapitola

8. kapitola9. kapitola

10. kapitola

11. kapitola 12. kapitola

13. kapitola 14. kapitola 15. kapitola

16. kapitola 17. kapitola 18. kapitola 19. kapitola


 

 

 

 

 

Za krásný obrázek můžeme poděkovat úžasné KIM. Díky.

Spoluautorka: kajka007

Bella i Cullenovi žijí v malém deštivém městečku Forks, aniž by o sebe příliš jevili zájem. Bella je ještě méně výrazná než šedá myš a Cullenovi jsou všemi považovány z krále školy, i když jim samotným se to příliš nelíbí. Tedy možná až na Rose... A právě tady začíná náš příběh. Jednoho dne se Belle a Rose, dvěma dívkám, které mají společné opravdu snad jen to pohlaví, stane neuvěřitelná věc. Vymění si těla. Rosalie se probudí v malém Belliném pokoji a Bella naopak vedle Emmetta uprostřed Cullenovic vily. Jak bude Edward reagovat na to, že najednou nemůže číst myšlenky ani Rose? A jak se Rose vyrovná s tím, že bude muset na nějakou dobu neurčitou žít v obyčejném lidském těle? A Bella? To už je snad všem jasné, že probudit se jednoho rána jako upírka není zrovna... normální. Jak tohle všechno dopadne? 

Stav: rozepsaná

1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola

5. kapitola 6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola

9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola

13. kapitola 14. kapitola 15. kapitola 16. kapitola

17. kapitola • 18. kapitola • 19. kapitola • 20. kapitola♥ Úžasné trailery vytvořila ještě úžasnější spoluautorka kajka007. ♥Bella už odmalička miluje New York a víc než cokoli jiného si přeje se právě do rušných ulic velkoměsta podívat. Sen se jí splní v den osmnáctých narozenin, kdy od svých rodičů dostává dvě letenky. Bere s sebou svou nejlepší kamarádku a plánuje si výlet snů patřičně užít. Pak však pohlédne do topazových očí jejich průvodce New Yorkem a všechno se zamotává... Jde se vůbec zamilovat za pár dní? A může taková láska vydržet?

Stav: v přípravě

Spoluautorka: rezule 

 

Bella pracuje jako úspěšná svatební agentka v Seattlu. Připravila už tucet svateb a vždy s úspěchem. S Cullenovými už se Bella setkala jak na střední škole, kdy byla Edwardovou přítelkyní, tak na svatbě Emmetta s Rosalie. Teď je pozvaná, aby připravila dvojsvatbu pro Alice s Jasperem a Edwarda s Jessicou. Jak se zachová Bella, když má připravovat svatbu svému bývalému příteli a nejlepší kamarádce? Co si pro Bellu svatba přichystá?

Stav: rozepsaná

Spoluautorka: DeninaLove

 

 

Prolog + 1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola   4. kapitola

5. kapitola 6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola

9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola

13. kapitola 14. kapitola15. kapitola 16. kapitola

17. kapitola 18. kapitola

... zbytek povídky na shrnutí DeninyLove

 

 


 

Myslím, že už samotný název dost vypovídá, ale jen tak pro shrnutí... Bella studuje v prvním ročníku na Forkské střední. Koncem zimy jí na e-mail napsal někdo, kdo si přezdíval Neznámý. Začnou si psát každý den. Bella se do Neznámého nevědomky zamiluje. Bude láska vzájemná? Kdo je vůbec Neznámý? A má jejich vztah šanci přežít realitu?

Stav: rozepsaná

Spoluautorky: zuzinecckaa

 

Prolog + 1. kapitola    2. kapitola    3. kapitola


 

KOUZLO DESIGNU

Bella je studentkou Esmé Cullenové, bytové designerky a architelkty. Ne příliš často se stává, že by si Esmé v davu studentů vybrala jednoho oblíbence, ale u Belly tomu tak bylo. Je talentovaná, nápaditá, originální a především cílevědomá.

Esmé má pro svou oblíbenou studentku neobyčejný úkol. Do týdne musí zařídit, aby se zcela holý byt jejího nevlastního syna, Edwarda Cullena, změnil v pohádkové hnízdečko. Jenomže co když Edward bude arogantní pitomec, který bude dělat všechno pro to, aby Bella její úkol znemožnil? Bude mít Bella tolik trpělivosti, aby překousla všechny jeho předem připravené lsti?

 

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od eMCullen:

 1
07.09.2014 [16:32]

prettygirl17Ahoj eMCullen, viděla jsem, že si koukala na mojí povídku, tak jsem se chtěla zeptat, kdy by mohla vyjít, pokud v ní nenajdeš chyby. Děkuji pg17... :)

166. chloe
03.01.2014 [12:16]

chloeMoc dekuji za opravu a schvaleni povidky Lilliane... Moc si toho vazim Emoticon

165. LadyS
29.12.2013 [11:48]

LadySeMCullen: rozhodně jsem to nemyslela nijak zle, ano, použila jsem tvrdší slova, a nebudu lhát, štve mě to protahování vydání, ale chápu to. Jen jsem se dotazovala, jak na tom jsem, a pokud na svém shrnutí napíšu, že mě to sere, nevidím na tom nic špatného. Jsem ráda, že jste mi odpověděli a že vím, jak teď na tom jsem. LadyS.

23.11.2013 [14:13]

RosalieLillianHale4Ahoj, zlatíčko. Žiješ ještě? Emoticon Budu moc ráda, když písneš, stýská se mi. Vůbec nevím, co se s tebou děje a jak se máš? Emoticon Tak se ozvy až budeš moct Emoticon, papa.

163. Veronika :)
03.07.2013 [18:53]

Ahoj ja sa chcem len opýtať kedy plánuješ pridať pokračovanie poviedky Vráť mi mé telo? Je to ozaj úžastná poviedka a tak by som ju rada dočítala celú :D :D Lenže ty si ju prestala písať rovno v tom najlepšom :D Vopred díky za odpoveď. :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

162.
Smazat | Upravit | 11.05.2013 [11:46]

Ahoj, našla jsem si korektorku a chtěla bych se stát Ověřeným přispěvatelem. Emoticon

161. Nesii
19.04.2013 [18:07]

NesiiAhoj. Našla som si korektora a chcela by som sa stať OP Emoticon

19.04.2013 [10:54]

alanisealicecullenAhoj, já jsem spoluautorka povídky Zubní protéza pro Edwarda. Tento týden napsala Lenusilka k nové kapitole, kterou vydáváme komentář a ty jses na něj podívala a odpověděla. Evidentně jsi nás nesprávně pochopila. Ta povídka je na opravě už 14 dní bez jediininého koomentáře chybami, my chápeme, že máte všichni admini svůj život a toto děláte dobrovolně. Jenže pochopte i vy mě. Taktéž to dělám dobrovolně. S Lenusilkou jsme nad tím strávili dost času. Takže abych byla přesná. Jakož to autorce mi vadí, že ta povídka je tam už 14 dní a žádný komentář , jestli jsou tam chyby nebo ne. Obvykle to trvá maximálně tak týden ( což je pozoruhodné, vzhledem k tomu, jak je vás málo) a tak, mi už připadá, že dokud si Lenusilka neopraví to drabble, tak ji odmítnete vydat i jiné povídky. A já jako nestraný člověk se cítím zatažena do něčeho, co se mě netýká. Doufám, že jsi pochopila, jak to vidím já.

18.04.2013 [13:09]

LenusilkaKdy jako se konečně dočkám vydání své kapitolky?!
Blbé kecy máte furt, ale že byste to vydali, když už jste se uráčili ukázat, tak to ne!!!
Když se zabýváte takovýma blbostma, jako je podtržený nadpis, tak byste měli mít nejdřív opravené jiné povídky!!!

02.02.2013 [20:55]

Darca131Takže čekala jsem něž se to stáhne a ono nic! Emoticon Prostě mi to nešlo.... Asi neumím stahovat nebo mám blbej PC.... Emoticon Emoticon Emoticon Ale stejně děkuju za pomoc a snahu. Emoticon Emoticon

157.
Smazat | Upravit | 26.01.2013 [12:11]

Ahoj, kapitolu jsem upravila. Můžeš mi ji prosím potvrdit? Díky.

156. zuzka88
04.11.2012 [21:28]

zuzka88Ahojda, nevím, jak často teď chodíš na icq... nechala jsem ti tam vzkazík, tak prosím mrkni. Emoticon

155. Emet
06.10.2012 [20:20]

EmetO.K. jinak krásné shrnutí. :)

154. Emet
05.10.2012 [21:03]

EmetNechci tě nijak obtěžovat s těmi obrázky... Takže pokud nemáš čas, zařídím si to jinde... :D Pokud ti to ovšem nevadí. :) Je to jen kvůli nedostatku času, snad se nenaštveš. ;)

153. Emet
18.09.2012 [16:02]

EmetDobře, až budeš mít čas, napiš. :)

152. nikaok
29.08.2012 [10:29]

nikaokOKa, už to mám vymazané... díky za upozornenie... Emoticon

25.08.2012 [17:01]

kajka007Ty se mnou nemluvíš? Emoticon Emoticon

150. nikaok
23.08.2012 [16:48]

nikaokAhoj, písala si mi, že si mám prehodiť obrázky zo súborov do obrázkov... ale veď ja mám obrázky uložené v mojich obrázkoch, nie? Tak čo mám urobiť?
Prepáč, ale vôbec tomu nerozumiem.. Emoticon

149. Kim
15.08.2012 [12:43]

KimeMí, děkuju za pochvalu, kterou si těch několik hýbajících obrázků, poskládaných za sebou ani nezaslouží, ale fakt děkuju. Emoticon
První kapitola? Hmm, asi až mě někdo nakope do toho mýho línýho zadku. Tím chci říct, že to asi ještě potrvá. Děkuju za zájem.Emoticon

148. rezule
11.08.2012 [10:00]

rezuleJá zase nemůžu zovna teď. Emoticon Musím uklízet, na netu jsem jen přes mobil. Ale odpoledne tu budu určitě a večer od osmi do desíti taky stopro. I když jedině na tom skypu, protože ostatní technika nějak selhává. Emoticon

147. rezule
10.08.2012 [20:55]

rezuleMě nějak nejde spustit ICQ, nechtěla by jsi na hodinku na skype? Emoticon

09.08.2012 [21:02]

kajka007Zlato, nemám, zkus to asi ještě jednou. Emoticon

04.08.2012 [15:52]

MissKateDěkuji, všechny tyto pravidla jsou mi známé, ale je pravda, že se mi tam asi vyskytla nějaká chybka z nepozornosti. Pro příště si dám větší pozor! Díky moc Emoticon Jinak korektorce jsem už napsala, uvidíme co odepíše Emoticon. Děkuju za tvůj čas. Emoticon

04.08.2012 [13:59]

MissKateAhoj, děkuji za opravu povídky Hladové hry. Povídku jsem po sobě četla asi třikrát, nějaké chybky jsem tam opravila a na ty další vytyčené si dám pozor, ale jediné co mě zaráží... jakou dělám chyby v psaní přímé řeči? Povídky píšu prvně, ale dřív jsem měla zkušenosti s psaním knih, dokonce mi ji kontrolovala moje bývalá češtinářka a nikdy jsem chyby v přímé řeči neměla. Jinak ještě jednou děkuji za trpělivost při opravě. Emoticon

04.08.2012 [13:57]

eMCullenada1987: Ahoj, kdy bude další kapitola Těla, nemám tušení. Na počítači jsem teď jen minimálně, mám nějaké osobní problémy, a tak psaní je to poslední, na co mám chuť a čas.
Kajka všechno ví, a tak uvidíme, jestli kapitolu stihnu napsat dřív já, nebo bude od ní, ale i ona si chce užít trochu prázdnin. Emoticon Emoticon

142. ada1987
28.07.2012 [20:43]

ada1987kedy bude dalsia cast VMMT?

21.07.2012 [20:31]

wolfgirlAhoj, přidala jsem si tě na ajs. Potřebovala bych se tě zeptat na něco ohledně tvé dokonalé grafiky a popřípadě tě o něco poprosit. Emoticon Emoticon

140. rezule
10.07.2012 [11:03]

rezuleZlato, tak já tedy taky odjíždím. Shodli jsme se, že v srpnu bychom měli být doma obě, nebo by to alespoň mělo být trochu klidnější. Hned od druhého týdne to tak budu mít, tak snad se vrhneme na aktivnější psaní. Měj se a užívej prázdnin. Emoticon

02.07.2012 [18:21]

BubulienkaSégra, to iste. A mimochodom, slovenčina ti veľmi ide. Emoticon Hlavne, keď to číta nejaký Slovák. Vymyslela si novú paródiu na náš jazyk, ale fakt ti to ide! Emoticon A druhá, nuž, dúfam, že o pár dní. Pokiaľ sa tu vyskytnem. Emoticon

138. rezule
02.07.2012 [17:14]

rezuleZlato, teď jsem pro změnu na ICQ já a ty ne. Zkusím to ještě večer, tak snad nám to vyjde. Emoticon

30.06.2012 [22:08]

BubulienkaJa som neuveriteľná? To ty, panebože. Emoticon Svojím komentárom si ma dostala a zabila zároveň. Ty si proste číslo. Fakt si ma dostala do kolien. Emoticon Ďakujem, ségra, a tvoje teórie... Nuž... Uvidíš. Emoticon
P.S.: Keď som ťa nechytila na icq, musím tu. Emoticon

136. rezule
30.06.2012 [15:34]

rezuleZlato, hrozně moc se omlouvám za mou absenci. Vůbec jsem nestíhala - jak ve škole, kde jsem prožívala poslední rok a bylo to hodně divný, tak i tady, protože jen píšu a píšu povídky, co jsem si rozdělala. Samozřejmě jsem na NYC nezapomněla a ráda bych s tím zase pohla. Jsou prázdniny, měla bych mít víc času, i když pak desátého odjíždím na tábor. Měla by jsi ještě čas a náladu na psaní se mnou? Emoticon Dnes jdu spát ke kámošce, v neděli máme rozlučku, ale v pondělí by to třeba šlo - pokud by jsi i ty měla čas. Emoticon

135. vilinka
30.06.2012 [4:07]

vilinkaJooo! Emoticon Emoticon bože, já mám za tebe a za Kajku takovou radost! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Samozřejmě i za sebe, ale to je věc vedlejší, teda aspoň teď. Emoticon Emoticon Emoticon
eMí, moc gratuluju. To 4. místo si opravdu zasloužíte a já už úplně vidím:
Nej povídka července, 1. místo: Vrať mi mé tělo - kajka007 & eMCullen!!! Emoticon Emoticon Emoticon Ano, ano! Kdo by to čekal? Emoticon Emoticon
Jasně, všichni... Emoticon
Každopádně gratuluju a já se přesouvám na shrnutí Kajky, abych jí tam vymyslela podobnou kravinu... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

134. GCullen
27.06.2012 [9:05]

GCullenAhoj, neviem, kde nastala chyba, ale pri mojom článku Nezvratné stretnutie 8. kapitola sa znenazdania objavil dátum zverejnenia 30.11.1999 ??????
Mohla by si sa, prosím na to pozrieť?
Ešte včera som to mala zverejnené na profile a dnes to zmizlo z titulnej strany a v administrácii, pri mojich článkoch, sa mi objavil tento nezmyselný dátum.
Ďakujem.
PS: Oslovila som teba, pretože mi svietiš v administrácii pri zverejnení. :D

21.06.2012 [22:28]

KatariEsmeCullenDobře, moc krát díky já se ti ozvu zitra, protože sem na mobilu a tak by to asi nebylo nejlepší. Emoticon Emoticon

132. rezule
16.06.2012 [20:58]

rezuleNo tak když ses mi o návratu sama zmiňovala... Emoticon Emoticon Jop, určitě se ještě domluvíme. Emoticon

131. rezule
16.06.2012 [11:01]

rezuleZlato, vítej doma! Emoticon Já se omlouvám, ale o víkendu se na ICQ asi nedostanu. Emoticon No, ale až bude trochu času a ty ho budeš mít taky, pak se sejdem a něco musíme zase napsat. Emoticon Emoticon

130. rezule
10.06.2012 [0:30]

rezuleZlato, tak máš nakonec mou část další kapitoly na mailu. Ano, ani já sama tomu nemůžu uvěřit. Emoticon Emoticon

129. rezule
09.06.2012 [13:52]

rezuleZlato, vidím, že jsi na ICQ, ale já tam raději nejdu - ještě bych se tam zase zaneprázdnila. Emoticon Emoticon Jenom jsem ti chtěla oznámit, že se konečně jdu vhrnout na tu další kapitolu. Emoticon Emoticon

07.06.2012 [16:38]

eMCullenleacullenfun: Ahoj, jsme rády, že se ti Tělo líbí, a moc děkujeme za gratulaci. Emoticon Ale jak ses jistě dočetla, tak téměř pod každou kapitolou máme vzkaz, že čas, který máme - i pro psaní, se rapidně snížil, proto kapitoly přibývají s větší časovou prodlevou. Ale jsem si jistá, že je můžeš očekávat v brzké době. Emoticon

07.06.2012 [16:13]

leacullenfunhi, gratulujem k umiestneniu! fakt je to zaslúžené, ste vtipné a originálne. mimochodom, kedy bude ďalšia kapitola tela? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

126. vilinka
31.05.2012 [16:08]

vilinkaNení zač a děkuju já. Emoticon Emoticon Nemyslela jsem si, že by se mi někdy něco takového splnilo, takže můj splněný sen... Emoticon Emoticon

125. vilinka
31.05.2012 [14:06]

vilinkaeMí, gratuluju k umístění. Emoticon Ty i Kajka si to zasloužíte, jste úžasné autorky, takže jsem ráda, že v tabulce jste. Udělalo mi to radost! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.05.2012 [21:31]

eMCullenJe k přečtení 6. kapitola Těla! Emoticon

123. Kim
09.05.2012 [22:28]

KimDěkuju... zase. Nejraději bych ti děkovala celou noc, ale jelikož musím ráno brzo vstávat, tak to nepůjde. Emoticon Emoticon

Kdy bude Cullen?! Nooo... Emoticon Já osobně si myslím, že brzo, protože ta povídka mi vůbec nejde a tak ji asi ukončím dřív. Já prostě neumím napsat, jak se Bella s Edwardem nesnášejí, já pořád jen píšu o tom, jak je z něj Bella vyplácaná a on je vždycky hodnej kluk, ale tady by to mělo být úplně jiný a prostě mi to nejde. Emoticon Pokusím se je ještě potrápit, ale asi to už nebude dlouho trvat, přece jen - počet stránek nebezpečně narůstá a já z toho nechci udělat povídku na dvacet stránek. Emoticon Do toho všeho jsem si rozepsala další jednorázovku (nic jsem neřekla, je to tajemství), takže toho mám až na hlavu.Emoticon
Moc ale děkuju za zájem. Emoticon

122. Kim
09.05.2012 [19:20]

KimJÁ-NEMÁM-SLOV! Emoticon
Zlato, broučku, sluníčko, beruško... ty jsi nepřekonatelná. Vážně nevím, jak bych za tak nádherný komentář (to nádherný ho ani zdaleka nevytihuje) poděkovat. Celou dobu při čtení jsem se culila jako blbeček a myslím, že mi to zůstane pozbytek tohoto večera. Emoticon
Strašně, ale opravdu hrozně moc ti děkuju za ta slova. Myslím, že je to nejdelší a nejkrásnější komentář, jaký jsem kdy dostala a už jen proto si ho nesmírně vážím. Emoticon
Posílm virtuální mega pusu a objetí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.05.2012 [16:53]

eMCullenKdo má chuť, tak je k přečtení 4. kapitola povídky Vrať mi mé tělo! Emoticon

120. Gabbe
06.05.2012 [15:48]

GabbeMailík. Emoticon

119. Kim
06.05.2012 [13:10]

KimBeruško, tys mě ale potěšila. Emoticon Já si pořád říkám, jak velká blbost to je, ale kvůli tobě se snad překonám a dopíšu to, jak nejrychleji to půjde. Emoticon
Fakt je to ptákovina na entou. Emoticon

05.05.2012 [15:52]

eMCullenlizzie: Ahoj, v povídce pokračovat určitě budu, nechci ji neachat nedokončenou. Teď chci ale nejdříve dokončít rozepsanou povídku C-Style, která už se pomalu nebo spíš rychle blíží ke konci, tak pak začnu pomalu pracovat na Dvou životech. Emoticon

117. lizzie
05.05.2012 [14:12]

Ahoj, chcela by som sa opýtať, či budeš pokračovať v poviedke Dva životy Emoticon Emoticon Emoticon

116. zuzka88
19.04.2012 [18:39]

zuzka88Myslím, že se to natáhne, to se nemusíš bát, dneska, pokud to stihnu, plánuju napsat 38. kapitolu a pár věcí se ještě musí dořešit, takže... uvidíme, no.Emoticon
Když máš ráda Afriku, to o ní i něco víš, ne? Možná bych potřebovala poradce. Emoticon

115. zuzka88
19.04.2012 [18:07]

zuzka88Neboj, zase tak brzo končit nebude. Myslím si, že bude mít něco málo přes 40 kapitol, takže vám to ještě nějakej ten pátek vydrží, to jen já ji mám skoro dopsanou. Emoticon

114. zuzka88
19.04.2012 [17:34]

zuzka88eM, jsem ráda, že se ti připravovaná povídka líbí. S foťákem na krku je vážně Edward, říkala, že jsem si, že to ani nemusím psát, protože to stejně všichni uhodnou. Emoticon Na první kapitolu si ještě nějakou dobu počkáš, psát začnu až dopíšu DPL, což nebude dlouho trvat, ale vydávat to budu až dovydám DPL. Teď musím nastudovat spoustu materiálů o tom, jak to na takových místech jako je Afrika chodí, abych vám nebalamutila Emoticon

113. Kim
18.04.2012 [22:47]

KimKdybys nekecala, ty kecko jedna...Emoticon
Já ti ukážu ty moje kouzka, u kterých zjistíš, že žádný kouzla ve skutečnosti nejsou. Všechno ti shrnu tak do 5 primitivních kroků. Emoticon
Já ti samozřejmě děkuju za pochvalu, kterou na mě rozhodně nešetříš (Emoticon), ale za tvoje obrázky se určitě stydět nemusíš. NAOPAK! Emoticon

112. Kika57
16.04.2012 [17:11]

Kika57Ahoj eMí Emoticon Až tu budeš, tak mi napiš prosím... Emoticon

111. rezule
15.04.2012 [21:21]

rezuleOkay, zítra baterečko. Emoticon Emoticon

110. rezule
15.04.2012 [21:13]

rezuleOkay, zkouknu to mírně nadrogovaná čokoládou a po nějakém filmu s Pattinsonem nebo Goslingem. Na ty dva mám nějak poslední dobou pifku a už se mi stýská po těch jejich sladkých kukučích, takže jakmile si jich dostatečně užiju, kouknu na ten dokument. Pak mi to totiž vadit už nebude. Emoticon Emoticon

Já osobně na ty efekty moc nejsem, takže kdyby to byl nějaký jiný film, co nemám tolik v oblibě, asi bych si stěžovala, že to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Takto se mi to líbilo, protože na velkým plátně s tím zvukem a vším ostatním je to lepší. Na druhou stranu je zase ale pravda, že někdy ty efekty byly dost podařené a já nestačila zírat. Několikrát jsem se musela držet zuby nehty, abych nezačala vzlykat nahlas, ale slzy jsem úplně zastavit nedokázala - bylo to vážně dobré a ještě smutnější. Baterko, doporučuju. Emoticon Emoticon I ty brýle jistě vydržíš. Emoticon Emoticon Emoticon

109. rezule
15.04.2012 [21:03]

rezuleJistěže vím. Emoticon Já ho nemiluju, já ho přímo zbožňuju! Emoticon Ať už je to film, fotky, dokumenty nebo nějaké informace, všecko si nesmím nechat ujít. Což mi taky připomíná, že zrovna včera a dnes dávali nějaký nový dokumentární film a já ho neviděla. Emoticon Musím ho stáhnout - včera jsem právě nemohla, protože jsem byla na Titanicu 3D. Emoticon Emoticon Emoticon

108. rezule
15.04.2012 [20:48]

rezuleJop, přesně. Pořád ho až moc zkoumají. I když teda dokumenty, jak to všechno bylo a tak, miluju, z fotek toho vraku, co z něj zbyl, mě mrazí a vhání mi to slzy do očí. Strašně ráda bych věřila na předešlé životy našich duší a ještě radši bych věřila v to, že ta má jednou byla na Titanicu. Zní to sebevražedně, ale dala bych cokoliv, abych mohla vrátila čas a mohla se na něm plavit - i za cenu života, pokud bych měla možnost poznat lásku a umřít milována. Takže milá baterko ( Emoticon Emoticon), jak si můžeš všimnout mám velmi bujnou fantazii. Emoticon

107. rezule
15.04.2012 [20:36]

rezuleFaktem je, že to téma zbožňuju a plně s tebou souhlasím, že bych se na Titanicu ráda v té době i plavila. Je to šílené, ale cítím to tak. Emoticon Emoticon

Vážně? Tak to jsem ráda, že jsem byla první, ty má baterko! Emoticon Emoticon Emoticon

106. rezule
15.04.2012 [20:23]

rezuleVy ste se proti mě spikli? To mě chcete zabít tou krví, co se mi neustále hrne do tváří? Já dneska jenom civím, že si tu jednorázovku přečetli autoři, kterých si strašně vážím a ještě mi to ani nezkritizovali. Dnes jsem snad v sedmém nebi. A nebo mám překrásný sen, ze kterého se nemůžu a ani nechci probudit. Emoticon Emoticon Emoticon eMí, ty jsi pro autora úžasná baterka. Emoticon Emoticon Emoticon

105. rezule
15.04.2012 [20:08]

rezuleTy seš neuvěřitelný blesk, víš to vůbec? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

104. rezule
15.04.2012 [15:44]

rezuleeM, ty jsi prostě nejhodnější! Emoticon Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju mnohokrát! Jsi velikánské zlato, že jsi to opravila a přidala k publikaci už včera. Dnes si najedu na stmívko a co nevidím! Vůbec už jsem nedoufala, že by to vyšlo. A jsem opravdu šťastná, že se to nakonec podařilo. Emoticon A taky mockrát děkuju za ten krásný komentář. Uvedla jsi mě do rozpaků. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.04.2012 [20:20]

eMCullenforewertwilight: Nic se neděje, je jen na tobě, aby sis článek opravila. Emoticon

14.04.2012 [19:16]

forewertwilightPromin za ty problémy ohledně těch chyb Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.04.2012 [19:17]

KlausuleAhoj jestli bys na mě měla nervičky a hlavně čas, byla bych ráda kdybys mi udělala obrázek na shrnutí.
Předem díky :-)

04.04.2012 [17:20]

x0kubicmar0xBudu ráda, když mi dáš vědět. Emoticon

03.04.2012 [20:58]

eMCullenx0kubicmar0x: Ahoj, šestou kapitolu Dvou životů zatím napsanou nemám. Vím, že mám napsaný její stav jako rozepsaný, ale teď je mým hlavním cílem dokončit povídku C-Style. Emoticon
Pokud budeš mít zájem, až bude kapitola napsaná, můžu se ti ozvat. Emoticon

03.04.2012 [20:45]

x0kubicmar0xChci se zeptat, jestli je napsaná 6. kapitola povídky Dva životy. Díky. Kubicmar.

22.03.2012 [17:57]

eMCullenKlausule: Tak teď už by to tam mělo být, původně jsem použila e-mail z tvého profilu... Emoticon

22.03.2012 [17:53]

KlausuleeMCullen:Asi máš špatny e-mail, protože já na něm nic od tebe nemám.
Můj mail je alena.hamrsmidova@seznam.cz.
Moc díky, že jsi ochotná mi pomoct. Emoticon

22.03.2012 [17:45]

eMCullenKlausule: Ráda ti pomůžu. Emoticon Pro domluvu preferuju ICQ nebo e-mail, tam už máš zprávu, tak se, prosím, mrkni. Emoticon

21.03.2012 [20:22]

KlausuleAhoj, před chvíkí jsem zjistila, že jsem získala
práva přispěvatele, ale moje myšlení nějak nepobralo jak přidat povídku, anebo vytvořit shrnutí.
Moc tě prosím o pomoc.
Díky.

11.03.2012 [11:36]

eMCullenlil: To víš, že si na tebe pamatuju. Na včerejší chat jen tak nezzapomenu a ještě teď se tomu směju. Emoticon
Jsem moc ráda, že se ti Spolubydlící líbila, a děkuju. Ta povídka mě moc bavila, ale vím, že by na ní bylo hodně věcí ke zlepšení. Teď bych něco zapracovala úplně jinak a vykouzlilo by se z toho zase něco jiného, nového, možná i lepšího. Emoticon
Hehe, já škrtit můžu! Emoticon
Zase někdy na chatu, zavítej k nám co nejdřív. Emoticon

92. lil
10.03.2012 [21:36]

Milá eMcullenko, doufám, že si na mě pamatuješ z chatu. Když jsem viděla povídky od tebe, došlo mi, že už jsem od tebe četla Spolubydlící. Takže už vím, že jsi opravdu až moc skromná, páč Spolubydlící byli senzační!! Ještě jednou mi řekneš, že píšeš hrozně a já tě asi uškrtím (když ty můžeš škrtit mě za to, že vím, že jsi adminka :P tak já můžu škrtit tebe :D). Já teď tedy doufám, že už jsme si to vyříkaly a jdu číst další tvoje povídky. Páčko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.02.2012 [14:37]

eMCullenAnnieS: Ahoj, pokračování určitě chystám, jen přesně nevím kdy. Vrhla jsem se teď do několika dalších povídek a času je čím dál tím míň. Emoticon Za týden na poračování určitě nečekej. To nebudu mít napsané, ale snad za dva týdny? Měsíc? Tak nějak bych to viděla. Emoticon
Jsem ráda, že se ti líbí a popř. až kapitolu budu mít napsanou, ozvu se. Emoticon

90. AnnieS
17.02.2012 [10:53]

AnnieSAhoj, chtěla jsem se zeptat, jestli plánuješ pokračování Dva životy. Vím, že zde máš napsané, že ano, ale docela by mě zajímalo, jestli to třeba bude za týden, měsíc nebo půl roku. Děkuji Emoticon

89. dee
08.02.2012 [20:50]

deeAhoj, chtěla bych ti poděkovat za opravu mé jednorázovky ( www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/muj-mily-denicku/ ) a upozornění na chyby. Jen bych se chtěla zeptat, jak tam mohu mít *špatné dělění slov* a *základní číslovky nevypsané slovem*, když jsem tam žádná slova nedělila a dokonce tam nemám ani jednu číslovku!!! To jediné mi malinko uniká. Emoticon Emoticon Kdyžtak mi, prosím, odpověz do komentářů ke zmíněné povídce. Emoticon Děkuji, dee. Emoticon

05.02.2012 [13:14]

KacenQaCullenZlatíčko ( Emoticon), nevšimla, ale děkuju, žes mi dala vědět. Moment, dojdu na ICQ, tam ti řeknu víc. Emoticon

27.01.2012 [18:09]

GCullenAhoj, mám jeden dotaz. Ako sa pridávajú veci už do existujúceho zhrnutia? Treba počkať znova na schválenie administrátormi? Alebo len mne to nefunguje? Diki za radu.

26.01.2012 [18:55]

AddyCullenJeště jednou děkuji. Již jsem Ti to poslala. Emoticon

26.01.2012 [16:04]

AddyCullenAhoj. Emoticon
Moc ti děkuji, kde bych ti to mohla poslat??? Emoticon

24.01.2012 [20:29]

AddyCullenAha, to jsem netušila, ale i tak děkuji, že ses aspoň ozvala, díky. Emoticon Emoticon Emoticon

24.01.2012 [19:57]

AddyCullenAhoj Emoticon
Chtěla bych tě požádat, jestli by si neměla opravit další kapitolku Chtěla se zříci světa!. Chyby nevidím, i když se moc snažím. Když tak napiš na shrnutí. Děkuji moc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

82. Roxana
21.01.2012 [20:07]

RoxanaeMCullen,
chtěla bych Ti poděkovat za komentář na mém shrnutí. Jsem ráda, že se Ti některé mé povídky líbily, potěšilo mě to. Nečetla jsem od Tebe nic, snad jen pár kapitol, které jsem opravovala, ale nepamatuji si, co bych Ti k nim řekla. Pokud si někdy najdu čas, podívám se Ti na zoubek, ale v nejbližší době... válčím s časem. A i když jsme se v administraci nepotkaly, věřím, že jako admin určitě přispíváš.
Děkuji... Emoticon

20.01.2012 [21:09]

BlairCullenAhoj. Chtěla sjem se zeptat, chtěla by jsi být moje korektorka? Oritiže já sjem v těch chybách na dně a když mi někdo napíše že tam mám chybu, tak jí nevidím :/ :D jaké smutné.... vím, že o mě asi nebudeš mít zájem, ale kdyby ano, tak napiš na email: hayley-williams@seznem.cz dík :*

80.
Smazat | Upravit | 19.01.2012 [12:31]

Moc děkuju, máš ji na mailu. Emoticon

79.
Smazat | Upravit | 19.01.2012 [11:50]

Ahoj,
mohla bych tě požádat o korekci povídek? Emoticon

17.01.2012 [22:35]

RosalieLillianHale4Taky si myslím, že to bude v pohodě. Tak dobře, jsi vážně sluníčko,děkuji Emoticon zatím tedy papa

17.01.2012 [22:07]

RosalieLillianHale4Díky ti! Emoticon Emoticon Emoticon Jsi vážně moc hodná! Emoticon Emoticon ICQ sice nemám, ale to nevadí, protože jsem zdravotní sestra a už pět let jsem doma a starám se o těžce nemocnou maminku. Takže jsem na internetu a emailu přilepená celý den. Je to mé jediné spojení ze světem, takže se mi dopíšeš kdykoliv a já vždy hned reaguju, neboj. I na těchto stránkách jsem online pořád. Lidi tady, jsou vlastně jediní moji přátelé. Takže ti moc moc děkuji a já jdu tedy na novou kapitolu.

17.01.2012 [19:10]

RosalieLillianHale4Ahoj. Vím, asi už ti lezu na nervy Emoticon Ale mám prosbu. Napadlo mě, že když už jsi byla tak moc hodná a dvakrát mi článek opravila... Nechtěla by sis mě přibrat k sobě, jako korektor? Pokud na to máš tedy čas, samozřejmě. Jinak řeknu někomu jinému. Ale pokud by ti to nevadilo a měla by jsi na mě nervy Emoticon , tak by mě moc potěšilo, kdybys mi pomáhala. Teď píšu hlavně tu kapitolovku, jen občas přidám poezii. Tak podle toho, jak se rozhodneš, mi dej prosím vědět do mého shrnutí. Zatím ti moc děkuji, pa

14.01.2012 [16:32]

Puccinka10Já ti to potom vysvětlím, až se dostanu na ICQ. Emoticon Neumím to napsat normálně pochopitelně. Emoticon

14.01.2012 [15:59]

Puccinka10Vyšla. Emoticon Koukám do administrace a najednou vidím, že má druhá kapitola vyjít. Takovou akci jsi v životě neviděla. Emoticon Tu druhou kapitolu jsem přemenovala na první, hodila tam jiný text, aby to vyšlo dobře... Emoticon

14.01.2012 [15:51]

Puccinka10Tak jsem pořádně překvapená, musím říct. Emoticon Ale včera se zase vyplnila jiná obava. Emoticon Víš jak jsem ti říkala, že se bojím, aby mi druhá kapitola nevyšla dřív než první? Emoticon Dávám krásne tečky. Emoticon

14.01.2012 [10:49]

zuzinecckaaDěkuji moc... Mám radost :)

14.01.2012 [0:46]

zuzinecckaaAhoj, mám dotaz... Byla bys mi ochotná dělat korektora? Až budeš moci odpovědět, tak mi napiš na shrnutí. A nebo, pokud se rozhodneš kladně, rovnou rozhodni s ostatními adminkami, jestli mi přidělíte práva OP. Jediná podmínka je mít super korektora, což ty určitě budeš. ;)
Jestli na to ale nebudeš mít časově (já tedy zas tak často nevydávám :)), tak požádám někoho jiného.
Ať tak či tak, děkuji předem za tvé rozhodnutí, ať už kladné či záporné. Emoticon

13.01.2012 [16:38]

HanetkaOdesláno. Hezké čtení.

69. EdBeJa
13.01.2012 [14:45]

EdBeJaeM, čekáme kluka a bude to Matěj. Emoticon
Koukám, že jste s Hanetkou narazily na další ságu. Tu teda taky neznám... Ale ono těch všelijakých a zajímavých fantazy knih je, že by člověk nedělal nic jinýho, než četl. Emoticon

13.01.2012 [13:03]

Puccinka10Ahoj, pokoušela jsem se na to ICQ dostat, ale nemůžu si vzpomenout na heslo. Emoticon Dva roky staré ICQ, je hold dva roky staré ICQ Emoticon Emoticon Emoticon Tak email? Emoticon Emoticon

13.01.2012 [12:13]

HanetkaVíc vlkodlaci, ale upíři jsou tam taky, i když spíš takoví ti klasičtí, zlí... ale jeden z nich s Mercy kamarádí. A jsou tam ještě fae - což jsou v podstatě bájné a pohádkové bytosti, převážně keltského původu, a taky umějí být pěkně nepříjemní. Mercy Thompsonová je po otci indiánka z kmene Černonožců, živí se jako automechanička a je měnič - jenže se nemění do vlka, ale do kojota. A miluje ji alfa místní vlkodlačí smečky - nikoliv měnič, ale fakt vlkodlak, takový ten pokousaný.
V každé té knížce se Mercy dostane do nějakých trablů a musí je řešit, mimo jiné se taky vyvíjí a různě proplétají její vztahy s upíry, vlkodlaky, taky řeší, jestli Adama jo nebo ne, objeví se její první láska - taky vlkodlak... no, rozhodně to není nuda. Koukni se sem:
<a href="http://www.databazeknih.cz/serie/mercedes-thompson-126" rel="nofollow" onclick="return !openWindow(this.href);">www.databazeknih.cz/serie/mercedes-thompson-126</a>
Jinak - mám je v PC, kromě té poslední, ta se zatím sehnat na netu nedá.

13.01.2012 [10:43]

HanetkaJo, eMCullen, patřím mezi čtenářky VA. Jsou skvělé. A další série, kterou miluju, je Mercedes Thompson od Patricie Briggsové. Znáš? Taky by stála za zfilmování. A pro Bena by se v ní role taky našla...

65. EdBeJa
12.01.2012 [22:43]

EdBeJaJá si jeden čas pořád pouštěla dokola Letopisy Narnie: Princ Kaspian (ale to jsem dělala i se Stmíváním, protože mě bral příběh Belly a Edwarda Emoticon). Nemohla jsem se toho nabažit. Ne že by mě Letopisy Narnie tak braly, ale když tam hrál Ben... Emoticon Emoticon
Díky za gratulaci. Zatím je mimík ještě pořád u mě v bříšku, ale za pár měsíců (zruba na začátku května) spatří světlo světa. Už se na to moc těším. Emoticon

64. EdBeJa
12.01.2012 [22:30]

EdBeJaJj, to znám. Já koukala i na BD v anglině (když ještě nebyly titulky a kino nepřipadalo v úvahu, protože bych celý film probulela a pročurala - vzhledem k mému těhu stavu) a taky jsem si domyslela, co kdo říká. Emoticon Někdy stačí jen vidět a slyšet původní znění. Netřeba rozumět. Emoticon
Rozhovorů je na youtube s Benem spousta. Až budeš mít čas a náladu, určitě si nějaký pusť. Já na ně koukala s přiblblým úsměvem na tváři. Emoticon

63. EdBeJa
12.01.2012 [22:07]

EdBeJaPovedlo, díky moc. On je tak áááááááááááááááááách. Emoticon Emoticon
Mrkni na nějaké rozhovory s ním. Tam je tak mňamkovní. Já sice moc neumím anglicky, takže vím prd, co říká, ale to mi neva. Stačí, že vidím Bena. Emoticon Emoticon

62. EdBeJa
12.01.2012 [22:01]

EdBeJaNěco jsem stáhla. 3 knihy vypadají ok, další snad taky, ale už to nemá tu obálku knihy a tak. Uvidíme. Nevím, kdy se k tomu dostanu, ale kdyby ty stažené knihy stály za prd, tak bych se ti kdyžtak ozvala. Díky. Btw. Můžeš mi poslat Bena na mail: katerinakro@seznam.cz ? Ta stmívková adresa, co mám uvedenou v profilu, nějak nepřesměrovává nebo to trvá. Děkuji. Emoticon

61. EdBeJa
12.01.2012 [21:39]

EdBeJaPři hledáná na netu jsem zjistila, že je těch dílů 6. Emoticon Zkouším je najít jako e-book. Emoticon A to volné pokračování píše stejná autorka?
Mail zatím nedorazil, ale já si počkám. Někdy to chvíli trvá.
Emoticon Díky. Emoticon

60. EdBeJa
12.01.2012 [21:31]

EdBeJaOk, díky za tip. Mrknu na to. VA má 5 dílů? Emoticon
Obrázek klidně pošli. Bena není nikdy dost. Občas projíždím stránky jeho fanoušků a kochám se jím. Emoticon Emoticon

59. EdBeJa
12.01.2012 [21:22]

EdBeJaTak jasné, že mu ta role zlého a nestárnoucího muže slušela. Emoticon Ale jako princ Kaspian byl k sežrání. V Jitřním poutníkovi - áááách. Tam vypadal tak mužně. Emoticon Emoticon Emoticon
A viděla jsi s ním rozhovory? Pořád se směje (což mu hrozně sluší), a když má ještě ty delší vlasy... Emoticon Emoticon
Vampýrskou akademii jsem nečetla, ale pokud tam bude hrát, tak se na to samozřejmě koukat budu. To bych si nemohla nechat ujít. Emoticon

58. EdBeJa
12.01.2012 [21:07]

EdBeJaDoriana Graye jsem samozřejmě viděla. A v Lekce neslušného chování má kratší vlasy, ale taky mu to tam sekne. Jen bez košile je v tom filmu takový... hubeňour. Emoticon Ale to mi vůbec neva. Ben je prostě mňamkovní. Emoticon Jéé, asi se budu muset zase podívat na Letopisy Narnie. Tam je tááák k sežrání. Emoticon Emoticon

57. EdBeJa
12.01.2012 [20:57]

EdBeJaeM, ty jo, teď jsem si všimla tvého profilového obrázku. Ben Barnes. Emoticon Tak toho žeru. Jako prince Kaspiana jsem ho milovala (a miluju). Emoticon

56. Roxana
31.12.2011 [0:53]

RoxanaeM,
ráda bych Ti poděkovala za Tvůj krásný komentář. Vykouzlila jsi mi úsměv na tváři a já Ti za to moc děkuji. Cením si Tvého názoru a jsem ráda, že se Ti má tvorba líbí. O to víc, když jsi ji skoro celou přelouskala. Ještě jednou mé velké díky a i Tobě hodně štěstí v osobním životě... Emoticon

24.12.2011 [13:28]

mima19974Šťastné a veselé Vianoce :) Emoticon

21.12.2011 [18:34]

NancyWhiteAhoj Emoticon
Ehm, našla jsem tě v komentářích u Dobytí ráje, které psala BumbleBee. Ta povídka se jaksi zasekla a pak jsem byla autorkou přinucena to převzít. Emoticon Napsala jsem první pokračovací kapitolu (7.) a chtěla jsem tě poprosit - pokud bys to ještě chtěla číst - abys mi napsala názor na moje pokračování. Emoticon Víš, abych věděla, jestli to vůbec dává smysl s těmi předchozími díly...

19.11.2011 [15:00]

eMCullenCvrcek: Ahoj, jsem ráda, že se ti C-Style líbí. Jak jsem napsala, dopředu mám napsanou zatím jen jednu kapitolu a na další psaní teď nemám vůbec ani pomyšlení. Do C-Stylu jsem neudělala ani čárku už přes měsíc... Emoticon
Mám hodně učení, musím se připravovat na závěrečné zkoušky v němčině a to poslední, na co teď myslím, je psaní. Teď poslední dobou spíš jen povídky čtu, než bych sama nco napsala. Omlouvám se, ale tu zatím poslední kapitolu vydám někdy během příštího týdne. Emoticon

52.
Smazat | Upravit | 19.11.2011 [11:18]

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, kdy bude další kapitola C - Stylu? Strašně se mi ta povídka líbí! Emoticon
A... no... chtěla jsem se omluvit, že ji vůbec nekomentuju... Vím, že jsem ze začátku na tebe dost tlačila, abys už konečně začala vydávat a teď tam nemáš ani koment ode mě, ale to vůbec neznamená, že ji nečtu! Emoticon Emoticon Čtu ji celou dobu, opravdu... Emoticon

28.10.2011 [18:55]

eMCullenmarcela: Ahoj, další kapitolu Dvou životů už jsem začala psát, ale jsem teprve na začátku a vůbec nemám tušení, kdy ji dopíšu. Vím, že teď přes prázdniny jsem měla trochu času, ale když se nemusím učit do školy, tak jsem si chtěla trošku odpočinout... Emoticon Omlouvám se, ale hned, jak budu mít chvilku, tak se na to vrhnu, slibuju... Emoticon

50. marcela
27.10.2011 [7:41]

Dva životy??????Prosííím. Emoticon

16.10.2011 [16:21]

eMCullenwww: Ahoj, 100% znamená, že mám kapitolu celou napsanou. Teď ji mám uloženou v administraci a zítra si budu opravovat poslední chyby, takže ji dám i na schválení. Emoticon

48. www
16.10.2011 [13:09]

Kdy se asi tak můžeme těšit na další C-style? Vím, že nahoře píšeš 100%, ale co to znamená? 100% dopsáno? Schváleno?

12.10.2011 [17:36]

Lucka002Ahojky, psala jsi mi na shrnutí ohledně povídky The Fear, tak ti chci jen říct, že dnes v 17:45 vyjde další kapitola. Snad se bude líbit. Emoticon

10.10.2011 [21:09]

patulka13Tak zatím je to dobrý... Do konce týdne mám o zábavu postaráno díky škole, tak pak to nějak přežiju... Emoticon

10.10.2011 [20:45]

patulka13Ahoj... Emoticon Za komentář nemáš zač... To je samozřejmost, že když něco přečtu, snažím se napsat komentář... Emoticon A psát budeme, neboj se... A poslední věc... Jen tak pro přesnost... Kdy bude další C-Style? Emoticon Emoticon Jsem nedočkavá... Emoticon Emoticon

09.10.2011 [16:01]

eMCullenwww: Další kapitola čeká už asi tři dny na schválení, tak snad tu bude už brzy. Emoticon

43. www
09.10.2011 [12:54]

Kdy asi bude další kapitola C-style? Už několik dní ji neptrpělivě vyhlížím...

28.09.2011 [7:23]

DeninaLoveAhoj :) Můžu se zeptat v jakém programu děláš ty obrázky na shrnutí, jak tam máš názvy povídek? Díky:)

26.09.2011 [20:15]

ForevergirlAhoj,
idem ju práve písať, takže dnes by som ju možno mohla vložiť alebo prípadne zajtra ráno. A vďaka za záujem. Emoticon Emoticon

26.09.2011 [19:40]

TeenStareMCullen, 5. kapitolu poviedky Cez tanec k láske ma na starosti Forevergirl, takže sa sťažuj jej. Emoticon
A ďakujem/e za záujem, je to skvelé vedieť, že sa niekto na novú kapitolu teší. Emoticon Emoticon

22.09.2011 [18:43]

Lucka002Děkuji za komentáře k The Fear, máš naprostou pravdu, že tahle povídka je jiným stylem, než jaký je tu obvykle k vidění, ale snad právě proto jsem ji začala psát. Nějak se poslední dobou nemůžu vpravit do svého starého psaní, ale upřímně doufám, že to není na škodu. Emoticon Jsem moc ráda, že se Ti povídka líbí, další dílek se pokusím přidat zítra nebo v sobotu, déle čtenáře určitě čekat nenechám. Ještě jednou děkuji. Emoticon Emoticon

21.09.2011 [14:50]

DarkFirefliesAhoj, na shrnutí jsem si tě přidala do oblíbených autorů, tak snad ti to nevadí. Kdyby ano, stačí napsat. Díky Emoticon

19.09.2011 [20:41]

kajka007Fůůha! Jsem moc ráda, že jsem aspoň trošku pomohla. Ony mě totiž příšerně naštvaly. Jak už jsem řekla, kritiku beru a jsem za ni vdečná, ale to co předvedly ony to ani není kritika. To je prostě hnus! Opravdu si z nich nic nedělej. Máš spoustu věrných čtenářů (mimochodem 50 komentářů?! Emoticon Emoticon ), kteří se nemůžou dočkat další kapitolky. Jsem ráda, že už čeká na schválení! Určitě okomentuji. Emoticon Emoticon

18.09.2011 [20:48]

DarkFirefliesJej, být tebou, nic ode mě bych nečetla Emoticon. Koleduješ si totiž o infarkt. Emoticon
Hele, to by jsme asi mohly... Emoticon Emoticon

18.09.2011 [20:39]

DarkFirefliesTo je jedno Emoticon Já se stejně hodlám v tomto týdnu vrhnout i na ni Emoticon Takže... Jdu na to! Emoticon Emoticon

18.09.2011 [20:18]

DarkFirefliesTakže je budeš trápit? Chudáci Emoticon Ale schvaluji ti to Emoticon No a ted řeším dilema - přemýšlím, jakou z tvých kapitolovek mám dnes večer začít číst... Asi to budou dva životy Emoticon Takže za chvilku jdu na to. Emoticon (Jo, taky ti tady neustále oxiduji na shrnutí, tak mi to odpusť Emoticon )

18.09.2011 [19:48]

DarkFirefliesNo, to já nevím. Emoticon Ale možná by jsi je měla malinko potrápit Emoticon

18.09.2011 [15:39]

DarkFirefliesAhoj, Emoticon
rozhodně neměň sebou zajetou dějovou linii. Lidi si to přečtou rádi takové, jaké to je a když se do toho budeš nutit, bude to na příběhu vidět. Jak jsem psala, líbí se mi styl tvého psaní, píšeš velmi plynule. Mě samotné to, že se příběh seriálu podobá nevadí. Měla jsem ho velmi ráda a očividně to ani ostatním nevadí. Nenech se lidmi, jako jsem já, kteří nikdy nenapsali nic kloudného, vyvést z míry. Emoticon
Přeji ti hodně štěstí ve psaní a já se budu těšit na další kapitolku. Emoticon

16.09.2011 [15:46]

eMCullenFUNNY1: Ahoj, Emoticon Další kapitola Tajného ctitele vážně nevím, kdy bude. Jak sis jistě všimla, tak povídka je pozastavená, takže to možná ještě nějaký čas bude. Teď jsou mými hlavními povídkami C-Style a Dva životy a až jednu dopíšu, tak pak se možná vrhnu na Tajného ctitele, ale nic neslibuju... Emoticon Omlouvám se. Emoticon

30. Funny1
16.09.2011 [15:42]

Funny1KDY BUDE 2 KAPITOLA:::TAJNÝ CTITEL?? dík

14.09.2011 [16:24]

eMCullenella: Ahoj, vím že jsem hodně-hodně dlouho nepřidala další kapitolu dvou životů, ale když jsem viděla ty kometáře, prostě mě nějak přešla chuť, ale teď se k ní nejspíš vrátím. Emoticon Spolubydlící mám dopsanou, takže se můžu vrhnout na další. Emoticon Kapitolu se budu snažit přidat co nejdřív, tak snad se ti bude líbit a ještě se najde někdo, kdo si ji přečte a snad na ni úplně nezapomněl... Nicméně povídkou č. 1 je C-Style, takže kapitoly určitě budo přibývat pomalu... Emoticon

28. ella
14.09.2011 [16:10]

Kdy bude 4kapitolka dva zivoty???

27.
Smazat | Upravit | 14.09.2011 [15:25]

Ahoj,
jo jo, chápu, ti učitelé jsou někdy... Emoticon
Tak snad ji pošleš co nejdříve... Emoticon

26.
Smazat | Upravit | 13.09.2011 [20:38]

Ahoj,
kapču už jsem si přečetla a nervózně vyčkávám na další! Emoticon Emoticon

25.
Smazat | Upravit | 11.09.2011 [16:58]

Ahoj!
Jééé! Já se těším! Už se ale vůbec nemůžu dočkat!!! Emoticon Snad si admini pohnou... Emoticon
Prosím tě, máš jedenáct kapitol, já mám u povídky, kterou připravuju stěží dvě... Emoticon

24.
Smazat | Upravit | 10.09.2011 [22:34]

Ahoj,
jsem velice ráda, že to tak bereš. Já sama si myslím, že to většina těch, co četli povídku Můj nový instruktor, to tak vůbec nebrala... Emoticon
Strašně se těším na C - style, nápad je prostě skvělý a já už se nemůžu dočkat první kapitoly! Emoticon

23.
Smazat | Upravit | 09.09.2011 [14:46]

Ahoj,
abych řekla pravdu já se pokoušela napsat pokračování, ale tak nějak mi to přišlo jako úplný opis jiných kapitolových povídek, protože přece jenom, je tady spousta povídek, a tak je poměrně těžké vymyslet něco nového, a proto nechci napodobovat případně kopírovat jiné úspěšné autorky, to je blbost... Emoticon
Je mi líto jestli jsem Tě zklamala, ale já to tak vidím, takže pokračování asi ani nikdy nebude... Emoticon
PS: Chtěla jsem se zeptat, kdy hodláš začít psát povídku C - style??? Nápad se mi strašně líbí, takže bych si to ráda přečetla... Emoticon

06.09.2011 [19:00]

eMCullenClaireStew: Ahoj, Emoticon 27. kapitola Spolubydlící čeká na schválení, tak doufejme, že ji admini brzy opraví a co nejdřív vydají. Emoticon
A k C-Stylu: Prvně ho chci celý dopsat, abych mohla kapitoly přidávat pravidelně. Vžycky bych ob dem chtěla přidat další kapitolu, takže jestli admini rychle opraví, je docela možné, že by třeba mohly vyjít zároveň třeba dva díly. Emoticon Ale to uvidím až podle toho, kolik bude kometářů. Když bude hodně, budu vydávat ob den a když ne, tak vždycky, když vyjde kapitola, tak dám na schválení další, takže by mezi tím nebyl zas až tak velký rozdíl. Emoticon
u C-Stylu mám napsaných 11 kapitol a ještě pořádně nevím, kolik jich bude celkově, ale žádný 80-ti dílný román to rozhodně nebude. Myslím, že takových dvacet, možná ani to ne, takže to by mělo být za chvilku. Emoticon

06.09.2011 [18:45]

ClaireStewAhojky Emoticon všechny náměty jsou skvělý. Chtělabych se zeptat, kdy přijde do oběhu 27. kapitolka ke Spolubydlící a za jak dlouho asi zveřejníš C-Style? Emoticon Děkuji, ClaireStew

16.08.2011 [18:47]

KatarinaCullenSuper už sa teším Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.08.2011 [18:45]

eMCullenKatarinaCullen: Ahojky, další kapitola Spolubydlící čeká na schválení. Dnes jsem ji přidala, tak doufám, že vyjde co nejdřív. A jinak další kapitolu už mám také rozepsanou, takže teď půjdou dvě za sebou v menším časovém rozestupu. Emoticon

16.08.2011 [18:05]

KatarinaCullenAhoj, chcela som sa opýtať kedy bude ďalšia kapitola Spolubydlící? Emoticon Emoticon Emoticon

17. Afrodita_Alice_Cullen
11.08.2011 [0:46]

Ahoj, jen ti chci říct, že všechny náměty se mi zdají skvělí, ale štve mě,že ty povídky ještě nemáš dokončený, protože já jsem holt netrpělivá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. van
31.07.2011 [19:51]

vanAhoj, chcela by som sa ťa opátať, či by si so mnou nenepísala nejakú tú poviedku? Emoticon Emoticon

15. rezule
24.07.2011 [18:59]

rezuleAhoj eMCullen. Moc se omlouvám, ale nic dopředu napsnáno nemám. Mohla by jsi prosím za tu dobu, co budu pryč psát vše ty? Víš, jak to má pokračovat takže... Opravdu moc se omlouvám a jak se vrátím napíšu třeba zase já stejný počet, co jsi napsala ty, já sama a vydám je. Promiň, ale přece jen jsou prázdniny a já si je chci i patřičně užívat.

14.07.2011 [13:50]

eMCullenSonna: Ahoj, moc děkuju, žes mi napsala, že už je další kapitola VdF. Je to úžasná povídka. Emoticon No a C-Style plánuju, že začnu vydávat až někdy během konce prázdnin. Já vím, budeš muset ještě chvíli čekat, ale chci si napsat celou povídk, protože pak - jak se znám - bych ji určitě nedokončila.
BellaEdward: Ahoj, další kapitolu Dvou životů opravdu nevím, kdy napíšu. Myslela jsem si, že povídka bude mít větší úspěch. Já vím, je vás pořád dost, co to čtete, ale i tak. Celkem m zklamalo, kolik jsem našla komentářů u 1. kapitoly a pak u toho zbytku - to nebyla ani polovina. Takže opravdu nevím, kdy napíšu další kapitolu, nicméně určitě nenechám povídku rozepsanou a časem ji dopíšu. Emoticon Myslím si, že během prázdnin bych určitě aspoň jednu kapitolu napsala. Já vím, je to široký pojem celé prázdniny, ale když vím, že se moc nečte, tak ani nemám chuť psát dál. Promiň. Emoticon
Domik: Ahoj, jsem ráda, že se ti C-Style líbí a jak už jsem napsala holkám, tak chci si nejdřív napsat celou povídku, protože pak by mi trvalo hodně dlouho, než bych vydala další a takhle budu vydávat pravidelně - vždy každý druhý den a pak už jen a jen na adminech, kdy ji zveřejní. První kapitolu bych ráda zveřejnila někdy koncem prázdnin. Emoticon

13. Sonna
14.07.2011 [11:29]

SonnaTak už je zveřejněná 3. kapitolka VdF Emoticon A na kdy plánuješ C-style? Emoticon

12. BellaEdward
13.07.2011 [19:08]

ahoj chtela jsem se zeptat, jestli budes pokracovat v povidce Dva zivoty? kuju Emoticon

11. Domik
11.07.2011 [18:33]

Domikkdy začneš s C-style?

10. Sonna
04.07.2011 [9:04]

SonnaPřidala jsem 2. kapitolku Výlet do Forks, je to pozdě, ale musela jsem si vylepšit známky :D Emoticon

02.07.2011 [11:19]

eMCullenNessieCarlie: Ahoj, moc se omlouvám, ale kdy bude další kapitola Wedding paradise opravdu netuším. Nějak se mi už na toto téma nedostává nápadů a také připravuji novou povídku, na kterou jsem se teĎ zaměřila. Chci si napsat všechny kapitoly, když mě teď políbila múza, což se ale u WP říct nedá. Emoticon Emoticon
Jsem ráda, že čteš WP a slibuju, že povídku určitě dopíšu. Jen nevím kdy. Emoticon Emoticon

01.07.2011 [18:04]

NessieCarlieahoj, chtěla bych se zeptat kdy přidáš další dílek Wedding Paradise??? Emoticon Emoticon

01.07.2011 [15:12]

BubulienkaAhoj, ja som si C - style, všimla dnes ráno a tiež som za to, aby si to napísala. Vyzerá to skvelo. Bude sranda. Emoticon Emoticon

01.07.2011 [15:03]

NatyCullenAhoj,
náhodně jsem zabloudila na tvé shrnutí. I když jsem zatím nečetla žádnou tvou povídku, sice vypadají lákavě, ale zkrátka nebyl čas, a navíc mám rozečteno plno dalších. Ale v budoucnu si na ně určitě čas vynahradím. Co se týče povídky C-style, je to zajímavé, i když tam trochu vidím podobnost z Ďábel nosí Pradu. Ale to může být jenom má přehnaná představivost. Rozhodně se do ní pusť, budeš mít jednoho čtenáře jistého. Emoticon

5. muck
01.07.2011 [14:20]

muckC-style chci!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. wik
27.05.2011 [22:28]

Posleš mi prosím 13.kapitolku Spolubydlící.
Prosím mocc
Znovu se opakuju ale je to úúúžasná povídka 12.kapitola byla suprováááá
Děkuju moccc

wiki09@cenrum.cz

3. wik
20.05.2011 [23:32]

Jsem tu už asi stálou zákaznicí ale prosím pošleš mi 12.kapitolku k povídce Spolubydlící prosíím prosím prosíím.

Úžasná povídka komentík rozhodně přidám.

Pokud si ho ještě nepamatuješ tak můj email je wiki09@centrum.cz

Jěště jednou moc děkuju za ty předešlé - naprosto úžasné.
Jen já se asi zblázním z čekání.

2. viki
20.05.2011 [19:04]

Spolubydlící a Wedding paradise jsou naprosto úžasné povídky ! Teprve dnes jsem na ně narazila a ihned si je oblíbila ! Musím říct, že píšeš naprosto skvěle ! Jen tak dál... už se nemůžu dočkat pokračování !

1. wik
16.05.2011 [22:33]

ještě jsem nepoděkovala za ten díleček Spolubydlící


holky dííík moc bylo to úúúúžasnééé

a zároveň bych chtěla mooooc poprosit jestli bys mě nemohla poslat další dílečky co už máš napsané
jsem hrozná ale to se nedá vydržet

mooc prosím

wiki09@centrum.cz

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!