Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele wolfgirl

Plakát 3


wolfgirl

wolfgirlPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Verča K.

Bydliště: Měsíc ( moc se mi líbí a troška fantasie neuškodí :D )

Věk: 15

O mně: Moje znamení jsou Blíženci. Tohle je pro ně typické: všestrannost, tolerance, otevřenost, přelétavost, upovídanost. A můžu vám říct, že lépe bych se nevystihla.
PS: Už nejsem korektor ani objektivní kritik!

Kontakt:

ICQ: 627784603ICQ status

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 6. 2010

Poslední přihlášení: 5. 9. 2016, 23:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od wolfgirl

Povídky od wolfgirlNa pokračování: Vlčice - Dokončená, Jsem čarodějka - píše se-Jednodílné: Anděl smrti jménem Dialona, Never say never, Konkurz na anděla, Adelaine Drabble: Nessi, skoč!, Nezapomněl jsi, Nessie, skoč! - Šťastný konec? Neřekla bych!, Ta je sladká! Co? Je to kluk!, Emmett a hasicí přístroj, Bellin konec, jak ho nikdo nečekal

Články:

 

Adelaine

AdelaineTahle povídka vypráví příběh nejmocnějšího lugaru (vlkodlaka), který se omylem dostal do sídla vládců upíří společnosti. Přeji příjemné počtení! Vaše wg

 

Pánvička Cullen

Pánvička CullenZkrátka - všichni bijou všechny. :D

 

Jsem čarodějka - 3. kapitola

Jsem čarodějka - 3. kapitolaNaomi má na jeden den domluveny dvě schůzky. Jednu se svou upíří učitelkou, druhou s Culleny. Užijte si to a pište komentáře!!!

 

Vlčice: Kapitola 6. Deníček

Vlčice: Kapitola 6. DeníčekPOSLEDNÍ KAPITOLA! Úryvky z Bellina deníčku, který v naší součastnosti má v moci Edward. Co se dozví? Co je mu už známo? Bellin deníček je určen jen pro Edwardovy zlaté oči, jenže někdo z rodiny toho nedbá a přečte si, jaká muka Bella prožívala v době, kdy ji Edward opustil. Ta osoba pochopí, jak moc Bella Edwarda milovala, ale taky to, že je už všechno pryč. Kdo je ona osoba? :D Hi, hi, hi... neřeknu! Přečtěte si to sami! Vaše ne moc obdivovaná ale... bla, bla, bla... Wolfgirl PS.: Já se fakt snažila přidat novou kapitolu co nejdříve, ale moje múza zdrhla. Opravdu se omlouvám. :) Ale máte to tady, ne? Tak vzhůru do toho, mí věrní (i nevěrní :D) čtenáři.

 

Konkurz na anděla

Konkurz na andělaŠla v dlouhém černém plášti, jaký nosí jen sami vládcové, temnými uličkami Volterry. Rázné kroky a klapání podpatků se rozléhalo celou uličkou, kterou právě procházela. Po ulicích však stále, i když už byla tma, pobíhali lidé. Musela je zahnat do domů, ale tak, aby je nevystrašila. Kdo? Jen čtěte a dozvíte se. Má na to právo, být andělem? Já myslím, že ano.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!