Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele arabek

arabek

Práva: ověřený přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Titulek článku Text
02.10.2012 (16:01)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Zlato, ale nic... trochu mě to tento... No já ti to napíšu na tom novém ICQčku, ok? :)
01.10.2012 (19:31)Drabble povídky„Sněží...“ Zdravím a jsem tu, konečně a naposledy na tomto profilu. :))
K drabble bych se vyjádřila tak, že je tak akorát - no prostě na jednorázovou povídku moc krátké, ale na druhou stranu... Líbilo se mi to, samozřejmě to pár zádrhelů možná mělo, ale to má všechno, ne? :)
Nápad byl skvělý a vše to bylo mírně nadnesené, což je po tolika procítěných a přecitlivělých povídkách (a tématech na hodinách literatury) velmi pozitivní změna. :) Určitě by bylo dobré takové mírně odlehčená témata psát, nadchlo mě to. :)
Co bych možná trochu vytkla jsou věty, které mohli býti více rozvinuté v souvětí, jelikož ačkoliv je to drabble, tak delší věty neuškodí a vypadají elegantněji, i když je možná pravda, že je pak problém se dostat do těch 100 slov. :) Dokonce i slova se neopakují a slovní zásoba je velmi dobrá. Jen trochu ty věty, ale to se časem vypiluje... :)
Téma... jednoduché, obyčejné a přesto tak neuvěřitelně kouzelné! :)
Moc povedené drabble, řekla bych. :)
Snad kritika alespoň trochu pomohla a omlouvám se za časovou prodlevu mezi nimi, jelikož práce bylo hodně... moc hodně. :)
Arabia. :)
01.09.2012 (20:10)Shrnutí povídekPovídky od Kachna13 Zdravím,
tak jsem se nakonec rozhodla se vyjádřit k tvému komentáři. Nepochopila jsem, proč mi všichni děkují za názor u jejich povídky, když se jim stejně zřejmě moc nelíbil. Nepopírám, že silná osobnost seš a vůbec ti to nechci vyvracet. Stejně jako věřím, že koutek je pro tebe pasé. Také neříkám, že bys s psaním měla skončit. Chtěla si kritiku, měla si ji mít nikdo o chvále nic neříkal... Asi chápu, že lidi ona chvála baví, že je to nadchne, ale já bych raději pomohla. Mám dost silná slova, svůj názor a to i u naprosto špičkových autorů. Ty vůbec nepíšeš špatně, jen jsem ti řekla (po svém vlastním způsobu) že tam jsou chyby... Jen se pořádně zlepši, pak mi klidně napiš... :)) Já nekoušu (alespoň myslím) a ráda se ti na to podívám. Moje komentáře možná zní odporně a podobně, ale to je tak trochu účel. :)
Arabia
01.09.2012 (20:03)FanFiction na pokračováníKrálovství chaosu - 7. kapitola No, v komentářích nechválím, ale jednou snad mohu udělat vyjímku. Tuto povídku čtu už dost dlouho i přes ten nízký počet kapitol a líbí se mi. Zamlouvá se mi ten styl naprostého chaosu, kde lidé jsou jen ubozí otroci a upíři páni světa, jelikož tak to má být. Nemají to být zhýčkánci žijící v luxusních barácích a cucající zvířecí krev, pro ně nemám pochopení. Také tohle není Bella, co se z Edwarda posadí na zadek a udělá cokoliv. Jde za svým cílem, možná až i trochu přes mrtvoly, ale má stále ždibíček zranitelné ženy i přes svou odvahu. Neviděla jsem snad nikdy osoby s tolika chybami a přesto tak dokonalé. Též jsem až možná trochu moc ráda, že si to oba uvědomily hned na začátek a nebyly tam žádné scény popírající pravdu o níž víme. Ty opravdu nemám ráda, protože mi to až příliš připomíná mnou nenáviděné americké filmy, kde se všechno přehání a všichni chodí okolo horké kaše... Ne, je sice hezké to opsat, ale to neustálé váhání a pak najednou bum a miluju tě... Ne. Stejně je pěkné odlišit pojmy milovat a zamilovat se... No prostě jsem s povídkou naprosto spokojená a je jedna z mála (aktuálně vlastně jediná), kterou si hlídám... Nevím, jestli máš v plánu dítě, poloupíra, ale modlím se aby ne, jelikož to je povětšinou důvod, proč nepokračuji ve čtení dál... Nějak mi prostě do toho všeho nesedí, ale máš-li ho v plánu, tak uvidím... Co když to třeba budeš mít udělané jinak a to mé jsou jen chabé předsudky?
No... jinak se velmi omlouvám, že jsem buď nenapsala komentář k minulé kapitole (a těmi před nimi), nebo napsala a aktuálně si to neuvědomuji. Sice jsem si dala předsevzetí, že napíšu komentář ke všemu, co přečtu, ale nějak jsem nakonec přišla na to, že je to k ničemu... Samozřejmě, že to autoři ocení, to nepopírám, ale na druhou stranu mě taky nikdo moc nekomentuje a když mě něco nezaujme, nejsem schopna na to podat názor, který si zaslouží... Nebo nezaslouží, ale já se svůj názor nějak nebojím dát najevo a když není na co dávat názor... Nebo se mi nechce, to je další problém. Každopádně vidím, že komentářů to máš žalostně málo a tvá povídka by si jich zasloužila mnohokrát více... Proto ti tenhle s mírným úsměvem věnuji.
Sic nemohu ti dát hlas v NEJ povídce měsíce, jelikož tuhle soutěž už jen z principu nějak neuznávám. Dávala jsem hlasy kamarádkám, protože se mi to líbilo a stejně tam jsou neustále ti samí autoři a povídky, tudíž nemusím jen zbytečně spamovat. Sice chápu, jsou elita, ale mám za to, že je tu pár povídek, které by se tam také měli procpat, ale pro to všechno opakování se tam nevešli... (a nebo jsem dávala hlasy podle nejčastějších, abych šla z davem... Ach, jak já jsem byla divné dítě - nepopírajíc fakt, že ještě jsem.)
Na závěr se snad jen omluvím za tu přílišnost mích názorů, za tu zdlouhavost a za psychické rozbory podané trochu mírně a za celkovou zmatenost. Nevím jak psát a myšlenky mi skáčou z jedné strany na druhou...
Arabia
30.08.2012 (19:40)FanFiction jednodílnéEdward's memories No, nemám co dělat, psát se mi nechce, tak ti nechám jeden komentář. Ze začátku jsem to měla prostě jak již bylo zmíněno, jako knihy. Prostě obsah jich z Edwardova pohledu, stále jsem však nedokázala pochopit, proč by někdo něco takového psal, když je to stejně k ničemu a pak přišel onen pád, Bellina smrt. Ani nechci říci, že by mě to nějak překvapilo, ale prostě mi chvilku trvalo, než jsem to pochopila (nakonec jsem stejně nepochopila, jestli se živil zvířecí nebo lidskou krví, ale což). A pak ta část s Renesmee... No tak já si to rozeberu prostě po částech, abys věděla, jak na to koukám já.
Ze začátku jsem se hodně ztrácela, dost věcí jsem nepochopila, nebo možná chápat nechtěla, ale to už je vlastně úplně jedno... Prostě mi z toho nevyplynulo nic, co by mě uchvátilo. Jen Edward koukající do blba, ale pak se to rozjelo. (Stále jsem nechápala krev a pointu toho). A hned na začátku jsem tak koukla na jeho povahu, jak smýšlel a uvažoval a prostě jsem si o něm udělala obrázek. Připadal mi trochu chladný a nevím, prostě city mi přišli falešné a tak... a pak Bells umřela a všechno bylo najednou jinak, ale já jsem tam prostě neshledala nic, o by ho ranilo. Jistě, byl tam smutek, ale představím-li si, že bych ztratila smysl život, důvod nesmrtelné existence, tak bych asi neváhala a normálně se zabila taky. Nevím, prostě jsem uvěřila, že by ji mohl milovat tak, jak si zaslouží a potom tohle... Zklamalo mě to, přišlo mi to jak falešné city. No a pak bum a Renesmee (říkejte si co chcete, ale nemám, neměla jsem a nikdy jí nebudu mít ráda). Dokonalá, naprosto potřebná pro Edwarda, ale pro mě vůbec. Moc si ji připodobnila Belle, prostě byla jako někdo, kdo má být nový smysl jeho života... Nová láska a podobně... Prostě mi to přijde takové... nevím no, abych pravdu řekla, tak mám prostě vsugerovanou tu nesmrtelnou lásku a ve chvíli, kdy Bella umřela, tak nesmrtelnou bolest a Renesmee s ním nemůže zůstat věčně... ach, ta silná míra naivity. Vadí mi tam i to, že jsem nepostřehla další fakt a to jest, zda je to láska rodičovská či prostě láska. Chvilku mi, bez urážky, připadal jak pedofil a ještě s vlastní dcerou... No prostě ona se k němu chovala zvláštně, on měl zvláštní pocity, co víc k tomu mám říct. Ne, Nessie tam nechci, ale pozdě a každý má jiný názor, tu je ten můj.
Samozřejmě, styl psaní byl hezký, ale já jsem trochu čekala nějaké to tápání mezi dobrými a zlými vzpomínkami a ono nic... Prostě hole naservírovaná historie (to hole si tak neber, ale prostě je to historie, samozřejmě, jsou to vzpomínky, to chápu, ale ten pesimismus ne. Ano, já jsem pesimista a vím to, ale i v těch dobrých hledat to špatné... Oni pesimisti nejsou masochisti a nějak na mě působí, že Edward je.
No nic, já budu končit. Nijak jsem ti nepomohla a vím to, protože tohle je takový můj duševní rozbor, co by si zasloužil knihu, protože jich mám vždy spoustu a nebojím se svůj názor dát najevo. Jak je zřejmé, že?
Arabia
20.08.2012 (12:00)Shrnutí povídekPoviedky od GCullen Tak to tedy děkuji za krásný komentář a jak jsem říkala už i Torenc... No původně to byla jednorázovka, ale prostě se mi moc nelíbil začátek, tak jsem toho nechala, ale něco takového se plánuje, neboj... Jenom dopíšu ty dvě, co píšu teď a pak se na to možná vrhnu, ačkoliv pochybuji, že tě tou délkou trhnu... Ale uvidíme.
Takže děkuji, že tě to nezabilo.
Arabia. :))
20.08.2012 (10:57)FanFiction na pokračováníJasper a Bella? Tak to asi ne. Nebo ano? - 7. kapitola Náhodou kapitolku jsem celou četla, na svoji obhajobu... :D Ale máš pravdu, že kdybych byla pozornější, tak ti to určitě pomůže víc, ale což. Jsem nenapravitelná.
Připadá ti, že tě nenávidím... neber si to tak, ale poslední dobou se snažím žít v iluzi, že všechno je skvělé, ale nedaří se mi to a náladu mám na bodu mrazu, což je u tvora nepřátelského i ve chvíli, kdy by skákal radostí do stropu, docela nehezké. Pokud budeš chtít jakkoliv pomoc, tak stačí napsat a neber si to nic tak osobně. Ne, že tě nenávidím, ale neznám tě, tudíž ti moc nevěřím... Mě není dobré brát vážně, na to jsem moc... Moc špatný člověk.
Pomoc myslím se psaním, shrnutím a čímkoliv...
Arabia
20.08.2012 (10:23)FanFiction na pokračováníJasper a Bella? Tak to asi ne. Nebo ano? - 7. kapitola Nepomohla jsem ti a vím to... Koukala jsem na to, že máš spoluautorku, ale je mi to jedno. Takové věci neřeším... A ohledně toho, co píšu do komentáře o hogu, tak... Píšu to všem, prostě poetické tlachání na zabrání místa a ono to funguje... Člověk pak nemá pocit, že hledám jen to špatné a podobně, ale to je zase psychologie a něco úplně jiného, než jsem ti chtěla říct. Nechtěla jsem tu kapitolovku číst celou, protože mě nezaujala a stejně bych ti napsala komentář jenom k poslední kapitole, protože tam je vidět nějaký pokrok, který bych mohla ocenit. Neudělám to, to ti musí být jasné. Kdybys četla komentář pořádně, tak o Leeovi tam bylo jen, že mě naučil to, co jsem do té doby nevěděla a prostě mi pomohl ve chvílích, kdy byla u mě potřeba... Ta osoba se kterou to není takové, jaké to bývalo je John, možná neznáš, nevím, ale je mi to jedno. Prostě dlouhé diskuze na všemožná témata zamrzly a já nyní nijak netrpím chutí si povídat se splodinou VS. To nic proti němu, ale diskutovat s jistými modrými a podobně je nad moje úsilí o společenském chování... A mám taky nějakou úroveň, že.
Vím, že tě tlachání o hogu nezajímá, ale mohla jsi aspoň dělat, žes to přehlídla, nebo co... Jo a poři´d si prosím shrnutí je mi blbý ti neustále psát pod povídky... Ono to kazí dojem, víš? Když kecám o něčem, co nemá s povídkou nic společného. Každopádně máš na to, abys byla dobrá autorka a stačí trochu zamakat. Nepomohla jsem ti... Vidíme to jinak, ale jak chceš.
A tvůj komentář vyzněl trochu nepřátelsky... Nic proti tobě nemám, jen se prostě k nehlásím ke každýmu koho znám a tebe taky moc neznám... Za to fb se omlouvám, protože tam nechodím a když jo, tak řeším nějaký pitominy s lidma, který potřebuju, nebo lidma, který potřebujou mě...
Tak asi tak no...
Arabia.

PS: Myšleno tak, že John si povídá s každým a já ne.
20.08.2012 (9:35)Shrnutí povídekPovídky od KairyTay Děkuji moc za krásný komentář u mého drabble a abych pravdu řekla, tak to původně jednorázovka měla být... Jenže nějak se mi vůbec nelíbil úvod do ní a přišlo mi to nijaké, tak jsem zkusila, jaký bude mít úspěch drabble... :)) Jistě, zasloužilo by si to dost vysvětlování, prožitků a emocí, no uvidíme, možná jednou zkusím něco takového napsat. :))
30.07.2012 (16:40)Shrnutí povídekPovídky od Jiyee Zdravím,
odpovím k tvému komentáři také otázkou... Opravdu se chceš připravit o moment překvapení? Alec tam hraje roli poměrně podstatnou s jednou osobou, která s ním má také co dělat... A i kdybys pochybovala, tak ti řeknu jedno - jde o záchranu upířího světa. :))

Arabek
12.07.2012 (17:31)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Nečetla, mi to nešlo otevřííít. :D
11.07.2012 (11:22)Shrnutí povídekPovídky od KairyTay Nom, že bych žila se říci nedá, ale jaksi jo... No nejsem doma, klávesnice u babičky je úděsná, takže tak... Povídky nepíšu, ale dýchám, tudíž se za živou osobu považovat dám... :D A co dovolená? A povídky? :) (Hodila jsem ti koment k tý jedný kapitolce. :))
11.07.2012 (11:21)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Protože se mi Arabia líbí víc než arábek. :D To je taký dětský a to první ne... :D A matu tím lidi. :D
10.07.2012 (12:28)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Zlato, tak to mě mrzí, hele... ALe jsem ráda, že už máš něco napsanýho, protože já jsem na tom děsně bídně, hlavně že těch nápadů mám milion, že? :D Rozepsaných tisíc povídek a nějak ne a ne se hnout z místa... Tss. :D
09.07.2012 (16:29)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Mám se relativně dobře... :D Napsala jsem nový komentář no.. a ty se máš jak? :D
09.07.2012 (13:14)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 17. kapitola Zlato, to si ze mě jako děláš srandu ne?! To je hrozné a děsivé, tohleto. Ty napíšeš kapitolku, nic neřekneš a já byhcjí normálně i přehlídla, protože co já si mám pamatovat, co jsem četla a co ne. A na Gigola se hrozně těším... Jo a tuhle povídku čtu, protože jinak bych tu nezanechávala romány o všem možném a nemožném. :D
Ke kapitolce jako takové... Já se normálně zblázním z toho šíleného chlapa, ale co bych chtěla, že? Nemyslí mozkem, myslí jinou částí těla a mele a mele a nedává bacha na to, co mluví. Oni ty buňky tam dole umí oplodňovat, to nepopírám, ale myslet jako fakt neumí. Důkazem je skoro každý chlap a bohužel, jak tak koukám, tak ani Edward se tomu nevyhnul. Bellinka by s tím měla něco dělat, chudinka přecitlivělá, ale být na jejím místě, tak mu jednu fláknu a konec. Co se s ním budu piplat, ne? :D
Ke stylu psaní... neumím si představit, jak by ta kapitolka vypadala před mým záchvatem ohledně tvého stylu, protože tohle bylo něco úžasného. Máš tam ty emoce, co to potřebuje a to prožití. Konečně mám nějakou šanci brát Bellu jako hlavní postavu, se kterou se umím stotožnit, protože předtím to byla tak trošičku prostě jenom figurka. Hrozně se mi líbí, že už tam máš prostě ten náboj, co to potřebuje a dneska ti ani nemám co vytknout, protože se mi tam nechtějí hledat chyby (nemám ráda rozčarování) a hlavně se mi nechce psát, protože babičina nová klávesnice je něco fakt hrozného, jak si můžeš všimnout na těch chybách, co pořád a dokolečka tropím.
Na závěr chci moc poděkovat za místo v tvém profilu a doufám, že se ti tenhle kratší románek alespoň nepatrně líbil a zase tě povzbudil k psaní, na které si se chtěla vykašlat. Jsem ráda, že si tomu nakonec dala šanci a máš i nové nápady, na které se hrozně moc těším a doufám, že ti s nimi jako objektivní kritik budu moci pomoci. :)) Snad už pak ale budu doma a budou se mi ty romány psát o dost jednodušeji... A abych pravdu řekla, tak ty komentáře pod tvými články mi jdou lépe jak povídky, takže kdybych místo nich psala nové kapitoly, tak mám za chvilku vystaráno, jenže já se tu piplám a doufám, že alespoň nějak a trochu pomohu... :))
Tak já budu končit a ještě jednou tě upozorňuji, že se zase podepíšu a pod dalším článkem napíšu další románek o tom, jak jsi se moc zlepšila a jak se mi to líbí. Jenom piš ty kapitolky delší, né jak já, když jsem ráda za minimální povolený limit, protože nějak tak jsem psala... :D
Arabia

PS: Zase jsem se rozjela...
PPS: Ale nejsem mega magor...
PPPS: Ani magor!
PPPPS: Možná jenom trochu...
PPPPPS: Ale jsem zlý magor! :D
PPPPPPS: Co rád píše dlouhé komentáře...
PPPPPPPS: A hrozně rád otravuje s dodatky...
PPPPPPPPS: A hrozně se diví, že se mu nezasekne klávesnice...
PPPPPPPPPS: Nebo mozeček. :P :D
09.07.2012 (13:02)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight No nemohla. :D :D Praha je krásná, ale tady budu jen do čtvrtka :D :D A ne, fakt nejsem pedofil. :D :D To jsem ráda, že si jen nenalhávám, jak úžasný jsem kritik. :D :D Děkuji, taky časem budu psát zlatíčka do profilu, až bdue čas. :D
08.07.2012 (17:11)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Tss prej mega magor. :D Mě to baví psát dlouhý komentáře a zas tak dlouhej nebyl. :D Bylo to krásný, tak si to zasloužilo ten komentář ještě delší, ale jak říkám... No, hele, možná na tom mám nějaký podíl i já, protože jsem přece tak kritička, ne? :D Ne? :D Nevadí... :D :D :D Nejsem doma, jsem u babičky in Prague. :D A předtim jsem byla v Krumlově a pak jedu na tábor, takže se domů jen tak jako fakt nedostanu. :D Tak jsem ráda, že se ti líbil. :D :D
08.07.2012 (17:05)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Tak to bude maso, drahá. :D Vražedná kombinace, ale uvidíme. :D :D Uvidím,e uvidíme... :D A přečti si, sakra, ten komentář u rande! :D
08.07.2012 (16:46)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 16. kapitola Zlatíčko moje, konečně je na světě další kapitola. Hrozně se mi líbila, ale napnula si mě jak strunu na mé krásné nové kytaře. Prostě jsem čekala, že mi ji třeba pošleš, nebo tak a ty houby, že? Stačilo říct, že si jí napsala a já bych hodila za hlavu všechny ty zbytečnosti, který jsem dělala doposud.
Krásně jsi se ve stylu psaní zlepšila a dovolím si tvrdit, že já za to prakticky nemůžu. Jsem ráda, že ten jeden kritický komentář od mé osoby spletl naše cesty dohromady a já mohla alespoň z dáli poznat někoho tak skvělého, jako jsi ty. :))
Odstavce jsou konečně delší a takové příjemnější a dobře se čtou... :)) Prostě úžasné vylepšení, akorát... No musela si čekat, že ti po sáhodlouhých ódách na tvou osobu něco vytknu. Jedná se o odstavec, kdy Edward Belle říká, co se stalo. Ten se opravdu moc nepovedl, jelikož mě děsivě iritovala slova občas, často a podobně... Bez nich by to určitě bylo přijatelnější, ačkoliv chápu, že určité časové vyjádření tam mít musíš, tak by se to dalo opsat, nebo tak... :))
Na závěr jenom chci popostrčit tvoji osobu k dalšímu krásnému článku s povídkou. Je mi nějak jedno, jaká to bude, ale hlavně, že bude. :) Určitě jsi na tom teď lépe než já, jelikož moje nálada na psaní tu je... stále je, ale prostě nemám prostředky na to... Počítač je chudinka doma a prostě není u mě, za což si ještě teď mlátím hlavu o zeď, protože takovým přebytkem nápadů jsem rozhodně nikdy netrpěla... Ale snad se mi to přes prázdniny trošku srovná v hlavě a začnu zase pořádně dopisovat to, co jsem si rozepsala a slíbila, že s tím pohnu... Tákže tisíc povídek a spousta jednorázovek... no prostě to je jedno. :))
Ještě jednou skládám velikou poklonu a doufám, že ti tenhle komentář vykouzlil alespoň malý úsměv na tváři a trochu tě povzbudil. Vím, že mohl být delší a přijatelnější, ale pletou se mi písmenka na klávesnici, která ani není moje, takže víc toho ze sebe dneska nedostanu. :))

Arabia

PS: Musela jsem se podepsat, jinak to nešlo. Emoticon
PPS: Vlastně nemusela, ale chtěla jsem...
PPPS: Jenže to je pořád lepší než abych to zkrátila... :D
PPPPS: Asi bych s těmi dodatky měla přestat...
PPPPPS: Houby! To byl vtip, dodatků bude čím dál víc... :D
PPPPPPS: A víc...
PPPPPPPS: A ještě víc... :D
PPPPPPPPS: Dobře, tak už ne, už je konec.
PPPPPPPPPS: Kecám! :D
PPPPPPPPPPS: Teď už je konec. :D (A jsem zlá od narození a vím to. :)
PPPPPPPPPPPS: Tečka. :D
08.07.2012 (16:34)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Nom, nenapsala, to máš pravdu. :)) Prostě mi to poslední dobou nejde, jelikož můj noťas mám mimo a štvou mě jacísi lidé, jenže... no, je to složité. :)) Ale určitě začnu zase s Kletbou, tu jsem nepsala dlouho a pohnu s povídkami, tedy až domyslím dva nové nápady, co nutně potřebuji napsat a na které potřebuji nutně spoluautora... :D Prostě nevím, kam dřív skočit. :)
08.07.2012 (11:44)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Zlato, to ty jsi pořád fuč. Já žiju úplně špatně, jelikož mám spoustu nápadů, ale ten blbý počítač si skejsnul doma a nehodlá ke mě přiťapkat. No hrozné. A ještě ti trvají kapitolky a Torenc taky... Hrozně mě zlobíte. :)) A co ty? :) Jak žiješ, osobo? A co povídky.

PS: Ozvy se, nebo budu zlá.
PPS: To už stejně jsem, tak co. :D
04.07.2012 (10:24)Shrnutí povídekPovídky od DreaCullen Ehm, děkuji za tvé vyjádření u svojí povídky. Nebudu odpovídat pod ní, přeci jen to stejně nikdo nečte. Moc mě potěšilo, že sis ji nakonec přečetla, jen mne jistá věc trochu zmátla. Moc opsané z Rozbřesku a Nového Měsíce? Zařáží mě to hlavě proto, že jediné, co to má společného je to, že se Aro rozhodoval a je to zasazené do té doby. Já to psala bez knih, sama a nějak jsem se nedívala. Nový měsíc byl je místo, kde se to mohlo udát tak, jak jsem opravdu chtěla a Rozbřesk tam není skoro vůbec - to je doba po Rozbřesku. Tudíž, shrnu-li to, tak neopsala jsem zhola nic (knihy jsem taky pěknou dobu už neotevřela), ale možná jsem to jen blbě pochopila.
Kdyžtak se omlouvám, ale musela jsem se ohradit. :)
Arabia - autorka Alecovy družky
04.07.2012 (10:12)FanFiction na pokračováníEternity for Bella - 8 Hihi... no, slíbila jsem ti komentář a když tady máš tolik místa, tak svůj slib splním. Nečekej nic moc, protože jsem na dovolené, omezení internetu je nesnesitelné a ten noťas, co tu je, je hrozně malý. Ale budu se snažit, aby se to dalo číst bez myšlenek na mou retardovanou část.
Kapitolku už jsem četla, ale musela jsem znova. Připadám si trošku jako feťák, protože jakmile se objevilo tohle jméno v tom meníčku vedle, tak jsem se vykašlala na moje otravné sourozence a okamžitě šla číst. Opravdu je tohle moje vlastní nová droga (a řekněme, že mi ta závislost vůbec nevadí a klidně to přiznám před celým světem).
Demetri je sladký a dokonalý a je mi úplně jedno, že mám raději uvnitř duše tu hnědou čupřinu, která patří Alecovi nebo to zrzavé hnízdo Edwarda. Takových povídek bylo a tohle je něco nového, neotřelého a naprosto dokonalého.
Elena mi nevadí. Troška přirozené žárlivosti a zmatených citů nikdy není na škodu hlavně v případě upírů, že?
Hrozně se těším zase na Bellu a jsem zvěděavá, jak to tam všechno dáš, protože jak si se mě ptala, tak jsem ti určitě moc nepomohla. Nějak čekám ten moment překvapení, jak se to celé vyvrbí. Edward, Demetri, Bella... to bude prostě ještě hrozná sranda - a Bells se mi líbí mnohem víc než v knize. je to silná osobnost, ale láska dělá divy... :))
Tak tedy skládám další poklonu za skvělou kapitolku a úžasný styl psaní, který mě dokáže vtáhnout do děje a nepustit. Nepřijdou mi ty postavy cizí, ale jako staří dobří známí - a to je u mě moc a moc dobře. Kapitolka byla sice trochu kratší (ale na moje nekoukej, já jsem ráda i za 500 slov O:)), ale chápu to a je mi líto to s tou spoluautorkou... Na kvalitě to ale vůbec nic nemění, protože ty jsi prostě paní spisovatelka a i z jedné věty by si dokázala vykouzlit mistrovské dílo.
Hrozně si vážím toho, že se se mnou vůbec bavíš (a taky se pěkně divím) a doufám, že se ti Itálie bude líbit, kluk se ti uzdraví a nálada zlepší tak, aby ty kapitolky přibývali čím dál tím víc rychleji.
Ten obrázek pohledu demetriho je skvělý a úžasný a celý takový suprový. Kapitolka dokonalá a styl poutavý. Ani já, jakožto děsný kritik, objektivní kritit a cynický blázen nemám co vytknout a jen se musím tak usmívat a děkoval Múzám, že si dostala tak skvělý nápad a Bohu, že ti dal takový dar upoutat čtenáře a dát do těch povídek takový ten správný náboj a detaily, které se mi hrozně líbí. Vlastně celá povídka a celý tvůj styl psaní se mi hrozně líbí.
Pomalu tedy už budu končit, ale vím, že je to komentář moc krátký, protože... psala jsem ti už u minulého a ty chvalozpěvy taky nejdou psát pořád, aby ti potom z toho třebas nehráblo a neprosila si mě, ať už toho nechám.
S velkým díkem za obrázek, úsměvem na tváři a přiblblým sfetovaným výrazem - Arabia. Emoticon
PS: jestli budeš chtít komentář k další kapitole, stačí říct. Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
PPS: za délku se omlouvám, mělo to být delší no... Emoticon
30.06.2012 (8:16)FanFiction jednodílnéKrásnější než Rosalie Ehm, tak no... nic moc, abych řekla. První odstavec je ošklivý a jde tam jen o ceny a abych pravdu řekla, tak se zjevem jako takovým ta osoba musela vypadat příšerně, jelikož tohle je i na mé chápání moc. Ono občas vypadá dobře levné oblečení a ceny jsou opravdu jen taková malicherná blbost. Dále je to uspěchané, neprocítěné a celé takové divné. Nepřesvědčilo mě to o žádných kvalitách tvého psaní, respektive to udělalo přesný opak.
Utekly ti emoce, detaily, které dělají povídku povídkou. Je to krátké a nemá to to kouzlo jednorázové povídky. Nelíbilo se mi to, špatně se mi to četlo a působilo to na mě laciným dojmem. (Což ta osoba ostatně taky).
Další chybu shledávám k chování Jaspera a ostatních, jelikož upíři jako takoví vždy jdou za cizincem. Nikdy nemohou vědět, zda je opravdu bezpečný a hlavně je tu i to, co mají společného se zvířaty - brání si teritorium.
Samantha? Raději se k ní nebudu vyjadřovat, nebylo by to hezké a stejně už nemám čas to tady dopodrobna vypisovat, jak působila.
Fajn, tohle si vem jak chceš, mě je to tak nějak jedno. Je to můj názor, od toho komentáře jsou a snad jsem ti nesrazila sebevědomí, to bych totiž hrozně nerada... (kousavá poznámka, pravdu v tom nehledej).
Arabia
27.06.2012 (7:52)FanFiction na pokračováníEternity for Bella - 7 Koukám, koukám, co tak málo komentářů a teď mi dojde, kdy že to jako má vyjít. No prostě jsem pakůň v tomhle ohledu, ale nakonec ti tady ten komentář nechám, protože si ho zasloužíš.
No, lepší místo než poslední kapitola mě nenapadlo, protože mi přišlo trapné ho psát všude. Asi bych se stále opakovala, tak to prostě shrnu. Skoro jsem nedýchala (a ne jen proto, že mám rýmu jak krá... prase), protože tohle bylo něco tak úžasného, že se ještě teď vzpamatovávám. Taková skvělá kombinace upírů, jelikož True blood je prostě True blood a ti upíři jsou tam kouzelní (a sexy) a zase ty ve Stmívání mají svoje kouzlo a dohromady je to prostě dokonalé.
Ten vztah Belly a Demetriho je něco tak pohádkového a kouzelného, já prostě nevím jak to vyjádřit. Prostě taková ta láska opravdová, nefalšovaná a nehorázně jí to přeju. Jako musím uznat, že z Volturiů prostě mám ráda jen Aleca (♥), ale tak... snesu to, protože tenhle vztah je něco úžasného.
Bella a Jacob... však lidi vědí, co si o tom myslím, a proto jsem i ráda, že s ním už není. Ačkoliv se ten pejsek mohl zachovat líp, je prostě nenapravitelnej.
Fíha, tak jsem čekala, že to bude delší, tak ti skloním ještě poklonu za styl psaní - něco tak úžasného jsem dlouho nečetla. Někteří zdejší autoři se s tebou nemůžou rovnat, protože ty tam dáš všechno, co tam má být a není ti prostě co vytknout... No, ohledně spoluautorky jsem se vyjadřovala - nějak nepoznám rozdíl, ale chápu to (taky mi to bylo blbozdorně vysvětleno). Takže tedy veliká poklona, moc pěkné, tak nějak mě to chytlo za srdce. Emoticon Emoticon
Doufám, že tenhle kratší komentář alespoň trošku potěšil, protože prostě nemám ráda roztomilé smajlíky, kteří občas nedokážou vyjádřit to všechno, co chci autorovi jako ty říci.
Já už se tedy klidím a rychle přidej další... Budu čekat. Emoticon
Arabia, Arabek...
25.06.2012 (20:15)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Ano, mám face. :))
www.facebook.com/AveAvinka :))
25.06.2012 (18:12)FanFiction na pokračováníJasper a Bella? Tak to asi ne. Nebo ano? - 4. kapitola Nenašla jsem shrnutí, proto odpovídám zde. :))
Ano, tyhle oči mají s tím co dost dělat, ale to je jedno. Zabývá se tím a já se jí po pravdě moc nedivím. Kdybych já měla kluka a někdo ho chtěl zabít a nakonec ten někdo, kdo ho zachránil měl rudé oči a uměl jen tak zničeho nic zmizet, tak bych se tím asi taky zabývala... A je pro ně hrozba, na to nezapomínej. :))
24.06.2012 (21:11)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Stále ještě žiju, řekla bych, ale to ty si mi umřela. Děkuji za komentáře k povídkám a ty taky trošku zamakej. Už nemám co číst. :)
24.06.2012 (20:44)FanFiction na pokračováníAlecova družka - prolog + 1. kapitola Děkuji všem, co komentovali. Ano, povídka přeskočila z Nového měsíce na Rozbřesk a vůbec se nedivím, že jste zmatení - o to celou dobu šlo. :)
23.06.2012 (21:46)O webuChcete se stát Profi přispěvateli? Přeji pěkný den,
jelikož se tu rozmohl nový trend, tak také žádám o práva profi přispěvatele. Nechce si pokojně žádost rozležet v hlavě, jelikož je to skok a já jsem autor krajně podprůměrný, tudíž mě je to jedno, ale když už všichni tak moc prosí, tak se přidám k novému trendu.
S přáním pěkného večera/rána/odpoledne/dopoledne (jedno si vyberte) Arabia.
23.06.2012 (21:41)RozbřeskBreaking dawn 2 - první fotky No, tak... Emmet vypadá trošku divně, moc... mladě. Bella docela slušně, ale ty oči má hodně divný. Další kámen úrazu - Renesmee - děsivý tvor, který tam vlastně vůbec nemá co dělat. Nemá vypadat jako školák, ale jako tříleté dítě - což rozhodně nevypadá. Tuhle herečku prostě neodhadli a jenom proto, že má rezavé vlasy nemusí hrát roli, na kterou se vůbec nehodí.
Vlasy Bells mi nevadí, za ty dám *like*.
Ostatní - nějaký snesitelný průměr.
A poslední fotka... Lidi, jí se asi zamilovala, protože Cameron je prostě úplně dokonalej ať si říká kdokoliv cokoliv, ale Dakota moc ne... Takže k Alecovi Emoticon palec nahoru.
23.06.2012 (21:23)FanFiction na pokračováníNa príkaz Volterry - 33. kapitola Ejhle a jednou snad budu první... Konečně jsem se dokopala ke komentáři, který by za něco stál, jelikož smajlíky nepodporuju, ačkoliv jsou hrozně roztomilý.
Jak již jsem psala, tak povídka je to skvělá a hrozně mě to baví. Trošku sice mám výhrady vůči dětem - nemám je ráda - ale tady prostě být musí. A Edward je tak sladký, Bells hrozně hodná... Zase nechápu, proč ji tak podceňují, ona není taková nula - jen novorozená. Zvládla by to, myslím, a určitě by jim neublížila. Ty jména mi v hlavě vykouzlila otázku, jak na ty malé budou volat, protože když zavolají Esme, tak mají rovnou dvě... U Reneé to není takový problém, ale stejně by mě to zajímalo.
Nechce se mi věřit, že by Aro byl tak naivní a myslel si, že je Bella mrtvá. Nevím, asi to bude ještě nějak doplánované, ale jednou mu to stejně dojde a to pak bude něco... a nebo nedojde a já v poklidu nechám svoje rezaté peroxidové vlasy napospas osudu. Takže myslím, že tam prostě všechno to bude mít ještě nějaké rozuzlení, na které si počkám.
Ke stylu... miluji slovenský jazyk, má pro mě prostě nějaké kouzlo, které neodepřu. Rozhodně ho mám raději než ten svůj rodný, ale to je jedno. Napsáno je to krásně, řekla bych a Bella je tam naprosto úžasná - prostě chodící dokonalost. nedokážu si představit jiný charakter. Je svoje, ale zároveň i ta Bellovská...
Komentář zakončím velkým díkem za další kapitolku a doufajíc v to, že brzy bude další. Přeci jenom jsi paní autorka, autorka s velkým A a ty já čtu... No, na druhou stranu zase nedokončené povídky nejsou můj šálek kávy a oslavné komentáře už vůbec ne. Takže se omlouvám za tu "strohost" a snad si z toho pochopila, jak se mi to líbilo.

Arabia
22.06.2012 (21:03)Shrnutí povídekPoviedky od Lolalita Asi vím, proč někdo nezanechá komentář u tak krásných povídek, jako jsou ty tvoje, a tím někým jsem i já. Vím, jak krásně sice vypadá řada smajlíků a jinak prázdno, ale to je to, co se mé osobě jako takové příčí. Nenávidím řadu smajlíků a holý prostý komentář bez ničeho, proto si svoje schovávám na zvláštní případy, kterým tenhle určitě je. A když ještě autorka prosí, tak přeci nemohu nevyhovět a něco nenapsat. Přeci jenom takový komentář moc neukáže, řekla bych a hlavně tam není ta podstata toho, proč vlastně je. Tudíž já to vynahrazuji romány na shrnutí, ať si ulehčím práci a přemýšlení.
Hned ze začátku upozorním, že jsem trošičku potlačila část, která se u mě dere hned na začátku a rozhodla se napsat to dobré, abych Tě, drahá lolalito, alespoň nepatrně potěšila.
Tyto povídky pro mě, jakožto nezaujatého pozorovatele, měly ohromné kouzlo. Bylo to po dlouhé době něco, co se vymykalo všem pravidlům a nedodržovalo ty zajeté formy "sladkého Edwarda". Prostě je upír a to na něm já jako autor miluji ze všeho nejvíce. Upíři jsou prostě nehorázně sexy zrůdy a bez ohledu na sladkost povídky tam potřebuji tu živočišnou dravost, kterou většina povídek postrádá. No, ty tvoje ne. Prostě od začátku je to naprosto skvělé a má to to kouzlo pro mě, které jen tak nezlomíš.
Fajn, teď něco ke stylu psaní. Hrozně obdivuji, jak to všechno zvládáš a že kapitolky jsou moc hezké, ačkoliv tahle byla trošičku jinačí (Pán dokonalý), což samozřejmě chápu. Asi teď budu znít jako děsné pako a bůh ví, co ještě, ale jsi autorka s velkým A a prostě tě nikdo z pozice jedněch z nejlepších autorů nesesadí. Píšeš snově a já bych si občas přála umět psát jako ty, nebo mít alespoň šanci spolupracovat s někým takovým. No, snít si můžu dál, ale ty rozhodně pokračuj v rychlém tempu, jelikož se mi často nestává, abych si trhala své peroxidové vlasy (jop, víc peroxidu vodíku než mojí "krásné" hnědé) a už vůbec ne, abych četla rozdělané povídky, což u tebe prostě nijak jinak nejde. Jsi pro mě paní spisovatelka a z téhle pozice se jen tak nesesadíš.
Tak, gratuluji, dohnala si mě až k přemýšlení a slzám, což u mě není zas tak obvyklé, ale doufám, že ti tenhle "rádoby dlouhý komentář" vykouzlil alespoň nepatrný úsměv na tváři a ukázal ti, jak si i cynický člověk dokáže trošku popsat a uznat, že jsi jedna z autorek s nejlepšími nápady a nejlepšími povídkami. Prostě pokračuj a věř, že pro spoustu lidí budeš vždy jednička. :) (A já jsem jeden z nich).

Arabek, Arabia.

PS: Tohle původně patřilo pod Pána dokonalého, ale nakonec jsem ti to hodila na shrnutí, jelikož je to názor na všechny tvoje povídky obecně. :)
21.06.2012 (19:31)FanFiction na pokračováníLet´s dance! - 3. kapitola Děkuji všem za "komentáře" ačkoliv je to s nimi v poslední době bídné, tak je mi to jedno. Asi tak vám to řeknu.

Petulka01J: Myslím, že to žádná veliká časová prodleva nebyla, jelikož jsem měla povídky s kapitolami za měsíc a to sis pak teprve nemohla nic pamatovat. Myslím, že asi tím pádem špatně čteš, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nepopírám ale, že mi tahle kapitola zabrala více času než ostatní, ale na nové se pracuje. Ale neovlivním to jenom já, nýbrž i administrátoři a opravování (nic proti nim, chápu, že mají spoustu práce).

PS: Pro info tam kapitolka byla už snad v neděli. Emoticon
06.06.2012 (18:37)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 15. kapitola Osobo, proč mi to sakra děláš? Kapitolky jsou čím dál tím lepší a ty prostě ne a ne mi to poslat. Já tak trpělivě čekám a ono nic. Nenuť mě plakat - já si nechci umazat make-up. Emoticon Emoticon Tákže piš dál. KOnečně jsou y odstavce delší, víc mě to baví a vidím, že ta moje kritika taky pomohla - což se obvykle říct nedá, ale tak... Rozhodně co nejrychleji pokračuj, napiš mi na ICQ a kdyžtak se můžeme domluvit, jak tě napadla ta jednorázovka... Emoticon A vidíš, už jsem se konečně nepodepsala! :D
01.06.2012 (17:00)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 14. kapitola Osobo? To jako opravdu? Já zírám jak puk - tohle bylo opravdu něco. Nenudila jsem se a kritika je teď sprosté slovo. No prostě jedním slovem naprosto dokonalé, drahá. Koukám, slintám a doufám, že do Edwarda vjdete amok, nebo tak něco. Hrozně se těším na pokračování a doufám, že bude alespoň z poloviny tak dobré, jako byl tenhle díl. Jeden z nejlepších. Asi nakonec k něčemu budu, co? (nemohla jsem si přece zapomenout připsat zásluhy, ne?). A prosím tě, taky mi napiš na ICQ, ať se dohodneme kdyžtak na té jedné povídce, co si chtěla zkusit, ale nemusíš, pokud nechceš.
Tak, já mám ještě něco rozepsaného a rozečteného, tak mizím.
Papa - letadélko Arabia.
29.05.2012 (19:19)FanFiction na pokračováníPlayboy - Kapitola 16. Tříhlavá saň Ták, konečně jsem zase našla něco, co se mi opravdu líbilo. Jako kapitolovka je to hezká, ačkoliv na mě trošku zmatená. No co, já taky zrovna nemám dobrý orientační systém, tudíž si to nemusíš přikládat za vinu.
Škoda toho vztahu Edwarda a Belly... normálně bych uvítala nějakej lepší posun, abych pravdu řekla... jako Éďa je podle mě skvělej, ať dělá co chce a Bella mu má padat k nohou...
Ale ne...
Letadýlko - Arabia :D
29.05.2012 (16:40)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 13. kapitola Hej, osoba, tohle mi nedělej! Veškerá kritika mi vypadla ze škeble a normálně nevím co pokračuje. Takhle se to nedělá, milá zlatá. Já to prostě potřebuji vědět! Emoticon
Jinak k té kritice, co se mi kdesi vylovila ve škebli... je to skvělý a lepší, než minule. Zlepšuješ se, drahá. Emoticon Zase bych tě nakopala za nějaké ty emoce, ale já tě nebudu přeučovat. Každý má svůj styl a já ten tvůj do jisté míry žeru.
Tak prostě pokračuj a makej a taky občas natáhni ty odstavce na delší, protože já čtu, čtu a najednou konec. A ty přece víš, jak ráda čtu... Emoticon
Letadýlko, zlatíčko a bůh ví (A že Éďa to ví) co ještě - Arabia Emoticon
27.05.2012 (11:59)FanFiction poezieDolor In Mea Cor Nat,
pak jsem to tedy špatně pochopila, omlouvám se. (Jo a má to být vážné).

VerCullen,
svoboda názoru jistě funguje, o tom žádná, ale každý by se vyjádřil jinak.
26.05.2012 (18:49)FanFiction poezieDolor In Mea Cor Předrahá Nat,
nechci nikterak narušovat tvou kritiku, to vůbec ne, ale jistá přirovnání někdo musí použít poprvé... Víš, ono když si přečteš sbírku poezií, tak toho najdeš tam o mnoho více a o mnoho prapodivnější... Ale tvůj názor ti neberu, je to jen obhajoba.
PS: Dostala jsi někdy do hlavy holí? (Tím se všechno vysvětluje - přirovnání). Jop, aneb když se do toho motá někdo, kdo tomu nerozumí (a prostě jsem si musela rýpnout!).
Drahá VerCullen,
každý by se místy vyjádřil jinak a já opravdu nejsem náš zlatý Eda, abych četla cizí verše z hlavy, tudíž... opravdu nemůžu napsat to, co by si napsala ty... Ztratilo by to můj nádech...
25.05.2012 (15:16)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight No to víš, já jsem všude jenom tehdy, kdy mě nepotřebují. Emoticon Se ti na to juknu hnedka a nebudu tě šetřit, neboj. Emoticon
Určitě to ale bude dobrý, neboj... já pomůžu co nejrcyhleji, ale je pravda, že když mě lidi potřebujou tak nejsem... (jsem duch?! Emoticon )
Šílenec, který je ještě do toho letadlem - Arabia Emoticon
24.05.2012 (13:52)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Jojo, musím mít pořád k něčemu nějaké ale a nějaký problém, ale ty to už víš. Emoticon To je taková vlastnost, která se projevuje hned no. Emoticon A makej na povídkách, já už se koušu nad ostatními kusy povídek, kterým rozumím asi jako koza petrželi. Emoticon Emoticon Emoticon
Jop, tak koneec. Emoticon
Blázen, šílenec a letadlo jménem - Arabia Emoticon
23.05.2012 (18:33)FanFiction na pokračováníUpíří chůva - 10. kapitola Chcete komentář? Tak ho máte mít... No, abych pravdu řekla, tak bych ráda věděla, co udělal Edward a Rose, protože ty mě fakt zajímají o něco víc, než paní Mansonová, ačkoliv chápu že tam musí býti ona. A Bella je podle mě skvělá, ačkoliv mi přijde, že má až moc dobré sebeovládání... Ale tak, možná je to zkušenostmi, co já vím, do hlavy jí nevidím (fakt nejsem Edward).
Rychle pokračujte, protože... no... prostě povídka je to skvělá a já z ní mám takový pocit, že bych ji možná četla i do konce (což nedělám, čtu jenom dokončené povídky a jinak skoro nic). Určitě palec nahoru a jen pokračujte... a co nejrychleji Emoticon
Arabia Emoticon
PS: Za smajlíka u podpisu se nedivte, ale tak mě vystihuje...
PPS: Jo... a kdyby jste se divili, že tu není řada smajlíků, tak ty nepíšu, protože... protože jsou nudní a ničemu nepomůžou, tak... (ale na druhou stranu jsou hrozně roztomilý). Emoticon
23.05.2012 (18:23)Shrnutí povídekPovídky od forewertwilight Rozhodla jsem se ti nadšeně oznámit, že jsem tedy přečetla ty předchozí kapitolky a momentálně se tak nějak rozpačitě usmívám. Líbily se mi, ale mělo to i svoje mouchy, které má vlastně všechno psaní, ať už píše kdokoliv.Emoticon
A dále jsem se podívala na ty tvoje nápady, jelikož nápady na cizí povídky miluju (ne jako kopírka, ale prostě... baví mě číst, co kdo měl za chytrý nápad) a hrozně se mi zalíbil ten nápad poslední (s těmi sestrami) a potom ten s ledovou Bellou a návrhářstvím... Takže jednoznačně palec nahoru. Emoticon A až je budeš psát, tak se ozvi, protože já zase konečně budu mít co číst (jop, jsem nějak... dojela no Emoticon). Tákže asi tak no...
Nebudu zdržovat, jen... prostě pokračuj co nejrychleji Emoticon
Arabia Emoticon (a odedneška je tenhle smajlík můj podpis).
23.05.2012 (16:50)SoutěžeNej povídka měsíce května/mája Můj gigolo - forewertwiligh
Vychoval jsem si lásku - Vesper
Guvernantka - lolalita
To ti neodpustím! - KacenQaCullen
Vášeň jedné noci - zuzka88
23.05.2012 (16:45)FanFiction na pokračováníRande naslepo - 12. kapitola Tákže mě tu máš zase (jsi hrozně ráda viď? Emoticon). Rozhodla jsem se ti tu nechat komentář a pořádně tak zaplácat to místo, co tu máš... Ták... začneme hezky od začátku.
Na rovinu se ti přiznám, že jsem ostatní kapitoly nečetla (ale ty to víš), takže nevím, co tomu všemu předcházelo. Jenže jakmile jsem otevřela tuhle kapitolu, tak mi to bylo téměř jasné a předchozí jsem opravdu nepotřebovala.
K ději... chudinka Bella, zlatej Edward... prostě já se na něj za to všechno nedokážu zlobit, jelikož on je tak sexy... Emoticon. Ona by měla trošku krotit sny, jelikož ví toho patrně moc... ale tak, uvidíme jak se to vyvine...
Ke stylu psaní... Klaním se, protože tohle bylo dobrý a určitě lepší než to poslední, co jsem četla. A i když si říkala, že emoce nedáváš, tak já jsem je tam prostě cítila a konečně jsem si přišla trošku vtažená do děje a ne jako nikdo cizí. Za to určitě palec nahoru. Emoticon
Ale zase na obranu, abych si zachovala svůj post kritika (jo, hrozně moc ho miluju), tak by to chtělo alespoň trošku rozepsat a upravit ty odstavce na konci, které jsou hodně krátké na delší, rozepsanější, propracovanější. Však jen to trošku... natáhnout a hned o level lepší.
Další, co bych asi vytkla je milované BYL. Jo, používám ho taky často, ale pokus se občas... alespoň v odstavci si projet slovesa a zkusit si některá stejná nahradit jinými
slovními spojeními či jiným slovesem. Emoticon
Na závěr chci říct, že určitě v čtení budu pokračovat, komentáře psát možná budu taky... (nehorázně mě to baví) a doufám, že alespoň nějak tou otravnou kritikou pomůžu.

Usměvavá, veselá a nadšená Arabia Emoticon
23.05.2012 (16:15)FanFiction na pokračováníLet´s dance! - 1. kapitola Zdravím všechny, kteří se rozhodli okomentovat (ale i ty ostatní).
Další kapitolka čeká momentálně na schválení a ta další se pomalinku chystá, takže se nebojte. Emoticon
Moc děkuji za komentáře, které mi dávají nějaký ten... náboj a nápad.
Arabia Emoticon
23.05.2012 (10:16)FanFiction jednodílnéVampiráti Nápad poměrně dobrý, to hned na začátek musím uznat, ale že by zpracování bylo nějaké zářné, tak to se říci nedá. Už i úvod se mi nelíbil a trochu mi po pravdě lezl na nervy, jelikož... nevím, postrádalo to pro mě ten náboj, který by mě nalákal. Jak jsem pak četla zbytek... moc sis u mě opravdu nepolepšila, protože to bylo bez emocí, holé, suché, nezáživné...
Opravdu to bude chtít emoce, více se rozepsat v některých pasážích a dát do toho ten náboj... Bella mi zase přišla jako někdo cizí, kdo něco popisuje, robot... Nevím jak se vyjádřit, tak snad to z těch rozpačitých slov pochopíš.
Dále odstavce... nevím proč, ale poslední dobou to všem takhle skáče dolů, nebo to dělají oni... ale je to hrozné. Chápu onu přímou řeč, ale taky by si mohla věty za ní rozvést ve stylu: Jak se tvářil, co dělal, jak se cítila... Bylo by to o dost lepší. A fakt tolik mezer tam být nemusí.
Fajn, tak to by bylo. Prostě shrnutí? Nic moc... Jako jsem kritička a dokážu odpustit jen málokteré chyby (a to sama nepíšu nijak světově), tudíž si to nemusíš brát nějak osobně, ale zase na druhou stranu myslím, že kritika ti pomůže víc, než ta řada nicneříkajících smajlíků, které prosí, ale nezlepší...
Krapet rozpačitá, unavená a podrážděná Arabia Emoticon
22.05.2012 (11:52)Drabble povídkyError Tak... nebudu za suchara a uznám, že opravdu mi to vykouzlilo úsměv na tváři a popustila jsem nějaké to chichotání za semklé rty. Takže rozhodně palec nahoru, protože rozesmát suchara...
Jinak se Bells nedivím, protože kdyby takhle sexy chlap seděl vedle mě... no neručím za sebe. Emoticon Emoticon
Arabia Emoticon

Datum registrace: 25. 1. 2011

Poslední přihlášení: 22. 8. 2015, 00:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od arábek

Povídky od arábekKeep running...

Články:

 

Poslední přání před věčností...

Poslední přání před věčností...Něco mi vnuklo nápad, který jsem prostě nemohla nechat odejít, ale na jednorázovku se zdál moc krátký... Stejně jsem se nejprve musela vyléčit ze své posedlosti Alecem Volturim... No nic, zpět k tématu. Volturiovi jsou upíři, kteří nestrpí nic - tudíž i poloupíři jsou podle nich za hranicí zákona, a chvíle, kdy má dojít jen k mírnému pokecu se okamžitě změní na krvavý masakr, kde ze strany Cullenů dojde k ohromným ztrátám. Bella nic netuší a jediná přežije... A před milosrdnou smrtí má jedno jediné přání... Hodně chutě do čtení přeje Arabia. (100 slov)

 

Alecova družka - 2. kapitola

Alecova družka - 2. kapitola„Isabello,“ ozvalo se kdesi tiše v lese a já se zděšeně odtrhla od toho mrtvého zvířete, co už mi stejně žádnou úlevu od bolesti v krku neposkytovalo. Pohledem jsem začala kroužit po mém blízkém okolí, ale nikde jsem nic neviděla a nebyla jsem schopna ani nic zaslechnout, či ucítit nějaký zápach.

Pomalu se rozjíždíme, ale nečekejte, že se všechno vyvine tak jednoduše... Arábek. :)

 

Alecova družka - prolog + 1. kapitola

Alecova družka - prolog + 1. kapitola

Naděje umírá poslední, ale je tomu tak vždy? Jsou chvíle, kdy pochybujeme...

Vzpomínky se vrací? Někdy bychom to ale nechtěli...

A co to pospolu má co dělat?

Bella, Volterra a nelítostný Aro. Všechno je stejné, ale zároveň jiné, jelikož se počítá s jedním - se smrtí. Jenže špetka naděje přeci jen zahoří... A co s tím mají co dělat rudé oči? A budou provázet Bellu i po přeměně? Pěkné čtení přeje Arabia.

 

Let´s dance! - 3. kapitola

Let´s dance! - 3. kapitolaNetradiční pohled Andy a tradiční pohled Edwarda. Jedna hádka, jeden tác, co je na prach a jedno uvědomění. Přeji příjemné čtení - Arabia.

 

Kletba rodu Este - 1. kapitola

Kletba rodu Este - 1. kapitolaPo dlouhé době je napsána další kapitola na přání forewertwilight. V tomto díle se podíváme za novou postavou - Aliciou, která nám ještě bude v celém příběhu hrát důležitou roli. A pak samozřejmě Bella. Pěkné čtení vám přeje Arabia. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!