Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

 

Amare ab imo pectore (Milovat z celého srdce) 6. kapitola

Amare ab imo pectore (Milovat z celého srdce) 6. kapitolaClaire se probouzí z bezvědomí, ve kterém se jí zdál zvláštní sen. Krátce na to odhalí šokující tajemství. Doufám, že se kapitolka bude líbit.

 

Ztracené srdce - 2.kapitola

Ztracené srdce - 2.kapitolaBella se poddává svému trápení, ale na štěstí má někoho, kdo ji drží po hromadě...

 

Ztracené srdce - 1. kapitola

Ztracené srdce - 1. kapitolaEdward odešel...Bella se snažít jít dál a k tomu má v patách Victoriu. Avšak život se jí ve vteřině změní po nehodě, která ji potkala. Hlava zapomněla něco, co srdce zapomenout nemůže...

 

Červený dážď - 3. kapitola

Červený dážď - 3. kapitolaV tejto kapitole zavítame do národného parku Denali, kde budeme spoločne s Bellou hľadať Cullenovcov.

 

Lovci - Nová generace 19. kapitola

Lovci - Nová generace 19. kapitolaV této kapitole se na okamžik vrátíme do večera, kdy Edward s Bellou přijeli do Seattlu a k rozhovoru, který následoval po jejich odchodu od Mooreových... A poté postupně navážeme na události minulé kapitoly.
To vše samozřejmě z pohledu Renesmée.

 

Být vlkodlakem 2. kapitola

Být vlkodlakem 2. kapitolaDalší kapitola, ve které dojde k velkému odhalení. Snad se bude líbit, přeji příjemné počtení a samozřejmě budu ráda za komentáře :-)

 

Být vlkodlakem 1. kapitola

Být vlkodlakem 1. kapitola Alethea si prožila v dětství jednu tragédii za druhou. Zemřeli její nejbližší. Začala nový život u pěstounů, kteří se jí stali druhými rodiči a žije spokojený život. Ten se má ale brzy převrátit vzhůru nohama.

 

Amare ab imo pectore (Milovat z celého srdce) 5. kapitola

Amare ab imo pectore (Milovat z celého srdce) 5. kapitolaDalší kapitola, tentokrát z pohledu Chrise. Doufám, že se bude líbit. Přeji příjemné čtení.

 

Sama doma - 1. kapitola

Sama doma - 1. kapitolaBella je obyčejná studentka střední školy ve Forks, má však jedno tajemství - žije sama. Sama v garáži opuštěného domu uprostřed lesa, kde nejspíš nikdo desítky let nebydlel a ani bydlet nebude. Jenže co Cullenovic rodina, která se vrací do městečka začít další kapitolu jejich věčnosti?

 

Předurčená - 22. kapitola

Předurčená - 22. kapitolaTakže - tahle kapitola trochu trvala, já vím, ale bohužel jsem nějak nestíhala. Tudíž se omlouvám.

Každopádně máme tady páteční večeři u Swanových a sobotní dámský večírek u Cullenových.

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 3766   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!