Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DarkFireflies

DarkFireflies

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

O mně: Jsem nedůvěřivá pesimička se sklony k přehnané upřímnosti, nesnášející přetvářku a nejistotu. Když si něco usmyslím, jdu si za tím, neohlížím se nalevo a ani napravo. Na druhou stranu jsem ale taky blázen, který nadevše zbožňuje zábavu, svou rodinu, přátele a také tanec. ;)

„Jsme tak obklopeni přetvářkou, že je pravda vnímána jako urážka.“ ;)
„Hudba je řeč andělů.“ ♥

Kontakt:

E-mail: DarkFireflies (zavináč) seznam.cz

ICQ: 619287074ICQ status

Statistiky:

Moje články: 66

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 6. 9. 2013, 19:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DarkFireflies

Povídky od DarkFireflies

- Jednorázovky -

Srdce ve sklenici * Tajemství motýlích křídel Počkej ještě chvilku * Slzy za úplňku * Raději zemřít, než být bez tebe * Andílku, vrať se * 

- Drabbles -

Moje malá holčička * Moje maminka nezemřela * Odpočívej v pokojiChci zůstat člověkem * Budu na tebe čekat * Nepočkal jsi na mě Měsíc za úplňku * Učený z nebe nespadl Jediné slovoZbytečná Piknikový koš Druhý otec* 

- Kapitolovky -

Nevyslyšené prosby - dokončená
Srdce je nejlepší kompas - s kajka007 - dokončená
Upíří chůva - s kajka007 - rozepsaná
Přísahej - v přípravě
Za tohle mi zaplatíš! - v přípravě 

Články:

 

Srdce je nejlepší kompas - 47. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 47. kapitola Světe, div se, na scéně je další kapitola. Jak zmateně se jen může cítit člověk, jehož nevinný výlet do Itálie se změnil v boj o vlastní život? Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 19. kapitola

Upíří chůva - 19. kapitolaPo poněkud delší odmlce další kapitola. Se sourozenci to není vždy pouze snadné... Přejeme příjemné počtení! :)

 

Upíří chůva - 17. kapitola

Upíří chůva - 17. kapitolaEdward přijde s omluvou... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 45. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 45. kapitolaDalší kapitola z pohledu Belly. Situace se nám komplikuje... A pomalu jde do tuhého. Příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 14. kapitola

Upíří chůva - 14. kapitolaPříjezd Emmetta... Co víc dodat? Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 43. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 43. kapitolaNěkterá setkání bolí... Bella se po letech znovu setká s Carlie. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 12. kapitola

Upíří chůva - 12. kapitolaBella se rozhodla, že se bude Edwardovi vyhýbat... To ale ještě netušila, jak těžké to bude. Stále totiž sdílí jednu domácnost. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 41. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 41. kapitolaAno, dalo se to čekat. Bella se znovu zaplétá s upíry. Ale tentokrát s těmi nesprávnými... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 10. kapitola

Upíří chůva - 10. kapitolaDalší kapitolka je tu. Tentokrát se podíváme na zoubek paní Masenové. Ono totiž stačí pár skleniček alkoholu a člověk hned poví i to, co nechce... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 39. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 39. kapitolaPo kratší odmlce opět další kapitolka Kompasu. Čeho se v ní dočkáme? Již sice víme, jak se změnil život ve vile Cullenových, co ale bylo během celých těch deseti let s Bellou? Můžu vám říct tak maximálně to, že se změnila. Hodně. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 8. kapitola

Upíří chůva - 8. kapitolaDalší kapitolka, ve které se ničeho závratného nedočkáme. Snad jen... Nechtěná noční návštěva v cizím pokoji, škádlení a menší výměna názorů. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 37. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 37. kapitolaKdyž se něco kazí, tak se to vždycky kazí pořádně... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 6. kapitola

Upíří chůva - 6. kapitolaNepříjemný pán domu, dost hloupý nápad a rozmazlenost, která nezná meze... Přejeme příjemné počtení. DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 35. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 35. kapitolaDalší Kompas a s ním i odpověď na zásadní otázku. Zůstane Carlie u Cullenových, nebo Edward přijde i o to poslední, na čem mu záleží? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Upíří chůva - 4. kapitola

Upíří chůva - 4. kapitolaDalší kapitola a s ní i další trable. Jak těžký může být pro upírku den strávený s lidskou rodinou? Díky rozmazlenému dítěti a oprsklému puberťákovi to nebude žádný med... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 33. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 33. kapitolaDalší kapitola, kterou ukončíme krátkou sérii kapitol týkajících se svatby. Čeká nás náprava vztahů v rodině, nemocná babička a otravný švagr... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Upíří chůva - 2. kapitola

Upíří chůva - 2. kapitolaDalší várka minulosti a společně s ní i zjištění, které ani upírku nenechá chladnou. Přece jen, koho by potěšilo, že má místo roztomilého andílka na krku učiněného ďábla? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 31. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 31. kapitolaKompas, pohled Belly. Svatba... Je nutné ještě něco dodávat? :) Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 29. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 29. kapitolaVztah Belly a Edwarda se upevňuje a společně s ním stoupá i naděje na Carliinu záchranu. Bude to ale stačit? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 27. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 27. kapitolaDalší Kompas, ve kterém se posuneme v ději jen o opravdu malý krůček kupředu. Jak se v téhle zapeklité situaci cítí Bella?

 

Srdce je nejlepší kompas - 25. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 25. kapitolaKompas, pohled Belly. Setkání s Carlie, důležité rozhodnutí a poslední naděje v záchranu... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 23. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 23. kapitolaKompas, pohled Belly. Edward šílí, Bella se hroutí a Carlie...? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 21. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 21. kapitolaKompas, pohled Belly. Návštěva, rozhovor a vzpomínky, které budou mít nečekané následky... Přejeme příjemné počtení, Kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 19. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 19. kapitolaKompas, pohled Belly. Beznaděj, ztracená dívenka a (ne)vítaná návštěva... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 17. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 17. kapitolaKompas, pohled Belly. Všechno jisté se stává nejistým... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - Epilog

Nevyslyšené prosby - EpilogSmutek, díra v srdci a odpuštění... Jak tento příběh nakonec skončí? :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 15. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 15. kapitolaNakupování svatebních šatů, pekelná nuda, šestý smysl a nečekaná komplikace... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 13. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 13. kapitolaVýlet, rozbité koleno a plánování svatby... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - 10. kapitola

Nevyslyšené prosby - 10. kapitolaBolest, nejistota, zbořený svět a jediné nadějné slůvko...

 

Nevyslyšené prosby - 9. kapitola

Nevyslyšené prosby - 9. kapitolaVzpomínky a něco, co se nemělo nikdy stát.

 

Srdce je nejlepší kompas - 11. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 11. kapitolaAlice odváží Bellu domů. Může ale ve snaze pomoci zničit rodící se vztah mezi Edwardem a Bellou a taky šanci na záchranu malé Carlie? Přejeme pěkné počtení. DarkFireflies a kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - 8. kapitola

Nevyslyšené prosby - 8. kapitolaNajde Nina svou matku?

 

Srdce je nejlepší kompas - 9. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 9. kapitolaDalší kapitolka Kompasu je na světě. Jak dopadne večeře u Cullenových? Přijmou Bellu? A především... Přijme ona je? Přejeme příjemné počtení. DarkFireflies a kajka007. ;)

 

Nevyslyšené prosby - 7. kapitola

Nevyslyšené prosby - 7. kapitolaPo kratší odmlce přináším další kapitolku a s ní Edwardův pohled. Rozhodne se udělat jedno životně důležité rozhodnutí. A co Nina našla ve skříni?

 

Srdce je nejlepší kompas - 7. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 7. kapitolaBella se opět setkává s Harrym a tentokrát se od něj dočká i výhrůžek. Hezké čtení. DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 5. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 5. kapitolaBella se setkává se svým bývalým přítelem, který ji opustil, když byla těhotná. Jak si s ním poradí? A aby toho nebylo málo, vyslechne si Edwardovu zoufalou žádost. Pomůže Bella jemu a malé Carlie? Hezké počtení. DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 3. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 3. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Bella se poprvé setkává s Edwardovou dcerou, kterou si na první pohled zamiluje. Její tatínek jí je ale úplně lhostejný. Zůstane to tak? Na konci čeká Bellu konfrontace s minulostí. Hezké počtení. DarkFireflies a Kajka007.

 

Andílku, vrať se

Andílku, vrať seBella a Edward. Jsou sice spolu, ale přitom jim odešlo to, co drželo jejich vztah pohromadě. Odchod dítěte je pro každého tou největší bolestí. Upozorňuji, že tato krátká pocitovka může působit depresivně.

Síň slávy

Srdce je nejlepší kompas - 1. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 1. kapitola

Já a kajka007 vám přinášíme naši spoluatorskou povídku.

Bella se stěhuje do Forks. Má za sebou velmi těžkou minulost, na kterou nemůže zapomenout - přišla o dítě. Začne pracovat jako učitelka v mateřské škole, protože chce být nablízku dětem. Tam se seznámí s pohledným Edwardem Cullenem, který do školky vodí svou adoptovanou dcerku. Jednoho dne se ale objeví komplikace a hrozí, že Edwardovi dceru vezmou. A jediný, kdo mu může pomoct, je Isabella. Pomůže mu, i když ví, že ji to samotnou může zničit?

 

Raději zemřít, než být bez tebe

Raději zemřít, než být bez tebe

Co byste udělali, kdyby vám zbývalo jen několik dní života?

Bella zjišťuje, že je vážně nemocná a nezbývá jí příliš času. Má ale ještě jedno poslední přání. Nebo možná povinnost? A vážně už jí není pomoci?

 

Nevyslyšené prosby - 6. kapitola

Nevyslyšené prosby - 6. kapitolaKromě jednoho nudného dne ve škole čeká Ninu ještě něco, co by ani ve snu nečekala. A po ostré hádce s Jamesem najde něco, co by jí mohlo posloužit jako vodítko k její matce.

 

Druhý otec

Druhý otecDouble drabble (200 slov). Jacob udělal životní rozhodnutí, ale Nessie z něj není nadšená. Proč si Jacoba nechce vzít?

 

Slzy za úplňku

Slzy za úplňkuJednorázovka, která byla psána jako pokračování Měsíce v úplňku, ale trošku se mi vymkla z ruky. Edward od Belly, stejně jako v knižní předloze, odešel a následně se i vrátil. Co když se ale vrátil pouze proto, aby mohl Belle ještě více ublížit? Pozná Bella, jak chutná opravdové zoufalství? A podpoří ji rodina, nebo zůstane na vše úplně sama?

 

Nevyslyšené prosby - 5. kapitola

Nevyslyšené prosby - 5. kapitolaDalší kapitola je na světě. Z Esmé se po nepovedeném pokusu o sebevraždu stala upírka. Posuneme se v čase o padesát let dopředu a možná konečně zjistíme, co se stalo s malou Ninou.

 

Piknikový koš

Piknikový koš

Drabble (100 slov). Victoria přichází za Edwardem a Bellou. Ale co když nepřišla bojovat? A co má s tím vším společného piknikový koš?

Upozorňuji vás, neberte tento drabble příliš vážně.

 

Počkej ještě chvilku - 3. část

Počkej ještě chvilku - 3. částPoslední část je na světě. Jak zareaguje Victoria, když uvidí Bellu v lese? Vyvázne Bella z této situace celá? A pokud ano, dokáže Edwardovi odpustit?

 

Zbytečná

ZbytečnáDrabble (100 slov). Bella drží v ruce papír, který ji přesvědčil o tom, že žije zbytečně.

 

Jediné slovo

Jediné slovoDrabble (100 slov). Aro chce po Edwardovi, aby řekl jedno jediné slovo. Jaké to je?

 

Učený z nebe nespadl

Učený z nebe nespadlDrabble (100 slov), z pohledu Belly. Emmett nesouhlasí s tím, že žádný učený z nebe nespadl. A rozhodne se o tom přesvědčit i svou rodinu.

 

Počkej ještě chvilku - 2. část

Počkej ještě chvilku - 2. částJsem tu s druhou částí své povídky. Jak zareaguje Bella na skutečnost, že ji Edward téměř celé století podváděl? Zabije ho? A jaké překvapení ji čeká v lese?

 

Měsíc za úplňku

Měsíc za úplňkuDouble drabble (200 slov). Od doby kdy Edward odešel, Bella vždy sleduje měsíc za úplňku. Proč to dělá a jaké ji tentokrát čeká překvapení?

 

Počkej ještě chvilku - 1. část

Počkej ještě chvilku - 1. část

Aro se rozhodne Edwarda zabít. Bella je jediná, kdo může jeho rozhodnutí změnit - musí ale obětovat své lidství a žít ve Volteře. Souhlasí. Stráví sto let ve Volteře, poté je Arem propuštěna. Vydává se za Edwardem. Opravdu na ni ale celých sto let čekal? Dokáže Bella žít s Edwardem „šťastně až do skonání věků“, nebo se jim do cesty přimotá náhoda - nebo třeba smrt?

Povídka psána jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat.

 

Nevyslyšené prosby - 4. kapitola

Nevyslyšené prosby - 4. kapitolaEsmé přišla o dceru. Srovná se s tím, nebo sáhne po tom nejzoufalejším řešení?

 

Nepočkal jsi na mě

Nepočkal jsi na měTripple drabble (300 slov). Dal by se brát jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat. Bella musela žít ve Volteře. Aro ji po sto letech konečně propustí a Bella se vydá za svou láskou. Opravdu na ni ale Edward celou dobu čekal? Prosím o váš názor.

 

Tajemství motýlích křídel

Tajemství motýlích křídelBella má sestru Lizz, kterou miluje stejně jako svůj vlastní život. Okolí je bere jako jednu osobu, jsou si k nerozeznání podobné a jedna bez druhé nedá ani ránu. Jenže osud ani k jedné z nich není milosrdný. Jedna ze sester zemře. Která to bude? Jak se s tím ta druhá srovná a jak do toho zapadá jeden jediný rozhovor o motýlech?

 

Budu na tebe čekat

Budu na tebe čekatDouble drabble (200 slov). Aro se v Novém měsíci rozhodne Edwarda zabít. Jediná, kdo může jeho rozhodnutí zvrátit, je Bella. Co udělá? Prosím o názor.

 

Chci zůstat člověkem

Chci zůstat člověkemDrabble (100 slov). Bella Edwardovi zničí život pouhými dvěma slovy. Co ji k tomu vede? Prosím vás o názor.

 

Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokojiDrabble (100 slov) z pohledu Rosalie. Emmett opět něco špatně pochopí. Co to bude tentokrát?

 

Nevyslyšené prosby - 3. kapitola

Nevyslyšené prosby - 3. kapitolaJames Miu opět zbije a ta se tentokrát rozhodne zakročit. Zjistíme také, jak celou věc vidí James.

 

Nevyslyšené prosby - 2. kapitola

Nevyslyšené prosby - 2. kapitolaJak dopadne porod? Budou Mia i dítě v pořádku?

 

Nevyslyšené prosby - 1. kapitola

Nevyslyšené prosby - 1. kapitolaEsmé začíná chápat, že zamilovat se do upíra nebyl ten nejlepší nápad. Ale ví, že odejít od něho nemůže. Alespoň prozatím.

 

Srdce ve sklenici

Srdce ve skleniciCo když Edwarda věčnost s Bellou omrzí a on začne utíkat do náručí jiných žen? Srovná se s tím Bella a zůstane s ním? Pokus o songfic na písničku Jar of Hearts od Christiny Perri, povídka je celá z pohledu Belly.

 

Moje maminka nezemřela!

Moje maminka nezemřela!Tripple drabble (300 slov). Nessie přemýšlí nad odchodem své maminky. Je to stejná situace jako v drabblu Moje malá holčička, ale z jiného pohledu.

Dokončeno

Nevyslyšené prosby - Prolog

Nevyslyšené prosby - PrologPovídka je o Esmé Plattové, dívce, která touží po lásce. Brzy se jí podaří najít muže, do kterého se zamiluje, ale tento muž pro ni rozhodně není ideální. Je to totiž upír James. Láska je ale slepá a Esmé připadá vše úžasné a až příliš pozdě jí dojde, že zabloudila do slepé uličky.

 

Moje malá holčička

Moje malá holčičkaDouble drabble (200 slov) o Belle, která se rozhodne udělat zoufalou věc pro záchranu své dcery.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!