Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy

NEWS

Harry Potter nebo Edward Cullen?

Harry Potter nebo Edward Cullen?Který z nich je oblíbenější? Možná na to teď známe i odpověď... :)

 

Otázky ohledně Zatmění

Otázky ohledně ZatměníČauky, tady mám pro vás ještě nějaký článek, co jsem překládala hodně dávno a zapomněla ho uveřejnit. :-P Snad se dozvíte něco nového :D

 

Rozbřesk - obaly a odkaz

Rozbřesk - obaly a odkaz4. kniha u nás výjde 14. února což jistě všichni víte. Pokud se nemůžete dočkat mám tu pro vás odkaz a také ukázky obálek.

 

2. kapitola MS

Pro pobavení nebo pro opravdove maniaky ;-D strojový překlad 2. Kapitoly Půlnočního slunce (Midnight Sun, 1. ste si už mohli u nás přečíst před pár roky) - Otevřená kniha:

I nakloněno zpět proti měkkému sněhu banky, pronájem suchého prášku přetvořila sama o sobě asi moje váha. Moje kůže se ochladila v zápase se vzduchem kolem mne, a na maličké kousky ledu z plsti jako samet pod mojí kůži. 
  Obloha nade mnou byla jasná, brilantní s hvězdami, zářivých modro v některých místech, žlutá v dalších zemích. Hvězdičky velkolepě vytvořili, víření tvarů proti černému vesmíru - jeden úchvatný pohled. Nádherně krásný. Nebo spíše, měl by být vynikající. 
By bylo, pokud bych já byl schopen skutečně vidět. 
  Bylo to nedostaneš žádnou lepší. Šest dní již přešlo, šest dní Chtěl bych zde skrytý v prázdný Denali poušti, ale nebyl blíž ke svobodě, než jsem byl od prvního 
okamžiku, který Vzal bych jí ulovenou vůni. 
  Když jsem zíral nahoru na šperkovanou oblohu, bylo to, jako kdyby tam byly obstrukce mezi mojima očima a jejich krásou. Bránění byl obličej, jen ničím 
lidskou tvář, ale já jsem nemohl docela Zdá se, že odstranit ji z mé mysli. 
  Slyšel jsem, že se blíží myšlenek předtím, než jsem slyšel o stopách, které doprovázely jim. Zvuk byl pohyb pouze na omdlení šepot proti prachu.
Nebyl jsem překvapen, že Tanya musel následovat mě. Věděl jsem, že ona by byla dumání během tohoto rozhovoru přijde za posledních několik dní, čímž ho, dokud ona byla jista přesně to, co chtěla říct.

Nepřehlédněte

Postavy

PostavyInformace o postavách

 

Tým Bella nebo Tým Hermiona? Na čí straně jste?

Tým Bella nebo Tým Hermiona? Na čí straně jste?Bella je atraktivní. Hermiona je nešikovná. Ale fanoušci obou sérií (Twilight a Harry Potter) si vybírají spíš Hermionu než Bellu každý den. Proč?

Na filmovém blogu MTV se 20.srpna objevil článek týkající se volby mezi Hermionou a Bellou.

 

Zpráva o MS na blogu MTV

Zpráva o MS na blogu MTVZprávu o ukončení práce na Midnight Sun podal i blog MTV.

 

Zmínka o MS v L.A.Timesech

Zmínka o MS v L.A.TimesechJen si to představte: Sedíte si v klídku u počítače a jako správný TS (Twilight sága) fanoušek brouzdáte po netu, abyste našli nějaké další informace a to o čemkoliv, co se týká vašich oblíbených knih. A najednou ejhle! Něco dalšího, co jste si ještě nepřečetli...

Alias - ten fanda u compu jsem já a našla jsem zase něco zajímavého. Chci se s vámi o to podělit.

 

Práce na Midnight Sun přerušena...

Práce na Midnight Sun přerušena...Pokud jste to ještě neslyšeli, neviděli a nečetli, pak mám pro fanoušky Twiligth ságy smutnou novinu - Stephenie Meyerová odkládá práci na Midnight Sun (v podstatě Twilight z pohledu Edwarda) na neurčito.

 

Půlnoční slunce - Midnight Sun

Půlnoční slunce - Midnight SunEdwardův příběh od Stephenie Meyerové

« Předchozí  1 ... 9  10  11  12  13  14  15  16


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!