Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Gabbe

Gabbe

GabbePráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Vysočina

O mně: Blázen do knížek s tématikou týkající se čehokoli... Mám ráda staré filmy, víno a přátele.
Nesmím opomenout Pattinsona a jeho anglické vtípky.

Kontakt:

E-mail: Gab.ad.Grigori (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 63

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 12. 2011

Poslední přihlášení: 25. 2. 2019, 20:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Gabbe

Povídky od GabbeTvorba kapitolová:

Prodaná (dokončená)

Špinavá hra (dokončená)

G.A.G. (rozepsaná) Drabble:

Generace

Jeho největší boj

Netvor

Články:

 

Kamenné zdi 1

Kamenné zdi 1Nechte se unést příběhem zaprášeného Kupayehu. Příběh dívky, která od života nikdy nic nedostala. Přesto dokázala být šťastná i z tak žalostných maličkostí. Příběh Sardské dívky a Surdského muže. Příběh spojení dvou neslučitelných národů.

 

G. A. G. 6 (Ve jménu růže)

G. A. G. 6 (Ve jménu růže)Sue vám bude i dnes vyprávět příběh Shall Terri. Generál si Bellu vybral, ale pouze pro její krásu. Dokáže si ji však udržet člověk, který v životě ztratil naprosto vše? A dokáže být krása v tomto světě natolik klíčová, aby i zabíjela?

 

G. A. G. 5 (Darenův syn)

G. A. G.  5 (Darenův syn)Nedokázala jsem vyprávění Sue tak rychle ukončit. Ta žena má jazyk ostrý jako břitva. Ona zažila takové věci, o kterých by Bella nedokázala vyprávět. Díky Sue se dozvíte, co se stalo dalšího rána. Dnes již s Generálem... Se synem Darena.

 

G. A. G. 4 (Ve stínu Shall Terry)

G. A. G. 4 (Ve stínu Shall Terry)Jedná se o doplňující část děje. Kvůli dlouhé pauze, která neplánovaně nastala, jsem naznala, že by bylo vhodné uvést situaci z naprosto opačného konce. Bella byla podrobena výslechu - v příští kapitole se dozvíte blíže - a samozřejmě převezena z Dominationu. Ocitáme se v pevnosti Shall Tarra, kam zuboženou Bellu dovléknou. Bella zde ale nebude jediným zotročeným člověkem. Příběh vypráví žena, která se v budoucích kapitolách stane jednou z klíčových postav.

 

Zakázané ovoce

Zakázané ovoceMělo to být nejhorší období mého života. To poslední období. Londýnské ulice plné plíživého zabijáka, nejkrutější nemoci historie, tisíce lidí uvrhnutých do věčných bolestí a nakonec zapomnění. Válka, která změnila vše. Věk, který ničil a nedával. Má doba nebyla příznivá a rozhodně nenabízela jediný podnět, jedinou záchranu, pro lásku. A přeci jsem ji na místě, kde se život se smrtí snoubí a kde pro lásku není jediného pochopení, našel a ochraňoval do posledního dechu.
(Psáno v dopisech)

 

Tisíce kapek

Tisíce kapekEdward je zpět. Jacob nikdy neodešel. A Bellino srdce bezradně bloudí... Má se spálit? Nebo umrznout navěky? (tripple drabble)

 

G. A. G. 3

G. A. G. 3Výslech a strach. A jedna obrovská beznaděj...

 

G. A. G. 2

G. A. G. 2Ve válce je těžké rozeznat noční můru od skutečnosti. To ví i Bella. Její odvážný čin zamíchá kartami, generálům se totiž nesmí lhát.

 

G. A. G. 1

G. A. G. 1Představte si válku, v níž mezi sebou bojují dvě rasy. Upíři a lidé. Představte si svět plný bolesti, smrti a všudypřítomného hladu. Svět, v němž dívka nesmí hledět vojákovi do očí, pokud chce zůstat naživu… Příběh mladičké Belly se odehrává v samém středu války. K záchraně svého otce je odhodlána udělat cokoliv. Její krása neunikne nejhoršímu z upířích vojáků... Komu bude muset sloužit způsoby, jež jsou tak potupné a zhýralé, ale v upíří válce nezbytné pro dívku, jakou je Isabella?

 

Špinavá hra - 21. kapitola (KONEC)

Špinavá hra - 21. kapitola (KONEC)Každý příběh jednou skončí. I když se na první pohled zdá, že některé mohou být věčné. Jak ale končí špinavé hry?

 

Špinavá hra - 20. kapitola

Špinavá hra - 20. kapitolaTři telefonáty, tři důvody k jednomu velkému nedorozumění. Edward ztrácí čas. A Bella je chudák zase tak trochu nešťastná.

 

Špinavá hra - 19. kapitola

Špinavá hra - 19. kapitolaJedna láhev whisky, jedna neuskutečněná soulož, Bellino rozhodnutí a plastikový balíček. Dnes to bude tak trochu jiné. Pěkné počtení.

 

Špinavá hra - 18. kapitola

Špinavá hra - 18. kapitolaJedna z poklidnějších kapitol. Dnes převážně o tom, jaký vztah se mezi nimi začíná budovat. Hrají nebo ne? A varování: Je to šíleně dlouhé!!!

 

Špinavá hra - 17. kapitola

Špinavá hra - 17. kapitolaDívky, tak tato kapitola vás zaručeně... překvapí. Je velmi, velmi dlouhá a doufám, že vás potěší minimálně tak, jak potěšila mě, když jsem ji psala. A o čem to bude dnes? Bella se probudí v Edwardově bytě s hlodající myšlenkou... Chce Edward lásku nebo jenom sex? To se dozvíte dnes.

 

Špinavá hra - 16. kapitola

Špinavá hra - 16. kapitolaBella se probudí na jiném místě. A co by to bylo za místo, kdyby zde nebyl Edward? Bude se Edward snažit dál přesvědčovat Bellu? Nebo se Bella skutečně sesypala jako domeček z karet?

 

Špinavá hra - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Špinavá hra - 15. kapitolaEdward se rozhodl a jde za Bellou. Jak to ale bude probíhat? Dokáže jí říct, co k ní cítí? Bude ho chtít Bella vůbec vidět? (Varování: Edwardův slovník je trochu neohrabaný...)

 

Špinavá hra - 14. kapitola

Špinavá hra - 14. kapitolaEdwardův pohled. Jedno sezení u psychologa, jedna neustále se opakující otázka a jedno velké zjištění. Mějte s ním slitování, on je prostě... (Upozorňuji na jeho vybíravý slovník.)

 

Ve stínu duše 2

Ve stínu duše 2Městečku hrozí nebezpečí, před branami číhá jiné stvoření. Ale snad největší nebezpečí hrozí Belle, která stále netuší, do jaké šlamastiky se dostala. Setká se s Edwardem, jehož slova ji zmatou. Setká se s Jasperem, jehož otázkám nebude rozumnět.

 

Ve stínu duše 1

Ve stínu duše 1Existují místa, kde nikdy nesvítí slunce, kde nikdy nerozkvete růže. V těchto místech žijí tvorové, v jejichž hrudi nikdy netluče srdce a v jejichž očích nikdo není dostatečnou hrozbou. A však přeci je dokáže něco oslabit. Jak moc odlišní jsou lidé v těchto krajích od nás? Vraždí, krmí se krví, intrikují, milují… S čím vším se Isabella potká, když se bude její osud bouřlivě zmítat mezi dvěma bratry? Co jí přinese láska ubohého člověka a zvířecí žárlivost a touha upíra? Co vše bude ochoten bratr, jemuž Isabella nebyla zaslíbena, udělat, aby zabránil jejímu sňatku se svým bratrem?

 

Špinavá hra - 13. kapitola

Špinavá hra - 13. kapitolaDnes nás čeká Edwardův svět, pohled, který nám objasní, jak moc špinavé úmysly pan šéf má a mimo jiné se dozvíme, jak dopadla ona promlčená noc v Malajsii. Enjoy! :-)

 

Špinavá hra - 12. kapitola

Špinavá hra - 12. kapitolaEdward stále hraje hry. A Bella se nevědomky začíná zamotávat do jeho sítí. Dokáže zdrcená Bella prohlédnout past, kterou na ni nastražil?

 

Špinavá hra - 11. kapitola

Špinavá hra - 11. kapitolaIsabella se dozví o osudné barové noci. A Edward se přizná k jednomu nečekanému zjištění.

 

Špinavá hra - 10. kapitola

Špinavá hra - 10. kapitolaZjištění. Co se vlastně stalo osudnou noc v baru? Jsou Belliny pochyby oprávněné? A co Edward? Jak se zachová dokonalý chlap s duší stejně černou jako bouřkové nebe?

 

Špinavá hra - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Špinavá hra - 9. kapitolaZmatená kapitola, avšak pokud se nad tím trošku zamyslíte, sand vám dojde, co se v Bellině hlavě děje. Hra začala a Bella nezvolila zrovna dobrou strategii...

 

Špinavá hra - 8. kapitola

Špinavá hra - 8. kapitolaBarová scéna se mi protáhla. V minulé kapitole jsme byli svědky rozjezdu. No dnes to skončí podstatně hůř. Pan Cullen, slečna Swanová a rumový meloun. Pěkné čtení.

 

Špinavá hra - 7. kapitola

Špinavá hra - 7. kapitolaVítejte v Panoptiku! Edward, Bella a jeden drzý barman. Chemie začíná pracovat, jenže... Je tu spoustu jenže. A mezi hlavní jenže patří drzý, prachatý a šíleně sexy Edward. Začínáme hrát...

 

Špinavá hra - 6. kapitola

Špinavá hra - 6. kapitolaTato situace by se dala vložit jako vsuvka do příběhu. Ale ti dva si se mnou hrají tak nějak nedobrovolně. Takže to, co budete číst, je opravdu moje fantazie, kterou musím narvat do každého jejich rozhovoru.

 

Špinavá hra - 5. kapitola

Špinavá hra - 5. kapitolaMalajská nemoc se projevuje především zvýšenou nervozitou a také nadměrným množstvím konzumace brusinkového džusu. Pan Cullen a slečna Swanová pracují venku. Bellu ale zasáhne jedna zpráva z domova. A značně přesune směř jejich debaty.

 

Zvíře

ZvířeVšichni tu pohádku známe. Ale co skutečně stálo za prokletím Zvířete? Byla to kletba nebo Kráska?

Zvu vás na pohádku o ztraceném princi a jeho vášni.

Edward a Isabella.

 

Špinavá hra - 4. kapitola

Špinavá hra - 4. kapitolaVítejte v Malajsii! Dnes se ubytujeme a pozdravíme se s panem Cullenem.

 

Špinavá hra - 3. kapitola

Špinavá hra - 3. kapitolaJeden důležitý rozhovor s panem Cullenem. Malajsie čeká! Ale proč a s kým se do ní vydat? To se dočtete tu.

 

Špinavá hra - 2. kapitola

Špinavá hra - 2. kapitolaDozvíme se trochu víc o Jacobovi. Belle se začíná život pomalu zamotávat a Cullen vystrkuje drápky. Zdá se, že „křičící den" přichází. Příjemné počtení vám přeje Gabbe.

Dokončeno

Špinavá hra - 1. kapitola

Špinavá hra - 1. kapitolaPředstavte si, že potkáte úspěšného muže.

Úspěšného ve všech možných směrech. Muže, který je nebezpečný, muže, který může i zabít. Muže, který se zaměří na vás. Nová práce Isabelle přinese do života pekelnou nejistotu. Ani její chudý přítel Jacob ji nedokáže ochránit před Cullenem, který má pouze jednu touhu – mladičkou Isabellu.

Jak moc špinavou hru bude Cullen hrát, aby ji přiměl poslouchat a být jeho ve všech smyslech slova?

 

Prodaná 24 + Epilog

Prodaná 24 + EpilogTak a je to tu... Nevím, co vhodnějšího napsat. Snad jenom, že dnes to bude o nich, jenom o nich. Bellin otec se nám ukáže v jiném světle a Bella se bude muset rozhodnout. Chce ho vůbec někdy vidět? Děkuju vám za podporu, byli jste skvělí. Je to vaše!

 

Prodaná 23

Prodaná 23Předposlední. Někdo z Bellina života odejde a Bella něco důležitého ve svém srdíčku objeví.

 

Prodaná 22

Prodaná 22Myslím, že nadpis kapitoly mluví za vše. Vynechme na chvilinku divný svět kolem, ti dva potřebují čas pro sebe. První plány.

 

Prodaná 21

Prodaná 21Kapitola plná nejistoty z obou stran. Co se stalo s Edwardem? A co Bellin otec? Dnes budou odpovědi.

 

Prodaná 20

Prodaná 20Druhé kulatiny! Renée má obrovský problém. Myslela si, že už se jej jednou provždy zbavila. Bellu čeká nový zvrat. Co víc si od života přát?

 

Prodaná 19

Prodaná 19Dnešní kapitola - jeden dlouhý rozhovor. A přestože se dnes Edward bude Belle věnovat tolik... Stále to nestačí.

 

Prodaná 18

Prodaná 18Po dlouhé době Edward a jeden další muž. Prostě Jacob Black a jedna hádka.

 

Prodaná 17

Prodaná 17Bez Edwarda a bez chuti žít. Jak moc si vlastně přejeme zjistit pravdu? Stojí nám za všechna trápení?

 

Prodaná 16

Prodaná 16Minule to byl Edward, kdo trpěl. Dnes je to Bella. A vrací se nám do hry jedna z postav.

 

Prodaná 15

Prodaná 15Je možné, že se i v ráji můžeme potkat s pekelnou situací? Bella ano, a ten náš Edward... Ach jo.

 

Prodaná 14

Prodaná 14Máte pocit, že je všechno kolem vás černé, depresivní a chladné? Bella ten pocit snad ani nezná... Takže připravit kapesník, jdeme na to!

 

Prodaná 13

Prodaná 13Myslíte, že se pohádky nemohou stát i ve skutečnosti? Možná ne... Ale naše zamilovaná Bella jich má plnou hlavu.

Příjemné počtení! Gabbe

 

Prodaná 12

Prodaná 12Bella neví, co se to s ní jenom děje. Ale Edward na to přišel. Jedna návštěva, jedny šaty a pár cizích zlomenin.

 

Prodaná 11

Prodaná 11Tiskovka a několik zatajených detailů Edwardova života. Bella se marně pokouší zjistit, co cítí...

 

Prodaná 10

Prodaná 10Kdo pravidelně čte, ví, že se to blížilo. A dnes můžeme konstatovat, že už se stalo... Swanovi a Cullenovi, Edward a Bella a samozřejmě Žán.

 

Prodaná 9

Prodaná 9Měli jste někdy pocit, že vše, co děláte, vychází jenom z jakéhosi temného popudu hluboko uvnitř vás? Že si nedovedete vysvětlit, proč volíte právě tuhle cestu? Naše Bella ten pocit má.

 

Prodaná 8

Prodaná 8To, k čemu směřovaly všechny předešlé kapitoly, se začíná plnit. Belliny narozeniny jsou zjevně nejhorší den, který kdy zažila. Edward, Bella, Jacob a dnes i Renée...

 

Prodaná 7

Prodaná 7Narozeniny a smutek. Krom toho... Edward. Možná jsme si mysleli, že se Jacob vzdá, v dnešní kapitole okusíme kousek z toho, co se bude dít v následujících dílech.

 

Prodaná 6

Prodaná 6Ráno po jejich prvním společném večeru. Ale ukazuje se, že Edward je přeci jenom lepší hráč, než Bella čekala.

 

Prodaná 5

Prodaná 5Edward Cullen bere věci do svých rukou. Jenomže Bella je prostě Bella, takže se pohodlně usaďte a čtěte o nepřekonatelné touze dvou lidí žijících nad propastí osudu.

 

Netvor

NetvorZradit netvora se nevyplácí. Teď to ví i Isabella. (200 slov bolesti)

 

Prodaná 4

Prodaná 4Renée chtěla pro Bellu pohodlný život. Bella jej odmítla. Pro Jacoba, pro sebe. Svého osudu se ale zříci nemůže. Pak si totiž najde on ji.

 

Jeho největší boj

Jeho největší bojNaše odhodlání může být silnější sebevíc... Avšak čas, ten mocný čaroděj, dokáže změnit ledascos. Jacob a Renesmee. Tripple drabble (300 slov).

 

Prodaná 3

Prodaná 3Čeká nás první seznámení. Tentokrát místo Žána vystřídá milionář Edward Cullen.

Přeji příjemné počtení. Gabbe

 

Prodaná 2

Prodaná 2Slzy, pláč a slzy a pláč. Bella ví o svém osudu a je tu i jeden muž, co jí pomáhá most přes minulost přejít. Je jím Žán Pierce.

Dokončeno

Prodaná 1

Prodaná 1Obchod za nekonečné blaho. Akcie společnosti Black Line klesají, tvrdá obchodnice je pro svůj úspěch ochotná obětovat cokoli. Hledá pomoc… Brzy se jí nabídne pomocná ruka. Sedm miliónů dolarů do začátku a mnohem víc. Stačí provdat svou dceru. Bohatý ředitel automobilových poboček po celém státě nachází zalíbení ve studentce, která jej odmítá. Zhrzený nápadník se nesmíří s její odpovědí. Bude dělat vše proto, aby si k němu našla cestu. Milióny, životy, smrt… Nic mu nebude dostatečnou překážkou.

 

Generace

GeneraceKdyž už si člověk myslí, že jsou upíři dokonalí, vynoří se jejich další generace...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!