Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lioness

Lioness

LionessPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 16

O mně: Čtu: HP (Levianthan, elulinek, Dyce a wixie píší nepřekonatelnou ff), Twilight, Jane Austen, William Shakespeare, Robert Fulghum...
Team: Emmett, Leah, Romione, Mr. Darcy (myslíte, že Edward je sexy? Pche!)
Poznámka: Došla jsem k závěru, že kdybych se stala upírem (ehm, ehm) vedle rodiny, přátel... všech těch doopravdy důležitých věcí, by mi nejvíc chyběla... čokoláda. :D

Kontakt:

E-mail: lioness-ff (zavináč) seznam.cz

ICQ: 443488351ICQ status

Statistiky:

Moje články: 53

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 6. 2009

Poslední přihlášení: 24. 5. 2011, 15:31

Shrnutí povídek:

 

Povídky by Lioness

Povídky by LionessKapitolové: Soumrak, Když zapadne slunce
Jednorázové: Atmosféra prvního polibku, Povedený dáreček aneb Díky Alice, Povedená kočička aneb Díky Carlisle, Bojovnice, Vlčice, Fatum et Miseria, Změna je život, Vlčí zrada, Navždy pozdě, Wolf lover
Víceautorské: Vládnoucí coven; Co by se stalo, kdyby... ; Poprvé
+ Moje tipy

Články:

 

Když zapadne slunce - 10. kapitola

Když zapadne slunce - 10. kapitolaDalší vata. Říkala jsem, že Bella bude řvát? Ehm... nebude. Ale projeví nevoli! Vážně!
A další kapitola... nechá Edward Bellu být? Nebo vytáhne do útoku?

 

Když zapadne slunce - 9. kapitola

Když zapadne slunce - 9. kapitolaOmlouvám se za obrovskou neomluvitelnou odmlku. Nejdřív jsem měla v počítači vir, pak jsem nevěděla co a jak psát...
Ale je to tu. A Bella zase brečí, což je hloupé. Ale v příští kapitole bude řvát, těště se... :D

 

Když zapadne slunce - 8. kapitola

Když zapadne slunce - 8. kapitolaTentokrát opět pouze pohled Belly (opravdu bude mnohem častěji, Edward je jen k dovysvětlování... a na okrasu).
Příznivci Jacoba si však rozhodně přijdou na své!

 

Ta nejkrásnější

Ta nejkrásnějšíZrcadlo, zrcadlo, pověz, kdo je v zemi zdější ze všech nejkrásnější?
Jeden z problémů, který trápí Rosalii před bitvou s Voluriovými. Jedna z věcí, která trápila mě.

 

Když zapadne slunce - 7. kapitola

Když zapadne slunce - 7. kapitolaOmlouvám se za menší pomlku, ale zjistila jsem, že dostat se Belle do hlavy je někdy pěkně obtížné. Tímto tedy děkuji Edwardovi, že to s ním mám zatím docela snadné... V téhle kapitole totiž není. Zato se můžete těšit na všechny tři Belliny rodiče. A další kapitola? Bude dřív, slibuju! Protože vím, co od ní chci.

 

Když zapadne slunce - 6. kapitola

Když zapadne slunce - 6. kapitolaTi dva by okolo sebe kroužili klidně po léta... kdybych jim dala tu možnost. Ovšem, já jim to velice potřebné popostrčení věnuju. Nebojte.
Takže: Edward, Isabella, Port Angeles a pár ošklivých chlápků.

 

Když zapadne slunce - 5. kapitola

Když zapadne slunce - 5. kapitolaKapitola se jmenuje Flash a lepší název bych si přát ani nemohla. Flash anglicky znamená záblesk, ale vzdáleně se to dá přeložit i jako jiskra. Jinak, uvidíte pohledy obou hrdinů, pár rozhovorů, Alici, Jaspera a Jacoba...

 

Když zapadne slunce - 4. kapitola

Když zapadne slunce - 4. kapitolaJste zvědaví, kdo to byl? Pamatujete si perex první kapitoly? Ne?... Aha. :) Tahle kapitola je tak nějak neplánovaná. Aneb, co se stane, když pisálek dostane překvapení 2v1? Vzejdou dvě kapitoly. Takže ta další bude hodně brzo, už je skoro dopsaná. A co se bude dít dnes? Vlastně... nic. Jen pohled do hlav obou hrdinů (konečně, co?).

 

Když zapadne slunce - 3. kapitola

Když zapadne slunce - 3. kapitolaBella je doma, je to nuda, nemám to ráda a těším se, až to hloupé „tajemství" konečně někomu vyklopí narovinu.
Jo, a taky se naše hlavní hrdinka dočká nečekané návštěvy. Miluju překvapení!

 

Když zapadne slunce - 2. kapitola

Když zapadne slunce - 2. kapitolaDruhá kapitola je trochu akčnější, než ta první. Edward se tradičně stylizuje do role hrdiny zachránce. Ovšem Belle jaksi role zachráněné moc nejde... Nebo ano?
P.S.: Upozorňuji, že časově tahle povídka vůbec neodpovídá Stmívání - Bella už je v maturitním ročníku.

 

Když zapadne slunce - prolog + 1. kapitola

Když zapadne slunce - prolog + 1. kapitolaBella... tichá dívka uzavřená ve svém vlastním světě.
Edward... upír, jemuž se ta tichá dívka stane prokletím. Její krev mu zpívá a její mysl odolává jeho schopnosti. Ponechá Isabelle jako jediné možnost úniku, nebo se dozví i její temné tajemství, kvůli kterému utekla do Forks?
Jacob... jo, ten se zaplete do čehokoliv.

 

Amor platonicus

Amor platonicusDrabble psané z pohledu Ara.
Také jste někdy přemýšleli nad tou fanatickou oddaností Jane vůči jejich vůdci? A co si on o tom myslel? Bylo tam něco víc?

 

Vzdej se

Vzdej seTanya chtěla Edwarda, ale nemilovala ho. Přesto po lásce bažila. Jelikož je mi z nějakého záhadného důvodu sympatická, hrdinka, která ze začátku neměla jméno, se stala jí a tuhle malou jednorázovku jsem jí trochu upravila na míru. A tak jsem jí dala lásku. Jedno náhodné setkání.
Absolutně to nezapadá do vánoční ani silvestrovské nálady, ale co...

 

Wolf Lover

Wolf LoverPro mě netypické... Romantika, díky které jsem osladila svou náladu. V hlavních roli Embry a... on nebo ona?
Vycházím z teorie, že Jacob se zamiloval do Belly proto, že cítil její krev a jednoduše věděl, že na něj v budoucnosti čeká Nessie. Věřím, že Osud existuje.
Upozorňuji, že se jedná o slash!

 

Kiss / kill me

Kiss / kill me... nehodící se škrtněte.
Také jste někdy přemýšleli o tom, že Stmívání by se obešlo bez pokračování a dalo se ukončit rychleji a snadněji? Že některé momenty byste raději ani nečetli?
A tak Edward a Bella na lavičce před školní tělocvičnou během epilogu. Opravdového epilogu. Políbí ji, či zabije?

 

Navždy pozdě

Navždy pozděMomentální nápad, popud, který byl vyslyšen. Co kdyby Edward Bellu tehdy na parkovišti nezachránil? Co kdyby Tylerova dodávka narazila do toho, do čeho měla? Co kdyby Edward přišel pozdě? Navždy pozdě... Já věřím, že ti dva si byli předurčeni.

 

Vlčí zrada

Vlčí zradaSam je zoufalý zrádce. Emily je zmateně zamilovaná. A tihle dva na jednom místě spáchají činy, které zraní i zcelí... A Leah to opět odnese.
Jak se ti dva dali dohromady?
Možná je to tak trochu pokračování jiné mé jednorázovky "Vlčice", ale je to vlastně jen jeden moment t života Sama.

 

Změna je život

Změna je životPracovně se tato povídka jmenovala "Deprese". A o té to také je.
Co když z Alice vyprchá její životní nadšení? Co je špatně? A kdo a jak to vyřeší? Vše najdete uvnitř. Je to krátké, takže doufám, že si to přečtete a okomentujete.

 

Soumrak - Bonus: Edward

Soumrak - Bonus: EdwardJak se Edward a Tanya dali dohromady? To je vše, co se o tom dá říci.
Děkuji všem, kdo sem dočetli. Kdo si přečetli alespoň část. Komu se to líbilo. A hlavně věrným komentátorkám - Panenně, Leli, lopě... A děkuji této povídce, že se mnou byla, vydržela, že vznikla... Že mi dala tolik zkušeností. A loučím se.

 

Soumrak - Bonus: Jacob

Soumrak - Bonus: JacobTrvalo mi to dlouho. Psát se mi nechtělo. Ale stejně jsem to nějak vypotila. Snad si to někdo přečte.
Dále: Bonus: Edward. V mé povídce je Edward s Tanyou, jak se to ale stalo?

 

Soumrak - Epilog

Soumrak - EpilogTak je to tu. Epilog. Opak prologu, opak začátku. Konec. Vlny času nás unesou o dobré čtvrtstoletí dopředu, do jednoho luxusního hotelového apartmá v nejvyšším poschodí. Užijte si to!
Další(Vy přece víte, že to ještě definitivní konec není, že? :D): Jacob. Část povídky, konkretněji ta, ve které se jedná o Bellino upírství, z jeho pohledu (stejné údálosti - odtržení od smečky, rozhovor v domě Cullenů...). Jak se cítil a co prováděl?

 

Soumrak - 18. kapitola

Soumrak - 18. kapitolaToto je prakticky "jen" druhá část kapitoly s popisným číslem 17. Doufám, že si pokračování užijete. Bella se musí srovnat s tím, co se stalo a co se stát nemělo... podle ní. A také se stane to, co se stát muselo... rozhodne se. Toto je POSLEDNÍ kapitola, následuje pouze prolog a již slibované dva bonusy.
Otázka: Doufali jste v takovýto konec nebo konec opačného ražení? Byli jste pro sad-end nebo happy-end? Jste s mým koncem spokojeni?
Dále: Epilog odehrávající se o 25 let později.

 

Soumrak - 17. kapitola

Soumrak - 17. kapitolaAno, zdravím po dlouhé době své věrné a těžce zkoušené čtenáře! Další kapitolka je na světe a nakonec jsem ji rozdělila na dvě části. Tu další přidám zítra, potřebuje ještě trochu opravit, ale hlavní je, že jsem se dokopala k přidání této.
Bellu čeká rozhovor, kdy bude balancovat na ostří nože a v sázku dávat svou i cizí budoucnost. Rozhodnutí jsou někdy příliš těžká a následky nejisté.
Další kapitola: Bellina schopnost dokáže být i zákeřná a podlá a její majitelka si to vyzkouší na vlastní kůži.

 

Soumrak - 16. kapitola

Soumrak - 16. kapitolaJacob odešel a tím i světlo Bellina života. Jaké je to žít ve tmě, kde nevíte, kde je dole a kde nahoře, kdy nevíte, co bude dál a jestli bude vůbec něco?
Další kapitola: Cullenovi zasahují, aneb agenti v bílé. Pomůžou Belle, koupí jí letenku do Itálie a ukážou, kde sídlí Volturiovi? Nebo se na temném nebi může objevit malá hvězdička?
P.S.: Omlouvám se za delší pomlku, je těžké uspořádat si Belliny myšlenky a tohle je tak pátá verze. Doufám, že se Vám to bude líbit více než mně.

 

Soumrak - 15. kapitola

Soumrak - 15. kapitolaPřidávám kapitolu s krásným číslem patnáct, přesně tolik mi je. Bylo těžké ji napsat, protože situace je nyní velmi komplikovaná a těžká a já do toho chtěla dát co nejvíc. Popisuji vlastně jeden dlouhý ale převratný a velice důležitý rozhovor, který odpovídá na mnohé otázky ohledně toho, co se stalo. Je to také delší než obvykle, což vám, doufám, udělá radost. Užijte si to a prosím, komentujte!
Další kapitola: Co bude Bella dělat? A co se dozví sama o sobě?

 

Soumrak - 14. kapitola

Soumrak - 14. kapitolaBella se probudí do nového světa. Co se jí stalo?
Příští kapitola: Jak se Bella srovnává se svou situací? Dá sama sobě šanci?

 

Fatum et Miseria

Fatum et MiseriaMusela jsem splnit limit 500 slov, a proto jsem v nouzi vytvořila tuto dvojpovídku, skládající se ze dvou jednorázovek příliš krátkých pro vydání.
První část - latinsky Fatum neboli Osud, vypráví o Aliciních vizích o Jasperovi, které měla již v lidském životě.
Ta druhá, Miseria (latinsky taktéž) čili Utrpení, vypráví o skorosmrti Rosalie Hale.
Doufám, že si přečtete alespoň jednu část a zanecháte komentář! Díky.

 

Soumrak - 13. kapitola

Soumrak - 13. kapitolaKapitola třináctá, dokončená dříve, než jsem doufala, Vám, doufám, udělá radost, i když obsah moc radostný není, souzní s nešťastným číslem 13. A taky je dosti krátká. A napne Vás, doufám. Co se stalo s Bellou po tom, co byla napadnuta?
Další kapitola: zuřivá, demolující Bella... Nevěříte? Věřte!

 

Soumrak - 12. kapitola

Soumrak - 12. kapitolaTak jsem se dostala k dvanáctce, číslu dokonalosti. A právě toto číslo znamená pro Bellu zborcení jejího života jako domečku z karet. Nenechte se ukolébat jemným začátkem, konec má docela grády.
Další kapitola: Chci vás napnout... Co si Bella pomyslí o tom, co si lidé myslí o tom, co se děje po smrti? Že je to blbost.
Aktualizace 28.12.: Přidala jsem další kapitolu, je krátká, ale je.

 

Soumrak - 11. kapitola

Soumrak - 11. kapitolaSoumrak po jedenácté. Vlčí party s překvapením, takhle by se dal shrnou obsah. V hlavní roli: Leah. Další kapitola: Nezvaná návštěva se ohlašuje a konečně přichází ta akční část povídky, přísahám!

 

Soumrak - 10. kapitola

Soumrak - 10. kapitolaDostala jsem se (konečně) k tomu krásnému kulatému číslíčku 10. Jake odešel a Bella je sama. Vyzvedává děti a pokouší osamocení. Je La Push opravdu tak nezpečné, jak se zdá? Další kapitola (a mohu slíbit, že bude brzy): Jak se Leah vypořádává se svou přeměnou?

 

Soumrak - 8. kapitola

Soumrak - 8. kapitolaBellu obklopuje jedna věc - překvapení. A přestože překvapení nenávidí, musí se s nimi poprat. A Jacob jí to zrovna moc neulehčuje. Přístí kapitola: Bella plní svůj bojový úkol.

 

Soumrak - 7. kapitola

Soumrak - 7. kapitolaSedmička... šťastné číslo, pod kterým se neskrývá kapitola zrovna nabytá šťěstím. Na scénu se derou další postavy, jak to zamává s těmi starými? Další kapitola: Něco se vážně změnilo. Paní profesorka, utěšitelka.

 

Soumrak - 9. kapitola

Soumrak - 9. kapitolaBella se dostává k plnění mise "Leah." Bude úspěšná? Kapitolka je lehce pesimistická, ale na druhou stranu zase akčnenější než většina kapitol. Doufám, že se Vám to bude líbit a zanecháte mi komentář! Další kapitola: Kdo je těhotný? A existují zloději i ve Forks? P.S.: Na konec kapitol jsem přidala inovace - odkazy na předchozí a následující kapitoly.

 

Soumrak - 6. kapitola

Soumrak - 6. kapitolaHosté již odešli, děti spí. Bella a Jacob jsou sami a rozhodně se jim neklíží víčka. Co budou dělat? Čeká nás romantika nebo napjatá situace? Přečtěte si... Kapitola +15. Další kapitola: Někdo se vrací a někdo se objevuje. Překvapení pokračují.

 

Soumrak - 5. kapitola

Soumrak - 5. kapitolaBella má narozeniny, co dostane? Bude mít radost? Kapitola je vlastně o ničem, ale nemohla jsem jen tak přejít její narozeniny. Další kapitola: další rozhovor mezi Bellou a Jakem, dojde i na slzy

 

Volturi rose - prolog

Volturi rose - prologV Midnight Sun Edward chvíli přemýšlí o tom, jaká by byla Rosalie, kdyby pořád nebyla nejkrásnější. Ta myšlenka mě uchvátila, jenže jak to zjistit? A takto vznikla tato povídka...

 

Soumrak - 4. kapitola

Soumrak - 4. kapitolaEdward zmizel a Bella se chtě nechtě zaměřuje na zbytek jeho rodiny, co zjistí? Příští kapitola: 13. září, to by mělo stačit pro představu.

 

Vlčice

VlčicePřijde mi, že je tu nějak moc povídek s Cullenovými a naopak málo s těmi vedlejšími postavami. Takže Lionessino pero vám přináší... její představu o rozchodu Leah a Sama.
P.S.: Je to depresivní, opět.

 

Bojovnice

BojovnicePovídka o prvním dítěti Nessie a Jacoba. Mám dobrou náladu a napíšu tohle... divné. Užijte si to a komentujte, prosím!

 

Soumrak - 3. kapitola

Soumrak - 3. kapitolaPrvní den školy. Cullenovi poprvé (možná) vchází do dveří střední školy ve Forks, kde je mezi jinými učí i Bella. Budou dělat problémy, jak se obává Jacob? Příští kapitola: Zmizí Edward stejně jako ve Stmívání?

 

Povedená kočička aneb Díky Carlisle

Povedená kočička aneb Díky CarlisleToto je sice jednorázovka ale zároveň pokračování tohoto: http://www.stmivani.eu/36-jednodilne-povidky/povedeny-darecek-aneb-diky-alice/ Bez prečtení prvního dílu Vám to nebude dávat úplný smysl! Děkuju Krysteeeně za popíchnutí k práci a zároveň jí tento závěrečný díl za to věnuju. Takže jak dlouhá je životnost jedné kočky v domě Cullenů? P.S.: První díl je spíše komedie, ale tohle bych označila jako parodii.

 

Povedený dáreček aneb Díky Alice

Povedený dáreček aneb Díky AliceJak může změmit život Cullenů jediné zvíře, jejich potrava? Co když se objeví jistý živočich, který je pro ně zakázaným ovocem? Pak by Cullenovi nejspíš poděkovali Alici... uškrcením : D

 

Soumrak - 2. kapitola

Soumrak - 2. kapitolaBella přijíždí domů. Jak se přeměnili vlkodlaci, když tam Cullenovi nebyli? A co bude Belliným úkolem? Příští kapitola: Co vlastně Bella učí? Mám vůči téhle kapitole rozporuplné pocity, takže prosím o komentáře.

 

Soumrak - 1. kapitola

Soumrak - 1. kapitolaTakže od prostého úvodu se dostáváme k ději. Bella se setkává poprvé s Cullenovými. Jaké to bude? A co Edward? Mimochodem, budete chtít také něco napsat z jeho pohledu? Příští kapitola: rozhovor mezi Bellou a Jakem

Dokončeno

Soumrak - prolog

Soumrak - prologPro upíry jsou roky jako pro nás hodiny, znamenají pro ně příliš málo. Takže co kdyby Cullenovi svůj příjezd do Forks posunuli dejme tomu... o 13 let? Jak by to bylo s Bellou? A jak by pak dopadlo jejich setkání?

 

Atmosféra prvního polibku

Atmosféra prvního polibkuPrvní polibek Belly a Edwarda z pohledu Jaspera a Alice. Že to zní jako hloupost? Možná, posuďte sami... Moje první povídka na téma Twilight je vlastně doubledrabble.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!