Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Pouhá chyba

Official poster - La Push werewolfs

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (7) Predsavzatia (1) Krv na snehu (11) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 19


Pouhá chybaAhojky, takže přináším druhou jednodílovku. Zase extrémně krátkou. Ještě před napsáním Pohádky neexistují, jsem napsala tuto. Přivedl mě k ní jeden můj kamarád Jerry(nebo tky Tessi), když fylozofoval ohledně toho, že upíři a vlkodlaci a ostatní jsou pouhá chyba v matrixu. Nechala jsem se jím trošku inspirovat a vyšlo z toho toto. U většiny mých jednorázovek se inspiruju díky přátelům a za to jim děkuji!!! Znamenáte pro mě moc a i vy ti co to čtete jste mojí velkou oporou. Díky

Vždy jsem uvažoval nad tím, že jsme jen chyba. Pouhá genetická mutace nebo něčí nevydařený experiment. Pořád jsem si opakoval: Proč vlastně žijeme? Jsme tu jen, abychom lovili lidi? Abychom jim ubližovali? Abychom byli nebezpeční a krvežízniví? Žijeme věčně, ale pro co?
Už jsem přestával věřit tomu, že má exitence někdy měla být. Bylo to snad proti všem pravidlům, bylo to v rozporu s přírodou, abychom žili. Upadal jsem do stále větší temnoty a zatracení. Moje myšlenky začínaly být černé, ale potom.....potom jsem potkal ji.
Znovu mě navrátila do světla. Její hnědé oči a tmavé vlasy byly pro mě vším. Její vůně a krev mě nesnesitelně přitahovaly. Toužil jsem po ní a bál jsem se její reakce až zjistí, že jsem jen chyba. Jen další omyl přírody, ale nestalo se tak.
Toužila po mě stejně jako já po ní. Znovu jsem viděl ve svých myšlenkách, ve svém světě světlo. Vnesla mi ho do života. Najednou jsem měl pro co žít. Žil jsem pro ni.
Jediné mé přání bylo, aby jí nikdo neublížil a aby byla se mnou. A jen težce jsem si připouštěl, že je člověkem....Že má méně času než já! Že její život a čas strávený se mnou se každou hodinou, minutou, vteřinou krátí!
Každý okamžik s ní sem si plně užíval. A díky ní jsem si uvědomil, že i já a stejní jako já tady nejsou omylem. Jsme tu z nějakého důvodu. Nevíme z jakého, ale jsme tu! Tento důvod mě přestal zajímat měl jsem ji a byla pro mě vším.

Ona teď byla mím životem! Tím, který jsem chtěl ukončit. Teď jsem ho nemohl jen tak ukončit. Skončila by ho hned po mě. Teď ovládala můj život a kdyby se jí něco stalo našel bych si ten nejrychlejší způsob díky, kterému bych se dostal za ní, protože bez ní by můj život znovu zčernal.
Bez její lásky bych už nikdy nemohl existovat.


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pouhá chyba:

 1
1. nika
19.10.2014 [16:52]

Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!