Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NessieCullenBlack

PokojTCDKEC


NessieCullenBlack

NessieCullenBlackPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Káča

Bydliště: doma...=)

O mně: Hodně mě baví číst a mám ráda příběhy o upírech, proto mě hodně baví číst Twilight Ságu... Na tuhle stánku jsem narazila náhodou a ráda čtu příběhy, co sem přidáváte, tak jsem si řekla, že taky zkusím nějaký napsat...

Dobří přátelé tě nikdy nenechají dělat hloupé věci... samotného

Kontakt:

ICQ: 648480366ICQ status

Web: rosenqa.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 57

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 8. 2011

Poslední přihlášení: 3. 6. 2021, 10:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NessieCullenBlack

Povídky od NessieCullenBlackDrabble:
Mami, neodcházej/ Bellino tajné přání/ Proč si to udělala?/ Můj den/ Byla krásná.../ I believe I can fly, I can do that.../ Prostě ne!/ Moje malá baletka/ Vzala jsi mi všechno...
Jednorázovky:
Už nemám proč žít/ Navždy Tvá Bella.../ Kde je maminka?/ Kde je Renesmee?/ Living next door to Alice/ Porcelain doll/ Call Me Maybe...
Kapitolové:
Itálie a Já - dokončená/ Vyvolená - rozepsaná/Bolest mě změnila... - rozepsaná
Poezie:
Buď šťastná/ Patřím k nim/ Opustil jsi mě/ Kouzelná/ Goodbye/ Naivní Bella/ Plameny Volterry/ Pohádka nebo horror?/ Renesmé Carlie Cullen/ Goodbye my love
Parodovaná poezie:
Proč? Bello, proč?

Články:

 

Vyvolená - II. kapitola

Vyvolená - II. kapitolaRozhodla jsem se pokračovat v této povídce, takže tady je další kapitola. Mia zjistila, že je Vyvolená a i když nemá nejmenší tušení, co to znamená, popírá to. Volturiovi se chystají na návrat do Volterry, jenže bez Mii ne...

 

You have to choose

You have to chooseEdward nebo Jacob? Bella si musí vybrat...

 

Bolest mě změnila... V.

Bolest mě změnila... V.Loučili jsme se přede dveřmi a já Tedovi děkovala za krásný večer. „Pojeď se mnou, Bello!” vyhrkl najednou, když už jsem se chystala vejít dovnitř. „Cože?” zeptala jsem se překvapeně. „Pojeď se mnou do Londýna,” řekl a já na něj vykuleně zírala.

 

Itálie a Já - 15. kapitola + epilog

Itálie a Já - 15. kapitola + epilogPoslední kapitola je tu. Bella se musí rozhodnout...

 

Itálie a Já - 14. kapitola

Itálie a Já - 14. kapitolaDalší kapitola je z pohledu Felixe, který najde Bellu s Edwardem na střeše. Jak zareaguje?

 

Itálie a Já - 13. kapitola

Itálie a Já - 13. kapitolaMáme tu další kapitolu... „Naštvaná? Že jsem naštvaná? To slovo ani zdaleka nevystihuje to, jak se teď cítím! Ani jak jsem se cítila, když jste odešli! Ani to, když mi přišlo Edwardovo svatební oznámení! Zkus použít slova jako – zničená, zrazená, totálně na dně! Ta bolest, vztek a samota. Nedovedeš si představit, jak jsem se cítila! Nechápeš vůbec nic!”

 

Itálie a Já - 12. kapitola

Itálie a Já - 12. kapitolaTak a konečně je tu pokračování... Na konci vás čeká nečekané prohlášení. Nebo jste to možná čekali... (To já vážně nevím. =D)

 

Itálie a Já - 11. kapitola

Itálie a Já - 11. kapitolaBells si vzpomíná. Jak se s tím vyrovná? A co vlastně teď cítí k Edwardovi?

 

Itálie a Já - 10. kapitola

Itálie a Já - 10. kapitolaChystá se Volterský ples... A hádejte, kdo se tam objeví?

 

Vyvolená - I. kapitola

Vyvolená - I. kapitolaPosuneme se v čase do doby, kdy Mia slaví šestnácté narozeniny. Pro Miu si přijdou Volturiovi a ona zjistí, že všechno je jinak, než se zdálo...

 

Bolest mě změnila... IV.

Bolest mě změnila... IV.Zaparkovala jsem na jednom z volných míst, vystoupila a rozhlédla se kolem. No ovšem! To se dalo čekat. Na školním parkovišti se vyjímalo stříbrné Volvo a hned vedle postával jeho majitel. Byl otočený mým směrem a pozoroval mě onyxovýma očima. Zamračila jsme se na něj a namířila si to na první hodinu.

 

Itálie a Já - 9. kapitola

Itálie a Já - 9. kapitolaTak, a je tu konečně další kapitolka. Co se vlastně s Bellou stalo?

 

Bolest mě změnila... III.

Bolest mě změnila... III.Tak a je tu další kapitolka. Jak dopadne schůzka s Edwardem? A kdo je Ted? Snad se bude líbit. =)

 

Bolest mě změnila... II.

Bolest mě změnila... II.Tak tady máte to pokračování. =) Bella si domluví schůzku s Edwardem.

 

Vyvolená - prolog

Vyvolená - prologVálka, která nikdy nekončí. Válka mezi upíry a vkodlaky. Je tu ale dívka, která může všechno změnit. A o ní je tenhle příběh. Věštba ji vyvolila a určila její osud. Jaký bude její život?

 

Itálie a Já - 8. kapitola

Itálie a Já - 8. kapitolaBella je ve Volteře... Jak to s ní dopadne?

 

Itálie a Já - 7. kapitola

Itálie a Já - 7. kapitolaTak a je tu další kapitolka, tentokrát z pohledu Belly.

Přecházela jsem přes náměstí, když jsem zaslechla známý hlas volající mé jméno. „Bello? Jsi to ty?” zeptal se onen hlas. Otočila jsem se a spatřila Jessicu.

 

Bolest mě změnila...

Bolest mě změnila...Edward odešel a po nějaké době se zase vrátil. Jak to přijme Bells? Uvítá ho s otevřenou náručí, nebo ho vyrazí za dveře?

 

Itálie a Já - 6. kapitola

Itálie a Já - 6. kapitolaTato kapitolka je ještě z pohledu Edwarda... Jak to ve skutečnosti všechno bylo s jeho svatbou?

 

Call Me Maybe...

Call Me Maybe...Školní výlet, kouzelná kašna a jedno splněné přání... Krátká oddechová jednorázovka, co mě napadla při poslouchání stejnojmenné písničky. No, snad se bude líbit...=)

 

Porcelain doll

Porcelain dollJednorázovka z období Rozbřesku. Před příchodem Volturiových se Bella večer vydává k Charliemu, aby se rozloučila, a něco najde... A co když nakonec všechno nedopadne tak, jako v knize... Snad se bude líbit a zanecháte nějaký komentář... =)

 

Vzala jsi mi všechno...

Vzala jsi mi všechno...Bella přišla o to, na čem jí nejvíce záleželo... Můj pokus o tripple drabble z Bellina pohledu. Snad se bude líbit...

 

Itálie a Já - 5. kapitola

Itálie a Já - 5. kapitolaV téhle kapitolce se vrátíme do minulosti. Je to z období, než se Edward rozešel s Bellou...

 

Itálie a Já - 4. kapitola

Itálie a Já - 4. kapitolaTrochu se posuneme v čase. Bella bude mít další sen a vyhodí ji z práce...

 

Goodbye my love

Goodbye my loveEdwardovy pocity v Novém měsíci, když opouštěl Bellu. Doufám, že i přes to, že je to mnohokrát omílané téma, se vám bude moje poezie líbit a necháte nějaký ten komentář. (I jen smajlík mi udělá obrovskou radost. :D)

 

Itálie a Já - 3. kapitola

Itálie a Já - 3. kapitolaDalší díl mé povídky je tu! Bellu čeká první den práce v baru, telefonát s Renée a zase si trochu zavzpomíná... Snad se bude líbit a zanecháte nějaký ten koment... :)

 

Living next door to Alice

Living next door to AliceO hodině ájiny jsme poslouchali písničku Living next door to Alice a mě díky ní napadla tahle krátká jednorázovka. Je to o Alici a Jasperovi (oba jsou lidé). Bydleli hned vedle sebe a přátelili se spolu už od dětství. Alice se ale najednou stěhuje. Odhodlá se nakonec Jasper říct jí pravdu o tom, že ji miluje? Nebo jeho tajemství zůstane navždy tajemstvím? Kratičká jednorázovka zplozená z mé praštěné hlavy o hodině angličtiny. =) Snad se i tak bude líbit. =)

 

Itálie a Já - 2. kapitola

Itálie a Já - 2. kapitolaTak je tu druhá kapitolka mé povídky. Bella jde do školy, kde na ni dolehne tíha vzpomínek... Snad se bude líbit. =)

 

Kde je Renesmee?

Kde je Renesmee?Pokračování povídky ”Kde je maminka?”. Dozvíte se, co bylo v onom dopisu, a také, jestli se Bella vrátí. Co myslíte? Vrátí se k rodině, nebo si Volterru oblíbila natolik, že se tam rozhodne zůstat? Doufám, že se bude líbit a budu moc ráda za jakékoliv komentíky. :)

Dokončeno

Itálie a Já - 1. kapitola

Itálie a Já - 1. kapitola„Ne, já nikam nechci! Zůstanu s tebou!” křičela jsem. Edward ode mne odvrátil svůj topazový pohled a podíval se někam za mě. Ve tváři se mu zračil smutek. Donutila jsem se odtrhnout od něj oči, abych se podívala, co tam zahlédl. Stála tam, uprostřed uličky, kde jsem se ještě před chvílí nacházela já...
V této kapitolce si Bella bude shánět práci, rozbrečí se v baru a bude mít další sen... Doufám že se bude líbit a byla bych ráda za komentáře jakéhokoliv typu...

 

Kde je maminka?

Kde je maminka?Krátká jednorázovka z pohledu Nessie. Hrála si s Bellou na hřišti a najednou se objevili Volturiovi...

Dokončeno

Itálie a Já - prolog

Itálie a Já - prologPříběh je pokračování mé jednorázovky Navždy tvá Bella… Bella se přestěhovala do Florencie, kde se pokouší zapomenout na Edwarda. Ale co když se do toho časem připletou Volturiovi a Bella odhalí Edwardovu pravou tvář? A uvidí ho ještě někdy nebo zapomene? Tohle je zatím pouze prolog. Nic moc se tam neděje, ale slibuji, že v dalších dílech to bude lepší. Doufám, že i tak se bude líbit. A kdyžtak zanechte nějaké komentáře, jestli mám pokračovat…

 

Navždy Tvá Bella...

Navždy Tvá Bella...Edward Bellu opustil ještě dříve, než jí řekl, že je upír. Po nějaké době se z toho dostala, ale teď přišla nečekaná rána, která ji srazila znovu na dno...

 

Moje malá baletka

Moje malá baletkaDrabble - 200 slov - z pohledu Belly. Renesmé a balet... Doufám, že se bude líbit... :)

 

Prostě ne!

Prostě ne!Edward s Bellou odjíždějí na dovolenou, ale Renesmee s nimi jet nemůže. A to se Belle vůbec nelíbí. Double drabble (200 slov).

 

I believe I can fly, I can do that...

I believe I can fly, I can do that...K tomuto drabblu mě inspirovala písnička I belive I can fly od R. Kelly. Nessie má zazpívat na školní besídce, ale najednou dostala strach. Podaří se Belle přesvědčit ji, aby vystupovala? Nebo ji přemluví někdo jiný?? Doufám, že se bude líbit... Tripple drabble.

 

Byla krásná...

Byla krásná...„Měla pleť čokoládové barvy. Dlouhé černé vlasy se jí leskly ve svitu měsíce a její krásné tmavě hnědé oči mě zamyšleně pozorovaly.‟ Je to drabble o sto slovech. Doufám, že se bude líbit a budu ráda, když necháte nějaký ten komentář... :)

 

Už nemám proč žít

Už nemám proč žítEdward odešel. Bella se s tím pomalu vyrovnává. Hodně jí pomáhá vlkodlačí přítel Jacob. Je tu ale jeden problém. Victoria.

 

Renesmé Carlie Cullen

Renesmé Carlie CullenBellino první setkání s Renesmé.

 

Pohádka nebo horor?

Pohádka nebo horor?Děj ze stmívání jako báseň... Je to poměrně dlouhá báseň (230 slov), ale doufám, že se tu najde někdo, kdo ji dočte až do konce, a že se bude líbit.

 

Plameny Volterry

Plameny VolterryJane už nechce poslouchat Arovy rozkazy. Chce žít svůj vlastní život, a tak se pokusí utéct z Volterry. Podaří se jí to?

 

Můj den

Můj denTento double drabble - 200 slov - je ze začátku Rozbřesku. Je svatba a Bella už má jít k oltáři. Najednou je ale velmi nervózní.

 

Naivní Bella

Naivní BellaTato poezie je z pohledu Edwarda. Je o tom, co si myslí o Belle...

 

Goodbye

GoodbyeTato poezie je z pohledu Rosalie, chvíli před její smrtí. Nakonec se ale stane něco, co ji zachrání... Anebo ne?

 

Kouzelná

KouzelnáTato poezie je z pohledu Jacoba na jeho milovanou osobu. O koho se jedná se dozvíte, když si to přečtete. Doufám, že se bude líbit.

 

Proč si to udělala?

Drabble - 100 slov o pocitech Edwarda, kdyby v Novém měsíci Jacob Bellu nezachránil.

 

Opustil jsi mě

Opustil jsi měPoezie o pocitech Belly, když ji Edward v Novém měsíci opustil. Snad se bude líbit.

 

Patřím k nim

Patřím k nimKrátká poezie o tom, že Bella už je taky Cullenová.

 

Buď šťastná

Buď šťastnáCo kdyby se Bella rozhodla jinak a nezůstala s Edwardem? Jak by se asi cítil?

 

Bellino tajné přání

Bellino tajné přáníCo je Bellino tajné přání, které by nikdy nikomu neprozradila?? Přečtěte si tuto drabble povídku (100 slov) a dozvíte se to. P.S.: Je to taková blbost, co mě jednou napadla, ale snad se bude líbit. :)

 

Mami, neodcházej

Mami, neodcházejStalo se něco zlého. Něco, co Edwarda na Belle vyděsilo. Co to bylo? A proč Bella odchází? Je to moje první povídka - tripple drabble - 300 slov, tak doufám, že se bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!