Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Hanulka

Hanulka

HanulkaPráva: Veterán

Reálné jméno: Hanča

Bydliště: Tábor

Věk: 18

O mně: V posledních měsících už se moje mánie po Twilight opravdu zmenšila na minimum, spíš mě teď baví psaní fan fiction. Ale i tak si ty knížky jednou za čas ráda přečtu, :) kdo z nás ne? K psaní potřebuji poslouchat hudbu, to je pro mě z velké části múza. Řekla bych, že jsem normální, občas lehce sarkasitcká, střelená holka, o čemž už se mnozí přesvědčili, která prostě nalezla zalíbení ve spisování svých šílených nápadů, které dokáže má poblázněná hlavinka vymyslet.

Kontakt:

E-mail: hanulka (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 355570427ICQ status

Statistiky:

Moje články: 138

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 9. 2009

Poslední přihlášení: 20. 5. 2020, 07:44

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Hanulka

Povídky od HanulkaKapitolové
Jedna rodina? Nesmysl - dokončená,
Nešťastné setkání - dokončená,
Hledá se žena - pozastavená,
Lost Faith - rozepsaná,
Spoluautorské
Nejsi ten pravý - spolupráce s Petronelou - dopsaná,
S láskou, Neznámý - spolupráce s Veruuuu - rozepsaná
Jednorázové
ForksTek, aneb záplava kaktusů - parodie s Natali09
You belong with me,
White horse,
Ty jsi ten déšť,
Tajemné kouzlo Vánoc,
Nemáš šanci - parodie s Pajam,
Nejsem ta, pro níž jsi chtěl žít
Somewhere only we know

Články:

 

Nemáš šanci!

Nemáš šanci!Společná práce dvou geniálních autorek - Haňulka a Pajam.
Jak by to dopadlo, kdyby J. K. Rowling neměla ráda Steph Meyer a ty dvě by proti sobě soutěžily? A co kdyby nebyly úplně psychicky v pořádku?
Někdy je ta podobnost velmi nebezpečná.
Chlapec, který přežil vs. chlapec, kterému život zachránil upír.
Dobře se bavte. Hanulka a Pajam

 

Nejsi ten pravý - Epilog

Nejsi ten pravý - EpilogTadá a máme tady konec. Co myslíte, jak moc jsme si s Hanulkou pohrály s osudy našich hrdinů? Kdo přežil, kdo zemřel a bude ještě Volterra taková, jakou ji známe?

Některé konec překvapí, jiné (doufáme, že ta část bude větší) potěší a některé snad rozzlobí, ale i za všech těhle okolností chceme znát váš názor, moc nás totiž zajímá.

Jinak, co bych ještě tak dodala. V kapitole se dozvíme i něco víc o Santiagovi, on sám nám povypráví celý svůj příběh a řekne nám, proč se chová tak, jak se chová a co ho vedlo k činům, za které by se mnohdy styděl i největší grázl.

 

Nejsi ten pravý - 20. kapitola - Já jsem Volterra!

Nejsi ten pravý - 20. kapitola - Já jsem Volterra!Předposlední kapitola je tady. Kdo by se toho nadál, že? Už nám zbývá jenom Epilog, ale teď zbytečně předbíhám, protože je tu 20. kapitola s podtitulem "Já jsem Volterra!".

Snad se vám tedy kapitola, kde se Bella bude snažit utéct Santiagovi a kde Aro bude bojovat s Rumuny o Volterru, kapitola plná intik, pocitů zklamání, zrady, nenávisi a lásky, líbit. Užijte si ji a dole nechte nějaký ten komentář, jaké pocity ve vás kapitola vyvolala.

Příjemné počtení vám přejí Petronela a Haňulka

 

Nejsi ten pravý - 19. kapitola - Zrádce

Nejsi ten pravý - 19. kapitola - Zrádce19. kapitola je tady, vážení :). Musím vám oznámit jednu smutnou zprávu, už následuje jen jedna kapitola a Epilog - uteklo to, že?
V této kapitole se vydáme s Bellou do Volterry a s Edwardem budeme prožívat jeho pochyby v Americe.
S Petronelkou jsme moc rády za vaši přízeň a moc děkujeme za všechny komentáře :).
Teď už jen zbývá popřát příjemné počtení a připojit přání o připsání komentíku. Mockrát děkujeme, vaše Hanulka a Petronelka :).

 

Nejsi ten pravý - 18. kapitola - Co život rozdělí, smrt spojí na věky

Nejsi ten pravý - 18. kapitola - Co život rozdělí, smrt spojí na věkyDalší kapitola je tady. Doufám, že jste se na ni aspoň trochu těšili a byli jste nedočkaví, jak to dopadne s Bellou a její láskou k Edwardovi a Arovým bojem s Rumuny.
Ne zrovna všechno v téhle kapitole vysvětlím, ale rozhodně se něco podstatného, co všechno změní, uděje. Bellu a Ara od sebe něco dělí, ale kdo si myslí, že je to Edward, tak je na omylu. Je to něco víc, než Arův pohledný syn. Je to rozdíl mezi nimi, ona je živá, on je mrtvý.
Snad se tedy kapitola bude líbit a necháte nám nějaké ty komentáře, na které se moc a moc těšíme, vaše Petronela a Haňulka.

 

Nejsi ten pravý - 17. kapitola - Všechno zlé je pro něco dobré

Nejsi ten pravý - 17. kapitola - Všechno zlé je pro něco dobréPřináším další kapitolu s pořadovým číslem sedmnáct. Ač se to zdá nemožné, tuhle povídku čtete už půl roku a nějaký týden k tomu. Utíká to, co? V téhle kapitole se dozvíte, zdali Bella Edwarda vyhodila ze svého pokoje, nebo povolila? A na konci vás čeká pohled Ara.
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly, moc nás potěšily a doufáme v hojný počet i u této. Přejeme příjemné počtení, Vaše Hanulka a Petronelka :-).

 

Nejsi ten pravý - 16. kapitola - Americké štěstí?

Nejsi ten pravý - 16. kapitola - Americké štěstí?Bella s Edwardem přijeli do Ameriky. Pro Elis a Carlislea je to překvapení, ale rozhodně příjemné. Všichni čtyři jsou šťastní, ale i tak má Bella nadále starosti o svého muže, který zůstal v Itálii, aby se postavil Rumunům, kteří začali jejich říši ohrožovat.
Snad se tedy kapitola bude líbit, vaše Petronela a Haňulka.

 

Nejsi ten pravý - 15. kapitola - Isabello, ne!

Nejsi ten pravý - 15. kapitola - Isabello, ne!15. kapitola je zde. Aro odjíždí s Edwardem pryč z Volterry a za Bellou přichází Caius. Co se stane? Nápady? Ne? Tak se nechte překvapit ;).
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly a prosíme o další. Snad se vám kapitolka bude líbit. Vaše Hanulka a Petronela :-*.

 

Nejsi ten pravý - 14. kapitola - Já mám dar?

Nejsi ten pravý - 14. kapitola - Já mám dar?Tak mám pro vás, po 14-ti dnech další kapitolu s názvem JÁ MÁM DAR?

Snad se tedy bude líbit. Bella se dozví něco, co se jí moc líbit nebude, ale nakonec se všechno v dobré obrátí, princ si vezme princeznu, zazvoní zvonec a pohádky bude konec. Ne, tak to ne, zvonec na konci příběhu bude, ale to je ještě daleko, zatím si v klidu užijte tuto kapitolu a nechejte nějaké komentáře, vaše Petronela a Haňulka

 

Nejsi ten pravý - 13. kapitola - S láskou je možné vše

Nejsi ten pravý - 13. kapitola - S láskou je možné všeHlásím se s 13. kapitolou, která nese název S láskou je možné vše. Bella a Edward se pouštějí na strastiplnou cestu a jsou schopni pro svou lásku se skrývat klidně před celým Světem. Podaří se jim to?
Mockrát děkujeme za haldu komentářů u minulé kapitoly a doufáme v podobný počet i u téhle. Zbývá popřát jen příjemné počtení, Vaše Hanulka a Petronela :-*.
P.S.: Máte přiložené dve písničky, tak si je pusťte :)

 

Nejsi ten pravý - 12. kapitola - Zakázané ovoce chutná nejlépe

Nejsi ten pravý - 12. kapitola - Zakázané ovoce chutná nejlépeDalší kapitola je tady, dokonce jste nemuseli ani dlouho čekat. Všichni jste se ptali, kdo to byl v tom křoví, ale já vám to ani v této kapitole neobjasním. Při psaní této kapitoly jsem poslouchala Bryana Adamse a tak vám sem vkládám i jednu jeho písničku, která se nejlépe hodí k některým scénám z kapitoly nazvané: ZAKÁZANÉ OVOCE CHUTNÁ NEJLÉPE.
Co má tento názav znamenat si však už musíte přečíst sami. Snad se vám kapitola bude líbit a necháte nám zde spostu a spoustu komentářů, jak kritických tak pochvalných nebo klidně i s nápadem.
Obě s Hankou vám přejeme příjemně strávená čas s touto kapitolou

 

Nejsi ten pravý - 11. kapitola - Jiskření

Nejsi ten pravý - 11. kapitola - JiskřeníTak, je tady další kapitola NTP. Dala mi zabrat a já doufám, že nebudete zklamané. Je to Belly vnitřní boj a k jakému dospěje konci?
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly a těšíme se na další.
Příjemné počtení Hanulka a Petronela :)

 

Nejsi ten pravý - 10.kapitola - Nemůžu, ale chci

Nejsi ten pravý - 10.kapitola - Nemůžu, ale chciLidičky, opět se chci omluvit, že to trvalo takhle dlouho, ale múza na sebe nechala opravdu hodně dlouho čekat a ještě delší dobu jsem ji musela přemlouvat. Proto pevně doufám, že vás kapitola nezklame a necháte tady nějaký komentář, předem moc děkujeme Petronela a Hanulka

 

Nejsi ten pravý - 9. kapitola - Návštěva

Nejsi ten pravý - 9. kapitola - NávštěvaTak, přínáším 9. kapitolu s názvem Návštěva. Bella má v téhle kapitole poněkud dobrou náladu, ale na konci se jí opravdu zkazí, právě díky té návštěvě. Děkujeme za komenty u předchozí kapitoly a doufáme, že se vám tahle bude také líbit a ohodnotíte jí pořádným počtem komentíků. Vaše Hanulka a Petronela :)

 

Nejsi ten pravý - 8. kapitola - Šílený příbuzný

Nejsi ten pravý - 8. kapitola - Šílený příbuznýHned na začátku bych se vám chtěla omluvit, že tahle kapitola přibývá až takhle pozdě. Vím, že jste na ni museli čekat opravdu dlouho, ale v poslední době toho bylo hodně a moc jsem nestíhala.
Doufám, že se i přesto bude kapitola líbit a necháte nám dole nějaký komentář, na který se s Hankou moc těšíme

 

Nejsi ten pravý - 7.kapitola - Schválnosti

Nejsi ten pravý - 7.kapitola - SchválnostiTáák, další kapitola Nejsi ten pravý je zde a nese název Schválnosti. V kapitole naleznete pohled Belly a Edwarda, který se v minulé kapitole obejvil ve Volteře. Společně s Petronelou doufáme, že se vám tato kapitola bude líbit a odměníte nás v komentářích, o které vás prosíme. Takže přejeme příjemné počtení :), Vaše Hanulka a Petronela

 

Nejsi ten pravý - 6. kapitola - Válka

Nejsi ten pravý - 6. kapitola  - VálkaPo týdnu je tady nová kapitola s podtitulem VÁLKA. Kapitola popisuje Bellin nudný život ve Voltéře, kde už pět let žije po boku svého manžela Ara. Jejich poklid (nudu), ale jednoho dne naruší příchod neznámého mladíka.
Kdo tím mladíkem je? To vám tady neprozradím, protože vy si to přečtete o kousek níž xD, ale co prozradit můžu je to, že Bella z jeho návštěvy moc šťastná nebudel, ale Aro zase bude skákat radostí.
S Hankou moc prosíme o komentáře jak k této kapitole, tak k celé povídce, ať víme, jak se vám líbila případně nelíbila. Předem moc děkuji ta obě :o).

 

Nejsi ten pravý - 5. kapitola - Nový domov

Nejsi ten pravý - 5. kapitola - Nový domovDlouho očekávaná kapitolka je tady!! To by chtělo oslavu nemyslíte? V této kapitole jedna bude, dokonce svatební oslava. Bella se nám přece provdala. Jejím manželem se Aro stal, korunu na hlavu ji tím dal. Z Belly je teď královna, tak nám holka dopadla. S Petronelou přejeme příjemné počtení a doufáme v množství komentářů

 

Nejsi ten pravý - 4. kapitola - Zasnoubená nevěsta

Nejsi ten pravý - 4. kapitola - Zasnoubená nevěstaTak je tady další kapitolka xD, je opět trochu delší, aby jste si ji mohli vychutnat a obrnily své nervy před čekáním na další kapitolu xD. Hned na začátku bych ráda připomněla, že, přestože přeskožíme dalších sedm let, ocitáme se v roce 1935 tedy několik let před druhou světovou válkou. Tak snad se vám kapitola nazvaná ZASNOUBENÁ NEVĚSTA bude líbit a necháte nám spoustu komentářů, na které se s Hankou třeseme a nemůžeme se jich dočkat xD ... a poslední věc, přeji za obě příjemné počtení

 

Nejsi ten pravý - 3. kapitola - Ples

Nejsi ten pravý - 3. kapitola - PlesUfff... Byla to fuška, ale těsně před Vánoci, jako takový menší dárek, tady máte 3. kapitolu mé společné povídky s Petronelkou "Nejsi ten pravý"... Snad vám to dlouhé čekání alespoň vynahradí její délka... Takže, jsou tady dva pohledy, jeden Bells a druhý Carlislův, který jak typuji se objevuje možná naposledy... Doufáme, že se vám jejich zajímavý pobyt ve Volteře bude líbit a napíšete nám váš názor do komentíků... Příjemné počteníčko a opravdu prosíme komentáře... Vaše Hanulka a Petronela

 

Nejsi ten pravý - 2. kapitola - Já vám to vysvětlím...

Nejsi ten pravý - 2. kapitola - Já vám to vysvětlím... Takže, je tady další kapitolka víceautorské povídky Nejsi ten pravý. Jelikož jste se pustili do další kapitoly můžu soudit, že vás Hanka první kapitolou navnadila a já doufám, že se další kapitola, kterou jsem měla na starosti já bude taky tak líbit... Takže přejeme příjemné počteníčko a prosíme komenty... Vaše Hanulka a Petronela :)

Dokončeno

Nejsi ten pravý - 1. kapitola - Prosím, neodcházej

Nejsi ten pravý - 1. kapitola - Prosím, neodcházejTadááá... První kapitolka naší společné povídky je tady :)... Vznikla úplnou náhodou, když jsem já (Hanulka) psala pohádku kamarádovi na sloh xD... Byla to snad největší hloupost jakou jsem kdy na psala a posílala jsem jí pro pobavení Petronelce, která to dokázala převést do světa Twilight a tak vlastě vznikla tahle nová povídka, která nese název Nejsi ten pravý... Časem určitě příjdete na to, proč jsme ji takhle pojmenovali... Takže doufáme, že se vám bude naše společná práce líbit a odměníte nás velkým počtem komentářů, na které se s Petronelou třeseme, abychom věděli, zdali se vám náš příběh líbí... Takže přejeme příjemné počteníčko a prosíme komenty.. Vaše Hanulka a Petronela :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!