Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » První máj, to lásky čas - Jednorázovka

První máj, to lásky čas - JednorázovkaTakže přináším vám moji první jednorázovku (ale jen kratičkou), tematicky se vztahující k dnešnímu dni (1.5.), vypůjčila jsem si pár veršů z básně Máj od Karla Hynka Máchy, kterou zajisté všichni znáte. V podstatě to nemá žádný děj, jen se snažím co nejlíp vyjádřit tu atmosféru lásky. Doufám, že se zalíbí a komentujte prosím :) P.S. Další díl Rescue out of Darkness bude asi zítra :)

Byl pozdní večer - první máj -
Večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
Kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
Květoucí strom lhal lásky žel,
Svou lásku slavík růži pěl,
Růžinu jevil vonný vzdech.

 Seděli jsme uprostřed naší louky, opřeni jeden o druhého a ruce navzájem propletené. Dnes bylo první května, máje. Lásky čas. Ale já svoji lásku už našla dávno.

Podívala jsem se Edwardovi do jeho tekutě zlatých očí. „Miluji Tě," zašeptala jsem. „Já tebe víc," šeptal v odpověď.

Jen tak jsme seděli a hleděli navzájem na sebe. Takto bychom mohli být celou věčnost a ani tak bych se dostatečně nenabažila. Láska ze mě přímo sršela. Společně jsme se dívali, jak slunce zapadá za obzorem. Byl čas návratu. Musím uložit Renesmé k spánku.

Pomalu jsme se zvedli a nejprve pomalým lidským krokem kráčeli mezi rozkvetlými stromy. Bylo to jako pohádka. Ne, bylo to lepší.

Najednou se Edward zastavil a podíval se mi zamilovaně do očí. „Ach, Bello," zašeptal a přitiskl své rty na mé. Dokonalá souhra naších jazyků ve mně vyvolávala extázi. Bylo to perfektní, spíše lepší, ale neexistuje slovo, které by dokázalo tohle vyjádřit.

Klesla hvězda z nebes výše,
Mrtvá hvězda sinný svit;
Padá v neskončené říše,
Padá věčně v věčný byt.

Nakonec jsme se rozběhli, přičemž jsme nespouštěli oči jeden z druhého. Dnešní den, jako by byl očarován kouzlem. Kouzlem lásky.

Myslela jsem, že už nemůžu cítit víc touhy k Edwardovi, ale mýlila jsem se. Dnes, jako by nad námi někdo mávl kouzelným proutkem, jsme ze sebe nemohli navzájem spustit oči. Atmosféra lásky vysela ve vzduchu.

Dorazili jsme k našemu domku.

I světy jich v oblohu skvoucí
Co ve chrám věčné lásky vzešly;
Až se - milostí k sobě vroucí
Změnivše se v jiskry hasnoucí -
Bloudící co milenci sešly.

Než jsme stačili vejít do domu, Edward mi sladce zašeptal do ucha: „Nedívej se." Zase si na mě něco připravil. Poslušně jsem zavřela oči. Cítila jsem, jak mě chytil do náruče a pomalu nesl do domu.

Jen co jsme vstoupili dovnitř, ucítila jsem silný nával vůně růží. To aroma bylo všude. Slyšela jsem i ten uklidňující třepetavý zvuk srdce mé milované dcery. Pravidelně a spokojeně oddechovala. Už spala. Usmála jsem se. Edward se už postaral o vše. Víc jsem se přitiskla k jeho hrudi a nasávala tu nejnádhernější vůni - jeho vůni.

Nepodváděla jsem a měla stále zavřené oči, ale mé upíří instinkty mi říkaly, že mě nese do ložnice. Tušila jsem, co bude následovat.

„Můžeš," zašeptal a jemně mě políbil do vlasů. Otevřela jsem oči a potvrdila si to, co jsem cítila.

Celá ložnice byla zasypána okvětními lístky růží a podél stěn hořely červené svíčky vydávající příjemné teplo i vůni.

Postel byla také zasypána růžemi. Celá byla taky zahalena do látek bílé, růžové až temně červené barvy. Byla to nádhera.

„Překrásné," zašeptala jsem užasle a políbila ho na tvář. Zahleděla jsem se do jeho omamujících očí a nechala se v nich utápět. Nic není krásnější než pohled do jeho očí plných lásky.

Donesl mě k posteli a jemně mě na ni položil. Přivinuli jsme se k sobě. Objímali jsme se a laskali. Edward mě pomalu začal líbat po celém těle. Nenechala jsem ho v tom samotného a po chvíli mu začala oplácet to samé.

Pomalu jsme ze sebe strhávali jeden kousek oblečení za druhým až jsme byli nazí. Přitiskli jsme se k sobě blíž a oddávali se té neskutečné slasti.

„To je ten nejkrásnější první máj, který jsem kdy zažila." Šeptala jsem mu do ucha. Se slůvky „Miluji tě" od obou navzájem jsme pokračovali v tom, kde jsme začali.

Byl pozdní večer - první máj -
Večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
Kde borový zaváněl háj.

 ---------------------------

>> Shrnutí mých povídek <<Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek První máj, to lásky čas - Jednorázovka:

 1
1. DanusQa
07.04.2012 [10:43]

Tak romantický!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon já chci taky Edwarda, on je tak romantickej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nádherná jednorázovka srší z ní láska Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!