Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MoonLove

MoonLove

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Verča

Bydliště: Most

Věk: 15

O mně: Tak začneme něčím o mne.
Jsem obyčejná holka, která strašně ráda blbne a často se ponoří do svých myšlenek tak, že nevnímá. Na tuhle stránku jsem se dostala před dlouhou dobou (no, přes dva roky to již bude!) a chvilku jsem si dala pauzu.
Kamarádka o mě jednou řekla, že mám úžasný talent. Moc jí děkuji. A víte, jaký talent podle ní mám?
Můžu se na cokoliv podívat a hned mě napadne námět na povídku. Je to trochu šílený, ale jsem to já.
Jinak moje oblíbená knížka je Vampýrská akademie a oblíbený seriál je The Vampire diaries.
PS: Jsem Verča! :)

Kontakt:

E-mail: keep-smile (zavináč) centrum.cz

Skype: upirkawew

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1826972187

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 9. 2010

Poslední přihlášení: 13. 12. 2011, 18:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MoonLove

Povídky od MoonLove

Kapitolové:


Armastus, Vychována džunglí, Esme dohazovač

Jednorázové:


Kam s tebou, Renesmé?, Nejlepší dárek od Ara, Výměna duší

Drabble:


Já jsem upír? Navěky, tvoje Bella

Články:

 

Armastus - 7. kapitola

Armastus - 7. kapitolaOmlouvám se, dala jsem si pauzu. Ale teď vám přináším další, a zároveň poslední díl Armastus. Tramtadadá!

 

Esmé dohazovač - 2. kapitola

Esmé dohazovač - 2. kapitolaDalší kapitola, z pohledu Esmé. Moc děkuji za předešlé komentáře. Opravdu potěšily. Esmé ve škole. Biologie, němčina a krasavci.

 

Armastus - 6. kapitola

Armastus - 6. kapitolaNějak mě nechytla žádná múza, tak je kapitola trochu kratší. Taky by mě zajímalo, komu fandíte. Jacob, Nahuel nebo Patrick? Jinak v téhle kapitole moc Nahuela není, tak se nezlobte. Zato je tu dávka Bells, Jakea a Patricka.

 

Armastus - 5. kapitola

Armastus - 5. kapitolaExtrémně krátká kapitola. Moc Nahuela tam není, ale najdeme tam základní info o Patrickovi. A scénu s Jacobem. Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat MartinaBlack. Ona si ji zaslouží.

 

Poupátko

PoupátkoPoupátko je můj první pokus o básničku.
Je to pojato komediálně, i když je tam trochu všeho. Carlisle jde z práce, když ucítí krev a uslyší křik... Zkráceně: Jak poprvé spatřil Esmé.

 

Esme dohazovač - 1. kapitola

Esme dohazovač - 1. kapitolaEsme je člověk, žijící se svým otcem workoholikem, hospodyňkou Mary a dokonalou koupelnou s výhledem. Její nejlepší kamarádkou je Alice, která má sestru Rosalie. Obě sestry jsou upírky, ale mají zvláštní dary, takže působí jako lidé. Co se stane, když se do města přistěhuje tajemný klan Cullenových, na první pohled klan dokonalých lidí, ale ve skutečnosti upírů? Co když se Esmenina nejlepší kamarádka zamiluje do jednoho z nich? Dokáže se svou lidskou naivitou dohodite upírce upíra? A... Co když se také zamiluje?

 

Navěky, tvoje Bella

Navěky, tvoje BellaTripple drabble. Bella se loučí s Edwardem pomocí svého deníku. Opustil ji. V jaké souvislosti? Jak to dopadne? Chcete znát Bellin konec? Nic moc pokus o nějaký delší drabble.

 

Já jsem upír?

Já jsem upír?Drabble o sto slovech.
Janina proměna.

 

Armastus - 4. kapitola

Armastus - 4. kapitolaDalší kapitola Armastus. Omlouvám se za zpoždění.
Co se stalo, když se Nessie probudila? A proč vlastně přijel Aro? Co se stalo mezi Renesmé a Jacobem?

 

Armastus - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Armastus - 3. kapitolaDalší kapitola. Vztah Renesmé a Nahuela především, výčitky svědomí kvůli Jacobovi a romantika ve stanech. Nečekaný "skoro telefonát" a konečná scéna. Nemyslím, že je to nějak extra nevhodné, nebo příliš sexuální, ale pro dobro duše dávám 15+, jistě pochopíte proč. Vaše MoonLove!

 

Výměna duší

Výměna dušíV tom se objevila stříbrná záře a já viděl anděla s krvavýma očima. Ne, to nebyl anděl. Bylo to něco lepšího. Byla to Bree. Kraťounká jednorázovka z pohledu Diega, kterého známe z "Krátký druhý život Bree Tanner". Diego přežil, ale Bree ne. Riley ho zradil. A on by teď udělal cokoli, aby opět viděl Bree. Daroval by i svou duši. Nevím, jestli je to šťastný konec, ale myslím, že není ani nešťastný. Tak si jí užijte. Vaše MoonLove.

 

Armastus - 2. kapitola

Armastus - 2. kapitolaOčekávaný příjezd Nahuela a Huilen. Tenhle dílek bych chtěla věnovat MartinaBlack, za její vyčerpávající komentáře, ovšem nemyslím si, že je to ten pravý pro ni. Věnuji ho tedy Becky, která je zastánce týmu Nahuel. Protože tenhle díl je rozhodně pro team Nahuel. I když na konci je trochu Jacoba. No, snad se bude líbit. Vaše MoonLove.

 

Nejlepší dárek od Ara

Nejlepší dárek od AraVolné pokračování povídky „Kam s tebou, Renesmé?". Tentokrát tráví Nessie Vánoce s Volturiovými. Co dostane od Santy? Jak pozlobí Demetriho? Krátká, lehce komediální povídka na téma Vánoce. Jako oddechová myslím ujde. Tak račte komentovat.

 

Armastus - 1. kapitola

Armastus - 1. kapitolaReakce na Nahuelův e-mail a rande s Jacobem. Prosím o komentáře, které mi vždy zvednou náladu. Dokonce i ty záporné. Vaše MoonLove.

NEWS

Los Lobos they have the DVD of Eclipse to UK

Los Lobos they have the DVD of Eclipse to UKV den vydání DVD Zatmění v Londýně se uskutečnila propagační akce s vlkodlaky. V článku najdete obrázky z této akce.

 

Kam s tebou, Renesmé?

Kam s tebou, Renesmé?Krátká jednorázovka o Renesmé – opět. Vím, že jsem na ni trošku vysazená, ale co nadělat. Jsem to prostě já. Takže k věci – Nessie měla strávit víkend u Quileutů, jenže zrovna má být rituální večer, který pro ni není příliš vhodný. Jenže Bella s Edwardem mají naplánovaný výlet. Kam ji šoupnout?

Dokončeno

Armastus - Prolog

Armastus - PrologPříběh vypráví o Renesmee. Je to už docela velká holka, dokonce i zamilovaná. Chodí do školy s dětmi Mika a Jessici, Lauren a Erika. Ale nemiluje Jacoba. Nýbrž Nahuela. Jak je to zamotané… Jacob miluje Ness, Ness miluje Nahuela. A Nahuel? Nikdo neví, co on cítí. S kým nakonec bude Nessie? Najde svou pravou lásku?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!