Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dokončené povídky

Seznam autorů s dokončenými povídkami

Dokončeno

Broken Heart: 1. část (1/2)

Tak je to moje první povídka na téma Twilight sága. Děj se odehrává těsně po tom kdy Bella zjistí že je těhotná.

Dokončeno

Měnící se existence - 1. část

Měnící se existence - 1. částPřináším Vám mou další povídku, jež mám rozepsanou. Je o upírce Sarině, která se stěhuje do nového bydliště a ve škole potkává Cullenovi, kteří se rozrostli o dalšího člena - Deacona. Co všechno se ale stane, když se někdo nechce přátelit? Co všechno se pro přátelství musí obětovat? První díl se jmenuje PRVNÍ SETKÁNÍ. Užijte si ho. :-*

Dokončeno

I left my angel

I left my angelBella je donucena Volturiovými opustit Cullenovi tudíž i Edwarda. Co se stane, když se znova potkají po několika letech?

Dokončeno

Rescue out of Darkness - 1. kapitola

Rescue out of Darkness - 1. kapitola/Vysvobození z temnoty/ Tak jste mě přesvědčili :D Takže tu mám pro vás po ANGELS a TAK TROCHU JINÉM KONCI novou povídku, jsem zvědavá, co na ni řeknete :D zezačátku hodně pesimistická, pak se to trochu změní :D tahle kapitola je hodně dlouhá, ale ty další už budou kratší... je to o slepé holce, která se stane upírem, však uvidíte :) a hlavně prosím komentujte, jestli mám pokračovat!!!

Síň slávy

Angel eyes - 1. kapitola

Angel eyes - 1. kapitolaDobře, on je Edward - upír, ona je Bella - člověk, ale krom toho je skoro všechno jinak. Prosím o komentáře, jestli nemám zase radši psát jenom do šuplíku. Díky.

Dokončeno

Lovely - Gracefull Vampires 1. kapitola

Lovely - Gracefull Vampires 1. kapitolaKamarádka mě poprosila, jestli bych něco nenapsala o Stmívání. Miluje ho skoro stejně jako já! Byl to jen pokus, ale chtěla, ať pokračuju dál, mě to nějak chytlo a tak už mám skoro napsanou i 9.kapitolu... trochu mi dělá problém to přepisovat na počítač, takže se předem omlouvám, jestli bude nějaké zpoždění... MOC DEKUJU VSEM CO SI TO ZKUSI PRECIST.... a prosim zanechte komentáře, jestli to tu mám i nadále publikovat, protože psát to budu!:D DÍKY MOC!!!

Dokončeno

Tak trochu jiný konec - Prolog a 1. kapitola

Tak trochu jiný konec - Prolog a 1. kapitolaTak po ANGELS přicházím s novou povídkou. Vím, že jsem vám slíbila něco jiného původně, ale tenhle nápad mě víc nadchl, tak doufám, že se zalíbí. A jelikož se mi nejlíp píšou pesimisrtické povídky, nedivte se, že tahle skončí špatně. Odehrává se po tom, co Edward v NM opustil Bellu. Upozornění: Už se nedají dohromady! Ale i přesto se setkají :D Tahle kapitolka je zřejmě docela nudná, až v těch příštích to rozjedu, tak doufám, že se zalíbí a pište komentáře!!!

Síň slávy

Falling star - 1. Renesmee

Falling star - 1. RenesmeeMoje první povídka. První kapitola Renesmee - je spíš úvahová, než dějová. Je to vlastně pokračování Rozbřesku po třech letech od narození Renesmee. Prosím pište komentáře, doufám, že se vám povídka bude líbit.

Síň slávy

Nečekaná láska - 1. kapitola - Seznámení

Nečekaná láska - 1. kapitola - SeznámeníPříběh je většinou psán z pohledu Edwarda. Edward se rozhodne, že Bella má právo na to, aby zažila vše, co jí život přichystá (děti atd..) a tak se rozejdou. Povídka je psána s odstupem času, kdy je Bella vdaná za Jacoba a má s ním děti. Všechno to začne, když se Edward jednoho večera jde projít a potká dívku Lillian. Netuší však kolik tajemství kolem ní je. A další problém - Tanya.

Dokončeno

Můj osud - 1. díl

Můj osud - 1. dílJde o moji první povídku. Příběh se odehrává v Denveru. Žije tam Isabella a její sestra Claudie, jejich rozvedená a nyní už znovu vdané matka René a její nový manžel Phil. Ten je velice úspěšný realitní makléř. Edward žije se svojí upíří vegetariánskou rodinkou ve Forks. Všichni žijí šťastně, ale jen do doby než se stane nehoda, která změní život naprosto všem...

« Předchozí  1 ... 76  77  78  79  80  81  82  83    Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!