Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

Síň slávy

Osudové setkání

Osudové setkáníKrátká jednorázovka o prvním setkání Esme a Carlisla.

 

Edward Cullen vs. Chuck Norris 2

Edward Cullen vs. Chuck Norris 2Na inspiraci od Taťky Šmouly jsem udělala pár vtípků Edward Cullen vs. Chuck Norris

 

Nelidskou rozkoší je těšit se z cizího neštěstí - Jednorázovka

Nelidskou rozkoší je těšit se z cizího neštěstí - JednorázovkaPovídka na Senecův citát, která vznikla jako slohová práce. Figuruje v ní James, který si znovu hraje s jinými... Snad se bude líbit, budu ráda za komenty.

 

Bolestivé odlúčenie-jednorázovka

Bolestivé odlúčenie-jednorázovkaTak po dlhej dobe pridávam aspoň niečo. Je tu jednorázovka. Je to z obdobia keď Bella zachránila Edwarda vo Volterre. Ostatné sa dozviete v poviedke. Príjemné čítanie.

 

Překvapení - jednorázovka

Překvapení - jednorázovkaToto je moje první jednorázová povídka tak doufám, že mě neukamenujete xDD. Snad se vám bude líbit :)

 

Zrádce - jednorázovka

Zrádce - jednorázovkaTak dneska jsem měla hrozně pesimistickou náladu, takže tahle jednorázovka tomu odpovídá... Doufám, že na vás mou náladu nepřenese a i přesto, jak smutná a pesimistická je, se vám bude líbit... Díky za komenty.(doporučuju pustit si nějakou smutnou písničku) >Pro ty co čtou nečekanou lásku: 12.kapitolu už skoro mám, takže ji sem brzy dám... Vaše Veruuuu

 

Jednorázovka - Děkuji

Jednorázovka - DěkujiDoufám, že se jednorázovka bude líbit. Je sice smutná, ale slibuji, že příští slibovaná o Emmettovi bude vtipná. Tak prosím pište komentáře,jestli bych měla psát další jednorázovky :-D

 

Strach

Je to jednorázovka, doufám, že se bude líbit. Pusťte si k tomu něco od Apocalypticy :-D Přidejte mocmoc prosím komentář, vždycky mi zvednou náladu:)

 

Alice a Jazzi trochu jinak- jednorázovka

Alice a Jazzi trochu jinak- jednorázovkaNo takže, na tohle dílo nejsem zrovna pyšná. Byla to jen chvilková potřeba napsat něco jiného. Konkrétně o Alici a Jasperovi. Je to vcelku krátké a uspěchané. No posuďte sami. Jinak pro čtenáře Já jsem Bella! Ty musíš být upír?!. Další díl ještě nemám. Nějak nevím o čem by měl být a uvažuji o tom, že to brzo ukončím bez dalších zápletek.

 

Krásná pravda, aneb kousek ze mě! (JEDNORÁZOVKA)

Krásná pravda, aneb kousek ze mě! (JEDNORÁZOVKA)Tak zase chvilkový nápad, tentokrát o Nessie a Jacobovi. Navazuje na rozbřesk. Tak určitě počtěte a vyjádřete svůj názor:-).

« Předchozí  1 ... 315  316  317  318  319  320  321  322    Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!