Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Volturi rose - prolog

Volturi rose - prologV Midnight Sun Edward chvíli přemýšlí o tom, jaká by byla Rosalie, kdyby pořád nebyla nejkrásnější. Ta myšlenka mě uchvátila, jenže jak to zjistit? A takto vznikla tato povídka...

Prolog

„Ne! Prosím už ne! Dost! Přestaň!“

Uprostřed temné noci, v temné uličce se děly děsivé věci. Dívka křičela bolestí a snažila se ze sebe shodit muže, který ji mučil. Ale nic jí nemohlo pomoci, ani její nepřekonatelný šarm nebo hlasitý křik. V širokém okolí se nenacházelo nic, co by jí mohlo pomoci.

Muži okolo ní, byli zbaveni všech smyslů. V krvi jim koloval alkohol promíchaný s adrenalinem. Vzrušeně křičeli a podporovali jejich vůdce, který právě ležel na dívce, jako poslední ze všech. Zvrácená třešnička na dortu.

Muž jí uštědřil silnou facku až se hlavou bouchla o zeď stěny, u které trpěla. Poté naposledy silně přirazil a z dívky bolestivě vyklouzl. Nevšímal si krve, která jí prýštila z četných ran na hrudníku, rukou i nohou, které jí udělali střepy bestie, které si ji užili před ním. Nevšímal si ani krve, která jí vytékala z jejích intimních partií. Nevšímal si ani té nejnovější na její hlavě. Ani podlitin a tvořících se modřin.

Pouze se hlasitě zasmál a plivl na ni. Potom odešel se všemi muži opileckou chůzí pryč od toho, co z mladé ženy zbylo. Otočil se až když byl skoro na konci uličky a hlasitě na ni vykřikl zkomolená slova.

„Víš, že ani nejsi moc dobrá, Rose? Nechtěl bych tě mít za ženu!“

Rosalie ta slova slyšela, ale nechápala, byl to však jeho hlas, a tak se odvrátila. Slyšela i hlasy ostatních, ale nezachytávala slova. Stulila se do klubíčka a třásla se zimou a bolestí, která jí prostupovala. Začalo sněžit, ale jí to nevadilo, byl to jen detail.Věděla, že smrt není daleko a těšila se na ni. Těšila se, že ukončí ponížení a utrpení, které jí způsobil její snoubenec. Cítila tu mlhu okolí ní. Modlila se, aby už přišel konec.

Najednou ucítila ruce studené jako led, které ji vzaly do náruče a zvedly ze špinavé země a kaluže její krve. Rosalie věděla, že je to smrt. Poslední, co si pomyslela před tím, než se nechala pohltit temnotou, bylo konečně.

Zvedl ji ze země a snažil se jí ještě více neublížit. Měla zranění snad po celém těle a její srdce tlouklo pomalu a přerývavě. Doufal, že ji stihne odnést do lesa na okraji města, aby ji nikdo neslyšel. Běžel co nejvyšší rychlostí a pochyboval, že by jí nějak vadila. Před chvílí omdlela a její srdce se zpomalovalo, musela trpět a ani nevěděla, že ji čeká něco mnohem horšího. Jestli tohle považovala za peklo, měla by očekávat očistec.

Položil ji na zem uprostřed malé mýtiny. Nebylo to dost daleko, ale věděl, že se musí odhodlat co nejdříve. A pokud se mu to nepovede… aspoň neběžel tak daleko. Odhrnul jí blonďaté vlasy z šíje a nadechl se její omamné vůně. V ústech se mu sbíhal jed.

Zavřel oči a s odhodlaností se k ní nahnul. Jeho ostré zuby až příliš snadno projely její jemnou kůží a on začal sát tu životodárnou tekutinu, která jí stále kolovala v žilách. Byla ještě sladší, než napovídala její vůně, ale zároveň jaksi trpká.

Dívka začala blednout, až příliš. Upírovi sajícímu její krev běžely před očima jen dvě myšlenky… ještě… už dost… ještě… to stačí!… Chtíč proti sebekontrole…

Konečně se jeho tělo napjalo a člověku neviditelnou rychlostí odskočilo od těla dívky. Díky jejím dalším zraněním již byla skoro mrtvolně bílá, ale měla v sobě dostatek upířího jedu. On věděl, že čím víc, tím líp, ale podruhé ji kousnout by znamenalo její jistou smrt.

Najednou se lesíkem rozlehl lidský křik plný utrpení. Rosalie zažívala bolest, proti které byla ta předešlá pouhým škrábnutím. Již necítila nic, co jí udělal Royce, vše co cítila, byl žár v jejím krku, který pomalu začal postupovat dál do jejího těla. Ani si nevšimla, že je zase ve vzduchu a někdo ji nese dál.

 

 


 

 

Příští kapitola: kdo je pan Neznámý, který přeměnil Rosalie? Carlisle to není, takže můžete tipovat...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Volturi rose - prolog:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!