Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Ace

Povídky od AceKapitolovky:
Láska bolí - dokončená
Existence - dokončená
Vraždící šelma - dokončená
Lidské bestie - dokončená
Volná jízda - rozepsaná

 

 

 

 

LÁSKA BOLÍ 

 Dokončená!

Děj: Jmenuji se Vera Isabella Black. Jsem celá vzhledově po mé matce Isabelle Blackové, dříve Swanové. Můj otec je, jak jste již poznali, Jacob Black. Už tu ale ani jeden není se mnou... Za to, co jsem, může Edward Cullen. Co jsem? Nejsem člověk, ani upír, ani vlkodlak. Jsem něco uprostřed z těch třech. Přesto si nemám na co stěžovat. Jen jedno přání mám: Nikdy nepotkat Culleny. Neboť nevím, co bych jim udělala. Nenávidím upíry, miluju vlky.

1 - 2 - 3 - 4 - 5

 

 

 EXISTENCE

 Dokončená!  

Děj:Upír - pro některé vysvobození, pro některé utrpení. Bellu čeká to druhé. Edward ji opustil, Viktorie využila příležitosti a přišla dokončit, co začala – pomstu. Bella ji přivítala jako starou známou a dočkala se konečně toho, co ji Edward odepřel – upírství. Ale její přání se pro ni stalo prokletím, protože bez Edwarda nemá její existence na tomto světě smysl.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

 

VRAŽDÍCÍ ŠELMA 

 

 Dokončená!  

Děj: Isabella je jiná, ona je poloupír. Upír Charlie, který nedokázal zachránit matku Isabelly a později nedokázal ochránit ani Isabellu, zemřel pravou smrtí při její ochraně, protože nebyl dostatečně silný, aby ochránil svoji vlastní dceru,  svoji krev. Isabella musí bojovat o svůj život, ne jeden upír ji chce vypít, protože její krev každému zpívá. Bella nečeká, až ji někdo vysaje, ona každého upíra zabije dřív, než se jí stačí zakousnout do krku. Rozšířily se o ní pověsti po celé Americe, upíři se rozdělily do tří skupin: první skupina ji chce najít, druhá ji chce vypít a třetí nevěří v její existenci, protože má mít neuvěřitelně voňavou krev, neuvěřitelnou krásu, nepopsatelnou sílu. Ale jak to dokázala, když je pouhý poloupír?

 

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

 

LIDSKÉ BESTIE 

Lidské bestie

Dokončená!

Děj: Upíří jsou na vrcholu potravního řetězce. Ale pokud můžu soudit ze svých zkušeností, lidé jim skvěle sekundují, bojují spolu o první příčku, o první místo. Byla jsem člověkem, nyní jsem upír, ale pokaždé mi ublížil pouze člověk, nikoli upír. Kdybych se poprvé nestala upírem, byla bych dnes mrtvá. Proto jsem ráda, že můžu být upír a můžu svoji věčnost trávit se svým přítelem, milencem, manželem v jednom a svou rodinou. Kdybych si měla vybrat, vybrala bych si stejně, i když vlastně… Já jsem na výběr neměla.

 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

 

VOLNÁ JÍZDA

Rozepsaná!

Děj: Dvojčata. Isabella a Anabella. Obě mají mezi sebou spojení. Jsou krásné, chytré, milé, ale dokážou si i kdekoho obtočit kolem prstu. Ale být středem pozornosti na střední něco obnáší - pozdní příchody nebo rovnou vynechání škole, obcházení různých party, neuposlechnutí některých zákazů. Rennée už to nevydrží a posílají jich k otci na převýchovu. Pomůže to vůbec? A jasně že dokážou okouzlit každého, ani Edward nebude poslední. Jenže dvojčata, kdo bude chodit s kým? A jelikož jsme v pohádce, princ a princezna se už našli, ale kdy a v jaké podobě přijde zlo do cesty dvojčatům? 

1 - 2 - 3 4 - 5 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Ace:

 1 2   Další »
11. Lucka
14.07.2014 [15:45]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat kdy přidáš další díl povídky Lidské bestie. Už se nemůžu dočkat pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. Johnna
12.01.2014 [23:30]

JohnnaNechce si radši počkat? Emoticon Musí v tom být to čekání a pak se jednou podivat a vidět to tam. A navic se mě to nechce předělavat o wordu, tak kdyžtak zitra. Emoticon

29.04.2013 [21:52]

domcamerciA Victorie je snad poloupír? V Rozbřesku je řečený, že ani Nahuleovy sestry nejsou jedovatý. Já teda nevim, ale z toho textu bylo jasně patrný, že se to týká poloupírů. Kvůli tobě jsem tam radši ještě připsala poloupíří ženy.

22.03.2013 [14:22]

mmonikAhojky Ace Emoticon
zahlídla jsem u tvé povídky fotku Fiftyho... Jen jsem ti chtěla říct, že s tvým výběrem Fiftyho naprosto souhlasím! Emoticon Emoticon
Kež by to takhle bylo... Emoticon

14.03.2013 [20:25]

mmonikAhoj Ace Emoticon No uz jsem si rikala,ze jsme te snad ztratily Emoticon
A ted otevru Glamour a co tam nevidim, komemtar od tebe Emoticon
Diky za nej Emoticon
Vsak uz to v dalsi kapce zjistite,co to bude Emoticon
A s tou dalsi povidkou... nerikej dvakrat Emoticon Protoze je dost mozny,ze nase nova povidka bude brzy Emoticon
No, takze, diky za koment... jsem rada,ze jsi zpet Emoticon

6. Ace
29.12.2012 [22:55]

AceTo Nadenka: Ahoj, svůj profil téměř nekontroluji, dala jsem si slib, přidat kapitolu do konce roku. Doufám, že se mi to podaří.

5. nadenka
18.11.2012 [18:15]

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Kdy bude pokračování Existence?

02.10.2012 [15:46]

mmonikAhojky Ace, děkuju za koment u slzy.... Jinak, něco nečekaného pro Bellu se stane... ale nebude to hned. Ještě chvilku to potrvá. Alice něco viděla, to se neboj. Jen o tom ještě nikdo neví. Cullenovi se ještě objeví. A sehrají celkem důležitou roli, ale nejsou hlavními postavami.. a nikdy ani nebyli Emoticon
Nicméně, všechno bude, jen musíš vydržet Emoticon .
Tak snad si počkáš Emoticon

23.05.2012 [15:09]

domcamerciAhoj, já ti na otázku o Freddym tady odpovídala už před měsícem. A Bella ztrácí rozum, a tak přirovnává Edwarda k tomuhle. Viz minulej komentář.

25.04.2012 [21:41]

domcamerciAhoj, ve skutečnosti je to vzatý z čarodějek, kde vystupoval sucubus. Ale z Edwarda jsem doslova inkubuse neudělala, protože kdyby Bellu znásilňoval, neodpustila by mu to... Už tak má na kahánku. Základ to má prostě na astrálnim démonovi. Ovšem Noční můry jsou skvělý horory.

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!