Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

 

Sesterská pouta 49. kapitola

Sesterská pouta 49. kapitolaOk, Bella se opět chytne s Edwardem a to pořádně... Snad se vám to bude líbit a zanecháte nám nějaký ten komentář :-)

 

Sesterská pouta 48. kapitola

Sesterská pouta 48. kapitolaTroška dívčího dramatu :-)

 

Takmer najlepší kamaráti - 13. kapitola

Takmer najlepší kamaráti - 13. kapitola V tejto kapitole Edward vkĺzne do Bellynej izby. Pekné čítanie praje Lorinne.

 

Sesterská pouta 47. kapitola

Sesterská pouta 47. kapitolaNejsem jediná, komu tohle všechno ubližuje. Asi bych se podle toho měla začít chovat. Nemůžu se spoléhat na to, že Bella kvůli mně od základu změní svůj život. Nezůstala tady ani kvůli Tess, tak proč by něco takového dělala pro mě, když mě sotva zná? A ta mlhavá naděje, že mě vezme sebou do San Francisca, se mi už taky pomalu rozplývala před očima.

 

Sesterská pouta 46. kapitola

Sesterská pouta 46. kapitolaKonečně se dozvíme něco málo o tom, jak to vlastně tenkrát bylo mezi Edwardem, Bellou a Jakem. Snad se vám bude kapitolka líbit, i když se v ní kromě vzpomínání na minulost vlastně vůbec nic nestane :-) Vaše Chloe a Mokasina.

 

Sesterská pouta 45. kapitola

Sesterská pouta 45. kapitolaMonitor zaznamenal můj zvýšený srdeční rytmus a prozradil tak mou radost pomocí hlasitého pípání. Tentokrát mi to ale bylo jedno. Na celém světě pro mě momentálně neexistoval nikdo jiný, než Jacob a ta tři nádherná slůvka, která pronesl… Přejeme příjemné čtení :-)

 

Sesterská pouta 44. kapitola

Sesterská pouta 44. kapitolaAno, je to má sestra. Sestra, pro kterou jsem tak strašně dlouho truchlila, ale já jsem pro ni cizí člověk a nikdo tuhle ublíženost nechápe víc, než já, protože bych za to všechno Edwardovi nejraději utrhla hlavu, ale nic by to nevyřešilo a odvézt ji odsud do San Francisca? Nejsem přesvědčená, že právě tohle chce, i když se mi to tu snaží namluvit, protože je ublížená a cítí se podvedená, čemuž se teda ani trochu nedivím, ale nepřipadá mi to správné…

 

Sesterská pouta 43. kapitola

Sesterská pouta 43. kapitolaZačínala jsem si uvědomovat, jak moc už toho mám dost. Bella je evidentně na prášky a chce zdrhnout, jako nějaký srab. Jacob sice nezdrhá, ale bavit se o tom nechce. Edward si za mnou chodí pro rady, jako bychom se snad nějak znali, nebo co a chce po mně návod, jak na Rachell. A poslední zmiňovaná je všechno dohromady. No, z toho by se vážně jeden zcvoknul. To mám všechen ten jejich bordel napravovat já, nebo co?

 

Personal sun for Bells: 15. kapitola: Bella

Personal sun for Bells: 15. kapitola: BellaPři setkání Jakea a Belly v této kapitole vyjde najevo ještě jedno malé přiznání, kromě Jacobovy vlčí identity.
Kapitola obsahuje literární odkaz.
Bree

 

Co kdyby - 7. díl

Co kdyby - 7. dílEdward, Bella a alkohol.

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 3773   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!