Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KristenCullen

KristenCullen

KristenCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Anna

Bydliště: Praha

Věk: 15

O mně: Nejsem rozhodně jednoduchý člověk, ale to asi ani nikdo jiný. Mé nadšení pro něktré věci dokáže lidi ohromit a mě nevyjímaje. Nerozumím mnoha věcem, přestože si troufám říct, že nejsem hloupá. Jednou z nich je třeba láska. Nerozumím tomu poutu. Tedy nerozuměla, protože Bella, moje najlepší kamarádka, mi o ní dost často vypráví a zdá se to velmi silné. A ani jsem neutekla z Bohnic! Jenom si myslím, že každé, alespoň trochu romantické duši, se tenhle příběh prostě musí líbit. Nemusí se do něj zamilovat, tak jako třeba já, ale líbit...

Kontakt:

E-mail: KristenCullen (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 246014784ICQ status

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 4. 2009

Poslední přihlášení: 9. 1. 2011, 15:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KristenCullen

Povídky od KristenCullenLovely - Gracefull Vampires; Miljící Zrádce; Křídla - jednorázovka, povídka; Proto; Death is easy, life is harder - poezie

Články:

 

Křídla - 8. kapitola

Křídla - 8. kapitolaTak dívky, je tu další díl. Omlouvám se, že toho není víc, ale mám pro to dobré vysvětlení. Vážně! K ránu se mi totiž zdál sen, jak krájím Jamieho Campbella Bowera na mikroskopické kousíčky(ani se nedivím, když jsem včera koukala na premiéru HP7 I. a ještě předtím na Sweeney Todda) a on je přitom, tak roztomilý. Taková škoda!! No, ale myslím, že to na kvalitě ani neubere, ani nepřidá!:D Užijte si to a na konci čekám trochu interaktivity!!! :D P.S. Mé zvláštní poděkování patří Google překladači!!! ♥♥♥

 

Křídla - 7. kapitola

Křídla - 7. kapitolaTakže, jelikož jsem teď trochu víc doma (nemoc), tak pro vás mám další kapitolku. Je taková, no pokračovala bych, ale na konci jsem se sekla. A dost. Přesto, doufám, že se bude líbit. Další kapitola už asi líbánky.

 

Křídla - 6. kapitola

Křídla - 6. kapitolaHolčiny, moc se omlouvám, že po takový době přidávám, ale je teď období písemek. No, a holt Tercie už není Sekunda. SŠ už neni ZŠ... No, ale je tu pro vás připravená kapitolka, sice kratší, ale myslím, že docela dobrá.

 

Křídla - 5. kapitola

Křídla - 5. kapitolaLidi, lidi... Přicházím s novou kapitolou... Není moc dlouhá a je to jenom jedna scéna, ale doufám, že si to užijete. Dále znovu opakuji, že se mi to nezdá úplně skvělý, takže uvítám připomínky!!!

 

Křídla - 4. kapitola

Křídla - 4. kapitolaTak a je tu další díl... Přijde mi, že tyhle dva poslední nejsou už takové... najít správné slovo je těžké - šťavnaté? Jakékoliv výtky vítám.
V povídce: Bella požádá Edwarda o pomoc při hřešení, chce všechno vzdát, když Rose vyklouzne kousavá poznámka. V této kapitole: Vrcholí svatba... bude Bella připravená na své poprvé? Povede se to?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!