Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od DreaCullen

Povídky od DreaCullenKapitolové - Love times three (píše se) Miluju tvoji holku! (píše se) Jednorázové - Padá hvězda, přej si něco! (vánoční - hotovo) Poezie - Poslední myšlenky Drabble - Zabít? Ne, proměnit! Nápady - Křídla mého anděla (kapitolová), Cikánka (kapitolová), Když se setká Zoey s Bellou (parodie), Amazonka (kapitolová), Bez tebe (Jednorázovka)

Ahojky, jsem ráda, že jste zavítali do mého shrnutí. Doufám, že se Vám jeho obsah bude líbit.

 

DreaCullen - či-li já - se vrací. Po dlouhé odluce Vám představím pár nových povídek, zkusím dopsat Miluju tvoji holku a popřemýšlím, co udělám s Love times three. Upozornění k povídkám, které teprve začínám psát: Opravdu ráda rozvádím Bellu a Edwarda, tak mě za to neukamenujte.
 

Název: Love Times Three
Stav: Rozepsané
Počet Kapitol: ?

Isabella se právě rozešla se svým přítelem Aaronem a se svou tetou a bratrem jede do Francie odreagovat se. Ve Francii potká Edwarda, s kterým se už předtím znala a měl pro ni (nebo spíše pro její sestru Caroline) v životě velkou roli. Zamiluje se do něj, ale nechce sestře ublížit. To ale netuší, že se Edward s Caroline rozešli a ta si teď doma užívá s upírem Darenem. Co se stane potom, když se vrátí zpět do Forks? Dá se s Edwardem dohromady? 
Pozn.: V povídce se objeví spousta nových postav, které v životě Belly i Caroline budou mít obrovskou roli.

 

prolog

1 ? 2 ? 3 ? 4 ? 5 ? 6 ? 7 ? 8 ? 9 ? 10

 


 


Název: Miluju tvoji holku!
Stav: Píše se
Počet kapitol: ? 
Postavy: Edward a Rosalie Masenovi; Isabella, Alice, Jasper, Emmett, Carlisle, Esmé a Jacob Cullenovi

Edward není takový jako ve Stmívání, je do sebe zahleděný kluk, který nemá o holky nouzi. Problém je v tom, že on by chtěl každou, a tak když se se svou sestrou přestěhuje do Forks a potkají tajemné Culleny a ještě tajemnější Isabellu Cullenovou, rozhodne se, že tu dostane taky. Bohužel je zrovna Isabella ta, která mu nepodlehne. Chodí totiž s doposud (vlastně do té doby než přijede Edward) nejhezčím a nejpopulárnějším klukem školy, Jacobem a co je nejpodivnější: TAKÉ CULLENEM. Jsou to oni dva. Král a královna. Isabella taky není ta dívka, o které se píše ve Stmívání. Je nádherná, miluje pozornost, je provokatérka a hlavně je upír, což Edward není. Jak to nakonec dopadne? Skončí Edward a Isabella spolu? Nebo ona zůstane s Jacobem? Nebo se tady objeví ještě někdo jiný?

Pozn.: Já vím, že už to, že je Isabella upír a Edward člověk a nemají se extra v lásce tady bylo, ale nemohla jsem si pomoct, jelikož takovéto povídky miluju!!!

prolog + 1

- 2 - 3 - 4 -

 

Stav: Rozepsaná

Bella je amazonka – dívka, která je pro nebe příliš krásná a pro peklo zase hříšná. Je uvězněná na zemi, na které bude žít až do konce věků. Až doteď žila na Kavkazu, kde bylo amazonkami přeplněno. Co tak důležitého se stane, že se rozhodne opustit svůj domov? Vezme si někoho s sebou? Lásku nebo snad přítele? A kam vůbec půjde. Dozvíte se... :) 
(PŮVODNĚ JSEM MĚLA PRO TUTO POVÍDKU VYMYŠLENÝ ÚPLNĚ JINÝ DĚJ, ALE PROLOG, KTERÝ JSEM NAPSALA, MĚ DONUTIL HO CELÝ OD ZAČÁTKU ZMĚNIT. BELLA SE PROTO NEODSTĚHUJE DO AMERIKY A NEODSTĚHUJE SE PROTO, ŽE PO TOM TOUŽÍ) 

P. S.: STÁLE HLEDÁM SPOLUAUTORKU (PŘÍPADNĚ SPOLUATORA). ZÁJEMCE PROSÍM, AŤ MI NAPÍŠÍ NA MŮJ E-MAIL: dreatasy@seznam.cz

prolog 

-1- * -2-

 

Stav: 1. kapitola se píše

Motto: Sejde z očí, sejde z mysli, jen blázen věři na nesmysly, láska je čaroděj...

Obsah: Těhotenství se nekonalo... Po svatbě Bella hodně vážně onemocněla a Edward ji musel přeměnit. Díky nemoci se z ní nestala plnohodnotná upírka, ale jen poloupírka. Po nějaké době jí Edward navrhne, aby šla na Yale. Bella se po dlouhém přemlouvání rozhodne, že opravdu na vysokou školu odejde. Zůstane stejná jako vždycky nebo ji změní hříšný a nezodpovědný studentský život? Bude Bella Edwarda milovat stejně jako doposud nebo i jejich věčná láska časem vymizí, když jsou ti dva odloučeni?

 
TADY

Je to povídka, kterou jsem poslala do soutěže.
Jsou Vánoce a celá rodina Cullenových se jde koulovat. Padá hvězda a Rose si něco přeje. Co si přála? A splní se to?


 Poslední myšlenky 

Zabít? Ne, proměnit!

Double Drabble - 200 slov. Edwardův pohled - Aro chce Bellu v New moon buď zabít nebo proměnit.

 Stav: Nápad

Bella je strážný anděl. Jednou, když opět sestoupí na zemi, uvidí právě narozeného malého chlapečka, který je pohozený v lese. Co s ním udělá? A jak dál to bude pokračovat?
PS: Byl to jen nápad. Počítám s tím, že bych to začla psát, až bude LTT aspoň v polovině a MTH! taky, takže v nejbližší době to nejspíš nebude.

 


Stav: Nápad

Edward je s rodinou ve Francii. Jednou, při procházce městem omylem zavítá na neznámé tržiště, jestli se tomu tedy dá tak říkat. Je tam spoustu stánku, spoustu obchůdku a hlavně je tam spoustu lidí. Úplně vzadu uvidí tančit krásné cikánky. Edward ale neobdivuje jejich krásu, spíše jejich tanec. Jejich krásu začne obdivovat teprve, když začíná tančit nádherná cikánka s mahagonovými vlasy, jak se později dovídá, jmenuje se María. Co se s Maríou stane dál? Nechá ji Edward spolu s cikánkami. A je María vůbec María? Pokud chcete vědět, jestli se M. protančí na svůdnou cikánskou hudbu až do Edwardova srdce, pokud chcete vědět, kdo je krásná María, budete si muset počkat, až začnu povídku psát. :)

PS: Tuto povídku nemíním začít psát hned, ale až budou MTH a LTT trošku rozjeté, taky jsem vám slíbila Křídla mého anděla. Ale jelikož na mě tento nápad přišel v hodině historie, která je velmi nudná - aspoň pro mě - něco jako prolog už jsem napsala. Napadlo mě tedy, že bych tady mohla dát aspoň prolog, potom si dát na chvíli pauzu a začít psát, až budou mé další povídky aspoň v polovině (nechci totiž mít moc rozepsaných povídek).

 


 

Když se setká Zoey s Bellou

...aneb kdo je větší upír?

Stav: nápad

Nějaké to pojednání o tom, když se setkají postavy z Twilight ságy a Školy noci. Při jaké příležotosti to bude, to nepovím, ani kde to bude.

 

 


 

Děkuji, že jste zavítali do mého shrnutí a doufám, že se Vám mé povídky líbily. DreaCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od DreaCullen:

 1 2 3   Další »
22. arabek
04.07.2012 [10:24]

arabekEhm, děkuji za tvé vyjádření u svojí povídky. Nebudu odpovídat pod ní, přeci jen to stejně nikdo nečte. Moc mě potěšilo, že sis ji nakonec přečetla, jen mne jistá věc trochu zmátla. Moc opsané z Rozbřesku a Nového Měsíce? Zařáží mě to hlavě proto, že jediné, co to má společného je to, že se Aro rozhodoval a je to zasazené do té doby. Já to psala bez knih, sama a nějak jsem se nedívala. Nový měsíc byl je místo, kde se to mohlo udát tak, jak jsem opravdu chtěla a Rozbřesk tam není skoro vůbec - to je doba po Rozbřesku. Tudíž, shrnu-li to, tak neopsala jsem zhola nic (knihy jsem taky pěknou dobu už neotevřela), ale možná jsem to jen blbě pochopila.
Kdyžtak se omlouvám, ale musela jsem se ohradit. :)
Arabia - autorka Alecovy družky

22.05.2012 [8:06]

MucQEdwardForeverAhoj tak sem ti poslala článek na korekci :)

19.04.2012 [17:57]

MucQEdwardForeverAhoj chtěla bych tě požádat jestli by si mi nepomohla jako korektor s mým článkem? Děkuji Emoticon Emoticon

19. Nikii
09.04.2012 [18:52]

NikiiAhoj,
píšu jednu povídku "Dětství s Edwardem" už jsem u 6. kapitoly, ale tu jsesm ještě neuvedla mám tam ASI hodně chyb. Doteď mi to opravovala jedna korektorka, ale už se mi neozvala a naposledy jsem dala kapitolu poslední týden v březnu takže ráda bych už přidala i novou...
Tak konečně k jádru věci: Opravila bys mi prosím tě kopitolu? Předem děkuji za odpověď. Pá Nikii
PS: máš hezké shrnutí a líbí se mi povídka "Miluji tvoji holku!" Emoticon

18.
Smazat | Upravit | 23.03.2012 [17:36]

V pohodě. Emoticon
Budu se těšit... Emoticon

17. DreaCullen
22.03.2012 [16:50]

Twins: Teď toho mám opravdu hodně a moc nestíhám, ale snažím se co můžu. :) Snad bych měla přidat první kapitolu co nejdřív.

16.
Smazat | Upravit | 22.03.2012 [10:54]

Ahojky. Emoticon
Koukám, koukám... a víš, co vidím? Emoticon Že ještě nepřibyla další kapitola Amazonky!
Tak jsem se přišla zeptat, jak je to možné? Emoticon
Tu povídku si dobře pamatuju. Byla taková krásná, čtivá a moc zajímavá... Bylo by jí škoda. Emoticon

15.
Smazat | Upravit | 19.02.2012 [15:15]

Díky za info. Emoticon Já jsem si ho všimla teda až teď, ale to je fuk. Emoticon
Až budeš chtít nakopnout ke psaní, ozvi se. Emoticon

14.
Smazat | Upravit | 30.12.2011 [21:15]

Díky, jsem ráda, že se ti líbil. EmoticonEmoticon
To je jenom dobře... Počkám si a ohlídám si to. Nerada bych prošvihla tak zajímavou povídku... Každopádně se mnou - čtenářem, můžeš (popřípadě můžete) počítat. Emoticon

30.12.2011 [19:26]

DreaCullenTwins: Děkuji, ano, je nové. :) To vůbec není pravda, četla jsem tvůj vánoční drabble a byl úžasný. Budu se snažit to co nejvíce uspěchat. Vlastně... tvůj zájem mě tak trošku popostrčil k tomu, abych zkusila něco napsat, takže počítám, že se do toho v nejbližší době pustím. :)

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!