Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Pecka007

Pecka007

Pecka007Práva: ověřený přispěvatel

O mně: Jsem především Harry Potter ff autorka... ale nestabilní maniaci s červenýma očima jsou moje velká slabost, v jakémkoliv fandomu.

Kontakt:

Web: peckaff.blogspot.cz/

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 1. 2013

Poslední přihlášení: 17. 1. 2014, 17:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pecka007

Povídky od Pecka007

Přesun tvorby na adresu: http://peckaff.blogspot.cz/ + nová kapitola Světla k dispozici tamtéž ;)

Povídky:

- Pod jiným sluncem, V časech dobrých i zlých, Odevzdávám se Tobě

- Iluze

- Soumračný úsvit - dokončené

- Světlo ve stínech - rozepsané

Články:

 

Světlo ve stínech - 8. kapitola

Světlo ve stínech - 8. kapitola„Miluju Volterru,“ odvětila jsem jemně. Nikdy bych nikam neodešla. Ne když Aro je tady. Bože, to probuzení bylo nečekané a dopad na zem tak tvrdý. Jak jsem mohla někdy ignorovat, nevědět, neuvědomovat si…?

 

Světlo ve stínech - 7. kapitola

Světlo ve stínech - 7. kapitolaPodívala jsem se do Arových ustaraných očí a krátce se podivila nad tím vroucím pohledem. Nemusel se ani vyslovit, nemusel cokoliv říkat. Vždyť už jen poloha, ve které jsme se nacházeli, mluvila za vše: Aro by mě chránil svým životem, bez sebemenšího ohledu na svoje zdraví.

 

Světlo ve stínech - 6. kapitola

Světlo ve stínech - 6. kapitolaUsmála jsem se na Ara a na vteřinu se ztratila v jeho pohledu – ne poprvé a určitě ne naposledy. Byly to jen krátké momenty, které mě nechávaly zmatenou a nejistou a Ara nezvykle vážného.

 

Světlo ve stínech - 5. kapitola

Světlo ve stínech - 5. kapitolaSe svými ostrými smysly jsem ho slyšela se blížit dlouho předtím, než jsem ucítila jeho přítomnost. Kdybych bývala člověk, znervózněla bych, začaly by se mi potit ruce a patrně bych zčervenala. Nemluvě o zvýšeném srdečním rytmu.

 

Světlo ve stínech - 4. kapitola

Světlo ve stínech - 4. kapitola„Naznačuješ mi snad, že mistr Aro o mě má zvláštní zájem… v romantickém slova smyslu?“ zeptala jsem se skepticky. Když jsem to vyslovila nahlas, znělo to ještě hůř. Tak nepravděpodobně, tak nemožně.

 

Světlo ve stínech - 3. kapitola

Světlo ve stínech - 3. kapitolaDva tisíce let jsem čekal, až ji potkám. A tady byla, tak výsměšně na dosah, přesto nedotknutelná. Nehleděla na mě jinak než na Aleca, se stejnou přátelskou vřelostí, která mě jednoduše doháněla k šílenství.

 

Světlo ve stínech - 2. kapitola

Světlo ve stínech - 2. kapitola„Copak se děje, tesoro mio?“ ozval se jemný hlas a já se okamžitě posadila vzpřímeně. Ve dveřích mého pokoje stál Aro s hlavou na stranu a zvídavým výrazem, ačkoliv jeho oči skrývaly jisté napětí.

 

Světlo ve stínech - Prolog + 1. kapitola

Světlo ve stínech - Prolog + 1. kapitolaBella nechala lidský život za sebou a plně přijala svůj osud mezi Volturiovými. Nyní si jenom musí najít své místo v nové rodině a vydobýt si pozici v klanu, stejně jako si vyřešit minulost a střetnout se se starým nepřítelem. Její úděl, její život, nikdy nebyl komplikovanější. Nesmrtelnost se totiž často přeceňuje. Druhý díl SÚ.

 

Soumračný úsvit - 10. kapitola

Soumračný úsvit - 10. kapitolaNebyla jsem už jeho siréna, ani ten podivně zajímavý človíček, najednou jsem byla jen obyčejný novorozený upír, míle a míle hluboko pod Arem Volturim, svým mistrem.

 

Soumračný úsvit - 9. kapitola

Soumračný úsvit - 9. kapitolaJejí šaty byly rozervané a zkrvavené a její bledé, jemné tělo zlomené. Hluboké šrámy hyzdily všechny větší plochy její kůže, krev se pomalu valila ven a její vůně, tak blízko, mě najednou nechávala naprosto chladným.

 

Odevzdávám se Tobě

Odevzdávám se ToběUzavření příběhů Pod jiným sluncem a V časech dobrých i zlých. Co všechno znamená milovat? Bella to ví. Znamená to bojovat o budoucnost a nebát se minulosti. Edward to ví. Aro to ví. Znamená to nechat jít, když nastane ten správný čas, a znamená to nepustit, když je potřeba. Cullenovi a Bella se znovu shledávají.

 

Soumračný úsvit - 8. kapitola

Soumračný úsvit - 8. kapitola„Jak je to vůbec možné,“ řekl naléhavě. „Jak jsi vůbec mohla milovat jednoho z nás? Někoho, kdo by tě mohl zabít s neuvěřitelnou lehkostí? Kdo musel tolik bojovat, aby tě nezabil? Proč? Jak toho dosáhl?“

 

Iluze

IluzeAro, panovačný sobec, stěží přijde na jméno velitelce své stráže. Isabella, svéhlavá a prostořeká, pohrdá svým nadřízeným. Ale lidé a natož upíři nejsou černobílí, nejsou jenom dobří nebo zlí, neuvažují buď a nebo. Určit proto, kde začínají a končí jednotlivé emoce není snadné, stejně jako není jasné, co je jen zdání a co skutečnost.

 

Soumračný úsvit - 7. kapitola

Soumračný úsvit - 7. kapitola„Victoria sice bude nemístně zklamaná, ale budu k tobě rozhodně šetrnější, než by ona kdy byla,“ vysvětlil Laurent s dalším pomalým krokem. „Už měsíce se snaží dostat do města – k tobě."

 

Prosím, to bolí

Prosím, to bolíDrabble, sto slov. Jak se cítí ten, kdo ztratil svou druhou polovinu.

 

Soumračný úsvit - 6. kapitola

Soumračný úsvit - 6. kapitolaVyhlídka na věčnost s Arem a jeho nenechavýma rukama nebyla rozhodně něco, co by se mi líbilo.

 

Jsem Aro: Procitnutí - 2. kapitola

Jsem Aro: Procitnutí - 2. kapitolaZnovu se zastavil a s přerývavým dýcháním hleděl na dveře, ramena svěšená a rozcuchané vlasy spadané do tváře. Jeho oči byly rudé, jasně krvavě rudé. S dalším zuřivým zavrčením vyrazil vpřed a bez problémů je vyrazil z pantů.

 

Soumračný úsvit - 5. kapitola

Soumračný úsvit - 5. kapitolaTa věta mě zamrazila až do morku kostí. Nelíbilo se mi, jakým způsobem to pronesl – tak nesouhlasně, jako bych jej právě smrtelně urazila, a co víc – nějak jsem věděla, že jsem se ho tím právě bytostně dotkla.

 

Blednoucí vzpomínka - 1. kapitola

Blednoucí vzpomínka - 1. kapitolaMěl strach, že chci odhalit jeho tajemství? To by měl mít, protože ne nadarmo jsem dcera policajta. Když mi odmítl poskytnout vysvětlení, rozhodla jsem se najít si ho sama.

 

Jsem Aro: Procitnutí - 1. kapitola

Jsem Aro: Procitnutí - 1. kapitolaAro Volturi byl šťastlivec: měl překrásnou ženu a dokonalou rodinu, bohatství, moc a vlivné postavení. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy procitl do nové studené existence; jako vrah, jako nikdo. Tak začala jeho pouť za uznáním, za pomstou a za hledáním ztracené lásky. Tak byly položeny základy jeho impéria i jeho šílenství.

 

Soumračný úsvit - 4. kapitola

Soumračný úsvit - 4. kapitola„Zvolila by sis smrt, když ti nabízím pravý opak?“ Aro jedním prstem podepřel mou bradu a donutil mě k němu znovu vzhlédnout. Jeho tvář byla zvědavá. „Řekni, věříš, že tvoje duše má takovou cenu?“

 

Blednoucí vzpomínka - Prolog

Blednoucí vzpomínka - PrologCharlie své holčičce slíbil, že ji nikdy neopustí, že ji bude ochraňovat a že ji bude milovat až na věky věků. To bylo předtím, než beze stopy zmizel při výkonu služby a byl prohlášen za mrtvého. Ale Charlie Swan svoje slovo plní - ať to stojí, co to stojí.

 

V časech dobrých i zlých

V časech dobrých i zlýchVolné pokračování povídky Pod jiným sluncem. Jak semínko vděčnosti klíčí v oddanost a oddanost roste v náklonnost? Jak náklonnost rozkvétá v přátelství a jak přátelství zraje... v lásku? Radosti a starosti, život a smrt. Tak se to děje.

 

Soumračný úsvit - 3. kapitola

Soumračný úsvit - 3. kapitolaMěla jsem nepříjemné tušení, jako by v té tmě přímo naproti někdo stál a zíral rovnou na mě. Byl to jenom hloupý pocit nejspíše – proč by pan Rossi nebo jeho synovec stáli ve tmě a šmírovali sousedy? Ale na druhou stranu, co když to nebyl jen nějaký historik se synovcem?

 

Soumračný úsvit - 2. kapitola

Soumračný úsvit - 2. kapitolaJaký dopad může mít Bellino krátké setkání s neznámým upírem uprostřed Volterry? „Musíš nechat sirénu jít,“ řekl pak. „Pamatuj na zákon. Žádný lov v našich zdech, bratře.“

Dokončeno

Soumračný úsvit - Prolog + 1. kapitola

Soumračný úsvit - Prolog + 1. kapitolaEdward odešel, ale svět neskončil. Bella se pomalu dala dohromady a její život je pokojně nudný, bez upírů a nadpřirozena. Není to zrovna něco extra, ale je to přesně to, co potřebuje. Veškeré zdání obyčejnosti je ale pryč přesně ve chvíli, kdy se Renée rozhodne vzít svou dceru na výlet do Itálie. Na programu jsou Benátky, Florencie a také jedno upírskými historkami opředené městečko. Volterra.

 

Pod jiným sluncem

Pod jiným sluncemJe to instinktivní, stejně přirozené jako dýchání. Co udělá matka, když je její dítě v ohrožení? Všechno, všechno pro to, aby ho ochránila. Bella ví jen jedinou věc: nezáleží na ničem jiném, než na bezpečí a spokojenosti jejího dítěte. Žádná cena a žádná oběť není příliš vysoká.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!