Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Marvi

To je boží fotka wow...


Marvi

MarviPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Česká republika

Věk: 23

O mně: Nedávno jsem celkem rychle přečetla celou ságu. Dá se říci, že mě to celkem chytlo. :-) Tudíž netrvalo dlouho a narazila jsem na tyto stránky. Hodně mě na tomto webu baví číst FanFiction parodie, některé fakt nemají chybu. :-D Něco se mi podařilo vytvořit, a bylo by fajn znát Váš názor, co Vy na to?

Kontakt:

E-mail: v.marvi (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 52

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 7. 2010

Poslední přihlášení: 15. 11. 2022, 16:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od marvi

Povídky od marviJednorázové:
Jak našel Edward svou lásku, Vtipy po Cullenovsku, Taneční hodiny pro Bellu, Autostop, Linka do Volterry
Kapitolové:
Naděje prokletých, Láska si svou cestu najde

Drabble: Nessieno kousnutí, Svačinka

Články:

 

Láska si svou cestu najde - 21. kapitola

Láska si svou cestu najde - 21. kapitolaTato kapitolka bude trošku netradičně z pohledu Reneé. Dlouho jsem uvažovala nad tím, kdo by mohl poodhalit zápletku tohoto příběhu a snad budete s výsledkem spokojeni.

 

Láska si svou cestu najde - 20. kapitola

Láska si svou cestu najde - 20. kapitolaPo velmi dlouhé době se hlásím s pokračováním příběhu. Snad si na něj ještě pár čtenářů vzpomene. A co se vlastně zatím všechno událo? Bella se má stát upírkou, ale ještě předtím má za úkol najít Edwardovi přítelkyni. Tento úkol jí uložil upírský manžel její matky, Phil. Minule jsme skončili tím, že by na návštěvu měla Bellina agentura z NY. Victoria tedy dorazí a co vše bude následovat? Zjistíte na následujících řádcích, příjemné čtení.

 

Láska si svou cestu najde - 19. kapitola

Láska si svou cestu najde - 19. kapitolaPamatujete si ještě na Victorii, Jamese a Laurenta? Tak v tomto díle se dozvíme, co vlastně dělají, když už nemusí hlídat Bellu. Dále zjistíte, proč Edward vrčí a po dlouhé době se na scéně ukáže i Carlisle. Tak doufám, že jste na tento dílek příjemně naladěni a s chutí se do něj pustíte.

 

Láska si svou cestu najde - 18. kapitola

Láska si svou cestu najde - 18. kapitolaTentokrát to bude jen Bella a Edward, tak snad se bude líbit.

 

Láska si svou cestu najde - 17. kapitola

Láska si svou cestu najde - 17. kapitolaTaky vám vrtá hlavou, co bylo předmětem nákupů v předminulé kapitolce? Konečně se to dozvíte a snad se budete při čtení bavit stejně jako všichni zúčastnění aktéři.

 

Láska si svou cestu najde - 16. kapitola

Láska si svou cestu najde - 16. kapitolaNákupy s Alice, jak hodně Bellu zmohly? A s čím za ní přijde Edward? Na tyto otázky budou odpovědi v této kapitolce. Takže s chutí do toho.

 

Láska si svou cestu najde - 15. kapitola

Láska si svou cestu najde - 15. kapitolaJe tady další kapitola, kde Bella píše e-mail Renée a tráví čas s Alicí, co z toho vznikne? No, to si přečtěte. Mockrát děkuji za komentáře svých věrných, moc mě potěšily.

 

Láska si svou cestu najde - 14. kapitola

Láska si svou cestu najde - 14. kapitolaPo velmi dlouhé době přidávám další kapitolku, vím jsem ostuda, a snad si někdo na tento příběh vzpomene a zanechá za sebou nějakou stopu, v podobě komentáře pod povídkou.

 

Láska si svou cestu najde - 13. kapitola

Láska si svou cestu najde - 13. kapitolaPosledně šla Bella za Edwardem a velice mu pomohla. Tentokrát nás čeká jejich rozhovor, co se dozvíte? To si budete muset přečíst, takže s chutí do toho.

 

Láska si svou cestu najde - 12. kapitola

Láska si svou cestu najde - 12. kapitolaNejprve se chci omluvit, že jste museli tak dlouho čekat na další díl. Mám toho teď hodně a nestíhám, snažila jsem se Vám to vynahradit, alespoň délkou této kapitolky. A co nás v ní čeká? Podíváme se na ovečky u kterých Edward tráví tolik času, a vlastně ne jen on. Co Bella zažije? Doufám, že se Vám tato kapitolka bude líbit.

 

Vtipy po Cullenovsku 4

Vtipy po Cullenovsku 4A je tu další várka vtipů na téma Cullenovi. Tak co pobaví Vás nějaký?

 

Láska si svou cestu najde - 11. kapitola

Láska si svou cestu najde - 11. kapitolaDalší kapitolka je tady. Jak se bude Belle dařit splnit úkol? Jak se zachová Edward? Snad se Vám bude dílek líbit a zanecháte opět nějaký komentář. Svým věrným komentátorům děkuji, díky Vám píšu dál a dál.

 

Láska si svou cestu najde - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láska si svou cestu najde - 10. kapitolaMáme tady první kulatou kapitolku, a první dekádu za sebou. Zda se dočkáme další, kdo ví??? Hlavně to záleží na Vás, čtenářích. Já doufám, že snad ano. Jak se asi Bella popere se svým úkolem - najít Edwardovi přítelkyni? No prozatím se musí rozkoukat v novém prostředí, a určitě přitom zažije nejednu horkou, anebo žhavou chvilku. Těším se na Vaše komentáře. A dneska pro jistotu +15!

 

Láska si svou cestu najde - 9. kapitola

Láska si svou cestu najde - 9. kapitolaPřiznávám, že jsem moc indícií nenechala, proto se nikdo neodvážil tipovat. Ale to nevadí, rozřešení je tady. Myslím, že by na to stejně nikdo nepřišel. Jsem zvědavá, jak se vám to bude líbit. Vaše reakce uvítám, ať jsou jakékoliv.

 

Láska si svou cestu najde - 8. kapitola

Láska si svou cestu najde - 8. kapitolaA je to tady, konečně se dočkáme Edwarda! Jak budou jejich opětovná setkání probíhat? Vjedou si do vlasů? Na konci se posuneme v čase, protože toho přešlapování na jednom místě bylo až, až. Nemyslíte?

 

Láska si svou cestu najde - 7. kapitola

Láska si svou cestu najde - 7. kapitolaJak jsem slibovala, trošku se podíváme po Edwardovi, odhalí se kde se skrývá, nebo ne? Vypátrá Bella něco, nebo v tom bude tápat? No, nezbývá nic jiného, než se pustit do dalšího dílku.

 

Láska si svou cestu najde - 6. kapitola

Láska si svou cestu najde - 6. kapitolaJaká asi bude Bellina nálada? Zlepší ji někdo? Každopádně - dozvíte se to v této kapitolce. A jelikož se minule osvědčilo, že dílek vyšel během týdne, zachovám to i pro následující vydávání kapitolek. Moc mě vaše komentáře potěšily. Děkuji!

 

Láska si svou cestu najde - 5. kapitola

Láska si svou cestu najde - 5. kapitolaMysleli jste si, že se pátého dílu nedočkáte? Nebojte, je tady, jen o víkendu skoro nikdo nekomentuje, tak zkusím změnit taktiku a dílky se pokusím vydávat přes týden. Uvidíme, jestli bude víc komentářů... A co vás čeká? Překvapení pro Bellu! Bude jenom jedno nebo jich bude víc? Směle do čtení.

 

Láska si svou cestu najde - 4. kapitola

Láska si svou cestu najde - 4. kapitolaPřicházím se čtvrtým dílem, kde se Bella vypraví do školy, jak to tam bude probíhat? Najde si nové přátele? Tato kapitolka je o něco málo delší, než ty předešlé, a doufám, že se bude líbit minimálně tak jako ta předešla. Mockrát děkuji za komentáře, které jste minule zanechali, a doufám, že u téhle se jich také pár objeví.

 

Láska si svou cestu najde - 3. kapitola

Láska si svou cestu najde - 3. kapitolaJe tady další díl povídky. Jak jste si minule mohli přečíst, Bella se s Renée a Philem stěhuje do Kanady. Jak to tam asi může vypadat? Potkají někoho? No uvidíte, jen se pusťte do čtení.

 

Láska si svou cestu najde - 2. kapitola

Láska si svou cestu najde - 2. kapitolaJsem tady s dalším dílkem této nové povídky. Minule se Bella po roce setkala se svou matkou a jejím novým manželem, jak na situaci zareagovala? Odpověď naleznete zde. Vše jí bude vysvětleno, jak ale tyto fakta Bella přijme? Jak bude reagovat na jejich požadavky? Přeji příjemné čtení.

 

Láska si svou cestu najde - 1. kapitola

Láska si svou cestu najde - 1. kapitolaDěj tohoto příběhu se točí kolem hlavní hrdinky Belly, která ví o existenci upírů, a jednou, až se její čas naplní, se má stát jednou z nich, dokáže ji někdo ochránit? Nebo svůj osud proti své vůli naplní?

 

Autostop

AutostopZrovna jsem ležel v posteli vedle své překrásné Belly, která si četla a já ji jako vždy pozoroval, když jsem si najednou vzpomněl na naše první setkání. Sice už je to pět let, ale mně to přijde jako včera, co jsem ji k nám přivedl. A jak to vlastně všechno začalo?

 

Linka do Volterry

Linka do VolterryJak to může dopadnout, když se Emmett nudí? Nemá nic lepšího na práci než vytáčet čísla a možná i někoho dalšího. A co když se k němu někdo přidá? Upřímně, nechtěla bych být na druhém konci drátu.

 

Naděje prokletých - Epilog

Naděje prokletých - EpilogKonec, opravdu je tu konec celé povídky. Dozvíte se, jak to celé dopadlo a možná už jste i zapomněli na některé postavy, ale zde si je připomeneme. Moc děkuji za vaše ohlasy, které mi dodávaly sílu do psaní. Snad se Vám toto pojetí Belly, Jacoba, Rosalie a ostatních Cullenových líbilo. Každý došel ke svému štěstí, co myslíte?

 

Naděje prokletých - 15. kapitola

Naděje prokletých - 15. kapitolaTohle je úplně poslední kapitolka. Ale nebojte se, ještě nás čeká epilog. A co nás vlastně ještě čeká? Že by svatba? No, kdo ví, ale koho??? Tušíte? Pokud ne, dozvíte se v této kapitolce. Přeji příjemné čtení.

 

Naděje prokletých - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Naděje prokletých - 14. kapitolaTak v tomto dílku se Belle přihodí něco zásadního a zároveň nejštastnějšího v jejím dosavadním životě. Pár lidem, kteří si dobře tipli, že bude pohled Rosalie, gratuluji ke správnému odhadu.

 

Naděje prokletých - 13. kapitola

Naděje prokletých - 13. kapitolaPo pár dnech pauzy přidávám další kapitolku a děkuji za vaši trpělivost. V tomto díle se Belle přihodí něco nepříjemného. Možná tato událost změní pohled Jacoba a možná se něco stane, kdo ví. Přeji příjemné čtení a těším se na komentáře.

 

Naděje prokletých - 12. kapitola

Naděje prokletých - 12. kapitolaJak jsem slibovala v této kapitolce se dozvíte pravý příběh „Prokletých“. Jacob si bude urovnávat své pocity vůči Belle.

 

Naděje prokletých - 11. kapitola

Naděje prokletých - 11. kapitolaTak toto je asi jedna z nejnudnějších kapitolek, co jsem napsala. Psala se celkem obtížně. Snad mi to prominete. Belle se zde nestane nic závažného, jen se podíváme na to, jak se zabydluje v novém domě.

 

Naděje prokletých - 10. kapitola

Naděje prokletých - 10. kapitolaDneska bude Bellu čekat cesta za novým domovem. Určitě tušíte správně, kdo ji bude provázet. Ostatně vaše komentáře to jen potvrzují a já jsem za ně opravdu ráda.

 

Naděje prokletých - 9. kapitola

Naděje prokletých - 9. kapitolaV tomto dílku se Bella konečně dozví jméno svého děsivého zachránce. Zásadně se změní nejen její život. Jak?? To si přečtěte. Také musím pochválit ty co tipovaly jméno zachránce. Jmenovitě lowelllyyP a mokasina, jestli jste děvčata uhádly se můžete samy přesvědčit, takže s chutí do čtení!

 

Naděje prokletých - 8. kapitola

Naděje prokletých - 8. kapitolaV této kapitolce se Belle stane něco zásadního. Někdo jí zradí, ale zároveň ji něco nebo někdo překvapí. Možná se dozví, kdo je tajemný cizinec. Anebo toto zjištění proběhne příště? Nechte se překvapit.

 

Naděje prokletých - 7. kapitola

Naděje prokletých - 7. kapitolaV této kapitolce se dozvíte, jak nadále Bella pomáhá Benediktovi v kostele. Zda měla opět volnou ruku anebo ji hlídal. Potká se starým známým. A podíváme se na situaci i z jeho pohledu. Kdo to bude, se dozvíte, a snad budete mile překvapeni. Jinak čím víc komentářů, tím víc mi to dodá sílu do psaní i smajlík potěší.

 

Zůstanu navždy?

Zůstanu navždy?Drabble o 100 slovech, co se honilo Edwardovi hlavou, když mu Bella ve Volteře vpadla do náruče ve chvíli, kdy si myslel, že je konec?

 

Naděje prokletých - 6. kapitola

Naděje prokletých - 6. kapitolaV této kapitolce vás bude čekat víc než jen jeden pohled. Nejprve Bella povede rozhovor s cizincem. Pak se podíváme na činy druhých osob. A že by se zde objevili i Cullenovi? Kdo ví, musíte si to přečíst sami. Já jen prozradím, že pouze mokasina tipovala z poloviny správně.

 

Naděje prokletých - 5. kapitola

Naděje prokletých - 5. kapitolaDíly chcete častěji, tak je to tady, snad se bude líbit. Co hezkého si připravil Benedikt pro Bellu na statku? A jak se Bella k překvapení postaví? Statek postihne nemoc, zemře někdo, nebo jak to vlastně dopadne? Dozvíte se v této povídce.

 

Naděje prokletých - 4. kapitola

Naděje prokletých - 4. kapitolaMožná Vás konec minulé kapitolky rozčílil, ale to bylo tak trochu záměrem. Co myslíte, má se Bella na statku dobře? Jaký příběh o sobě povypráví? A jaký příběh si vyslechne? Dozvíte se v této kapitolce. Trochu mě mrzí Váš nezájem o povídku, nevím, zda má cenu v ní pokračovat.

 

Naděje prokletých - 3. kapitola

Naděje prokletých - 3. kapitolaJak jsem slibovala, tahle kapitolka je taková oddechová. Cizinec splnil to, co slíbil, a Bella s dětmi našla domov. Jak je přivítají majitelé domu? Trochu mě mrzí opadající zájem o povídku, nebo to je způsobeno tím, že jsou prázdniny??? Každopádně každý komentář nebo smajlík potěší.

 

Naděje prokletých - 2. kapitola

Naděje prokletých - 2. kapitolaMoc Vám děkuji za předešlé komentáře, potěšily mě a dodaly energii do další tvorby. Co myslíte, zachránila Bella krásného a odsouzeného mladíka jménem Edward? A co si o něm myslí? Co cizinec, dodrží svůj slib?

 

Naděje prokletých - 1. kapitola

Naděje prokletých - 1. kapitolaTento první díl je delší než prolog. Můžu vám prozradit, že v první kapitolce Bella najde opuštěné malé děti, narazí na cizince a mladíka odsouzeného k smrti. Jak takto kapitolka dopadne?

Dokončeno

Naděje prokletých - Prolog

Naděje prokletých - PrologPříběh se odehrává v roce 1581 v Norsku. Mladá dívka Bella při morové epidemii přijde o své rodiče a domov. Sama se toulá městem a narazí na malé opuštěné děti, které si vezme pod svá křídla. Společně s nimi hledá nový domov. Při hledání narazí na pohledného Edwarda a tajemného cizince. Náhodným setkáním s cizincem netuší, jak se její život změní. Nalezne Bella domov a životní lásku? Vše se dočtete v této povídce.

 

Taneční hodiny pro Bellu 3. část

Taneční hodiny pro Bellu 3. částPo velmi dlouhé době se hlásím s poslední částí této povídky. Doufám, že jste na ni nezapomněli. Bella se učí tančit, aby její svatba byla dle představ Alice. No, jestli tomu tak bude, se dozvíte v této poslední části. Budu ráda za každý komentář, který potěší.

 

Svačinka

SvačinkaMůj druhý pokus o drabble. První se celkem líbil, tak snad se bude líbit i další. Těším se na komentíky. A o co tady vlastně jde? Jak už napovídá sám název jde o svačinku, kdo jí ovšem je nebo ji bude se dozvíte v tomto drabblu o 100 slovech.

 

Nessiino kousnutí

Nessiino kousnutíJak asi mohlo dojít k tomu, že Cullenovi zjistili, jestli může Nessie svým kousnutím ublížit Jacobovi? Jde o můj první pokus o drabble povídku, tak snad se povedl. Posuďte sami!

 

Vtipy po Cullenovsku 3

Vtipy po Cullenovsku 3A je tady další kolekce vtipů na téma Cullenovi. Snad se aspoň trochu pobavíte.

 

Taneční hodiny pro Bellu 2. část

Taneční hodiny pro Bellu 2. částKonečně jsem se odhodlala napsat pokračování, snad jste nezapomněli na předchozí díl, tak jsem jej pro jistotu přidala do odkazu hned na začátku. Bella a Edward začli chodit, na popud Alice, do tanečního studia, aby se, především, Bella naučila tancovat. Jak jí to jde, tak o tom pojednává tento dílek. Přeji příjemné počtení, a těším se na každý komentář. Musím přiznat, že opravdu dodávají sílu psát dál.

 

Vtipy po Cullenovsku 2

Vtipy po Cullenovsku 2 Další várka vtipů na téma naší známe rodinky!

 

Taneční hodiny pro Bellu

Taneční hodiny pro BelluBelle a Edwardovi zbývají tři týdny do svatby, s přípravami si moc starostí nemusí dělat, vše je v režii Alice, která si to náramně užívá. Ale ne všechno zvládá, a proto musí Bellu někam poslat. Kam? To se dozvíte v této povídce.

 

Vtipy po Cullenovsku

Vtipy po CullenovskuPodařilo se mi vytvořit něco pro zasmání, tak doufám, že se taky pobavíte.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!