Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca95

wéíáýž


Danca95

Danca95Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Bydliště: Český ráj - přesněji Svijany (jojo, pívečko:))

Věk: 16

O mně: Jako každého návštěvníka, přispěvatele, admina a spoustu další věcí, které na tomhle webu jsou, mě neskutečně pohltila Twilight saga.:) Aby taky ne, když je to naprosto dokonalý příběh lásky, že?:-)
Mám velkou rodinu, jednoho střelenýho psa a ještě střelenější kočku.:-) Nejdříve jsem začala číst povídky a pak mě nějak chytlo i psaní. Doufám, že si mé povídky najdou čtenáře, je jedno, kolik jich bude.:-) Jsem ráda za všechny.:-)

Kontakt:

E-mail: AdaniZ (zavináč) email.cz

ICQ: 194752877ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile/danca-santinova

Statistiky:

Moje články: 84

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 10. 2009

Poslední přihlášení: 17. 10. 2012, 21:43

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danca95

Povídky od Danca95Jednorázovky:
Co zavinil Emmettův dárek?!
Co zavinil Emmettův dárek?! 2
Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat
Twilight - Doznání
New Moon - Konec
New Moon - Blouznění (volné pokračování)
Eclipse - Nálada
Eclipse - Kompromis

Soutěžní povídky
Májový zázrak

Kapitolové:
Tanec Života - rozepsaná
Live and never look back - dokončená
Pianista - dokončená

Spolautorské:
The Mountain Mystery - dokončená

Články:

 

Válka sebou nese smrt

Válka sebou nese smrtUž podruhé sem dávám tuhle povídku, protože poprvé nebyla vydána. I když jsem nechtěla, přepsala jsem ji. Nějak mi to leželo v žaludku. :) Je to z minulosti, je možné, že se píše rok 1918, sama nevím. Každopádně, jak dopadne Edwardovo rozhodnutí odejít do armády? :) Budu ráda za komentáře, tahle povídka vznikla jednou večer, když jsem nemohla spát. :-) Pěkné počtení, vaše Danca95 :-)

 

Eclipse - Potřeby

Eclipse - PotřebyTak a máme tu dlouho slibované Potřeby - přepsané z originální knížky Eclipse do Edwardova pohledu. Doufám, že se vám to bude líbit, snažila jsem se, ale asi to nebude žádná sláva!:) Pěkné počtení, vaše Danca95:)

 

Eclipse - Kompromis

Eclipse - KompromisKompromis z pohledu Edwarda. Budu ráda za kritiku, protože tohle bylo psaný na části, proto si myslim, že je to nic moc. Díky rodičům, jsem neměla vůbec čas psát:( Moc se všem omlouvám, ale teď prostě fakt nestíhám:(:'( Pěkné počtení.

 

New Moon - Blouznění (1. část)

New Moon - Blouznění (1. část)Je to pokračování New Moon - konec:) Nevím jestli je to dobré, je to zatím první část:)Budu ráda za komenty:) Plánuju to na více částí:)Tohle je zatím jen nakousnutí, podle vás budu pokračovat:)

 

Eclipse - Nálada

Eclipse - NáladaTak a máme tu Náladu z Eclipse knížky - z pohledu Edwarda. Nevím, jestli se mi to povedlo. Osobně s tím nejsem moc spokojena..:(:) Budu ráda za komentíky, díky, Vaše Danča95:)

 

New moon - Konec

New moon - KonecKapitola z New Mooon z pohledu Edwarda. Asi víte, že je to rozcházecí scéna. Ani nevím, proč jsem ji napsala. Měla jsem chuť okusit trochu z Edwarda. Doufám, že se to bude líbit:) Asi to není nic moc:)

 

Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat!

Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat!Takhle to může dopadnout, když Emmetta necháte samotného a on se nudí. Nemá rád samotu:D Poprvé si prožije noc ve vězení:) Není to žádná sláva, ale doufám, že se bude líbit:)

 

Co zavinil Emmettův Dárek?! - 2. část

Co zavinil Emmettův Dárek?! - 2. částOmouvám se, ale neměla jsem na to moc času, takže si myslím že to nebude nic moc. Je to pokračování mojí jednodílné povídky Co zavinil Emmettův dárek?! Jsou zde příhody co se stanou Belle a Edwardovi, během jednoho odpoledne. Doufám, že se to bude aspoň trochu líbit. Neměla jsem teď vážně moc času. Díky :).

 

Co zavinil Emmettův dárek?!

Co zavinil Emmettův dárek?!Moje další jednorázovka. Jen tak jsem přemýšlela, jak by vypadala Bellina oslava, která by to dopadla více než dobře. Snažila jsem se být i vtipná, ale ještě v tom neumím moc chodit..:) Zrovna jsem videla Nový Měsíc, tak mě toto téma chytlo..:)

 

Doznání

DoznáníTakže... toto je moje první povídka. Jedná se o Doznání s první knihy Stmívání, ovšem todle je z pohledu Edwarda. Vždycky mě zajímalo, co cítil, když si navzájem vyznali lásku. Je to sice trochu zkrácené, protože ty rozhovory byly trochu dlouhý, ale doufám že se to bude líbit. Napište komenty, budu jedině ráda:).Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!