Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Itálie a Já - 14. kapitola

Soutěž Twilight kresba - By crystal


Itálie a Já - 14. kapitolaDalší kapitola je z pohledu Felixe, který najde Bellu s Edwardem na střeše. Jak zareaguje?

Neměl jsem tak vyletět. Jsem prostě pitomec. Vždyť se musí cítit hrozně zmatená, když si na všechno vzpomíná. Měl bych se jí omluvit. Vždyť co jsem teď jako čekal že udělá - řeknu jí miluju tě a ona mi skočí kolem krku? Netuším, co ke mně cítí, ale i kdyby to byla láska, neměl jsem to na ni takhle vybalit. Ne teď. Kdyby ti zatracení Cullenovi nikdy nepřijeli, Is by byla bez starostí a mohli jsme být šťastní. Měl bych se jí omluvit. Až odjedou, všechno bude jako dřív. Is si teď sice pamatuje svůj lidský život, ale taky nezapomněla nic z toho, co se stalo za těch deset let, co je tu s námi. Oni odjedou a všechno se spraví. Doufám, že se pak všechno vrátí do normálu.

 

Zaklepal jsem na dveře jejího pokoje.

„Is, to jsem já, otevři, prosím,” žádal jsem ji. Odpovědi se mi nedostalo. V jejím pokoji bylo ticho. Úplné ticho. Is tam nebyla. Zkusil jsem to u Jane, ale ani tam jsem ji nenašel. Pozorně jsem se zaposlouchal do zvuků hradu a pak jsem se vydal za jediným bijící srdcem, co se tu nacházelo.

 

Vystoupal jsem schody na střechu a otevřel dveře. To, co jsem uviděl, mě doslova přimrazilo na místě. Stála tam s ním – s Cullenem. A líbali se. A já se jí chtěl omlouvat. Okamžitě si mě všimli a Isabells od něj prudce ustoupila. Otočil jsem se na patě a zamířil pryč.

„Felixi, počkej!” vykřikla Isabella a běžela za mnou, „já ti to vysvětlím!” To mě přimělo zastavit. Otočil jsem se na ni.

„Víš co? Nic mi nevysvětluj. Chápu to.”

„Nic nechápeš!” vykřikla. „Ani já sama ničemu z toho nerozumím.”

„Isabello, přestaň!”

„S čím mám přestat?”

„Se vším!” vybuchl jsem. „Přestaň předstírat, že ti na mně záleží a že nevíš co se to teď děje. Ty to víš! Moc dobře to víš! Tak mi, sakra, nelži!”

„Já nic nepředstírám! Jak si to vůbec můžeš myslet?! Mně na tobě záleží, mám tě ráda…”

„Ale jeho miluješ, co?” přerušil jsem ji.

„Já… nevím, co cítím,“ zašeptala.

„Ale víš. Nikdy jsi ho nepřestala milovat, tak mi, prosím, přestaň lhát!”

„Fajn, máš to mít!” zaječela na mě. „Nikdy jsem ho nepřestala milovat!” V tu chvíli, když to řekla, jsem cítil, jak mi puká srdce. Znal jsem pravdu, ale když to řekla… zlomilo mě to.

„Tak vidíš,” zašeptal jsem a šel pryč.

„Ale tebe taky miluju!” ozvalo se za mnou. Překvapeně jsem se otočil.

„Felixi, to, co je mezi námi, je něco úžasného. Miluju tě,” řekla. Věřil jsem jí každé slovo. Věděl jsem, že je to pravda, a taky jsem znal tu pravdu celou.

„Ale jeho víc, viď?” hlesl jsem. Pohladil jsem ji po tváři a zadíval se jí do očí. Do těch kouzelných čokoládových očí, ze kterých jí stékaly slzy.

„On mi ublížil.”

„To není odpověď na mou otázku.” Sklopila oči k zemi. Ovšem že jsem měl pravdu.

„Mrzí mě to,” zašeptala.

„Nebuď smutná, nerad vidím, když jsi smutná,” setřel jsem jí z tváře slzy.

„Co bude dál? S námi?”

„Nevím…”


Trochu kratší kapitolka, já vím. Ale dostala jsem se do bodu, kde jsem jednoduše nevěděla, jak pokračovat. No, snad se i tak bude líbit. Další kapitolu se jako omluvu pokusím udělat mnohem delší než normálně. ;)

Vaše NessieCullenBlack =)


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Itálie a Já - 14. kapitola:

 1
24.02.2013 [10:47]

NatalieVolturiprrrrrroooooooossssssssssiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm dalšiu kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] v
14.02.2013 [21:17]

to bol vtip .... užasna kapitola

7. [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] v
14.02.2013 [21:16]

Emoticon

6. IsVolturi
14.02.2013 [21:15]

jejejejejejejej užasna kapitolka len krátka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. miška
14.02.2013 [21:01]

síce krátka ale vyborna no čo teším sa na dalšie skus urobiť dlhčiue pls Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.02.2013 [17:29]

NatalieVolturisuper kapitola som zvedavá ako sa to vyvynie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.02.2013 [17:10]

FireElfNa můj vkus trochu krátké, ale přece hezké. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. BabčaS
12.02.2013 [16:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Jana
12.02.2013 [12:40]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!