Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dokončené povídky

Seznam autorů s dokončenými povídkami

Dokončeno

Do skonání světa - 1. kapitola

Do skonání světa - 1. kapitolaTato povídka je o Edwardovi a Belle. Tak a tady je první díl doufám že se vám bude líbil. Zanechte prosím nějaké komentáře zda se vám líbil nebo nelíbil.

Dokončeno

Halloween ve Forks - 1. část

Halloween ve Forks - 1. částTak a toto je moje druhá povídka. Vaše komenty u Sázky mě donutily část povídky už přepsat a dát vám ji sem... Tato část je vyprávěná z pohledu Emmeta a nazvala jsem ji LOV.

Dokončeno

Tajemství předků, prolog a 1. kapitola

Moje nová povídka. Objeví se v ní Cullenovi, Amy a další.

Dokončeno

Existují šťastné konce???- 1. část

Ahoj lidi dávám sem moji první povídku. doufám že se vám bude líbit. Ale musím vás upozornit zatím v tomto díle není Edward je to takovej úvod. Klidne mi napište i kritiku.

Dokončeno

Osud

OsudJe to už moja druhá poviedka...je a Sare a zatiaľ neprezradím o kom ešte..to bude prekvapenie...má to niečo spoločné so Súmrakom ale niečo je úplne inak..Prajem príjemné čítanie a pls o komentíky-kladné aj záporné... po prípade napíšte čo sa vám tam nepáči...dúfam, že to nebude až také zlé heh

Dokončeno

Odlúčenie

OdlúčenieNo a je tu ďalšia poviedka. Bude trochu odlišná od ostatných aj keď mená ostávajú rovnaké. Prajem vám príjemné čítanie a do komentíkov mi pls napíšte, či chcete pokračovanie alebo nie.

Dokončeno

Nový život, nebo spíš věčnost?

Dokončeno

Začátek konce - 1. kapitola

Začátek konce - 1. kapitolaUž 2. týden ležím doma s chřipkou tak mě napadlo zkusit něco napsat. Tahle povíka by měla navazovat na New moon, psala jsem ji v 1 hodinu ráno ale posuďte sami. Psl piště mi komentíky přivátám i záporné a hlavně jestli mám pokračovat:-D

Dokončeno

Tenkrát

moje 1.povídka doufám že se bude líbit

Síň slávy

Já jsem Bella!Ty musíš být upír!?

Já jsem Bella!Ty musíš být upír!?Tohle je moje první povídka, zatím ještě není dokončena a ještě ani nevím jak se to pořádně vyvine.Jména postav a povahy jsem neměnila jenom trochu Bellu.V téhle povídce se neděje nic převratného. Tak doufám, že se vám to bude líbít! Piště komenty, ať vím jestli to tu má cenu dávat... Je tu toho totiž moc.

« Předchozí  1 ... 76  77  78  79  80  81  82  83    Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!