Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Schmittka

KEC


Schmittka

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Věk: 16

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 5. 2009

Poslední přihlášení: 22. 12. 2009, 20:27

Články:

 

Tohle je spravedlnost?

Tohle je spravedlnost?Autor: Lesslee Omlouvám se že tahle povídka je krátká, hodně krátká. Každopádně budu ráda za každý komentář. Jinak chci jen říct, že vím, že jste mě prosili, ať konečně napíšu nějakou povídku, kde není ani jeden z nich mrtví...Snad někdy něco s happy endem dám dohromady, ale teď na to tu náladu vážně nemám...:)

 

Další tah

Další tahAutor: Lesslee Doufám, že se bude líbit. Budu ráda za každičky komentář. Negativních se určitě taky nevyhnu... takže do mě... Určitě se ráda dozvím, v čem se mám zlepšit:)

 

Hříšná krev

Hříšná krevAutor: Lesslee Děj se odehrává potom, co Edward opustil Bellu. Teď je jeho "domovem" kostel, kam se mu chodí zpovídat ti, co se zamilovali do Belli. Vidí jim do mysli. A hádej, jak skončí ti, kteří na Bellu pomýšlí tak trochu... "jinak"

 

Děvčátko

DěvčátkoAutor: Lesslee. Po roce, co Bella umřela, se objevilo děvčátko, které vypadalo stejně, jaké si Bella vždy přála. Náhoda.. nebo znamení?

 

Samota noci

Samota nociAutor: Lesslee. Bella se po nějakém čase vrátí na místo, kde před nedávnem NĚCO zabilo její jedinou lásku, Edwarda. Ví CO to je, čeká... až si to pro ni přijde taky... Děj bych přirovnala ke katastrofickému dramatu? Nevím jak to nazvat.. Snad se povídka bude líbit..:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!