Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petronela

Petronela

PetronelaPráva: webmaster

Reálné jméno: Petra

Věk: 26

O mně: Takže jmenuji se Petra, což jste si samozřejmě mohli přečíst o pár řádků výš. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na stavebnictví.

Miluji četbu a psaní. Ambice na napsání vlastní knihy však nemám.
Řekla bych, že jsem veselý člověk, co je pro každou špatnost :-D ... no, samozřejmě s rozmyslem a s mírou.

Co se týká mých povídek - většina mé tvorby je Edward a Bella - ale nemůžu hned zaručit, že to tak i skončí, většinou se spolu nějak zapletou, zůstanou hlavními hrdiny, ale potom... No, to si musíte přečíst sami.
Rozhodně se neřadím do žádného týmu proto taky už dopředu nemůžete nic očekávat.

www.one-night.webnode.cz - zde najdete všechny mé povídky. Díky adminství teď bez náskoku a v poslední době i bez aktuálních kapitol, protože kapacity mých stánek mají limity a jsem lína ten prostor navíc platit :D. Takže nejaktuálnější povídky jsou stále tady.

Kontakt:

E-mail: kozakovap23 (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/petra.p.kozakova.3

Web: www.one-night.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 463

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 6. 2009

Poslední přihlášení: 17. 8. 2019, 17:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petronely

Povídky od PetronelyKapitolové
- Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? I,II … dokončeno
- Stíny minulosti, Dva bratři a já … dokončeno
- Díky za každý den… dlouhodobě pozastaveno
- Zamilovaný anděl … aktualizuje se
- Všechno naruby tu je I, II, III … dokončeno
- Personal taste… dokončeno
- Jestli mě miluješ, proč umírám? … dokončeno
- Dívka v modrém … dokončeno
- Z paprsků měsíčních … připravuje se
- Bella jako lovec … dokončeno
- Lovci - Nová generace … píše se
- Předurčená … píše se

Spoluautorské
- Nejsi ten pravý … dokončeno (spoluautorka Haňule)
- Princezna Volturi… dokončeno (spoluautorka PrincesVolturi)
- Story befor story… dokončeno(spoluautorka Eclair)
- Mé rozpůlené srdce… dokončeno (spoluautorka eMuška)
- Láska jako nepřítel… píše se (spoluautorka caiusandathenodora)

Jednodílné
- Strážný upír I a II; A frozen second; I don't find my midnight sun; Como te olvido;
Věčný bojovník; Padající hvězda; Gotta be somebody; Tajný deník paní Isabelly;
Tetovaná konkubína; Last Christmas, I gave you my heart...; Can´t be tamed; Sama; Totemové zvíře

Soutěžní
- Upíří princezna (Stín historie - 8. místo)

Články:

 

Sama

Nedoporučujeme číst do 15 let.

SamaUpírka se schopností ovlivňovat ostatní ve svém okolí vyprovokuje boj o moc a jejím nepřítel není nikdo jiný, než právě Volturiovi.
Ti, jako symbol své moci, jí vezmou dceru a nutí jí žít ve Volteře. Dívčin život však není jednoduchý, je dcerou nepřítele a není upír. Pro všechny je jiná a hlavně - na všechno je sama.

Omezení udávám pouze pro klid mé duše, jelikož někteří aktéři si úplně nevidí do pusy.

 

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 3

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 3Poslední bonus, který jsem si pro Vás připravila je z pohledu Colea a dostáváme se do chvíle, kdy opustil v poslední kapitole Ness. Snad se i tento bonus bude líbit.

 

Dívka v modrém - Bonus

Dívka v modrém - BonusRozhodla jsem se povídku Dívka v modrém doplnit o takový menší bonus z pohledu Emmetta. Některé z vás zajímalo, jak se vlastně Emmett s Isabellou znají a jak to, že pro Rose je tahle naše komtesa naprosto neznámá. V téhle jednorázovce poznáme Isabellu tak, jak ji ještě neznáme - nebo jenom matně tušíme, jaká by mohla být.

 

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 2

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 2V tomto druhém bonusu se podíváme trochu na zoubek Steveovi a chvíli, která obrátila Arův svět vzhůru nohama.

 

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 1

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jestli mě miluješ, proč umírám? - Bonus č. 1Takže - na přání jedné ze čtenářek jsem se rozhodla dopsat k této povídce ještě pár bonusů. Tím hlavním je asi ten, ve kterém se Aro rozhodne začít s experimenty na lidských ženách.
Snad se tedy tato povídka bude líbit.

 

Can´t be tamed - 2. část

Can´t be tamed - 2. částNezkrotnou Bellu, kterou změnila láska, jsme tu už měli hodněkrát (tedy ne v mých povídkách, ale na stránkách určitě).
"Jsem jako puzzle, ale všechny mé kousky jsou neotesané, zubaté, s ostrými hranami..."
Dočkáme se však i v této povídce Bellina zkrocení?
Pokračování Edwardova a Bellina životního příběhu je tady.

 

Can´t be tamed - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Can´t be tamed - 1. částNezkrotnou Bellu, kterou změnila láska, jsme tu už měli nesčetněkrát (tedy ne v mých povídkách, ale na stránkách určitě).
"Jsem jako puzzle, ale všechny mé kousky jsou neotesané, zubaté, s ostrými hranami..."
Dočkáme se však i v této povídce Bellina zkrocení?

 

Tetovaná konkubína - 2. část

Tetovaná konkubína - 2. částJaponsko 17. století. Dva roky před zmizením taji Isabelly, dojde v palácových zahradách k vraždě, do které je zapleten komoří Janagisawa a Edward je nucen ji vyřešit. Jednou vraždou to však nekončí…

 

Last Christmas, I gave you my heart...

Last Christmas, I gave you my heart...Na téma, jak Bella potkala Edwarda už bylo sepsáno neskutečné množství příběhů, ale i přesto jsem nedokázala odolat a napsala jsem ještě jeden.

Celá povídka je inspirována jednou z nejznámějších vánočních písniček "Last Christmas". A seznámení Belly s Edwardem se tedy neodehrává nikdy jindy než o vánocích. A jak probíhá? Tak to si budete muset přečíst.

Přeji vám příjemný čas u této povídky a krásné Vánoce.

 

Tetovaná konkubína - 1. část

Tetovaná konkubína - 1. částJaponsko, 17. století. Dva roky před zmizením taji Isabelly dojde v palácových zahradách k vraždě, do které je zapleten komoří Janagisawa, a Edward je nucen ji vyřešit. Jednou vraždou to však nekončí…

 

Gotta be somebody

Gotta be somebodyTentokrát mě zajímá jaké to je, najít toho jediného v tomto životě,
toho jediného o kterém všichni sníme.
Ale sny už nestačí, tak budu čekat na opravdovou věc.
Poznám to podle toho pocitu,
v ten moment kdy se setkáme,
bude to jako scéna z filmovýho plátna.

Povídka inspirována stejnojmennou písničkou od skupiny Nickelback. Snad se tedy bude líbit. :)

 

Tajný deník paní Isabelly

Tajný deník paní IsabellyPřicházím s novou povídkou, která nás zavede do Japonska v 17. století. Edward zde bude zastávat pozici šógunova (vládcova) nejvyššího policejního vyšetřovatele tzv. sósakama-sany. Jeho úkolem v této povídce bude vyšetřit případ ztracené taju (kurtizány), která beze stopy zmizela, a nejsou snad žádní svědci, kteří by ho mohli přivést na její stopu.

Snad se vám, tahle trochu detektivní povídka, bude líbit a necháte mi dole nějaký ten komentík, vaše Petronela.

 

Padající hvězda 3. část

Padající hvězda 3. částDíváš se do nebe a pláčeš pro hvězdu. Víš, že je daleko. Pak se jednoho večera podíváš dolů a ona Ti září v dlani.

I Edwardovi se to jednou stane a on má konečně šanci, splnit si své přání, jaké? Tak to si budete muset přečíst v této pohádce.

 

Padající hvězda 2. část

Padající hvězda 2. částDíváš se do nebe a pláčeš pro hvězdu. Víš, že je daleko. Pak se jednoho večera podíváš dolů a ona Ti září v dlani.

I Edwardovi se to jednou stane a on má konečně šanci splnit si své přání, jaké? Tak to si budete muset přečíst v této pohádce.

 

Padající hvězda 1. část

Padající hvězda 1. částDíváš se do nebe a pláčeš pro hvězdu. Víš, že je daleko. Pak se jednoho večera podíváš dolů a ona Ti září v dlani.

I Edwardovi se to jednou stane a on má konečně šanci splnit si své přání, jaké? Tak to si budete muset přečíst v této pohádce.

 

Věčný bojovník

Věčný bojovníkTak mám zde další jednorázovku. Předem bych chtěla upozornit, že se nejedná o Bellu a Edwarda jako snad ve všech mých povídkách, ale o Alici a Jaspera. Změna jednou za čas nikomu neuškodí a myslím, že v tomhle případě to bude pravda.
Předem bych chtěla upozornit, že povídka je psána ve dvou časových pásmech, jedna část se odehrává ve starověkém Kartágu a druhá za války Severu proti Jihu.

 

Como te olvido

Como te olvidoOpět jsem si vzala volno v psaní kapitolových povídkách. No, tedy já spíše moje múza, kterou už štvalo neustále přemýšlet krok nepřed, co by se mohlo stát a tak vzniklo tohle, je to inspirované videoklipem k jedné mé oblíbené písničce
A o čem, že to bude? Příběh se odehrává po Edwardově smrti -pozn. Edward je v tomto příběhu člověk, aspoň na začátku. Bella se s tím chce smířit a tak odjíždí na jeho hrad - pozn. příběh je poněkud z doby minulé, princové, princezny, bály atd. Chce ještě na několik chvil pocítit jeho blízkost, ale tam se stane něco velmi zajímavého.

 

I don´t find my midnight sun

I don´t find my midnight sunDala jsem si zase malou přestávku v psaní svých kapitolových povídek a vkládám vám sem jednu mou jednodílnou povídku. Všimla jsem si, že se zde rozběhly parodie nebo veselé příběhy, ale jak je u mě zvykem, opět je to něco smutnějšího a depresivnějšího.
V této povídce jsem se zaměřila opět na Edwardův pohled. Co by se stalo, kdyby do Forks přijel třeba o tři roky později? Všem nám je jasně, že by klasické Twilight jak ho známe nevzniklo, ale i přesto jsem se to pokusila napsat podle sebe.

 

A frozen second

A frozen secondMám tady pro vás další jednodílnou povídku s názvem A Frozen Second ...Kdysi jsem chtěla vědět, kde sídlí láska. Je tam, kde po ní lidé touží. Musíme se naučit ji vidět zahalenou a ukrytou mezi vteřinami života. Kdo se ani na chvilku nezastaví, může ji minout ... Bella dokáže zastavit čas a žít jednou vteřinout, ale stačí jedna vteřina k vychutnání života? ... prosím o komentáře

 

Strážný upír 2

Strážný upír 2Neodolala jsem a vlákám vám sem něco, co mě napadlo ráno cestou do školy. Edward se teď stará o malou Marii Bellu, Bellinu vnučku. Opět je to z Edwardova pohledu, ale teď jsem se Edwarda snažila udělat méně nesobeckého jak mi to předtím Saša vytýkala. Tak snad se vám to bude líbit a necháte mi nějaké komentáře. :o)

 

Strážný upír

Strážný upírEdwardova zpověď o lásce k Belle, ale zároveň velké touze ji uchránit, před jeho světem plném upírů. Stal se Belliným Strážným upírem ... Vzniklo to z náhlého popudu jelikož jsem neměla náladu na některé mé kapitolovky tak snad se bude líbitUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!