Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od MoonLove

Amazonské


Povídky od MoonLove

Kapitolové:


Armastus, Vychována džunglí, Esme dohazovač

Jednorázové:


Kam s tebou, Renesmé?, Nejlepší dárek od Ara, Výměna duší

Drabble:


Já jsem upír? Navěky, tvoje Bella

Vítám vás na mém shrnutí ;) Momentálně jsem pryč, máme jarní prázdiny, tudíž týden nic nenapíšu ;) MoonLove xD

ARMASTUS

Příběh vypráví o Renesmé. Je to už docela velká holka, dokonce i zamilovaná. Chodí do školy s dětmi Mika a Jessici, Lauren a Erika. Ale nemiluje Jacoba. Nýbrž Nahuela. Jak je to zamotané... Jacob miluje Ness, Ness miluje Nahuela. A Nahuel? Nikdo neví, co on cítí. Je jasné, že mezi ním a Renesmé panuje jistá chemie, ale miluje ji, nebo si s ní pouze pohrává. Nikdo o něm téměř nic neví. S kým nakonec bude Nessie? Najde svou pravou lásku? Poslechne dcera rady své matky a bude s Jacobem? Nebo bude poslouchat své srdce a obrátí se zády k rodině kvůli lásce k Nahuelovi?

Prolog, 1, 2, 3, 4, 5, 6, ...

 


 


 

 

VYCHOVÁNA DŽUNGLÍ

Malou vesničku jednoho dne napadl upír, který měl v úmysl všechny vyhubit. Rosalinu otci se podařilo ji zachránit a odnést do pralesa, kde ji položil a vrátil se na pospas smrti. Rosalie žila mezi opicemi, byla jimi vychována. Jenže jednoho dne jeden upír - Emmett - zabije její adoptivní opičí matku ve snaze ochránit Rose před opicemi. Rosalie ho začne nenávidět. Ale říká se, že nenávist nemá daleko od lásky. Může Rosalie milovat vraha? A jakou roli bude mít v této povídce Joham (pro upřesnění, Joham je otec Nahuela)? Překonají nakonec Rosalie a Emmett všechny překážky a budou spolu? Nebo je nenávist a pomsta přednější než láska? Vyhraje láska k rodině, či láska k vrahovi?

Spoluaotorská s Esme97 (shrnutí)

  

ESME DOHAZOVAČ

Esme je člověk, žijící se svým otcem workoholikem, hospodyňkou Mary a dokonalou koupelnou s výhledem. Její nejlepší kamarádkou je Alice, která má sestru Rosalie. Obě sestry jsou upírky, ale mají zvláštní dary, takže působí jako lidé. Co se stane, když se do města přistěhuje tajemný klan Cullenových, na první pohled klan dokonalých lidí, ale ve skutečnosti upírů? Co když se Esmenina nejlepší kamarádka zamiluje do jednoho z nich? Dokáže se svou lidskou naivitou dohodite upírce upíra? A... Co když se také zamiluje?

Prolog + 1, 2, 3, ...,

 

KAM S TEBOU, RENESMÉ?

Nessie měla strávit víkend u Quileutů, jenže zrovna má být jakýsi rituální obřadr, který pro ni není příliš vhodný. Jenže Bella s Edwardem mají naplánovaný výlet. Na hlídání nemohou nikoho sehnat. Zůstanou nakonec doma, nebo se Edwardův pochybný a tajemný plán, který nechce nikomu říct podaří? Kam ji nakonec tedy šoupnout?

ZDE

  

NEJLEPŠÍ DÁREK OD ARA

Volné pokračování povídky „Kam s tebou, Renesmé?". Tentokrát tráví Nessie Vánoce s Volturiovými. Co dostane od Santy? Jak pozlobí Demetriho? Krátká, lehce komediální povídka na téma Vánoce. Zaručeně budete litovat Demetriho. Myslím, že po této povídce si bude každý dávat pozor na vlasy, hlavně pokud bude v blízkosti Renesmé. Nebo Edward a Bella. Po někom tento zlozvyk totiž malá Nessie zdědit musela.

TADY

  

VÝMĚNA DUŠÍ

V tom se objevila stříbrná záře a já viděl anděla s krvavýma očima. Ne, to nebyl anděl. Bylo to něco lepšího. Byla to Bree. Kraťounká jednorázovka z pohledu Diega, kterého známe z "Krátký druhý život Bree Tanner". Diego přežil, ale Bree ne. Riley ho zradil. A on by teď udělal cokoli, aby opět viděl Bree. Daroval by i svou duši. Nevím, jestli je to šťastný konec, ale myslím, že není ani nešťastný.

ZDE

  

Já jsem upír?

Tohle dílo je důležité. Je to můj úplně první pokus o drabble o přesně sto slovech. Dle perexu lze poznat, že jde o Jane. Ano. Myslím, že na první pokus to nedopadlo nejhůř. Myslím. Jane se probouzí. Pocity při proměně. Kde se ocitla? Její první pocit při otevření očí? Koho jako prvního uviděla?

ZDE

 
 

Navěky, tvoje Bella

 

Tak tohle je můj další pokus o drabble. Tentokrát tripple drabble o 300 slovech. Je to vlastně Bellin poslední zápis do deníčku. A její konec. Chcete znát konec Belli Swanové, konec její lásky ke... komu? Na koho myslela ve svých posledních řádcích? Vše a mnohem více se dozvíte v mém bídném pokusu o něco alespoň malinko smutného.

ZDE

 

 


 


 

Moc děkuji za všechny dokonalé komentáře, které mi tu zanecháváte ;D

Vždy potěší!

MoonLove, amatérská spisovatelka se smyslem pro nesmyslnost.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od MoonLove:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!