Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Navěky, tvoje Bella

Milosrdný čin


Navěky, tvoje BellaTripple drabble. Bella se loučí s Edwardem pomocí svého deníku. Opustil ji. V jaké souvislosti? Jak to dopadne? Chcete znát Bellin konec? Nic moc pokus o nějaký delší drabble.

Píseň:

 

Deníčku,

je to už několik let. Stále ho miluju. Ale on mě nemiluje. Žije, to mi stačí. Ale opravdu mi to stačí? Nic víc, než jeho nechci. Ale přesto… Přes to všechno stále žiji. Sama, samotinká. Jacob mne opustil. Ne, neopustil. To já opustila jeho. On by se mnou žil. Já s ním ale nemohla. Jak bych také mohla? Láska si nevybírá.

Zamilujete se bezhlavě do někoho, kdo vaše city nemůže opětovat. Jake mne miloval. Já jeho. Ale věci se změnily poté, co jsem zachránila Edwarda, mou jedinou lásku. Jak to, že to tolik bolí? Alice tvrdila, že mne miluje. A miloval mne i Jacob. Ale Edward to poté překonal, ani nedojel do Volterry a došlo mu, že beze mne může žít. A v tu chvíli se ode mne odpoutal i Jacob.

Jeho láska nebyla stejná. Moje láska se změnila v posedlost. Dnem i nocí jsem byla duchem u Edwarda. Stále nechápu, proč jsem nechala Jacoba jít. Byla jsem naivní. Mladá a hloupá. Ještě ve čtyřiceti letech píšu deník. Alice, chybíš mi. Tuhle větu najdete ve všech mých zápisech. Takhle už to nejde. Lidé pro mne nejsou. Charlie je pryč. Reneé také. Proč neodejdu i já?

Edwarde. Ukradl jsi mé srdce. Chci ho vrátit. Ne, nechci. Nech si ho. Mysli na mě. Proč to vlastně píši deníku? Kdyby ho čirou náhodou Edward našel, přečetl by si první stránku a našel by na ní to stejné, co se píše zde.

Edwarde, proč? Proč jsi mne opustil? Myslíš na mne někdy? Já ne tebe každým dnem. Mám halucinace. Podívám se z okna a vidím tě. Podívám se na dveře a také tě vidím. Nemohu nikam jít, aniž bych tě neviděla. Nech si mé srdce. Sbohem. Miluju tě. Navěky.

Bella.

 

Tohle je můj konec. Takhle jsem skončila. Smrtí. Sebevraždou. Bolestí. Miluju tě, Edwarde.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Navěky, tvoje Bella:

 1
1. van
30.10.2011 [20:58]

van Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!