Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

 

Co kdyby - 4. díl

Co kdyby - 4. dílCo kdyby… Dvě slova, která jsou pro člověka tak známá a vždy tak tajemná. ---***--- Isabelino probuzení u Cullenů.

 

Co kdyby - 3. díl

Co kdyby - 3. dílCo kdyby… Dvě slova, která jsou pro člověka tak známá a vždy tak tajemná. ---***--- Co když neexistuje jen jeden upír...

 

Lovci - Nová generace - 18. kapitola

Lovci - Nová generace - 18. kapitolaTak, je tady nová kapitola, ve které se Veronika setká s Bellou. Hádejte, jak jejich konfrontace nakonec skončí?
No, a pak tu máme samozřejmě i lov na aktuálně největší hrozbu v Seattelu, jak se našim hrdinům povede?

 

Co kdyby - 2. díl

Co kdyby - 2. dílCo kdyby… Dvě slova, která jsou pro člověka tak známá a vždy tak tajemná. ---***--- Edward a jeho překvapení.

 

Co kdyby - 1. díl

Co kdyby - 1. dílCo kdyby… Dvě slova, která jsou pro člověka tak známá a vždy tak tajemná. Co kdyby se stalo tohle anebo ono. Co kdybych neodjela od mojí maminky a zůstala s ní a Philem. Co kdybych byla na jiné škole a Edwarda nepoznala. Co kdyby…

 

Třetí do páru 1. část

Třetí do páru 1. částVítejte u příběhu tří nadpřirozených přátel, které po letech opět svede dohromady jistá událost. Dojde zde k několika odhalením, ale jinak je to spíše taková letní oddechovka. Snad vás bude bavit a těším se na vaše reakce, děkuji. Chloe xoxoxo

 

Sesterská pouta 42. kapitola

Sesterská pouta 42. kapitolaBella a Tess na téma co bude dál? Že by konečně něco naznačily??? No, uvidíme. Přeji příjemné čtení, Vaše Chloe.

 

Takmer najlepší kamaráti - 9. kapitola

Takmer najlepší kamaráti  - 9. kapitola

5. Vtipkovať
6. Byť priateľský - roztápať ľady

Aktuálne som na dovolenke, od čoho závisí aj dnešná pohodová kapitola v La Push. Nie som s kapitolou až tak spokojná, pretože som pri ďalších siedmych ľuďoch v malej ubytovni nemala pokoj ako doma.

 

Takmer najlepší kamaráti - 8. kapitola

Takmer najlepší kamaráti - 8. kapitolaDnešná kapitola bude trochu akčná. Charlie Swan bude pátrať po stratenom profesorovi Dexterovi. Stopy ho dovedú ku Cullenovcom. Z Edwardovho pohľadu sa dozvieme viac.

 

Takmer najlepší kamaráti - 7. kapitola

Takmer najlepší kamaráti - 7. kapitola

4. Poskytnúť pomoc

Dnes nás čaká party na ukončenie školského roka a potom hurá prázdniny! Stavky sú v tejto poviedke úplne prirodzené. Kto sa s kým staví v tejto kapitole? 

Tiež by som chcela poprosiť tých, ktorý čítajú túto poviedku, aby sa vyjadrili, či sa im páči, prípadne, čo by som mohla zlepšiť. 

« Předchozí  1 ... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ... 3766   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!