Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Zatmění » Otázky ohledně Zatmění

Takle by to asi dopadlo kdyby se Edward ve Stmívání neovlád xDD


Otázky ohledně ZatměníČauky, tady mám pro vás ještě nějaký článek, co jsem překládala hodně dávno a zapomněla ho uveřejnit. :-P Snad se dozvíte něco nového :D

Jaké je to zacházení s Bellou, že se prostě zamiluje do Jacoba za pět minut dvanáct v Zatmění? Nevěříte už v pravou lásku? Co se stalo, že vám to začernilo duši?

První ze všeho dovol mi říct, že opravdu věřím v pravou lásku. Ale také hluboce věřím ve složitost, rozmanitost a v naprosté šílenství lásky. Šťastný člověk miluje tisíce lidí za svůj život, všechny odlišným způsobem, rodinná láska, přátelská láska, romantická láska a všechny v tolika různých odstínech a hloubkách. Nemyslím si, že ztratíš svou schopnost - nebo právo - mít skutečnou lásku díky tomu, že budeš milovat víc než jen jednu osobu. Do jisté míry je tohle pravdivé, protože nikdy nebudeš milovat dva lidi stejným způsobem. Za další pokud jsi šťastlivec, naučíš se milovat více tréninkem. Rozhodující faktor je, že si musíš vybrat, pro koho se rozhodneš - to je opodstatnění pravé lásky, ne nedostatek dalších možností.

Dále Bella se nezamilovala do Jacoba v Zatmění. Bella se do Jacoba zamilovala v Novém měsíci. Myslím, že je snadné pochopit, proč jí tento fakt nepřišel na mysl. Bella se zamilovala pouze jedinkrát a byla to velmi náhlá, dramatická, na první pohled, měnící tvůj svět, magická, vášnivá, vše pohlcující láska (vzpomeň na Stmívání). Můžeš ji vinit z toho, že nepoznala mnohem méně zřetelnou formu zamilování se?

Devalvovala tato láska její lásku k Edwardovi? Ne pro mě. Pro mě tato perfektní pravá láska zesílila. Bělla měla další možnost. Měla ji docela dobrou. Možnost, která by byla snazší v mnoha směrech, která by jí nevzala nic - jako rodinu, současnost nebo budoucnost. Měla by lásku, přátele a rodinu - záviděníhodnou lidskou budoucnost. Ale přes tohle všechno si vybrala Edwarda. To činí pro mě toto opravdovým.


Můžou se vlkodlaci otisknout do upíra? Co se stane, pokud upír kousne vlkodlaka? Rozčílí se Reneé a Charlie ohledně zasnoubení? Je Jacob pryč navždy? Bude mít Bella nějakou super schopnost jako upírka?

Nebudu komentovat žádnou spekulaci ohledně budoucích událostí. Nezáleží na tom, jaká je odpověď (vys.: Ne, to je šílené!), stále vám dávám nějaké náznaky ohledně budoucnosti. Nechci něco zkazit z knihy čtvrté.


Četla jste něco dobrého poslední dobou?

Ano, četla. Hodně létání = hodně čtení. Četla jsem většinou předčasně "vydané" knihy, takže žádná z nich není zatím k mání v knihkupectví. Opravdu jsem si užila Dragonhaven od Robina McKinleye, fantasy tak realistickou, že začneš věřit, že je to literatura faktu (a naplánuješ si výlet do Smokehill národního parku). Dále jsem si také zamilovala Runemarks od Joanne Harris, stěžejní fantasy stejně jako příběhy od Davida Eddingse nebo Terry Brooks, s úžasnou orientacín a severskou mytologii. A mé velmi oblíbené nedávné přečtení bylo to Book of a Thousand Days od Shannon Hale. Její vypravěč Dashti udělal svou cestu do mých deseti nejoblíbenějších hrdinou všech dob spolu s lidmi jako Elizabeth Bennetová, Anne Shirleyová, Jane Eyerová, Harriet Mortonová a Jo Marchová.


Hodláte uveřejnit outtakes nebo extras z Eclipse?

Outtakes, ne. Proč? Protože nemám nic dobrého. Tentokrát jsem nevyřadila nic významného nebo zábavného.
Extras, ne na chvilku. Opravdu mám několik čestně velkých extras, které chci udělat, ale nemůžu na nich pracovat, dokud nebudu hotová se čtvrtou knihou. Nakonec plánuji napsat příběh z pohledu Bree - jak potkala Rileye, jaký byl její život mezi nově narozenými, jak našla a ztratila lásku uprostřed toho chaosu, jak do toho byly zapleteni Volturiové, atd. Ráda bych také napsala alternativní konec, který jsem zvažovala pro Zatmění, tehdy když jsem byla pod nátlakem ukončit sérii třetí knihou. Těším se na sepsání toho všeho, ale moc na to nespoléhej; bude to chvíli trvat.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Otázky ohledně Zatmění:

 1
1. kalinova
29.01.2013 [9:34]

ahojky Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!