Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování

 

Asistentka II - 37. kapitola

Asistentka II - 37. kapitolaKonečne som s ňou mohol mať plnohodnotný život. Byť rovnocennými partnermi. Vzťahu na tenkom ľade som mal plné zuby. Bolo načase skočiť konečne do vody, aj keď v tomto prípade bude ľadová. Len ako to povedať Belle?

 

Bella jako lovec - 25. kapitola

Bella jako lovec - 25. kapitola Bella je postavena mezi dva mlýnské kameny - tím jedním je Edward a tím druhým je její povolání lovce.

 

Sesterská pouta 37. kapitola

Sesterská pouta 37. kapitolaPrvní skutečný rozhovor Belly a Rachell, na jehož konci nás čeká jedna skvělá zpráva :-)Prosím o komentáře a přeji vám, abyste si čtení této povídky užívali minimálně tak jako já její psaní :-)

 

Předurčená - 1. kapitola

Předurčená - 1. kapitolaJsou to bezmála dva roky, co Alice vídá ve svých vizích náhodná místa na zemi bez nějakého konkrétního důvodu. Spolu s Jasperem se tomu snaží přijít na kloub, ale nakonec je vše přivede na začátek jejich cesty - zpět do Forks, kam se shodou okolností v té době nastěhuje i dcera místného šerifa Isabella Swanová z New Yorku
Jak moc je tato dívka s podivnými vizemi spjatá bude Alice odhalovat velmi pomalu, ale nakonec pravdu přece jenom dozví, ačkoliv zároveň odhalí i význam podivného tetování na Isabellině rameni.

 

Bez stínu 6. kapitola

Bez stínu 6. kapitolaPsychiatrie

 

Bella jako lovec - 24. kapitola

Bella jako lovec - 24. kapitola Opět se vrátíme k Belle. Jako každý pracující se musí vrátit následující den do práce, kam za ní přijde Dominic, kterého štve, že předchozí večer utekla. Jak to mezi nimi tedy dopadne dneska?

 

Nevěsta na úprku 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nevěsta na úprku 5. kapitolaBellu čeká velký den, ale ne vše probíhá právě idylicky. Také proto si nakonec uvědomí, že se chystá udělat obrovskou chybu. Zdá se, že její den je tím navždy zničený, ale co když zdání klame a je pravda, co se říká? Aneb, když se jedny dveře zavřou, jiné se otevírají... Vítejte u poslední části této povídky. Přeji příjemné a snad i fajn počtení, které mi od vás vyslouží komentář o tom, jak se vám zakončení a vůbec celá povídka líbila. Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 36. kapitola

Sesterská pouta 36. kapitolaTakže je to tady. Máme tu Bellu a její reakce je poněkud bouřlivá, ale kdo čekal něco jiného, je naivní... Příjemné čtení přeje Chloe... :-)

 

Bella jako lovec - 23. kapitola

Bella jako lovec - 23. kapitola Bella svěřila Cullenovým své tajemství a žádá od nich pomoc. Dostane ji?

 

Láska co mi dává křídla 3. kapitola

Láska co mi dává křídla 3. kapitolaA jak se vlastně Bella s Edwardem poznali?

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 3760   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!