Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Puccinka10

Sněhurka-a-myslivec1


Puccinka10

Puccinka10Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno:

Bydliště:

Věk:

O mně:

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 43

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 1. 2010

Poslední přihlášení: 2. 1. 2015, 14:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Puccinka10

Povídky od Puccinka10

Kapitolové povídky - Vycházející Slunce (dokončená) Sametový slib (rozepsaná)

Jednodílné povídky na pokračování - Nenáviděný, Návrat do Forks, Noční můry, Vize nebo sen?, Vstříc osudu, ať je jakýkoliv, Jednou i v pekle vyjde slunce

Jednodílné povídky - Šťastné, únorové Vánoce!

Nové 23.2. Sametový slib - 10.kapitola

Články:

 

Sametový slib - desátá kapitola

Sametový slib - desátá kapitolaTiskla jsem se ke studené, kamenné zdi a s hrůzou v očích se na ni dívala. A stejně tak ona na mě. Probodávala mě svým rudým pohledem a natahovala ruce k mému hrdlu. „Proč mi to děláš?“ vyjekla jsem, než se mě dotkla. Tyhle rudé oči mě pronásledovaly už dlouho. Staly se mou noční můrou. Sladce se usmála a mně přeběhl mráz po zádech. „Kvůli Edwardovi,“ zašeptala vášnivě a já vydechla. Bože! Nevěřícně jsem na ni zírala. Se svými hnědými vlasy a s tou tváří mi někoho připomínala. Trvalo mi jen krátkou chvíli, než mi vše došlo. „Bella!“

 

Sametový slib - devátá kapitola

Sametový slib - devátá kapitolaJazyk se mi zamotal a já jsem se s obavami dívala do očí, které měly být zlaté. Naprázdno jsem polkla. Žádné zlato v těch očích nebylo. Byly černo-černé. Horečnatě jsem přemýšlela. Pak se ale něco stalo. Hlas, který jsem už tak dlouho neslyšela, se znovu ozval, a já se ním nechala vést. Slíbilas, že to necháš osudu.

 

Sametový slib - osmá kapitola

Sametový slib - osmá kapitolaKde jsem? Co se vlastně stalo? Jak jsem se sem dostala? Chytila jsem se za spánky a snažila jsem se vzpomenout si. I hlava mě ukrutně bolela. Má zápěstí byla úplně modrá. Proč to mám, ty modřiny? Mám snad výpadky paměti? Náraz do stěny. Facka. Studené ruce kolem mého zápěstí. V té vteřině jsem si vzpomněla a posadila jsem se. Snažila jsem se ovládnout a podařilo se mi utišit výkřik z mého hrdla. Kolem ale stejně všechno křičelo.

 

Sametový slib - sedmá kapitola

Sametový slib - sedmá kapitola„Jsem Volturiová,“ řekla jsem pevným hlasem, a obdivovala jsem sama sebe za to, že se mi netřásl. Čekala jsem, že přestane, a taky přestal. V mé hrudi zasvítil plamínek naděje. A stejně rychle, jako se rozsvítil, zhasl.

 

Sametový slib - šestá kapitola

Sametový slib - šestá kapitola

Já jsem se cítila sama. Neměla jsem přátele. Neměla jsem rodinu. Ani zdaleka jsem neměla všechno. A láska? Byla jsem krásná, a přesto jsem o ní mohla jen snít. Prosím, seznamte se se Sophií.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!